Dotýkaná

Po dobrém obědě máš chuť se projít. Vyjdeš z chalupy k lesu. Vnoříš se do té chladné stinné nádhery, pod nohama zelený mech, praskající suché větvičky, majestátné stromy. Vzhlédneš do jejich korun, vítr si s nimi pohrává, vlní se sem a tam. Ozývá se křik a zpěv ptáků, někde v dáli je slyšet datla.

Jdeš po lesní cestě, uvidíš malou chatu. Přijdeš blíž – vkročíš dovnitř.

Ocitneš se v místnosti. Uprostřed bílá postel, tlumená světla, vůně levandule.

Vedle postele stojím já.

Štíhlá žena, rozpuštěné dlouhé blond vlasy, zjihlé tmavomodré oči, usmívající se ústa, dmoucí se hedvábná ňadra v bílé krajkové podprsence, hladké oblé boky, bílé krajkové kalhotky pod nimi tušíš smyslný klín, na pevném zadku krajky. Vidíš sametovou kůži, tak hebkou, smetanovou a chladivou na dotek, sem tam rozeseté pihy. Jsi jako omámený.

Přistoupím k  tobě zezadu a zavážu ti oči jemným šátkem. Pomalu ti sundám triko – přetáhnu přes hlavu, dávám pozor, nedotknu se tvé horké kůže, rozepnu knoflík a zip u riflí, stáhnu až ke kotníkům, jsi vzrušený – boží podívaná! Vyzuju boty a vše ostatní.

Jsi nahý… a nesmírně vzrušený… vyhýbám se tvým rukám…

Vezmu tě za ně a dovedu k posteli. Zatlačím tě, aby sis lehl na záda, zvednu ti ruce a přivážu je šátkem k posteli. Nemůžeš se hnout a čekáš s napětím, co přijde… .

Bojíš se… jsi napnutý… a tak… nadržený.

Cítíš, jak lezu na postel. Horkým mokrým jazykem ti pomalu olíznu rty, přitisknu ústa na tvůj krk, přisaju se ti na kůži, tsssssss a jemně skousnu, zaškubne ti v penisu… pak přejedu pod bradu, můj jazyk zanechává mokrou cestičku, chutná mi tvoje kůže, voníš mátou…

Nic nevidíš pouze cítíš jak krajkoví mé podprsenky škrábe o tvoje břicho.

Náhle ti něco ledového přejede po bradavkách – až se chladem zachvěješ a naskočí ti husí kůže! Mrazivý dotek! Hněvivě řekneš:

„Co děláš? Co blbneš?“ ale já se jen směju. Vzápětí ucítíš můj horký jazyk na svých bradavkách, jak líže ten chlad horkým jazykem, uklidníš se. A zase! Cítíš mrazivý dotyk na břiše, něco mrazivého se ti sune přes břicho do podbřišku, níž a níž.

„Ne, tam ne!“ křičíš, škubeš pouty ze šátku!!!

Nemůžeš se hnout. Slyšíš jen můj smích. Jsi ale tak naštvaný!!! Cítíš ledové dotyky v tříslech, a potom ti mráz sevře pytlík, ááááá hrozný pocit, snažíš se setřást ten mráz, ale já pevně držím. Nadáváš, vztekáš se, křičíš, vyhrožuješ, co mi uděláš, já se jenom směju a to tě ještě víc rozzuří! Pak ucítíš můj horký jazyk a dech, jak rozehřívá ta studená hebounká jemná místa, a tělem se ti rozlije úleva. Zcela se poddáš tomu laskání, mazlím se s tím pouzdrem na koule, něžně, tam dole, pod ním je moje místečko. Tam je teplo, tolik sametu, tolik důvěry! Nejraději bych se tam celá schoulila a usnula a tak si lebedila! Přisaju se tam svými horkými ústy, kmitám jazykem po onom místečku. Vidím, jak reaguje tvoje tělo, tvůj penis se pyšně tyčí nad třísla a chvěje se touhou a žádostivostí a prosí o pozornost.

Odložím chladivý gelový polštářek, který byl uložen v lednici, rozvážu ti pouta… Okamžitě se po mně vrhneš, přehneš mne přes kolena, a otevřenou horkou dlaní mi naplácáš na zadek, co se do mě vejde, a přestaneš, až když mi slzy kapou na podlahu a nechávají mokrou loužičku… Pak mne něžně položíš, rychle uvážeš moje ruce k posteli a řekneš s úšklebkem:

„Tak moje milá, teď jsem na řadě já. Oči ti nezavážu – hezky se dívej.“

Jdeš k lednici, vytáhneš šlehačku ve spreji a pořádně protřepeš. Zrychlím dech v očekávání. Klekneš si nade mně a nastříkáš kopečky šlehačky na moje bradavky. Tolik to studí, že povyskočí mnohem víc, než ještě jsou. Pak sehneš hlavu, otevřeš ústa, a pomalu přejíždíš svým horkým růžovým jazykem střídavě oba vrcholky a já křičím slastí, začneš je sát a jemně kousat, chtěla bych tě vzít za hlavu a nemohu, a cítím, jak moc vlhnu, až kapičky stékají na prostěradlo. Vezmeš opět šlehačku a nastříkáš mi ji na břicho, do pupíku. A zase lížeš jazykem mé břicho, a když zajede špička jazyka dovnitř pupíku, znovu křičím a chvěju se, a prosím – tak už pojď, vezmi si mně! Směješ se. Roztáhneš mi nohy, nasadíš sprej na začátek mý kundičky a nastříkáš notnou dávku šlehačky dovnitř. Roztáhnu nohy ještě víc a zvednu pánev. Dáš mi pod ni polštář a nedočkavě nasadíš penis na začátek štěrbinky a mučivě pomalu se ponoříš do nadýchané šlehačky… Aáááááá… křičím, ty křičíš taky, šlehačka se rozstříkne kolem nás, začínáš pořádně přirážet v tom šlehačkovém tunelu. Nádherně kloužeme, přirážíme do taktu, mrdáme lásko, mačkáš mi břicho, mám orgasmus a svírám tě uvnitř co to jde, cítíš to ouzko tak nádherný, zrychlíš ještě víc a najednou to přijde. Začneš stříkat tak prudce, horký sperma se mísí se šlehačkou, teče mi vše po zadku, a je to tak krásný protože nepřestáváme, dokud to jde.

Pak si na mně lehneš. Cítím tvou tíhu a je mi moc dobře… ..

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 28 návštěvníků   Průměr: 2.6]

Napište komentář