Holčičí nestydatý dáreček

Shaina byla moje přítelkyně, dalo by se i říci milenka. Aby bylo jasno, nejsem lesba, spíš bi. Holčičí mazlení zbožňuju, ale všechno se časem přejí. Takže aby se mi to nepřejedlo, tak to střídám a kromě Shainy mám i přítele. Shaina o něm ví a toleruje ho. Vidím na ní, že by mě měla raději jen pro sebe, ale jsem ráda že chápe, že i já potřebuju čas od času pořádný kus tvrdýho chlapskýho masa.

„Máš ho ráda?“ zeptala se mne jednou a podívala se na mne těma svýma tmavýma kukadlama.

„Tebe mám radši“ políbila jsem ji za ouško, tam to má nejraděj. Tedy pokud vynecháme povrch těla od krku dolů. „Roberta mám jenom na sex… však víš.

„Nevím…“ řekla tím svým tenkým hláskem. A já věděla. Kdysi jsme se o tom bavily a já jsem ke svému úžasu zjistila, že moje malá Shai je vpodstatě nepolíbená. Přesněji „nepolíbená mužem“.

„To jsi nikdy neměla nic s chlapem?“ zeptala jsem se tehdy užasle. „To tě nelákalo ani to zkusit?“

„Ale lákalo… moc mne to lákalo. Ale netroufla jsem si… nějak.“

A tak nějak to asi bylo. Byla taková trochu bojácná a trochu submisivní… možná dokonce hodně bojácná a hodně submisivní a nikdy v sobě nenašla odvahu hupsnout s chlapem do postele. Bylo to zvláštní. Protože když byla v posteli se mnou, když se cítila v bezpečí, dokázala se hodně odvázat a provádět věci, které by člověk od té drobné milé holčičky nečekal. Byla jsem to sice já, kdo ji připravil o panenství, ale ten nápad byl její a ten připínací umělý penis velikosti XXXL koupila taky ona.

Takže když jsem si to tak přerovnávala v hlavě, nakonec mi došlo, že by to asi docela ráda zkusila i s chlapem – jen kdyby se nebála. A od téhle základní myšlenky byl už jen krůček k mému narozeninovému dárku. Když sfoukla svíčky na dortu, pomalu a váhavě otevřela obálku. Rozbalila papír který z ní vypadl a celá zrůžověla. Bylo tam napsáno

SEX S ROBERTEM

Bylo na ní vidět, že neví co dělat, jak se má chovat… že by chtěla, že by moc chtěla, ale prostě neví co s tím. Ale od toho měla mne. Se vším jsem počítala. Objala jsem ji a ona jen stydlivě zašeptala „Když já nevím… jestli se mu budu líbit… a kdy bude mít čas… a…“

„Neboj se, on si čas najde.“ ujistila jsem ji a zavázala oči mašlí. „Čeká vedle.“ Když to uslyšela, trochu se jí podlomila kolena, ovšem současně jí také zvlhly kalhotky. „Neboj se, moje maličká“ políbila jsem ji na tvář „Budu tam s tebou.“

Věděla jsem, že ji to uklidní. A mně ostatně taky. Nevím proč, ale měla jsem prostě pocit že není dobré nechávat o samotě mého milence s mou milenkou. Prostě: jistota je jistota. Tak jsem Shainu odvedla do ložnice, kde už čekal Robert – celý natěšený, že se mu konečně splní jeho sen, mít v posteli dvě holky jenom pro sebe.

Ležel rozvalený na posteli jako paša a nahý jako Adam. Jen na klíně měl krabičku s mašlí, protože… no protože je to chlap a připadalo mu to vtipné. Nakonec to ale bylo asi dobře, protože Shai neměla tak velký počáteční šok. Když jsem jí sundala pásku, mile se na Roberta usmála a trochu obřadně se uklonila. Oni to asiaté už mají v povaze. Potom opatrně zvedla krabičku s mašličkou a odhalila Robertovo mužství, které se zjevně těšilo stejně, jako Robert. Shai se opět usmála, a… opět se uklonila. Musela jsem se přemáhat, abych se nezačala chechtat.

