erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Firemní večírek

Příhoda, kterou bych vám chtěl vyprávět, se stala nedávno na jednom večírku naší firmy. Sice pracuji v IT firmě, kde je to samej intelektuál, ale to ještě neznamená, že se tu nedá užít pořádná šukačka.

firemnivec-002 Tahle rajcovní buchtička je Jana. Pracuje u nás ve firmě jako účetní a personalistka, ale podstatnou výhodou je, že má kanclík hned vedle mýho. Klikou taky jsou prosklený dveře, který ve firmě máme. Často, když jsem měl dlouhou chvíli, jsem šel jakože k tiskárně, jen abych Janu viděl. V myšlenkách jsem se pak vždycky přistih, jak se mi hlavou honí myšlenky na to, jak z ní strhávám ty šaty, co má na sobě, jen abych se dostal k těm jejím kozičkám, který přímo vyzývaly k laskání. Abych byl blíž její kundičce, která mě tolik lákala, jak kdyby na mýho ptáka z dálky volala: „Vyšukej mě, potřebuju to!“ Po těchto výletech jsem se kolikrát vracel od kopírky s “ tvrďákem“ v gatích.

A tento večírek mi konečně umožnil, abych se Janě podíval do kalhotek. Však to znáte, alkohol dělá s lidmi divy, nemusí být ani opilí a už odbourává zábrany. Už se pomalu blížila půlnoc a nevím proč, ale Jana se najednou ke mně nahnula a pošeptala mi, jestli vím, kde je tady ve vilce, kde se párty konala, pracovna. Jelikož to byla vilka mého kamaráda a nejednou se mi s ní chlubil, tak jsem odpověděl, že ano. Jana na mě mrkla. „Tak tam buď za 15 minut“. Další pozvánku jsem už nepotřeboval.

Jakým překvapením ale bylo, když jsem do pracovny došel a na pohovce se k Janě tisknul Marek, můj kolega a kamarád, kterému vilka patří. Chtěl jsem se otočit ve dveřích a tiše odejít s tím, že mě Mára předběhl a mám holt smůlu. Jana si mě však všimla a zavolala na mě: „Počkej, kam si myslíš že jdeš? Už delší dobu vidím, jak vy dva na mě koukáte a bylo mi hned jasný, že mě chcete oba ojet. Mám pravdu?“ tak jsem šel s pravdou ven, že jo. I v tuhle chvíli se mi zas hlavou honily myšlenky, jak Janu svlíkám a nejspíš to i na mě bylo vidět. „No vidíš, a já si zas chci zamrdat se dvěma pořádnejma hřebečkama. Takže si můžeme pomoct navzájem, co vy na to kluci?“

firemnivec-003 Proč ne? Už jednou jsme si s Márou najali prostitutku, abychom jí spolu pořádně vomrdali, takže mi jeho přítomnost v tomhle ohledu ani nějak nevadila. Sedl jsem si vedle Jany a chytil ji za bok. Jana se znova otočila k Márovi a začala ho líbat. Já s Márou jsme na nic nečekali a roztáhli jsme její hlaďoučký stehýnka od sebe. Byly hladký jak samet. Marek nezahálel a odhrnul Janě její kalhotky na bok a začal jí laskat její studničku rozkoše. Bylo slyšet, jak Jana začíná dýchat hlasitěji a chvílemi si přede jako kotě.

Po chvíli Janča zavelela skoro jak profesionální voják: „Tak pánové, vztyk, chci vidět, tu vaši výbavičku, mám chuť ochutnat pořádnej kolík.

firemnivec-008 Tak jsme s Márou poslechli a postavili se před Janu. „Kalhoty si ale musíš už rozepnout sama.“ Usmál jsem se na ni šibalsky. „S tim nemám problém pánové.“ Usmála se a začala nám hladit klacky přes kalhoty.

firemnivec-009 Když už cítila naše naběhlý ptáky napínaly kalhoty skoro k prasknutí, rozepla nejdřív márovi a pak mě poklopec a vysoukala naše mužství ven na světlo světa.

„Tak tomu řikám klacky pánové.“ Zamumlala si Jana spokojeně. „Počkej, až je teprve uvidíš v akci.“ Chvástal se trochu Mára. „Už aby to bylo.“ Zasmála se Jana.

