Uvolnění od celodenní práce

Usedáš k PC. Už máš zase na stole hromadu papírů a před tebou spousta práce. Já zase usedám k televizi a zavrtám se pod deku. Sleduji nějakej pořad, ani nevím, o čem je, protože se po očku dívám na tebe. Jsou na tobě ještě malé lesknoucí se kapičky, protože si před chvilkou vylezl ze sprchy. Jsi cítit sprcháčem. Tu vůni miluji. Pozoruji tvou neoholenou tvář , mám ráda, když máš mírné strniště.

Podíváš se na mě já hned zavřu oči, aby si snad z mého pohledu nezjistil jak moc po tobě toužím. Po chvilce k tobě přijdu zezadu a lehce tě chytnu za vlasy. Políbím tě do nich. Řekneš mi : "Dnes ne , lásko…." dělám jako bych to neslyšela a znova tě políbím, tentokrát na zátylek…, vím jak to tam máš rád. Zavrníš. Pak ti promasíruji krk a tvá ramena. Na chvilku se odkloníš od své práce a prohneš se v zádech. Mé pohyby rukou po tvých zádech ti jsou zřejmě příjemné.

Lehce tě jazykem přejíždím vzadu na krku. Využiji tvého malého nicnedělání a otočím si tě k sobě. Obkročmo na tebe nasednu a naše jazyky se spojí. Líbáme se opravdu vášnivě. Objíždím jazykem tvůj profil. Čelo, nos, rty a pokračuji na krk… vidím jak máš trochu husí kůži. Pomalu se dostávám na tvé bradavky, které jsou pokryty jemnými chloupky. Jednu po druhé beru do úst a lehce je tisknu.

Náhle pouštíš tužku z ruky a chytneš mě za boky. Tam dole cítím tvůj tvrdnoucí úd. Já už jsem taky pěkně vlhká.

Pokračuji v laskání tvého těla a jazykem jedu po cestičce, která vede uprostřed tvé hrudi. Náhle se zastavím u pupíku a pohrávám si s jemnými chloupky kolem něj. Zvrátíš hlavu dozadu a už se jen necháváš unášet tou slastí.

Musím se trochu poposunout a poklekám k tobě. Máš ještě na sobě boxery, které pomalu stahuji dolů. Beru tvůj právě vysobozený úd do rukou a lehce ho dlaní přejíždím. Z předkožky se mi vyloupne tvůj vlahý žalud. Tu jeho vlahost celou slíznu. Přejedu si žaludem své rty a pak už si ho zasunu celého do pusinky.. Zasténáš…

Bereš mou hlavu do dlaní a rukou mi jakoby svážeš vlasy do culíku…, mám ráda, když mě za vlasy trochu zatáhneš. Určuješ si své tempo. Hraji si s tvým vrcholkem penisu, jazykem kmitám po uzdičce a za chvilku ho pohltím celého. Prsty masíruji tvoje plné kulky.

Cítíš na něm krásné vlhko a teplo…, jak je v mé pusince.

Povídáš něco o tom, že bys mě chtěl taky ochutnat, ale zatím tě nenechám nic jiného dělat, než jen sedět a plně se věnuji tvému penisu.

Řekneš, že už to dlouho nevydržíš. Tvůj úd je naběhlý k prasknutí a najednou se zprudka nadzvedneš a zasténáš, uchopíš mě za vlasy a já si ho celého zasunu do úst..

Začínáš stříkat.., tvé sperma mi stejká po rtech , beru tě opět do úst a celého tě ještě očistím od kapiček světle bílého nektaru.

Po chvilce odcházíš do koupelny a já tě následuji. Chceš mi přece vrátit to, co sis prožil před chvilkou, chceš mě přeci také ochutnat….

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 8 návštěvníků   Průměr: 3.6]

Napište komentář