Anální doktorka

Tomáše probudil dotek. Něžná ženská ruka ho držela za zápěstí. „Tomáši! Jak je vám? Slyšíte mne?“ Slova si pomalu razila cestu do jeho hlavy. Pootevřel oči. „Jste v nemocnici. Měl jste úraz, přivezli vás sem před třemi hodinami. Bolí vás něco?“

Tomáš otevřel oči. Mlhavý obraz pomalu získával kontury a zaostřoval se. Hnědé, kaštanové vlasy rámující usměvavou tvář, rudé rty, smyslně se blýskající hnědé oči, jemná vůně dráždivého parfému, široký výstřih stěží skrývající vlnící se poprsí, bílý plášť… Bílý plášť? Přejel jazykem vyschlé rty. Polkl.

„Kde to jsem?“

„Jste v nemocnici. Už vás tady nějakou dobu křísíme!“ usmála se doktorka a něco si zapsala do svých poznámek.

„Já… co?“ zakoktal Tomáš.

„Jste zmatený a trochu dezorientovaný, ale to se brzy spraví.“ ujistila ho doktorka. „Zařadili jsme vás do programu klinických testů SX-523-965.“

„Co to znamená?“

„To nevím. Je to ‚Double Blind Study‚, kdy nevíte, jestli dostáváte lék nebo placebo. A já to také nesmím vědět, abych neovlivnila výsledek.“ odpověděla doktorka a odložila si plášť. Pod ním měla červené krajkové prádlo, které by se hodilo kamkoli… kamkoli kromě nemocničního pokoje.

Tomáš polkl.

„A vůbec… nechceš si zašukat, fešáku?“ naklonila se na něj a rukou mu zajela pod nemocniční košili. Tomáš ucítil ve svém rozkroku hebký dotek teplé dlaně a jeho penis na něj okamžitě zareagoval. „Dobře ty…“ broukla si doktorka vyhoupla se na postel. Otírala se mu svým rozkrokem o břicho. Očividně ji to vzrušovalo a Tomáše… také. Měl pocit, že i přes její kalhotky a jeho košili cítí vlhkost jejího klína. Vždyť bude mít na břiše mokrý flek! Co až přijde vizita? Che… tak řekne, že přefikl doktorku – usmál se v duchu. Ve skutečnosti však zabořil obličej mezi její prsy, stále ještě uvězněné v té rudé podprsence. Stáhl kousek krajek dolů, odhalil vzrušením staženou bradavku a začal ji líbat. „Aaaah…“ ozvalo se nad ním slastné zasténání.

Chytil ji oběma rukama za zadek. Byl krásně oblý a pevný. Tiskl ho a hladil, laskal, prsty zajížděl pod krajkové prádlo, projížděl úžlabinku mezi půlkami té báječné prdelky.

Políbila ho a zdálo se mu, že na něj spiklenecky mrkla. „Musím si tě prohlédnout zblízka“ špitla a otočila se do 69. Rozkročila se nad ním a odhrnula cíp andělíčka, který zakrýval jeho ztopořený úd. Opřela se oběma rukama o postel a aniž by se ho dotkla rukou vzala jeho nadržené mužství do úst.

Tomáš se slastně prohnul v kříži když ucítil zkušené laskání svého údu. Nebyl žádný zelenáč, ale něžné doteky úst na penisu ho dráždily až k zbláznění. To, co předtím tak náruživě hnětl rukama měl teď přímo před obličejem.

Cítil opojnou vůni vzrušeného ženského klína. Odsunul tenký proužek látky a odhalil růžové plátky jejího lůna. Byly orosené vzrušením a on ty krůpěje slíbal, jednu po druhé. Silnýma rukama ji chytil za boky a přisunul si ji blíž, aby mohl zajet jazykem dovnitř. Do ní. Co nejhlouběji!

„Ano… aaah… to je krása…“ zasténala.

Náhle se skulila z postele dolů. Tomáš se lekl, ale vzápětí zjistil, že svou „pozici kouřící děvky“ opustila jen proto, aby si ho osedlala, tentokrát už naostro.

Nasedla si na jeho vztyčený úd. Bez váhání, bez řečí, jen s hlasitým vydechnutím při dosednutí. „Aaah…“ zajel do ní jako po másle. Však také Tomáš před chvílí viděl, jak mokrá je její lasturka! Napichovala se na něj a Tomáš jen poslouchal její sípavé vzdechy „Oh… oh… jo… jo…“

Náhle se vysunula a Tomáš cítil, jak stiskla jeho úd v ruce. Pak znovu nasedávala… ale nějak jinak… opatrněji… a i Tomáš cítil, že pronikání do jiného, mnohem těsnějšího otvůrku. Když mu to došlo, nedočkavě přirazil dovnitř, ale doktorka jen sykla „Hou hou… pomaloučku, Tomáši. Ať mi nenatrhneš prdelku!“

Tomáš se musel krotit, aby nezačal přirážet s kadencí bouracího kladiva. Naštěstí netrvalo dlouho a za chvíli byl v těsném análku až po koule. Začala se pohybovat… nejprve pomalu a opatrně, ale rychlost i tvrdost přírazů st stále zvyšovala a za chvíli se pokojem ozývalo jen rytmické vrzání postele.