„No, tak jste se seznámili, tak si můžeš odložit“ prolomila jsem rozpačité ticho a stáhla ze své přítelkyně šaty. Robert se okamžitě překulil na bok, aby lépe viděl. Ono taky bylo na co koukat. Shaina měla drobnou štíhlou postavu, vypadala jako malá panenka. Měla přirozeně tmavší pleť, sametově jemnou a hladkou.

Dlouhé černé lesklé vlasy, nikde ani gram přebytečného tuku. Drobná svěží prsa s dokonale kulatými bradavkami přímo sváděla k laskání.

Robert s otevřenou pusou jen zíral na tu nádheru, kterou jsem mu svlékala před očima. Shaina se nebránila, se mnou se cítila bezpečná a v pohodě. Vzpomněla jsem si na její obavu, zda se bude Robertovi líbit. Mrkla jsem na něj a v koutcích mi zacukalo. Oči mu svítily jako sjetému kocourovi a jeho slinné žlázy přeřadily na čtyřku.

Tak ještě sundáme kalhotky…“ prohodila jsem a stáhla z toho krásného oblého zadečku poslední nitku. Shaina teď před námi stála nahá, jak ji Pánbůh stvořil. Stála… a jen stála.

Zatahala mi rukou za cíp šatů. Úplně jako malá holčička. Pochopila jsem. „Jasně, že tě v tom nenechám samotnou“ usmála jsem se a rychle se také svlékla.

Teď, když mne měla po boku, už se neupejpala. Hupsly jsme na postel za Robertem, každá z jedné strany. Vzala jsem do dlaně jeho nadržený penis, který měl pro větší efekt obvázaný velkou růžovou mašlí. „Tak se podívej“ poučovala jsem „tohle je nejdůležitější součástka chlapa“, A hned jsem názorně ukázala, jak se kouří takové velké masité doutníky. Shaina se nenechala zahanbit a za chvíli měla Robertův žalud až někde na mandlích.

Nechala jsem ji, ať si v klidu vychutná tu chuť chlapského masa a naklonila jsem se k Robertovi. „To se ti líbí, viď? ty prasáku starej!“ zašeptala jsem mu do ucha a políbila ho. Jenom tiše zasténal.

Ohlédla jsem se na Shainu. „Pojď, ukážu ti, jak se dá takový hřebeček osedlat!“

Učit jsem ji to nemusela. Sama si klekla obkročmo na Roberta a já jí spíš pro vlastní potěšení, než že by to potřebovala, zavedla jeho penis do mušličky. Shaina byla už hezky vlhká, ale stejně si nasedala pomalu a opatrně. Přitom se stále dívala na mne, jako by se ptala „Smím? A tohle? A ještě můžu?“ Byla roztomilá k zulíbání. Políbily jsem se a já pak sjela svými rty na její drobná hladká ňadra. Vzala jsem jej bradavku mezi zuby a jemně skousla. Shai vykřikla slastí a bolestí a automaticky se tvrdě nabodla na Roberta. Ten jenom heknul a okamžitě začal přirážet.

Vida, řekla jsem si. Jak se nám to pěkně rozjíždí.

Sama jsem si klekla nad Robertovou hlavou nabídla svou mušličku jeho ústům. Okamžitě jsem ucítila, jak se jeho horký penis noří do mé svatyňky. Mhmmm… bylo to moc příjemné. A když jsem se podívala před sebe, viděla jsem svou malou krásnou Shai, která si užívala své první milování, nabodnutá na jeho penis.

Ladně se vlnila v bocích a zasouvala si tak ztopořený úd chvilku víc, chvilku míň, pak na jednu stranu, a na druhou… Ve tváři měla soustředěný výraz a bylo cítit, jak si to užívá. Naklonila jsem se k ní a lehounce ji políbila na ústa. Přitáhla si mne k sobě a zajela mi svým jazýčkem hluboko do úst. Pak mne pustila, zhluboka se nadechla a tenkým hláskem špitla: „To je tak krásný… oooh… jooo…“

Klečely jsme proti sobě a vychutnávaly si mého Roberta. Každá trochu jiným způsobem, ale tím to bylo zajímavější. Uvědomila jsem si, že pro Shainu je to poprvé, co má v sobě mužský úd a chtěla jsem jí dopřát, aby si to pořádně užila. A doslova mne dojalo když jsem zjistila, že i ona myslí zase na mne. „Teď ty…“ špitla a opatrně se zvedla, takže Robertův ztopořený úd zůstal trčet vzhůru. Leskl se jejími šťávičkami a opravdu bylo v tuhle chvíli hodně těžké odolat.

