erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Proč nedám dopustit na seznamku

S ženskejma je potíž. Když nějakou máte, je to s ní po týdnu k nevydržení. A když nemáte žádnou, tak je to ještě horší. Byl jsem zrovna v té horší fázi, tedy single, a už mi to docela lezlo krkem. V práci jsem mezi samejma chlapama a v hospodě, kam chodíme na pivo, taky na pořádnou ženskou nenarazíš. Teda kromě Mařky, která po pěti pivech začíná být přítulná a o deseti dokonce neodbytná, ale nikdy jsem se nedokázal opít tak, aby se mi líbila.

V nouzi nejvyšší mi poradil Franta: sex seznamka. „Fakt to neznáš?“ kroutil v hospodě nevěřícně hlavou a objednal další rundu. „Hele, když si chci dát pivo, tak si taky nekupuju celou hospodu. A je spousta ženskejch, co jsou žhavý do sexu, ale ráno chtěj bejt samy. Nebo jsou vdaný a zatímco manžílek vydělává prachy, je svrbí mezi nohama.“ Na tom něco bylo. Seznamka na sex bylo něco, co jsem ještě nezkusil a určitě to nemohlo být horší, než večery ve společnosti počítače a papírových kapesníčků.

Doma jsem vytáhl noťas, stačilo pár kliknutí, a už jsem byl zaregistrovaný a koukal se na tu úrodu nažhavenejch ženskejch. Tak to procházím, a… klik! Zrovna přibyla jedna nabídka. Koukám na to a nevěřím svým očím. Dvě kamarádky hledají chlapa do trojky! Málem jsem si zlomil prsty, když jsem se snažil co nejrychleji odpovědět. Když se ten inzerát objevil zrovna teď, třeba budu první, a třeba tam ještě ty holky jsou a hned mi odpoví… Tak, hotovo, Enter.

Otřel jsem si zpocené čelo. Tohle jestli vyjde, tak bude Franta čubrnět. Podle toho co říkal, tak tam ulovil pár vdaných paniček, ale TOHLE… Ze snů mně vytrhl telefon. „Ahoj, tady Míša. Jo jo… erotická seznamka… to ty jsi nám odpověděl?“ ozvalo se ve sluchátku. To byl teda fofr. Dali jsme si spicha na druhý den v jednom podniku v centru. Že zajdeme na kafe, dáme řeč a pak se uvidí.

Druhý den v práci jsem se nemohl dočkat konce. Tlačil jsem ručičky hodiny očima, ale nepomáhalo to. Jakmile padla, pelášil jsem na rande. Holky tam už byly. Odhadl jsem je na první pohled, stačilo se rozhlédnout po kavárně. Když mne uviděly, hned ke mně otočily hlavy a zvědavě čekaly, co já. Přišel jsem k jejich stolu, představil jsem se, a – BINGO! Opravdu to byly ony. A vypadaly… no… hodně dobře. Obě byly krásně štíhlé, Míša byla o fous větší, a zjevně to byla ona, kdo měl hlavní slovo. Darinka měla trochu hrubší rysy, vypadala malinko exoticky a na Míšu se dívala s věrnou oddaností.

Holky mi vysvětily, že žijou spolu a o chlapy moc nemají zájem, ale občas si prostě potřebujou zařádit. Na seznamce prý to není problém, vezmou první odpověď, která jim přijde a tentokrát jsem to prostě vyhrál já. Holky se hlavně vyptávaly, jestli nejsem nemocnej a taky jestli se nechci ženit. Že už se jim taky stalo, že se na ně chlap pověsil a pak se ho nemohly zbavit. No, když jsem si prohlížel jejich sexy postavičky, ani jsem se tomu zhrzenému nápadníkovi nedivil. Tyhlety tělíčka asi umí v posteli vyvádět pěkné kousky!

Netrvalo dlouho a za chvíli jsme už byli u holek doma. Když jsem stoupal za nimi po schodech do třetího patra a díval se na jejich zadečky, které se mi vrtěly před očima, myslel jsem že to už nevydržím. Hned jak za námi zaklaply dveře, chytil jsem je obě kolem pasu a přitiskl k sobě. „Koukám, že se docela těšíš!“ usmála se Míša. „To je dobře!“ a vyklouzla do koupelny. Darinka se s omluvným úsměvem vytratila za ní a pak jsem už jenom slyšel šumění sprchy a hihňání. Posadil jsem se do obyváku a poslal Frantovi esemesku : „JESTLI NEPRIJDU ZITRA DO PRACE, TAK JSEM SE USOULOZIL“- Ať závidí!

