V kabinetu

Chýlilo se k odpoledni, stále byla v práci. Pracovala jako učitelka na základní škole. Děti už dávno odešly a ona si v umělém osvětlení rozložila ve svém kabinetě práce svých žáků a dala se do opravování písemek Zabrala se do práce a ani neslyšela klepání na dveře. Najednou ji někdo oslovil a ona se strašně lekla. Vzhlédla od hromady sešitů a pozdravila. Stál tam velmi sympatický muž s hnědýma očima, v džínách a kožené bundě. Vůně jeho parfému doplula až k ní. Opět se nadechla, nosem nasála tu vůni a byla skoro omámena. Hezký chlap a u ní v kabinetě. Rychle se uvedla do reálu a pozdravila. Vešel dovnitř a podal jí ruku. Jemně stisknul její dlaň a představil se. Byl to její nový kolega, který přišel na záskok místo její nemocné kolegyně. Byl to opravu fešném chlap, moc se jí líbil.

Na chvilku se rozloučili, protože si šel ještě něco zařídit do ředitelny a potom do auta pro nějaké papíry a potřebné věci,co tam zapomněl. Zasněně stála u dveří a přemýšlela, proč až teď se jí poštěstilo mít tak hezkého kolegu – a přitom tělocvikáře s krásným tělem, inteligentním vzhledem – smrtelná kombinace.

Neuplynulo ani deset minut a byl zpátky. Potykali si a on ji na potvrzení tykání letmo políbil. Projel jí mráz po zádech, musela se posadit a začít myslet na něco úplně něco jiného než byl její kolega Marek. Chvilku se v kabinetě kolem ní motal a za nedlouho odešel domů. Mile se na ni usmál a zamával jí na rozloučenou. Řekl tak zítra Míšo a jí se málem rozklepaly kolena. Pane jo, kolik mi je let, že se mi klepou kolena z jednoho obyčejného chlapa !!!
Sbalila si své věci, oblékla si kabát a nazula kozačky. Zhasla v kabinetě a odešla ze školy. Před školou stálo auto a v něm její nový obyvatel jejího kabinetu. Čekal na ni. Stáhnul okýnko a pozval ji k sobě do auta. Nezajedeme si někam na skleničku? Když jsme si tak hezky potykali? Nepřemýšlela a okamžitě plácla – ANO. Rozjeli se do nedaleké vinárny.
Vybrali si stůl v málo osvětleném rohu místnosti. Seděli naproti sobě a povídali si až do samého konce otvírací doby. Oba vypili nějaké to víno,takže domů se pak odebrali pěšky. Marek doprovodil Míšu až před její dům a rozloučili se. Bylo to fajn, pronesli oba s úsměvem na rtech.

Druhý den ráno se opět potkali, tentokrát na chodbě školy a Marek jí věnoval letmý úsměv s mrknutím, začervenala se. Předešlý den a hlavně noc v ní vyvolalo letmé mrazení tam dole. Protože večer, co se vrátila domů musela věnovat pozornost své tak natěšené štěrbince. Snila při těch hrátkách na Marka a představovala si sexík s ním. Vůbec jí to nenechalo chladnou a krásně si to udělala díky těmto vzrušujícím představám. Jen si na to vzpomněla a byla hned vlhká. Její kalhotky se zaleskly vlhkem a touhou. Byla neskutečně nadržená a tajně snila o tom,že se by nebylo marné aby to byl "JEN" její kolega.

Zazvonilo a  Míša šla učit. Hodina utekla jako voda a ona se vracela rušnou chodbou do kabinetu. Ve dveřích se srazila s Markem a jejich těla se o sebe elektrizujícně otřela. Ustoupil a pustil ji do dveří. Mezi tím si ji stihl opět prohlédnout. Měla uplé džíny, košili s velkým výstřihem a prsa tak čtyřky,které vypadaly v podprsence a košili luxusně. Proběhlo mu hlavou,že by ji rád … ochutnal. Její rty, krk, ouška … bradavky a kundičku. Ze snu ho vytrhla Míšina otázka: „Máš teď volnou hodinu nebo učíš?“ Učil… a ona měla volnou hodinu. Škoda, mohl se postarat o trošku poznávání své nové krásné kolegyně. Stála u zrcadla, rty si lehce přetřela leskem, rozpustila si vlasy, které jí vlnku po vlnce spadly na ramena. Byla svůdná a teď jenom jeho. Přistoupil k ní zezadu a pomalu vydechl horký vzrušený dech na její krk. Nelekla se, pozorovala ho v zrcadle a čekala,co asi provede. Objal ji a pohladil ji po bříšku, vtisknul jí pár něžných polibků do vlasů. Najednou jako by se zastavil čas. Přitáhl si ji ještě více k sobě zezadu na zadeček jí tlačil jeho vzrušený penis. Byla opět vlhká a toužící. Zvonilo ….. a oni tam jen tak stáli přitisknuti k sobě. Míša ho od sebe odehnala – „Běž, nebo přijdeš pozdě na hodinu a bude průšvih!“ Smutně jí kouknul do očí a řekl : „Mně neutečeš, slečno učitelko“ a  krásně se na ni usmál. Vzal si klasifikační sešit, třídní knihu a ona slyšela jen klapnutí dveří.Posadila se do křesla a  vrhla se na práci. Stihla si ještě uvařit čaj a připravit si materiály na další hodinu.