Robert hned vyskočil, protože se těšil na změnu a já se mu hned nabídla zezadu. Klekl si za mne a v mžiku do mne zajel až po koule. Jo! To bylo ono! Byla jsem už tak nadržená, že mi z kundičky doslova teklo. Robert si užíval, že může konečně pořádně přirazit a bušil do mne jako o závod.

Shaina si lehla přede mne, roztáhla nohy a nabídla svou lasturku mým rtům. Byla ještě horká z toho rajcovního ježdění a já ji lačně ochutnávala. Tak důvěrně jsem znala chuť jejího klína… dnes byla trochu jiná. Mohla bych přísahat, že z ní cítím trochu Roberta. Bože, to byla krása!

Zajela jsem jazykem do Shainy a vtom Robert znovu přirazil. Tím mne natlačil ještě víc na mou milenku, která slastně vydechla. Stačilo jen nechat vystrčený jazyk a veškerý pohyb obstaral Robert. Vrážel do mne svůj tvrdý nástroj a tím současně zasouval můj jazýček do kundičky Shainy.

Bylo to prostě úžasné. Spravedlivě jsme se s Shai střídaly. Každá si hezky užila chvilku s tvrdým klackem mezi nohama a pak uvolnila místo té druhé. Robert nám do toho moc nemluvil. Inu, chlap! Prostě: když před sebou uviděl dírku, tak zasunul a přirážel. Byl spravedlivý a nikomu nenadržoval. Opravdu nás poctivě šoustal ze všech sil. A bylo vidět, jak si to užívá! A my, holky, jsme zase dbaly na to, aby se ta, co zrovna nebyla „na řadě“ necítila odstrčená. Vždycky jsme našli takovou polohu, abychom se mohly laskat, lízat té druhé kundičku nebo aspoň hladit. Ale jestli mám mluvit za sebe, ani to nebylo třeba. Robert měl úžasnou výdrž a já byla ráda, že mám chvilku pro sebe a můžu popadnout dech. A taky – pohled na mou malou Shai, jejíž drobné tělíčko se otřásá v návalech slasti… to bylo prostě k nezaplacení. Pak stačilo, aby se Shai lehounce dotkla jazykem mého poštěváčku a už jsem se vznášela na obláčku slasti. Hlava se mi točila a prsty se křečovitě zarývaly do prostěradla. Když mne Robert povalil naznak, roztáhl mi nohy a brutálně a nesmlouvavě do mne zajel, udělala jsem se téměř okamžitě. Shaina mi nastavila před obličej svou mokrou kundičku, ale já prostě neměla sílu ji laskat. Doslova jsem řvala rozkoší do její mušličky, když si mne Robert bral, tvrdě a nesmlouvavě.

Po chvilce jsem přišla k sobě. Shaina klečela stále nade mnou a lapala po dechu. Z klína jí stékaly kapičky… jedna se oddělila a skápla mi do úst. Robert trčel zaražený ve mně, cítila jsem, jak se chvěje. Věděla jsem, že už bude.

Jeho tělo se roztřáslo, pak vrazil svůj úd hluboko do mého klína, až jsem se zajíkla. Celý se napjal jako struna a zařičel. Tvrdě přirazil a já měla pocit, že jeho žhavý výstřik mnou musí projet zdola nahoru a skončí mi až někde v krku!

Shaina se sklonila k nám a vzala ho do své dlaně. Robert se vysunul z mé mušličky a další výstřik už šel do úst mé malé Shai. A ještě! A další!

Shaina ho honila jako stará profesionálka a nechávala si jeho sperma stříkat střídavě do pusinky nebo na tvář. Když cítila, že jeho pulzování utichá, vzala ho něžně do úst a vychutnávala si ho jako malá holčička své první lízátko. Napadlo mne, že vlastně… ano… tohle je vlastně její první doopravdovské chlapské lízátko!

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 146 návštěvníků   Průměr: 2.9]

Napište komentář