erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Slunný den

Cítím jak mě slunce prohřívá a  pomalu procitám. Probudím se v obrovské posteli v nádherném apartmánu, ale sama. S  mým přítelem….. teď vlastně už expřítelem jsme si zaplatili tuhle dovolenou. 14 dní před odjezdem jsem zjistila, že mě už pěkně dlouho podvádí. Prý se mnou nic není, v posteli jsem bez fantazie a  neuvěřitelně konzervativní, jsem studená jak psí čumák a  krásy jsem taky moc nepobrala…. 🙁 … a  dovolenou si prý mám užít…. třeba tam nějakýho chudáka klofnu. Byl to neskutečně nechutnej výstup. Snažil se mi co nejvíc ublížit. Načapala jsem je ve svém bytě a  nadechovala jsem se na pořádnou scénu a  on věděl, že když mě dostatečně překvapí a  vyšokuje tak se na nic nevzmůžu. To se mu povedlo a  já jsem pak jen se slzami v očích řekla, aby vypadli z mého bytu…

Tři noci jsem probrečela, ale nakonec jsem si řekla, že na dovolenou pojedu. Proč bych se měla připravit o sluníčko, personál, který mě bude hýčkat a  krásný moře. Jen kvůli tomu pitomci a  té kurvičce. Ani náhodou!!! Sbalila jsem si tedy věci a  právě jsem se probudila do třetího dne. Dva předchozí dny jsem strávila prohlídkou místní starobylé pevnosti a  dneska se chystám na pláž. Hupsla jsem do plavek, sukně a  trička, sebrala ručník, krém a  jde se. V recepci mrknutím oka pozdravím recepčního. Mimochodem docela pohledného chlapíka, který se mnou už od mého příjezdu roztomile flirtuje.

Na pláži je překvapivě docela prázdno. Rozložím si ručník a  nechám sluníčko vyhřívat moje tělo. Asi za dvě hodinky slyším jak se hned vedle mne uvelebuje muž se ženou. Slyším jak se líbají a  ona ho napomíná, že by ji neměl hladit v rozkroku, když jsou na veřejnosti…. poslouchám ty milostné hrátky… zaslechnu jak chvilkami jeden z nich neznatelně zasténá. Moje zvědavost mi nedá, otevřu oči, podepřu se na loktech a  zadívám se směrem odkud přichází hlasy. Je to mladý pár. Krásná hnědovláska v bikinách a  pěkně stavěný vysoký chlap. Ona leží na zádech, on na ní … nohy mají propleteny do sebe a  on se jí znatelně tře pánví o její klín. Přitom se líbají, krásně pomalu a  něžně.

slunny-01 Zamrazí mne v podbřišku a  moje bradavky se opřou do trojúhleníků plavek. Mám chuť se pohladit… Rozhlédnu se a  zjistím, že jsem tu jen já a  oni. Ještě jednou moje oči zabloudí zpátky na pár… pozoruju je… moje ruka přejede přes bříško a  krátce přejede rozkrok. Zadívám se do oceánu…. Pak uslyším ženin hlas… přestaň. Ta holka se probudila… jo probudila, ale rozhodně jí nevadíme. Naopak se jí to co děláme docela líbí. Jak ten chlap tohle dořekl zrudla jsem jak rajče. Schválně přidal na hlase abych ho jasně a  zřetelně slyšela. a  zase ženin hlas… neblázni, přestaň…. viděl jsem jak se hladila v rozkroku. Krásko pojď blíž… nechceš se k nám přidat?? Pojď kočičko… mohla bych tě pohladit já!!!

slunny-02 Zrudla jsem ještě víc … koukala jsem stále na oceán a  dělala, že neslyším. Pak se ale ozvalo něco, co mě přesvědčilo a  já se zvedla a  šla k nim….. nech ji být miláčku, je to nějakej studenej psí čumák….a najednou jsem seděla na jejich ručníku a  podávala ruku Sáře a  Michalovi. Dali jsme se do řeči. Znáte to. .. co já tady, co oni tady… mají tady letní dům a  tráví tu spolu měsíční dovolenou. On je přes rok dost pracovně vytíženej tak si to tu teď spolu užívají. Michal se posadil do křesla a  poslouchal jak se Sárou tlacháme. Cítila jsem jeho oči jak si mě prohlíží od hlavy k patě…zadívala jsem se mu do očí…. Sára najednou pronesla něco co mě naprosto odzbrojilo… ukaž mi jak jsi se pohladila… chci to taky vidět. Chvíli jsem na ní vyjeveně koukala. Pak jsem se natáhla vedle ní, trochu rozkročila nohy a  pohladila se jako prve. Nádherně se usmála. Natáhla ke mě ruku a  začala mě hladit na bříšku… vztáhla jsem ruce nad hlavu a  vychutnávala si její doteky. Naklonila se nade mě a  zatahala mě lehce za bradavky. Nadzvedla jsem hlavu a  zlehka ji políbila na rty. Začali jsme se něžně líbat, klekla si jednou nohou mezi moje. Rukou mi chvilku mnula poštěváček, pěkně přes plavky. Začala jsem si pohrávat s  jejím jazykem a  mezitím vysvobodila její prsa z plavek. Bradavky vztyčené, na můj dotek reagovala malým zasténáním.