Na nic nečekala a vzala si mě do pusy jako prvního. Zlehka mi kroužila svým jazýčkem po žaludu, sála mi kolík jak kdyby to bylo brčko, na jehož konci je její oblíbený drink. Když si mě najednou vzala do svojí pusinky celýho, málem se mi rozkoší podlomily kolema.

firemnivec-017 Jana ale nezahálela a začala se věnovat i Márovi, aby jeho kolik nezahálel. Bylo vidět, že si s ním pohrává stejně jako se mnou. Na chvilku přestala: “ To aby jste si kluci nezáviděli, že jeden dostal něco, co ten druhej ne.“ Po těchto slovech se vrátila k tý příjemný činnosti. Vzala si nás do pusy oba najednou. Jazýčkem nám laskala naše touhou naběhlý žaludy.

firemnivec-019 Moje koule málem praskaly ve švech nadržeností. Už jsem chtěl něco víc, než jen kouření. „Lehni si zlato, vylížu tě jako nikdo předtím.“ Šepnul jsem Janě do ucha. „Fakt, tak to jsem zvědavá, tak se ukaž.“ Zasmála se a lehla si na pohovku Márovi hlavou do klína, aby mu mohla dál kouřit jeho ptáka.

Začal jsem Janě lízat její kundičku. Stačilo párkrát přejet jazykem po jejích závojíčcích rozkoše a po poštěváčku a už byla touhou celá mokrá.

firemnivec-025 Strčil jsem prsty do její kočičky a začal jí prstit mezitím, co ona dál kouřila Máru. Po chvilce jsem to ale už nemohl vydržet a musel jsem vyzkoušet její sladkou kundičku i jinak než jen prsty a jazykem.

Lehnul jsem si tedy za ní a pomalu jí nasoukal svůj kolík do její sladký vlhký micinky.

Jak jsem tak bral Janču zezadu, všim jsem si, jak je Mára tak kvalitně nadrženej, že už jen držel Janu za hlavu a tlačil jí svůj klacek co nejvíc do její nenasytný tlamičky. „Jo, saj mi ho kotě, jo, přesně tak, jo!!!“ Syčel Mára rozkoší. Sice už jsem si trochu zašukal, ale přesto na sobě ještě měla Jana nějak moc bavlny a textilu na můj vkus. Chtěl jsem vidět její tělo v celé svojí kráse, tak jak jí Bůh stvořil. Mrknul jsem na Marka a ten hned pochopil, co mám v úmyslu. Oba jsme se na Janu vrhli jak hladoví psi.

firemnivec-038 firemnivec-039 Zatímco Marek Janě laskal zezadu její nádherný kozičky, já jsem jí začal sát její vzrušením naběhlou bradavku. Mára se po chvilce přidal a už jsme začali pomalu z Jany stahovat její šaty. Oba samozřejmě přisátí na jejích bradavkách, které jsme sáli jak malý kluci, který právě dostali hlad a chtějí od maminky svoje sladký mlíčko.

Když jsme Janu svlíkli z šatů, vyměnili jsme si s Márou pozice. Mára si nabod Janču zezadu na svůj kolík, zatímco Jana mi zpracovávala mýho ptáka svojí tlamičkou. Mára najednou zajel palcem do zadečku a začal jí s ním laskat. To bylo, jak kdyby v ní někdo odpálil nálož rozkoše. „Jo, nepřestávej, tak to mám ráda, jo!“ sténala nadrženě Jana.

Já jsem ale po Jančině kouření byl zase pořádně nadržený a chtěl jsem si zase trochu užít já. Jana mi to nejspíš viděla i ve tváři a tak se zvedla a stoupla si nade mě, aby si nasedla na můj kolík. Sotva dosedla, začala na mě rajtovat fakt jak na koni a přirážela jak o život. Chvíli jsem měl kolík skoro venku a za okamžik jsem v ní byl pěkně až po koule.

firemnivec-063 firemnivec-065 Aby Márův pták nezahálel, začla Jana po chvíli zas kouřit jeho.

Pěkně si nás takhle střídala, abychom z toho oba něco měli a aby ani jeden pták v jejím dosahu nezahálel. Mára si její kouření doslova užíval a pohrával si při tom s jejíma nádhernýma kozičkama.

Po téhle divoké jízdě mě Jana nechala trochu odpočinout, se slovy, že si ještě moc neužila, vytáhla si můj kolík ze svojí micinky, která už byla v tuto chvíli opravdu dost mokrá, až z ní skoro šťávičky rozkoše tekly proudem. Otočila zadeček směrem k Márovi, koketně s ním na Marka zavrtěla a špitla na něj: „Tak co, kterou dírečku mi uspokojíš teď, co?“ Mára byl chápavý a ihned mu došlo, že mu tím Jana naznačuje, že by tentokrát chtěla protáhnout zadeček, když už jí ho Mára tak krásně zpracovával před chvílí palcem. Mára na nic nečekal a pomalu si Janču nabodnul na svoje vztyčený kopí rozkoše. Jana jenom tiše zasténala. „Jo, to je ono, přesně tohle jsem chtěla!“ firemnivec-086 Jak jí Mára bral pěkně zezadu a mě měla ve svojí pusince, najednou se Janča překroutila a začala si hladit rukou svojí kundičku. Vzdychala stále hlasitěji a hlasitěji a mě s Markem bylo hned jasný, že nemá svůj orgasmus daleko. Mára neváhal a začal do jejího zadečku přirážet rychleji a rychleji, aby její slastný pocity umocnil.

