Zábavné focení

To, že se ráda předvádím už víte. Tohle je jeden můj maličko pozměněný zážitek. Stalo se to jednou, když jsem byla v celkem slušné finanční tísni a přišla mi nabídka na nafocení takové menší série. Podmínkou bylo, že se musím svléknout a tak jsem si říkala, že by to nemuselo být vůbec špatné. Táhlo mi zrovna na dvacítku a tak jsem se neměla za co stydět. No řekněte, že by jste se za nějakých pár tisíc nesvlékli… ovšem kdyby to bylo potřeba. A já se ráda svlékám už odjakživa. Nějakou dobu jsem o tom přemýšlela a pak jsem to sdělila svému příteli Pavlovi. Ten měl ale námitky a tak jsem mu slíbila, že může jít se mnou a ohlídat si mě a když bude chtít, tak že se může přidat.

Dva týdny do smluveného data utekly jako by šlo jen o jeden jediný den a já jsem se pečlivě připravila. Vzala jsem si na sebe krásná červeno-černá tanga, která jsem dostala od Pavla jednou k narozeninám a které jsem nosila jen při výjimečných událostech a krásné červené minišatičky. Místo, kde mělo focení proběhnout bylo od našeho bydliště celkem blízko a tak jsme si ještě před tím dali kafe a po cestě jsme míjeli jeden docela známý obchod s erotickými pomůckami, pornem a všemi těmihle věcmi. Měli jsem ještě dost času a tak jsme tam zašli a porozhlédli se. Měli tam spoustu krásných hraček i dobrých filmů. Vzadu měli přehrávač a tak jsme si jeden ten filmeček šli skouknout, jenže to bych nebyla já, kdyby mě to nerozpálilo. Minutu za minutou jsem byla pořád víc a víc nadržená, ale čas najednou jakoby zrychlil a tak jsme museli jít.

Přišli jsme do ateliéru… no byl to spíš něčí byt, jen byl vyzdobený nějakými věcmi, aby fotky nebyly tak „suché“.
„Ahoj, já jsem Alenka…“ pozdravila jsem fotografa a představila se.
„Jojo…čau. Já jsem David a budu tě fotit“. Podíval se na Pavla“…a kdo je tohle???“.

„To je můj přítel Pavel…neměl co dělat a tak se na to focení přišel mrknout…“ prosebně jsem se na něj podívala, aby ho tam pustil „… Doufám, že ti to nevadí.“
„Ne. To je v pohodě.“ opáčil.

Chvíli jsme se po sobě všichni tak nějak koukali a pak jsme se dali do práce. Ateliér byl ověšen nějakými ozdůbkami a uprostřed stála židle. Pochopila jsem, co mám dělat a kam mám jít a také že jsem to hned udělala. Sedla jsem si a začala pózovat. Chvíli jsem pózovala jen tak a oblečená a potom jsem se do toho dala a pomalu si svlékla nejdřív ty šaty.

Když kluci uviděli moje prsa, asi byli celkem překvapení. Zcela normálně totiž chodím bez podprsenky a kluci… tedy spíše David to asi nečekal. Jen tak letmo jsem mu očima zkontrolovala rozkrok a zjistila, že tam má celkem slušnou bouli. Ale dělala jsem jako by nic a fotila dál. Pavel už se docela evidentně nudil a tak přišel ke mně a začal mi pomáhat. Jenže já, jak jsem byla ještě pořád rozpálená z toho porna, tak jsem se do toho vložila trochu víc, než se ode mne asi očekávalo. A tak jsem kluky začala svádět, protože jsem potřebovala sex… a to hned.

Přemýšlela jsem, jak je mám svést a potom mě napadlo, že skoro každého kluka nažhaví, když si před ním holka klekne a začne kroutit zadkem. A tak jsem si řekla, že za zkoušku nic nedám. Klekla jsem si a začala kroutit zadkem, jenže jsem si nevšimla, že David už dávno nedrží v ruce foťák a že oba kluci mají mezi nohama pěkně velké boule. Tak jsem se otočila, roztáhla nohy a v tom ke mně přišel David, jestli s něčím nepotřebuji pomoct.

foceni-04 foceni-05 „To myslíš vážně??!“ křikla jsem a hodila na něj přísný, ale zároveň i dost nadržený obličeje „…Jasně, že chci. Pořádně mě oba vylížete a to teď hned“.