slunny-03 Posunula se výš a  nastavila mi levou bradavku před rty… olízla jsem jí mlsně jazykem a  pak vsála mezi rty. Znovu se ozvalo zasténání. Na nic jsem nečekala a  zajela jí rukou pod plavky do rozkroku. V tu chvíli jsem ucítila mezi nohama na bikinách Michalovu ruku. Jedna hladila mě a  druhá Sáru. Vtisknul jí polibek na záda. Kočičky jdeme domů… co vy na to??? Oblékli jsme se a  vydali se k jejich vile.

slunny-04 Nesměle jsem stála v jejich obývacím pokoji. Sára mě vybídla ať se posadím. Michal se uvelebil vedle mě … tak pokračujte kočičky…. chci se na vás ještě chvilku dívat. Vztáhla jsem ruku k Sáře, která stála vedle mě. Sáhla jsem jí na koleno a  pomalu klouzala dlaní po vnitřní straně stehna pod její sukýnku. Horký rozkrok vypovídal o jejím vzrušení. Chvíli jsem jí hladila. Přitáhla jsem si ji blíž, vyhrnula šaty a  zajela jazykem do jejího pupíku. Začala jsem se polibky přesouvat níž a  níž. Sundala jsem jí kalhotky. Prsty jsem zajela mezi její závojíčky a  pak si je roztáhla a  můj jazyk zakmital na poštěváčku. Z hrdla se ozvalo zasténání. Michal seděl vedle a  hladil si rozkrok přes kraťasy. Vystřídejte se miláčkové… Sára mi pomohla vstát a  sama si sedla na pohovku. Každý z nich začal laskat jedno moje ňadro. Svlékli mi tričko i podprsenku od plavek a  vyhrnuli minisukni do pasu.

slunny-05 Sára začala projíždět můj rozkrok a  Michal mě hladil mezi půlkami. Rozkročila jsem se trochu víc aby měli lepší přístup a  rukama jsem si hnětla prsa. Začala jsem vzdychat, vzrušení mi prostupovalo tělem. Ani jsem si nevšimla, že mi rozvázali kalhotky a stojím tam jen se sukní v pase. Cítím jak se jejich ruce sejdou na mojí hrázi a  najednou mi zajedou dva prsty do kundičky. Jeden Sáry a  jeden Michalův.

slunny-06 V tu chvíli se mi vzrušením podlomila kolena a  já přistála Michalovi na hrudníku. Jeho silné ruce mě zvedly a  položily mě zády na gauč… roztáhl mi doširoka nohy. Zadíval se mi do očí a  klouzal rukou po mém bříšku. Vtiskl mi něžný polibek, jeho prsty laskaly mojí kundičku. Rty obejmuly můj poštěváček a  začaly ho zpracovávat způsobem, ze kterého se mi začala točit hlava. Sára si klekla vedle nás a našpulila zadeček, začali jsme se líbat a já jí v rozkroku rukou vracela to co jsem dostávala od Michala…. tomu už byly kalhoty dost těsné. Dámy co takhle se chvilku věnovat mě??? Uvolnily jsme gauč a usadily jsme si tam nedočkavého Michala. Přisály jsme se rty na jeho bradavky a  začaly je sát. Naše vlhké kundičky se přitom tiskly k Michalovým kolenům. Začal vzdychat, jeho ruce nás hladily ve vlasech. Pomaloučku jsme si ho svlékly, kalhoty, pak prádlo. Jeho penis stál vztyčený. Střídaly se na něm naše dlaně, pak se tam dolů dostaly i naše jazyky.

To už Michal pěkně hlasitě sténal, očividně ho ta podívaná a  dotyky zbavovali smyslů. Jedna ho laskala rukou a  druhá si hrála s  varlaty, jedna ho kouřila a druhá cucala varlata, lízala hráz.

Osedlala jsem si ho jako první. Jeho žalud zajel do mojí mokré kundičky jako po másle. Začala jsem přirážet, Sára mi masírovala sem tam poštěváček… cítila jsem jak přichází první orgasmus… celá jsem se roztřásla, sesedla jsem z Michala a  Sára mě dodělala pusou…

Pak si vyskočila na koníčka ona. Sledovala jsem jak v ní penis mizí a  zase se objevuje. Lízala jsem jeho koule, hladila její zadeček. Pak jsem se usadila nad Michalův obličej a  nabídla jim svojí znovu roztouženou kundičku. Nezaváhala ani na chvilku a  hned prohnala svůj jazyk mými závojíčky, pak i Michal. Lízala mě dokonale, on mě prstil prostředníčkem, znovu mě zaplavovalo vzrušení. slunny-13 Klekla jsem si na gauč, Sára se uvelebila na opěradle a  čekaly jsme, kterou kundičku obslouží dřív.

Michal nechtěl zanedbávat ani jednu z nás a  tak chvíli šoustal mě a  Sáru prstil a  naopak. Já jsem si hrála s  jejím jazykem. Vsávala jsem ho do úst a  přitom si honila poštěváček.

slunny-14 On těď přirážel do ní, sténala, hladila si prsa, neodolala jsem a  vzala znovu její bradavku do úst. To Sáru vystřelilo na vrchol, měla napnutý každý sval v těle. Pomalu jsme jí takhle šoustali až orgasmus odezněl. Lehni si na záda… přikázal mi, taky už byl očividně na pokraji.

Chytil mi nohy za kotníky a  prudce do mě zajel, několikrát přirazil a  pak už mi jen jeho horké semeno stříkalo na bříško. Chvíli jsme Michala společně laskaly aby si vychutnal vše až do samého konce a  pak jsme se šli společně osprchovat.
Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 82 návštěvníků   Průměr: 2.8]

Napište komentář