erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Upír, který saje sperma

Byl vlahý večer a oba se těšili do postele. Eva se těšila, jak si konečně přečte další kapitolu z rozečteného románu. Byl plný napětí a romantiky, zlomených srdcí, lstí a úkladů, ale také šťastných chvil, kdy dvě srdce překypující něhou tlukou ve společném rytmu. A Pavel… ten se těšil na sex s Evu. Rozdíl byl v tom, že Pavel se těšil marně.

„Hele, co tady mám!“ pustil se do předem prohraného boje s oblíbeným autorem bestselleru. Nadzvedl přikrývku a předstíral, že tam našel něco neočekávaného. Něco skutečně velkého. Eva však jeho trik znala. Ano, možná to bylo velké, ale rozhodně to nebylo neočekávané. Tihle chlapi myslí jen na to jedno, povzdechla si a obrátila stránku.

Pavel se nevzdával. Zkoušel to něžně (Pojď se trošku pomazlit) i romanticky (Chtěl bych s tebou splynout v jedno tělo, drahá). Ale marně. Zkusil i citové vydírání (Já bych šukal, až bych brečel) ale bez úspěchu. Jediným výsledkem byl opovržlivý pohled partnerky následovaný obligátním: „A vůbec, pojď už spát“.

BUCH – zaklapnutí knihy, pak CVAK – zhasnutí světla, a pak tma. Chvilku se vrtěla pod peřinou a nakonec ticho. Pavel zavřel trpitelsky oči. Čím si to zasloužil? Kdyby si tak přetáhla přes hlavu noční košilku a špitla „Pojď, vem si mne…“

Náhle ucítil jakýsi chladný závan. V rohu ložnice se objevil světlý obdélník otevřených dveří. Zvláštní, vždycky je zavírali. A ještě zvláštnější… v nich postava… ženská postava!

V krajkovém negližé, s odhalenými prsy stála v modravém šeru a upřeně si ho prohlížela. Přejela si rukou po těle až to zašustilo. Dlaní si pohladila odhalená prsa, pak bříško a skončila v rozkroku. Uvědomil si, že nemá kalhotky.

Nemluvila… bylo absolutní ticho, ale on přesto nějak vnímal, co mu ta záhadná postava sděluje. „Ano, my co bychom šoustali, až bychom plakali… my si rozumíme i beze slov!“ znělo mu v hlavě.

Takže ty… pomyslel si Pavel. „Ano, já to POTŘEBUJU!“ byla odpověď. Přelud vzal do dlaní své velké plné oblé prsy a sklonil se nad ním. „Podívej se! Už dlouho je nikdo nepolaskal. Není to škoda?“

„Velká škoda“ vydechl Pavel. „Kdybych ti tak mohl mezi ty kozičky strčit ptáka… a jezdit sem a tam…“ odpověděl nahlas.

CVAK! Eva rozsvítila lampičku. „Už jsem ti říkala že chci spát. Jestli to nechápeš, tak jdi spát do obýváku!“

CVAK, tma, vrtění a ticho. Pavel se rozhlédl – přelud zmizel. Upřímně si oddechl. Kdyby tak jeho manželka viděla, o čem se mu v noci zdá… Eva byla pěkná, jenom… trochu usedlá. A s tím sexem… no, všude je něco. Pavel občas snil o milostných hrátkách s nějakou nemravnou holkou, které se nebude muset doprošovat, ale která mu bude sama vnucovat své vzrušující tělo. Mohla by být třeba i trochu obhroublá a mluvit při tom sprostě. Mohla by…

„Už spí?“ Pavel se rozhlédl. Neřestný přelud byl schovaný pod postelí a soukal se ven. „Koukám že to taky nemáš jednoduchý, když si chceš zapíchat.“ Pavel smutně pokrčil rameny.

„Pusť mně na kousek“ posadila se neznámá na kraj postele. Její prsy, jako velké nafouknuté balónky se mu pohupovaly před obličejem. Pavel se opatrně posunul, aby nevzbudil manželku. Přelud shodil Pavlovu přikrývku na zem a něžná ale pevná ruka zalovila v jeho boxerkách. „BINGO!“ jeho osvobozený úd se vítězně vztyčil a v šeru se matně zaleskl jeho obnažený žalud.

„Ty máš ale parádního ptáka! Můžu ochutnat?“ zeptala se, ale na odpověď nečekala.

Než stačil Pavel odpovědět, jeho boxerky zmizely a on cítil, jak jeho úd laskají horká vlhká ústa. „Bože, to je krása…“ zasténal blahem. Ale hned ucítil na rtech varovný prst. „Tiše, nebo se ta tvá frigidní lednička probudí!“ zaznělo mu v hlavě varováni.

Pavel se snažil být tiše, ale nešlo to. Hříšný přelud ovládal orální sex skutečně dokonale. Jeho penis mizel mezi smyslnými rty a štíhlé prsty laskaly jsou šourek a slabiny. Něco takového s Evou nezažil!