David na nic nečekal, shrnul moje kalhotky na stranu a začal plnit můj příkaz. Pavel seděl za mnou na židli a tak jsem se o něj opřela a nechala se přidržovat. Jak mě tak David lízal, Pavel mu s tím občas pomohl a strčil mi do mojí pořád nadržené dírky pár prstů a pak je zase vyndal a pak je tam zase strčil.

foceni-06 foceni-07 Připadala jsem si jako v ráji. Co jsem jim přikázala, to plnili a dokonce se zdálo, že to plnili s nebývalou ochotou a pečlivostí. Jak tak jeden lízal a druhý mi tam strkal prsty, cítila jsem, že na mě jde první orgasmus. A také, že jsem se nespletla. Tenhle byl ale mohutný a dlouhý…

„OHHH… ANOOO… DĚLÉÉÉJ… JEŠTĚĚĚ… UŽŽŽ… BUDUUUU… BOŽÉÉÉ… ANOOO!!!“

Vylízali mě tedy pořádně…to vám povím. Napadlo mě, že si za tu dobře odvedenou práci zaslouží odměnu. Tak jsem oběma rozepnula kalhoty a vzala si jejich tvrdolíny do pusy. Chvíli jsem tam měla jednoho, chvíli druhého a chvíli i oba najednou. Zdá se, že si to celkem slušně užívali, protože u toho vzdychali docela dost nahlas. No alespoň jsem věděla, že to dělám opravdu dobře a že jsem se za těch pár let s Pavlem něco naučila.

Hrála jsem si s nimi a lízala je, jako malá holčička lízátko. Olizovala jsem jejich žaludy a chvíli je i pohonila a porovnala, který je větší či menší a samozřejmě také to, který mi víc chutná.

No samozřejmě, že mi víc chutnal Pavel, ale i David měl něco do sebe… Bylo to zase něco nového. Nový penis v mých ústech a rukách a nová chuť na mém mlsném jazýčku. No abych pravdu řekla, trojku, ve které byli dva kluci, jsem také zkusila poprvé až teď. Předtím jsem zkoušela jen trojku se dvěmi holkami a klukem a nebo jen samé holky.

foceni-11 A musím se přiznat ještě k něčemu. Jak jsem je tak kouřila, měla jsem sto chutí je už udělat a nastříkat si jejich voňavé a sladké semeno do pusinky a na bříško a nebo je mít v sobě. A tak se nedalo svítit, ale jednoho jsem musela z pusy pustit a předklonit se mu, protože i já to miluji zezadu. A jelikož ve mně ještě nikdy nebyl David, pustila jsem jeho. Zajel do mě až po koule na jediný příraz díky tomu, jak jsem tekla. Byla jsem mezi nohama úplně mokrá. Chvíli mě takhle píchal zezadu a pak jsem si lehla.

„Nasednout a rychle….a píchej, dokud se neudělám!“ přikázala jsem mu.

A on můj rozkaz opět splnil. David mě šukal jako divej a Pavel mě šoustal do pusy. A evidentně mu to dělalo moc dobře, protože po každý chvilce musel přestat, aby se neudělal.

Oby dva byli asi moc vzrušení, protože byli hrozně tvrdí a navíc do toho opravdu bušili… a to naprosto rychle. Ale samozřejmě čekali až se nejdřív udělám já a potom se teprve chtěli udělat oni.

foceni-15 „Tak slečno….měníme“. Řekl Pavel celý natěšený, že půjde také do mě. „Ty si lehni…“, ukázal na Davida „… a ty si klekni přede mě“. A ukázal na mě.

foceni-16 Jak řekl, tak jsme oba udělali. David si lehl tak, abych ho mohla kouřit a já jsem si klekla, abych se dostala k jeho tvrdému údu a zároveň, aby do mě mohl můj přítel vstoupit zezadu. V téhle poloze mi to vyhovovalo asi nejvíc, protože jsem cítila Pavlův penis, jak do mě vstupuje a pak zase couvá ven a hrozně mě to vzrušovalo a jak přirážel, tak jsem cítila, že na mě jde další vlna orgasmu…

„OOOOOOOO… JOOOOOO… PÍÍÍÍCHEEEEJ MĚĚĚĚ. JEEEEŠTĚĚĚĚ….. DĚĚĚLEEEEJJJJ… UUUUUŽŽŽŽŽ… AAAAAHHHHH!!! Tohle bylo další z mohutných a slastných vyvrcholení tohoto dne.

foceni-17 Byla jsem šťastná, že mě nechali ještě jednou a že mě k tomu jednou dovedl také právě Pavel. Ihned po tomhle mém vyvrcholení si David stoupl, já jsem se ohnula přes židli a Pavel ze mě ještě jednou zkusil vyšukat duši.

foceni-18 Vzala jsem si Davida do pusy a chystala se, že ho dovedu do ráje, ale v tu samou chvíli mě moje láska ještě jednou a naposledy udělala. A tak jsem si se třemi orgasmy za sebou vzala ty dva opět do rukou a honila je tak dlouho, dokud se mi neudělali do pusy a na prsy či bříško.

Všechno jejich semeno, které se mi trefilo do pusy, jsem spolykala a vychutnala si je. Oběma jsem potom ještě vysála poslední zbytečky z jejich už skoro povadlých údů. Pak jsme se natáhli na zem a dlouho si spolu ještě hráli. Já jsem si při tom rozetřela společný výsledek jejich práce po bříšku a prsou a ještě dlouho jsem se olizovala.

Byl to nezapomenutelný zážitek a nebyl zdaleka poslední toho druhu. Penízky jsem dostala a z těch finančních problémů jsem byla venku.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 65 návštěvníků   Průměr: 2.9]

Napište komentář