anal-threesome-001 Cvakly dveře a do pokoje veplula dvě andělská těla, oblečená jen do spodního prádla. Holky se držely za ruce a Míša mi podávala ručník. „Budeme v ložnici“ usmála se a objala svou kamarádku. Vzít si od někoho ručník, to normálně trvá strašně krátce. Ale když před sebou vidíte tolik nádhery, tak nespěcháte a snažíte si to užít. Ukázalo se, že můj první odhad byl správný. Holky měly sexy vysportované postavy, krásná plochá bříška a přitom docela velké poprsí – aspoň pokud jsem mohl na první pohled soudit. Darinka měla na sobě tyrkysové body, které zakrývalo jen to nejnutnější – dva tenké proužky látky zahalovaly bradavky a mířily přes pevné vzrušující bříško dolů, kde se v klíně spojovaly do jedné tenoučké stužky. Ta pak vedla mezi oblými půlkami zadečku nahoru a rozdělovala se na dvě ramínka. Tak krásné a tak smyslné! Míša měla téměř klasické spodní prádlo. Klasické bylo až na svítivou reflexní růžovou barvu. Vzpomenu si na ni vždy, když beru do ruky růžový zvýrazňovač. Svítila přesně takovou barvou.

anal-threesome-003 Ten den jsem udělal jsem asi světový rekord v rychlosti sprchování. Když jsem utíkal ze sprchového koutu,měl jsem pocit, že potkávám sebe při vcházení dovnitř. Holky už byly v ložnici. Klečely naproti sobě, líbaly se, a vypadalo to, že si docela dobře vystačí samy. Ale to bych se na to podíval! Vetřel jsem se mezi ně a… a ony se ke mně přivinuly, začaly mne hladit a laskat… úplně přirozeně, jako bychom byli staří známí. Míša uchopila můj penis, stiskla ho, a já cítil jak v její drobné ručce roste a tvrdne na kámen.

anal-threesome-006 „Mmm… příroda na tobě nešetřila!“ broukala si míša spokojeně a nastavila můj úd své kamarádce. Ta se sklonila a lehounce mne olízla. Míša pomaloučku stáhla předkožku, kousek po kousku obnažovala můj žalud, až mezi mini čněl v plné kráse. Lesklý, temně rudý a napjatý k prasknutí.

anal-threesome-016 Míša neodolala a ochutnala mne též. Přivřel jsem oči a užíval si to střídavé laskání dvou hebkých jazýčků. „Teda holky… to je… ná… dhera“ vyrazil jsem ze sebe. Padl jsem na záda a udělal si pohodlí. Holky se opřely o má stehna, každé si vzala jedno, a olizovaly moje vzrušené nádobíčko.

anal-threesome-020 Tohle už se nedalo vydržet. „Tak holky, nenechte se prosit! Pojďte nahoru! Naskočte si!“. První šla Míša. Obkročila mne a zavrtěla pánví tak, aby se její vlhká mušlička hezky třela o moje mužství. Ale s takovou si na mne nepřišla. Chytil jsem ji pevně za boky a nasměroval si ji klínem přesně na hrot mého kopí. Vydechla vzrušením a… už jsem cítil jak si můj žalud razí cestu do její mušličky. Míša se přestala bránit a naopak sama začala aktivně přirážet. Cítil jsem, jak se její svaly napínají, když zvedá svoje tělo nabodnuté na můj pyj, jak se nadechuje a pak… za hlasitého sténání dosedá a žene mé mužství až na samé dno své studánky lásky. anal-threesome-027 Darinka svou kamarádku hladila a laskala, líbala na bradavky a především jí jednou rukou masírovala poštěváček. Byl vidět, že to má dobře v ruce, protože každý její dotek vyvolal v Míše bouřlivou odezvu. Darinka líbala krásně modelované prsy, které se houpaly v rytmu našeho milování, pak její rty sklouzly na bříško… a ještě níž… a za chvíli jsem cílil jak mrštný jazýček kmitá chvíli na mém údu a chvíli zase na klitorisu nabodnuté krásky.

anal-threesome-028 Když Míša ucítila jazýček své kamarádky na své mušličce, na chvilku jakoby zdřevěněla. Přestala přirážet a její tělo se úplně roztřáslo. Pak se mrštně odkulila a vrhla se na Darinku. Povalila ji na záda, roztáhla jí nohy, a já… mohl poprvé sledovat holčičí šedesát devítku.

Míša se přisála k mušličce uvězněné pod sebou a Darinka jí nezůstala nic dlužna. Za chvíli se pokojem ozývalo jen dvouhlasné sténání a mlaskání. Byla to krásná a vzrušující podívaná, ale rozhodně jsem nechtěl zůstat jen jako divák.

anal-threesome-039 anal-threesome-036 Přiskočil jsem za Míšu a chvíli pozoroval, jak Darinka projíždí svým jazýčkem vlhkou brázdičku vzrušeného pohlaví. Když jsem nasměroval svůj žalud do stejných míst, laškovně mi ho oblízla a zdálo se mi, že se i usmála. Vzal jsem si tedy Míšu zezadu a pořádně jsem přirazil. Míše jen vykřikla a já viděl, jak se jí roztřásla kolena.