Doslova se roztékal blahem, když neznámá vytasila další trumf. Naslinila jeho penis a sevřela ho mezi svými prsy. Stačilo několik téměř neznatelných pohybů. Byly tak intenzivní, že Pavel málem vykřikl. „Ne… ještě ne! Přestaň, nebo se udělám!“

„A nechceš mi to oplatit? Co kdybys mi vylízal kundičku? slyšel najednou a rázem změnili polohu. Neznámá ulehla na záda doširoka roztáhla nohy. Měla hladce vyholený klín, nad ním tetování a v klitorisu piercing. Něco takového Pavel ještě neviděl. „Hmmm… tam jsem obzvlášť citlivá!“ potvrdily se jeho myšlenky. Sklonil se nad tím neřestným klínem, který ho neodolatelně přitahoval svou vůní nadrženého ženského těla.

Lízal vášnivě její mušličku a špičkou jazyka si pohrával s kovovým piercingem. Bylo to jako když zapne turbo! Každý dotek lesklého kovu roztřásl to vášnivé ženské tělo. Stále nevydala ani hlásku, ale v hlavě mu vířily hlasité vzdechy a nemravné výkřiky. „Aaah! Ty bejku nadrženej… zase jsi mne udělal ty kanče! Lehni si na záda, musím ti ještě vyhulit toho nádhernýho ptáka!“

Překulili se do šedesát devítky a vzájemně si laskali pohlaví ústy. Ale dlouho jim to nevydrželo. „Musím mít tvýho ptáka v sobě. Potřebuju si pořádně zapíchat!“ A než se Pavel vzpamatoval, neznámá si ho osedlala. Široce rozkročená si nasedla na jeho vztyčený úd. Bylo vzrušená, vlhká, a hladce na něj nasedla plnou vahou. Zajel do ní až po koule. „Uuuh! Cítím tě až v krku! To je božííí!“

Pavlovi se vzrušením až točila hlava. Shodil svou noční milenku stranou a vzal si ji zezadu na boku. Sevřel ji a pořádně přirazil až hekla. „Aaah! To je ono, ty kanče. Takhle se mi to líbí… moc se mi to líbí!“ zaznělo mu hlavou a on přirážel a přirážel…

V Pavlovi se probudila vášeň, kterou po řadu let poklidného manželství potlačoval. Zmocnil se neřestného přeludu svou mužnou silou a ta smyslná nezná se mu ochotně poddávala. Když do ní vrážel svůj mohutný tvrdý úd, bolestně sténala, ale současně bylo znát, jak ji to vzrušuje. Její vášeň byla neukojitelná. I když se jí podlamovala kolena slastí a její tělo se roztřáslo v křečích orgasmu, vzápětí začala sama přirážet a dožadovala se dalšího a ještě divočejšího pokračování.

„Honem, píchej mne! Vraž mi ho tam… jo… JO“ Až po koule!“

Klekla si před ním na kolena a opět stiskla jeho vztyčený penis mezi svými prsy. Tentokrát ho nemusela slinit, byl vlhký jejími vlastními šťávičkami. Pavel lehounce přirážel a fascinovaně sledoval, jak se špička jeho žaludu střídavě objevuje mezi jejími naditými bochánky.

„Lehni si prosím… chci aby ses mi vystříkal do pusinky… chci tě ochutnat!“ projelo mu náhle hlavou a on poslechl. Pohodlně se natáhl na své místo vedle manželky a uvolnil se. Přivřenýma očima sledoval, jak se k němu blíží jeho krásný přelud, jak otevírá ústa a labužnicky si vychutnává jeho tvrdý vztyčený penis.

CVAK! Oslnilo ho světlo noční lampičky.

„Co to…“ Eva seděla na posteli a překvapený, trochu znechuceným pohledem sledovala, jak si její muž masíruje své přirození. Pavel oslněný světlem strnul.

„Ehm… měl jsem ti takovej divokej sen…“ nasucho polkl. „Nechceš se trochu přitulit?“ nabídl se zoufalým úsměvem ale předem věděl, že marně. Hloupá situace. Ale kdyby nebyla taková frigidka, tak se tohle nikdy nestalo. Rozpačitě se přikryl. Eva jen něco zabručela, bez zájmu se obrátila zády a zhasla.

Co teď? přemýšlel Pavel. Takhle nadrženej neusne. Sakra.

Vtom ucítil pod dekou nějaký pohyb. Penis mu sevřela ženská ruka a na žaludu ucítil horký dech. Nadzvedl deku. Krásný přelud mlsně oblízl jeho penis a soustrastně se usmál. „Blbý co? Ale nech ji spát. Já tě jenom dodělám… moc se těším až tě ochutnám!“ Přízrak se mlsně oblízl a zasunul si Pavlovo mužství hluboko do úst.

Pavel se s přivřenýma očima oddával jejímu laskání. Už to měl na krajíčku a stačilo skutečně jen málo… jen několik doteků mrštným jazýčkem, několik zkušených pohybů… a už… Aaaah! Zaryčel rozkoší a jeho tělem se přehnala vlna slasti, která vystříkla jeho údem v podobě horké spršky spermatu. A za ní další… a další… Oooh! To je… Uuuuh! Úžasné… Ještě.. ještě… JEŠTĚ!!!

Ráno byla snídaně s manželkou… rozpačitá. Ale vše má dobrý konec. Eva vyměnila prostěradlo za nové, čisté a bez fleků. Večer si nalili skleničku dobrého vína Pavel jí vyprávěl svůj sen. A Eva se neurazila ani nepohoršila. A ten večer byl nakonec ještě divočejší a ještě hlučnější, než ten předešlý.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 156 návštěvníků   Průměr: 3]

Komentáře na téma “Upír, který saje sperma” (celkem 8)

Napište komentář