Oslava narozenin

Jana prošla spěšně hotelovou recepcí zahalená do zimníku a marně přemýšlela, co ji Marek chce, že ji pozval takhle narychlo do hotelu na večeři. Byl tajemný jak hrad V Karpatech a po telefonu ji nechtěl nic říct. Byli spolu sice již delší dobu – 2 roky – ale nikdy nic podobného neudělal, až dnes. Recepční ji sjel pohledem od hlavy až k patě když ho požádala o klíč od pokoje, jehož číslo ji Marek řekl po telefonu a podal ji klíč. „Zase další chlípník“, pomyslela si a skoro vběhla do otevřeného výtahu. Měla toho za sebou dneska v práci až nad hlavu a tak cestou výtahem do nejvyššího podlaží ani moc nevnímala svět kolem sebe, jen tak snila o horké vaně plné pěny, o tom jak jí voda bude něžně laskat tělo a jak jí dá zapomenout na trable všedního pracovního dne. No a snad taky na to, že se konečně dozví, proč vlastně musela jet až sem, aby se viděla se svým MARKEM.

Marek. Vlastně si říkala, že kdyby jí takhle tajemně zval kdokoli jiný, asi by se na to vykašlala, ale Marek byl jiný. S žádným jiným si tak dobře nerozuměla a žádný jiný tak nikdy nepřitahoval, tak jako on. Možná právě tou svou tajemností. Vlastně toho o něm za ty dva roky co byli milenci ani moc nevěděla. Byl sportovec, hrál squash, basket, plaval a občas ho kamarádi přemluvili i na ten fotbálek. To se muselo projevit na jeho postavě, na které nebyl ani gram přebytečného tuku navíc. Přivřela ještě víc oči a promítala si závěr jejich nedávného milování , jak s ním ležela v posteli a tulila se mu do svalnatého ramene. Bylo to božské, starosti byly pryč a nic kolem neexistovalo, jen jeho pevné, bezpečné a vypracované rameno… Výtah s trhnutím zastavil v nejvyšším patře.

Vyšla z výtahu a … zarazila se. Na chodbě byly jen jedny dveře a kromě výtahu žádná jiná cesta zpět. Dvěře výtahu se zavřely a chodba potemněla, jen slabé zářivky na zdi vrhaly světlo na koberec, který byl poházený růžovými lístky. Jana přešla ke dveřím pokoje a odemkla. Vstoupila do střešního apartmá. Pokoj, který zabíral celé patro tohoto velkého hotelu. Nádhera. Okouzleně se rozhlížela kolem až její pozornost nakonec upoutal lístek na stole: „Lásko, přijdu později, Marek!“ Nic víc. Vztekle se obrátila a chtěla odejít. Nakonec si to ale rozmyslela, přece jen se jí ven do té zimy nechtělo. Řekla si, že si to tu aspoň prohlédne a snad si dá tu vysněnou horkou vanu. Po čtvrt hodinové prohlídce pokojů shodila s úlevou boty a odložila si věci ve kterých byla v práci a jen tak v prádle, bosky, po božsky měkkém koberci docupitala do ohromné koupelny, kterou si nechala nakonec. To co uviděla ji málem vyrazilo dech. Mramorem vykládaná koupelna, která byla daleko větší než její vlastní byt v jiném hotelu, vana tak pro sedm medvědů i s Cibulkou a všude samý chrom a zrcadla. Zavýskla radostí a dala se do napouštění vany.

„Koukám, že se ti to tu líbí,“ ozvalo se náhle za ní a něčí ruce jí přistály na jejím nádherném zadečku v krásných nohavičkových kalhotkách. Bleskově se otočila připravená se porvat s kýmkoli. Nebylo to ale třeba. Dívala se do uličnicky rozesmátých očí Marka. „Ty! Víš, jak jsem se lekla?!“ „Nevím, ale každopádně ti to moc sluší, vypadáš nádherně lásko!“ jeho ruce byly pořád jen tak jakoby mimochodem na jejích bocích a právě jí je začínal krouživými pochyby hladit. Líbilo se jí to a když jí ještě srdce splašeně tlouklo přivírala oči a nechala Marka ať dělá to co se mu i jí tak líbilo – ať jí dál takhle pomalu hladí. A když se k jejím rtům přiblížil svými, jen maličko pootevřela pusinku a nechala se líbat. Ale jak! Pomalinku polehounku přitiskl Marek svoje rty na její pootevřená ústa, přejel svými rty po jejích, sjel na její tváře, aby se zase mohl vrátit zpátky na rty a teď si vzít na pomoc i špičku jazyka, kterou jí pomalu přejížděl po jejích nádherně formovaných ústech. Jana jen zasténala prohnula se v zádech a dala mu svoje ústa naplno k dispozici. Toho Marek obratně využil a vklouzl jazykem zvolna do jejích žádostivých úst.

