Sex v kině

Nedávno vyšel nějaký nový film od Marvela a Mára ho chtěl mermomocí vidět. Já moc Marvelovky nemusím, ale chtěla jsem mu udělat radost. Tak jsme objednali lístky a Mára mi pak celý den psal z práce, jak se těší na večer. Já se teda těšila spíš na popcorn a nachos. Večer mně Mára vyzvedl doma a jeli jsme do kina. Žádné řady na popcorn, nic… byli jsme tam skoro sami. Přijdeme do sálu a tam jen dva páry v předposlední řadě. My měli dvojsedák v poslední řadě na kraji. Prvních 10 minut otravné reklamy a pak film. Celou dobu jsem se Máry ptala na souvislosti, nic jsem nechápala. Byl z toho otrávený, no a já taky. Ale byla to jeho chyba. Zná mně a věděl, do čeho jde.

Holky na escort Když jsem v polovině filmu snědla popcorn a začala jsem se nudit. Pořád jsem do Máry šťouchala, nebo se ho na něco ptala. Vzal svou bundu, přehodil ji přes naše nohy a tím to všechno začalo. Jeho ruka mi z kolena sjela do rozkroku a začala jezdit sem a tam. Měla jsem na sobě sukni a punčocháče a při jeho dotyku mi kundička lehce zvlhla. Strčila jsem do něj ramenem a špitla, ať toho nechá.

Neposlechl mně. Za chvíli nahmatal okraj punčocháčů a dostal se až na kalhotky. Jedním prstem zajel pod ně a začal mi dráždit klitoris. Nejdříve jemně, zlehounka, ale potom přitlačil a přidal na tempu. Já si jen dala ruku před pusu, aby nikdo neslyšel jak jsem začala zrychleně dýchat. Mára se posunul a jedním prstem mi začal kroužit okolo mého otvůrku. Já se na něj podívala a pošeptala ať přestane. On se jen: „Budeš stříkat?“

Mně teda do smíchu nebylo. Prsty přejížděl od klitorisu až po zadeček, krouživými pohyby mě dostával do nebe, má kunda radostí mlaskala. Pak přitlačil a zasunul dom ně dva prsty. Vevnitř s nimi ještě zahýbal, ohnul je a podráždil moje tajné místečko… to už jsem nezvládla a vystříkla jsem. Ucítil to a prsty vytáhl. Rukou sáhl na dvojsedák… byl celý mokrý. No paráda! Sáhla jsem mu do rozkroku… jeho péro bylo jak kámen. „Pojď ven!“ zašeptala jsem.

Vzali jsme věci a i když film ještě neskončil, šli jsme k východu. Vyšli jsme ze sálu a Mára se ke mně přitulil. „Můžeme k tobě?“ zeptal se a žádostivá očička mu svítila. „Nemůžem, naši jsou doma!“ zchladila jsem jeho nadšení.

„Hm…“ zamyslel se. Ale já už vím, že nadrženej chlap vždycky najde řešení. A já když jsem nadržená a takhle rozdělaná, tak se docela ráda přidám. Takže když mne zatáhnul na pánské záchodky, ani jsem se nebránila. Bylo už hodně pozdě a nikdo tam nebyl.

Zapadli jsme do kabinky, Mára si rozepnul rifle a osvobodil svého naběhlého ptáka. Já si stáhla silonky a kalhotky, zvedla sukni a obrátila se k němu zády. Jen jsem nastavila zadeček a už jsem cítila jak do mne vniká jeho zduřelý nástroj. Oooh… to bylo něco! Opřela jsem se rukama o stěnu kabinky a lehounce jsem přirážela proti němu.

„Tiše! Nejde někdo?“ zašeptal najednou a přestal se hýbat. Ale mně to v tom okamžiku bylo jedno. Mára sice stál jako kámen, ale péro naštěstí taky stálo jako kámen a já se na něj nabodávala a byla v sedmém nebi. Zvuky na záchodku přestaly, pár šouravých kroků a bouchnutí dveří. Nevítaný návštěvník byl pryč.

„Vzduch je čistej, tak mi to teď pořádně udělej!“ sykla jsem a napíchla se na jeho mužství. Mára se vzchopil, chytil mne za boky a pořádně si mne narazil na sebe. A ještě! A znovu! Šukal mně hezky tvrdě, jako smyslů zbavený, jeho koule pleskaly v pravidelném rytmu o můj zadeček.

Pak najednou zpomalil, sevření jeho rukou povolilo a já… cítil jsem , jak jeho nasliněný prst krouží kolem mého análního otvůrku. Srdce mi vyskočilo až do krku! Bylo to tak neřestné, tak sprosté… a vzrušující! Předklonila jsem se o něco víc abych mu udělala místo a BINGO! Vzápětí jsem cítila jak jeho prst míří do mého zadečku. Pomaloučku ho zasouval dovnitř, a mně se úplně roztřásla kolena slastí. Takhle mít zaplněné obě dírky… nádhera!

Dlouhá videa Mára překonal sevření mého svěrače a zajel prstem do mého zadečku! Současně zasunul svůj nástroj hluboko do mé kundičky. „Aaah!“ zasténala jsem hlasitě a slyšela jak i on začíná zrychleně dýchat. Chvíli se nedělo nic a pak se od kachličkových stěn odrazilo dvojité zasténání rozkoše. Cítila jsem, jak se mi kunda plní horkým semenem. Přirážel do mne a s každým přírazem do mne stříkl další dávku. „Oooh…“ když se ze mne vysouval, když opouštěl mé dírky, roztřásla se pode mnou kolena. Po stehně mi stékal pramínek spermatu, ale musela jsem se napřed vydýchat a počkat, až se mi přestane točit hlava. Teprve pak jsem s pomocí svého miláčka a několika metrů toaletního papíru dala do pořádku.

Takže když se to vezme kolem a kolem, nakonec ta návštěva kina stála za to! Mára sice z filmu moc neměl a musel na něj jít ještě jednou s kamarády, ale ani on si nestěžoval!

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 91 návštěvníků   Průměr: 3]

Napište komentář