S Markem se potkala až po poslední hodině, kdy se celá unavená vrátila do kabinetu. Stál tam u skříně jenom v sexy boxerkách a tričku – převlíkal se do džín. Ten okamžik,co měla možnost si prohlédnout jeho zadeček stál opravdu za to. Lekl se jí a rychle se oblékl. Omluvila se mu, že nezaklepala a jen tak vtrhla do dveří. Usmál se a pověděl,že jestli nebude klepat,tak dostane na zadek! „Na to nemáš,“ pravila Míša a rozesmála se. Než by jeden řekl švec, tak Marek přiskočil k ní, otočil si jí zády k sobě a doslova ji ohnul přes koleno a naplácal jí. Měla nádhernej zadeček, ten by se mazlil. Uáááá, zase se mu postavil. Míša se narovnala a hluboce se mu podívala do očí. Přitáhl si ji k sobě a zajel jí svým jazykem mezi rty. Začal ji divoce líbat a hladit. Jeho ruka vklouzla pod její košili a tam narazila na krajkovanou podprsenku. Jedním pohybem ji rozepnul a do rukou mu vklouzla její překrásná kůzlátka. Zuby rozepnul pár zbývajících knoflíčků na její košili a měl před sebou celou její krásu. Opět se vrátil k mazlení jejích koziček. Hnětl je a dráždil. Jazykem přejížděl po jejích bradavkách, které byly neskutečně tvrdé a vzrušené. Jeho ruce ji hladily po bříšku a přejížděly po džínách přesně v těch místech, kde je štěrbinka. Rozevírala svá stehna a svými pohyby šla jeho ruce naproti. Cítil i přes kalhoty horko její kundičky. Rozepl zip a sthnul z ní džíny. Jeho prsty pohladily tu škvírku její štěrbinky přes krásné černé tanga, které byly trošku zařízlé ve štěrbince. Sám si stáhnul i svoje kalhoty a Míša si všimla,že má krásně plné boxerky.
Nadzvedl ji a posadil na stůl. Na jeho okraj,aby mu ta studánka byla hodně na blízku. Sklonil se k jejímu klínu a jazyk nasměroval přesně mezi její závojíčky. Párkrát je přelízl přes kalhotky. Cítil její mokrost a vlhkost, její touhu a vzrušení a to ho ještě více rozpalovalo. Zajel prstíkem za okraj kalhotek a pomalu spolu s jazykem jej odhaloval. Byla krásně vyholená, na kundičce ani chloupek, strašně rajcovní. Poodhalil její závojíčky a jazykem přelízl ten naběhlý hrášek. Míša neskutečně zasténala a prohnula se. Jeho rty se vpily do její jeskyňky a jeho jazyk nádherně jezdil po jejím poštěváčku. Odhrnul kalhotky jemně na stranu a jeho prsty začaly vklouzávat do jejího otvůrku. Vrněla a vzdychala. Moc ho chtěla mít v sobě. Jednou rukou si stáhnul boxerky nad kolena a z nich na její kundičku vykoukl neskutečně neběhlý penis. Párkrát si ho pohonil a nejednou z něj vyšla kapička touhy. Rozetřel si ji po žaludu a něžně přiložil svůj ocas k její kundičce. Šla mu svou dirkou naproti a velmi rychle do ní vklouznul. Bylo to nádherné, to horko její mušličky, která byla zmáčená touhou. Vklouzával do ní, divoce jí napichoval na svého čůráčka a zcela zapomněli na čas.
Po chvilce ho celého mokrého vytáhl, Míša zklouzla ze stolu a postavila se k němu zády, předehla se. Rukama se opřela o stůl a vystrčila na něj její pevnou prdelku, Marek ji chytil a okamžitě vklouznul do její štěrbinky. Píchal ji čím dál divočeji a Míša se už pomalu blížila k vrcholu. Začala si pohrávat se svým poštěváčkem a k tomu ji on tak božsky souložil…. začalo to přicházet. Cítila přicházející orgasmus a jeho pnutí v penise. Ani on nebyl od orgasmu daleko. Chytil ji pevněji za prdelku,párkrát jí po ní plácnul a divoce přirážel. Míša vykřikla: „Uuuuuž“… nepřestával v divoké jízdě, chtěl aby si to pořádně užila a tak jí skoro rozpíchal svými divokými přírazy její voňavou štěrbinku. Po chvilince jeho penis vyklouzl a Míša si klekla k jeho penisu. Vzala si ho sama do pusy a započala své božské kouření. Přelizovala jeho penis, hrála si s jeho žaludem a uzdičkou, hladila mu kouličky a ke svému jazyku přidala i ruku a k božskému kouření se přidalo i božské honění. Pohrávala si s jeho penisem ve své pusince. Lechtala jazykem jeho uzdičku a nechávala ho divoce vklouzávat do jejích úst. Nemělo to dlouhé trvání a Marek začal stříkat své horké semínko přímo Míše na rty a dovnitř na jazýček. Mlsně mu ho stiskla a vysála. Ani kapka semínka nepřišla nazbyt. Všechno s úsměvem spolykala.

To byla teda jízda prohlásil Marek a potutelně se na svou novou kolegyni usmál. Míša to odsouhlasila. a začala doufat, že tohle nebylo naposledy.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 19 návštěvníků   Průměr: 2.7]

Napište komentář