Darinka jazykem poctivě zpracovávala její knoflíček lásky, zatímco já do ní zajížděl až po kořen. „Jo… joo… ještě… ty prasáku!“ křičela Míša rozkoší. „Jo JO JOOO!!!“ naposledy prudce přirazila proti mně a pak zůstala bez pohybu. Celá se třásla, cítil jsem, jak se její kundička stahuje v křeči rozkoše kolem mého údu a měl jsem co dělat, abych se neudělal taky.

anal-threesome-043 anal-threesome-042 Vysunul jsem se ven a okouzleně pozoroval ta dvě krásná, hlasitě oddechující propletená těla. Lehl jsem si na záda a mrknul jsem na Darinku, aby si taky vyskočila na koníčka, stejně jako Míša před chvilkou. A opravdu! Darinka si mne osedlala a já ucítil na břiše dotek jejího mokrého klína. Ale to už se probrala i Míša a začala své kamarádce pomáhat. Vzala můj penis pevně do ruky a podržela ho ve správném úhlu… ale… moment… tohle přece… Zvedl jsem hlavu a… opravdu! Míša zapichovala můj kolík do uzounké dírky análku své přítelkyně. Darinky se pomaloučku a opatrně spouštěla níž a níž… cítil jsem odpor jejího zadečku, který mne nechtěl pustit dál, ale pak… najednou jsem cítil jak žalud proniká dál, roztahuje její svěrače, razí si cestu hloub a hloub… oooh… za chvíli jsem cítil, že máme vyhráno!

Darinka byla pevně naražená análkem na můj pyj a Míša jí oplácela všechno to laskání, které jí dlužila. Já se jen soustředil na těsné sevření dívčího zadečku, který tiskl a svíral můj úd. Chtěl jsem přirážet, ale v téhle poloze to moc nešlo. Bylo sice příjemné, nechat se oblažovat těmi dvěma štíhlými a vzrušujícími těly, ale ve mně už bouřila a vařila krev. Potřeboval jsem šoustat, mrdat, prcat… pořádně vyšukat ten uzounký zadeček! anal-threesome-055 Překulil jsem se i s Darinkou na bok, aniž jsem opustil její análek. A jakmile jsem ucítil volnost pohybu, pustil jsem se do toho. Zajel jsem do ní až po koule a Darinka hlasitě vykřikla. „Ano… ano prosímmmm!“ drtila mezi zuby tenkým hláskem.

„Pořádně jí ten anál protáhni!“ povzbuzovala mne drsně Míša. „Ojeď jí prdel jako nějaké štětce!“ a začala Darince roztahovat půlky zadečku, abych se dostal co nejdál.

Darinka si klekla na všechny čtyři a vyzývavě na mne zavrtěla zadečkem. V mžiku jsem byl u ní a zarazil svou kládu do její prdelky. To byla krása!

anal-threesome-056 Míša hladila střídavě mne i Darinku. Klekla si za mne a narážela svým klínem do mého zadku v rytmu našeho šoustání, jako by přirážela se mnou. Pak se zase sklonila na krásně modelovaným zadečkem Darinky, hladila jej, líbala a lehounce přejížděla špičkami nehtů po sametové kůži.

anal-threesome-061 Cítil jsem, že už to dlouho nevydržím, že jedu do velkého finále. Pevně jsem chytil zadeček pode mnou a tvrdě přirazil. Vtom se ke mně Míša přivinula, políbila na ústa a zašeptala: „Dáš nám ochutnat smetánku? Moc nám to chutná…“

Zarazil jsem. Přišlo mi to… takové nečisté… a zároveň rajcovní… představa, že vyndám penis z análku a nastříkám svoje semeno holce do pusy mne vždycky vzrušovala, ale nedoufal jsem, že někdy najdu partnerku, které by se to líbilo. A vida… tady jsou rovnou dvě.

anal-threesome-068 Vysunul jsem se z Darinky a vzrušeně sledoval, jak se bleskově obrací, aby ležela hlavou přímo pode mnou. Také Míša si klekla, aby jí neutekla ani kapička. Když jsem viděl ta dvoje žádostivá ústa, stiskl jsem svůj penis v ruce a začal se propracovávat k orgasmu. Byl jsem tak vzrušený, že stačilo pár tahů a už jsem cítil mravenčení v zádech, které neomylně signalizovalo přicházející rozkoš. Přivřel jsem oči a… „Aaaah!“ stříkal jsem jednu dávku horkého semene za druhou… do úst, na tváře, na jazyk… bylo to tak intenzivní, že se mi málem zatočila hlava.

Když jsem otevřel oči, spatřil jsem dvě kamarádky s tvářemi pocákanými mým spermatem, které se divoce líbaly a ústy si předávaly sousto mého mlíčí. Lehl jsem si vedle nich a okouzleně pozoroval jejich proplétající se jazyky i kapky semene stékající jim po tvářích.

To byla moje první zkušenost s internetovou seznamkou. Ještě mnohokrát jsem využil tuhle možnost nezávazného seznámení a vzrušujícího sexu, ale nic podobného jsem už od té doby nezažil. Možní příští víkend…

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 192 návštěvníků   Průměr: 3]

Komentáře na téma “Proč nedám dopustit na seznamku” (celkem 3)

Napište komentář