firemnivec-088 „Jo, nepřestávej, jo, už budu jo… JOOOOOOO!!!“ Vykřikla najednou Jana v návalu rozkoše, který jí tak zaplavil a naplnil celý její tělo příjemným chvěním.

Janča byla ještě celá rozechvělá orgasmem, když si jí Mára vzal do náruče, posadil se na pohovku a znovu si jí koňmo nabodnul na ptáka. Já jsem naváhal a  začal jsem „mrdat“ její pusinku. Jana byla trochu překvapená, jak jsme se na ní vrhli, ale neprotestovala. Jen si strčila prsty do svojí vlhké kundičky a přirážela jak o život.

„Jo, kluci, chci vás v sobě oba najednou! Prosím.“ Zasténala prosebně Jana. Proč ne, tak se tedy Mára stále s Janou napíchlou na svým kolíku položil na záda. Já jsem si stoupnul nad ně a netrvalo to skoro ani chvilku a už jsem byl v Jančině kundičce až po koule. Začali jsme s Márou přirážet oba pěkně poctivě na celou dýlku našich ptáků… pěkně od žaludu až po koule a zpátky. Jak jsme mrdali, Mára protáhl ruku za Janou a začal jí laskat poštěváček. To jí dovádělo k šílenství a rozpalovalo jí to do běla. „Chceš zkusit něco novýho?“ zeptal jsem se Jany.

firemnivec-112 firemnivec-116 Vzpomněl jsem si totiž, jak jsme tehdy s Márou šukali na stojáka s tou šlapkou. „Proč ne, ukažte se pánové.“ Odpověděla Jana. Mára hned pochopil, kam tím mířím a zved Janu do náruče. Nasoukali jsme se oba do Janči a začali jí mrdat takhle na stojáka, Janě se to evidentně líbilo, protože chvíli po tom, co jsme si jí s Markem nabodli na svoje kolíky, na sebe nenechal čekat další Janči orgasmus. „Jo, JOOOOO!!! Te-da vy to u-mí-te s ba-ba-ma pá-no-vé…“ vzdychala Jana přerývaně do rytmu našich přírazů.

firemnivec-123 „Já už taky skoro budu.“ Zahlásil Mára. Jana na nic nečekala a posadila si Máru na pohovku. „A co ty kanče?“ Otočila se ke mně. „Nechceš se mi udělat do zadečku?“

Proč ne, vzal jsem si tedy Janu ještě jednou ze zadu do jejího zadečku. Byl trochu těsný, ale už protažený od Márova klacku, takže jsem do Jany zajel jak nůž do másla. Netrvalo to dlouho a už jsem cítil, jak se moje sperma žene z mých koulí ven do Jančina zadečku. „Jo, jo, JOOOOOO!“ Vykřikl jsem tou slastnou rozkoší, která mi projela přes páteř celým tělem.

Bylo mi nádherně, takhle jsem si dlouho nezašukal, začal jsem roztírat svým ptákem svoje sperma po jejím zadečku, zatímco se Jana jala „dorazit“ i Máru. Netrvalo to dlouho a už začal rozkoší řvát i Mára, až jsem se bál, aby to neslyšeli ostatní dole v hale, kde byla párty. Janča trochu začla sát Markův kolík a už se jí hrnula do její lačné pusinky dávka horkého spermatu. Lačně začala slízávat z Markova mužství to, co jí vyteklo z pusinky a labužnicky se olizovala. „Musím se přiznat, že jsem nečekala, že si tuhle párty takhle dobře užiju.“ Usmála se Janča.

Musím se přiznat, že jsem taky nečekal, že si na párty takhle užiju. Dá se říct, že se už docela těším na další firemní akci a ve skrytu duše tajně doufám, že si třeba tuhle naší troječku zase zopakujeme, protože mě se celkem líbila a i Jana vypadala, že se jí to dost líbilo… 🙂 Ale to už necháme na osudu, jestli nás znovu spojí… no, doslova spojí, že… 🙂

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 117 návštěvníků   Průměr: 2.9]

Napište komentář