Pozvolna a pomalu jí Marek přejížděl rukama po celém těle. Skončil na zádech na zapínání podprsenky, které však neodolalo dlouho. Do rukou mu vklouzla sametová ňadra Jany. Miloval je. Měla správnou velikost i tvar a jeho ruce přesně věděly co s nimi. Přikryl je kopečky svých dlaní a pomalu jimi kroužil. Ucítil jak se její bradavky probudily k životu a za chvilku už ho píchaly zespodu do dlaní. Uvolnil dlaně, které ihned vystřídal svými nenasytnými rty. Jana sténala a celá se chvěla. Měla laskání svých bradavek ráda a někdy, když nebyl Marek po ruce si dokázala sama jejich laskáním udělat dobře. Teď to však nebylo třeba tak si jen vychutnávala jeho sání, lízání a kmitání jazyka po svých ztuhlých bradavkách. Cítila, jak její vzrušení stoupá. Marek se dále věnoval Janiním kozičkám a to tak že velmi důkladně. Otočil Janu zády k sobě a přitiskl ji na sebe. Líbal jí všude na krku, na zádech a rukama jí zepředu laskal kozičky a pomalu se posunoval stále níž a níž. Skončil na kalhotkách, které zakrývaly její horký a vlhký klín. Požil ji dlaně na boky, zahákl prsty za lem kalhotek a pomalu táhle směrem dolů. Neustále ji přitom líbal na zádech a pokračoval níž na zadeček.

Když byly kalhotky u kotníků Jana z nich vystoupila a otočila se čelem k Markovi. Usmíval se hleděl ji do vzrušených očí: „Jsi nádherná miláčku“, pronesl tiše, natáhl se pro osušku a rozložil ji na vyhřátou mramorovou podlahu. „Lehni si.“ Jana se položila na bavlněnou látku a zavřela oči. Tušila co přijde – a nemýlila se. Za chvíli ucítila na mušličce horký Markův dech. Jemnými polibky ji pokrýval štěrbinku a její okolí. Nezapomněl se věnovat ani vnitřní straně stehen. Janino vzrušení dosahovalo závratných výšek. Nemohla se dočkat až ucítí v kundičče i na klitorisu markův jazyk. Marek tohle oddaloval víc a víc, věděl, že tím ji převede těsně před vrchol. V momentě, kdy se jazykem dotkl poštěváčku, vykřikla Jana rozkoší a vyšla mu boky vstříc. Marek kmital jazykem ze strany na stranu po jejím hrášku a Jana se blížila vrcholu. Dostavil se za malou chvilku a byl velmi silný. Přinutil ji zatnout všechny svaly v těle a sténat rozkoší. Marek nepřestával v laskání a prodlužoval tak její vrchol déle a déle…

Po pár minutách rozkoše, kdy se Jana zmítala jako v křečích Marek už jen velmi něžně a jemně líbal vnitřní stranu stehem a pokračoval výš na bříško, boky a ňadra. Skončili vášnivými polibky jazykem. „Bylo to úžasné“, vydechla Jana a objala Marka rukama i nohama. Cítila markovo vzrušené přirození na svém a to byl jasný signál, že rozkoš zdaleka nekončila…

pokračování příště … možná 😉


Tak … prvotinu mam za sebou. Nazory, rady, komentare vitam. Povidka vznikla jako reakce na povidku Uvolneni od celodenni prace. Venuji ji vsem pisatelkam tady na Storyboardu 🙂 Doufam, ze se bude libit.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 6 návštěvníků   Průměr: 2.8]

Napište komentář