Tomáš si ji přitáhl k sobě, sevřel tak, že se nemohla hýbat a tvrdými přírazy do ní vnikal. Hluboko… a ještě hlouběji… aaah… On je přece chlap! On si bude určovat jak tvrdě a do jaké dírky ji ošuká! Ukáže té nadržené děvce, co je zač!

Skulil doktorku stranou a postavil se vedle lůžka. Pobaveně se na něj dívala, ale smích jí zmizel ze rtů, když ji tvrdě povalil na záda. Zaklonil jí hlavu a své mužství, ještě rozžhavené projížděním zadní dírky, jí zarazil až do krku.

Zakuckala se, ale jinak se nebránila. Naopak! Lačně hltala jeho tvrdý penis a sama si přitom hladila svůj lačný klín.

„Teď se otoč!“ zavelel Tomáš. Chytil ji za vlasy a obrátil zády k sobě. Poslušně si klekla a vystrčila zadeček. Tomáš si naslinil penis a zaútočil proti jejímu análku. Doktorka se prohnula a vykřikla. Byl to živočišný výkřik, ve kterém se mísila smyslnost, bolest i slast.

Tomášovi se zatmělo před očima. Musí ji ošukat. Pořádně! Na tohle holka nezapomene! Silnýma rukama ji chytil a zvedl do vzduchu. vyjekla překvapením. Visela ve vzduchu, nabodnuta jeho úd, zaražený v uzounkém zadečku. Tomáš cítil, jak se jí svírá rozkoší, cítil jak to v ní pulzuje a to ho dráždilo ještě víc!

Narážel si to bezmocné tělo na vztyčený penis, ještě a ještě! Oooh… musí jí ukázat! Posedla ho touha dobývat a plenit.

Bylo to vysilující ale nádherné současně. Doktorka se proměnila v loutku, která sloužila jako nástroj k jeho ukojení. Jen její výkřiky prozrazovaly, že Tomáš není jediný, který si toto divoké pojímání vrcholně užívá. Jejím tělem občas projely křečovité stahy, které signalizovaly další a další vlny rozkoše.

Tomáš ji položil na lůžko. Nebránila se. Naopak – tázavě se po něm podívala a doširoka roztáhla nohy.

Než bys řekl „švec“, měla análek plný tvrdého chlapského masa, které se toužilo prodrat co nejdál do ní. Tomášovo vědomí vybičované vášní už nevnímalo hlasité výkřiky rozkoše, které se draly z hrdla jeho partnerky. Chtěl jediné – ukojit se, vyplnit tu chlípnou prdelku která se mu nabízela svým semenem. Cítil jako by mu páteří probíhaly tisíce drobných elektrických výbojů. Neomylný příznak přicházejícího vyvrcholení. Ještě jednou přirazí a už bude. Jesště.. ještě… JEŠTĚ… Aaah! Zarazil svůj penis hluboko do prdelky pod sebou a cítil jak z něj tryskají proudy žhavé lávy. Jeho partnerka zvrátila hlavu a z úst jí vytryskl poslední slastný sten. Tomáš se vysunul z těsného análku a rukou si prodloužil okamžiky rozkoše. Poslední výstřiky nasměroval na ústí kakaové dírky, která mu poskytla tolik slasti. Roztočila se mu hlava. Stěny nemocničního pokoje se začaly ztrácet v mlze, prostor se pokřivil, zešedl, a nakonec zmizel. Když přišel k vědomí, ležel na nemocničním lůžku a nesnesitelně ho bolela hlava. Tělo měl obtočené změtí hadiček a drátů, které končily v přístrojích kolem postele. Pokusil se otevřít oči, škvírkami mezi víčky jen mlhavě rozeznával sestřičky pobíhající kolem lůžka. Jejich hlasy k němu pronikaly z velké dálky a chvílemi se ztrácely. „Hele, on se snad udělal… To tyhle sedativa občas dělají… už mu kape druhá láhev… byl na mraky… doktor říkal, že měl kliku… hele jak se tváří… asi se mu zdá něco hezkého…“
Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 169 návštěvníků   Průměr: 3]

Komentáře na téma “Anální doktorka” (celkem 2)

Napište komentář