Pokojská podle mého gusta

Rádi si hrajete? Moje přítelkyně Romana si na hraní opravdu potrpí. Začalo to tím, že se mne jednou znenadání zeptala: „Už ses někdy miloval s holkou kterou jsi viděl poprvé?“
„Vlastně ne.“ přiznal jsem. Ale když o tom tak mluvíš, vzrušuje mne to!“
„Já si někdy představuju že dělám třeba pokojskou v hotelu, a pomiluju se přitom s nějakým hostem. Jen tak, prostě si mne ohne přes křeslo a pořádně mne udělá.“
„To já kdybych byl v takovém hotelu ubytovaný, tak bych tě asi neudělal jenom jednou!“ řekl jsem a víc jsme o tom už nemluvili, protože jsem ucítil v rozkroku horkou dlaň…

pokojska-01 Druhý den jsem přišel z práce, a na stole v obývacím pokoji jsem našel ležet pornomagazín. Žeby překvapení? Začal jsem v něm listovat, když se za dveřmi rozburácel vysavač. Tak vida. Přítelkyně už je doma. Koupila něco zajímavého na čtení, ale proč teď proboha luxuje? Zvuk se přibližoval až se dveře do pokoje otevřely a v nich stála Romana. Držela vysavač, a na sobě… na sobě měla sexy černé šatičky, něco na způsob uniforem které nosí pokojské. Ovšem pokojská v TAKOVÉHLE uniformě by musela… Aha! Teď mi to sepnulo. Vzpomněl jsem si na včerejší rozhovor. A hned první věta kterou mne Romana počastovala namísto pozdravu mi to potvrdila:

„Dobrý den, pane. Můžu vám tady trochu uklidit? nebudu vám překážet?“
„Ne, ani v nejmenším. klidně uklízejte, já si budu zatím číst.“ vpravil jsem se do role. Pohodlně jsem se usadil, a pokračoval v listování tím obrázkovým časopisem.

pokojska-02 pokojska-03 Romana ani nemrkla, a začala luxovat koberec. Pozoroval jsem její vystrčený zadeček, a když se ke mně natočila, nadzvedl jsem jí sukni.

„Co to děláte, pane?“ obořila se na mne. „Nechte mne být, nebo budu křičet!“
„Jo, milá slečno, to vám nevěřím.“ opáčil jsem. „To byste totiž nesměla mít mokré kalhotky!“

„Dovolte! Já že mám mokré kalhotky? Jen si sáhněte! Podívejte se… no… aha…“ z jejího hlasu se vytratila rozhodnost.

„Víte co, milá slečno?“ ujal jsem se iniciativy „Tohle pěkně svlékneme, necháme to usušit, a zatímco vám to bude schnout, můžete se u nás posadit. A už jsem ji tlačil do křesla.

„Ale mně nebolí nohy!“ bránila se naoko má sličná pokojská. „Podívejte se, pane. Můžu je zvednout, roztáhnout… prostě jak si řeknete! Řekněte si, schválně! Jak je mám dát?“ a jak to říkala, začala mi před očima mávat těma krásnýma štíhlýma nohama.

„Takhle je to dobrý, takhle zůstaňte.“ zastavil jsem ji. „Přesně jak jste říkala: zvednout a roztáhnout!“ A už jsem klečel před její rozevřenou svatyňkou. Hladil jsem Romanu po stehnech, a nechal své dlaně postupně sklouzávat blíž a blíž k mušličce, která se už leskla vzrušením.

pokojska-07 „Co to děláte, pane? Nedělejte to!“ začala se zase bránit, i když v jejím hlase už nebylo zdaleka tolik důrazu jako na začátku. Políbil jsem ji na vlhkou štěrbinku a polaskal ji jazykem.

„PANE!!!“ vykřikla Romana vzrušením a její prsty se zaryly do čalounění křesla. „Já vás… já… ohhh.. ano, já vás… hmmm…“ zasténala, když jsem jí vsunul do kundičky nejprve jeden, a pak i druhý prst. Zasouval jsem je hluboko dovnitř a přitom laskal jazykem její poštěváček. Byla vevnitř krásně mokrá, její šťávička mi doslova odkapávala z prstů. Přisál jsem se k ní a poslouchal její steny.

„Pane, já nejsem žádná kurva! Tohle mi nesmíte… to tím jazykem, jak jste mi to teď udělal, a teď znova… ano přesně tohle mi nedělejte, protože… oooh… kam mi to dáváte ty prsty? Já vás varuju, jestli nepřestanete… aaah, joooo… jestli nepřestanete, tak se uuu… UDĚLÁM!“

Poslední slovo vykřikla, její tělo se napjalo a křečovitě roztřáslo v bouřlivém orgasmu. Cítil jsem jak se její mušlička stahuje kolem mých prstů kolem kterých teď prýštily pramínky milostné šťávičky.

Romana oddychovala se zavřenýma očima, a kolem rtů jí pohrával spokojený úsměv který mívá vždy po pěkném milování. Ale tohle utkání nebylo ještě zdaleka u konce! Za chvíli si poposedla a přitáhla si mne k sobě.

„Vidíte, pane? Vidíte jaká vám tady na kalhotech naskočila boule? To máte z toho že jste mne tak trápil!“ a aniž se zdržovala s nějakými dalšími proslovy, strhala ze mne šaty, klekla si přede mne a začala si hrát s mým údem. Jemně se dotýkala konečky prstů, vzala ho do dlaní, a pomaloučku stáhla předkožku přes žalud. Dotkla se ho jazykem, pak otevřela ústa a nasoukala si můj nástroj dovnitř.
„Ohhh…“ zasténal jsem vzrušením, když jsem ucítil na penisu jemný stisk jejích rtů.

pokojska-11 „Vidíte vidíte, teď toho litujete!“ zařečňovala znovu ta malá provokatérka. Co bych jí tak provedl? Beze slova jsem ji otočil čelem ke křeslu a přinutil ji aby si na něj klekla. Vyšpulila na mne ukázkově zadeček i mušličku. Sehnul jsem se k ní, a začal jí jazykem projíždět jednu dírku po druhé.

„Pane… já vás varuju!“ zasténala. „Tohle mi nemůžete dělat! Tohle se přeci nedělá! Takhle mne rajcovat! To se nesmíííí!“

pokojska-13 A přitom kroutila zadečkem, abych se dostal co nejdál.
„Pane, takhle to nepůjde… ne… opravdu ne… okamžitě mi ho tam strčte, nebo vás znásilním!“ zakřičela najednou.

„Copak si přejete slečno?“ hrál jsem si na hloupého?
„Tak neblbni, sakra, a ojeď mne. Strč mi ho tam a pořádně mně ošoustej!“ vypadla Romana na chvíli z role. Tím mne ale nezmátla. Přitiskl jsem se na ni zezadu a držel ji pevně za boky.

„Slečno, vy neznáte kouzelné slůvko?“ dotíral jsem a přitom přejížděl žaludem přes její stydké pysky.
Ale to už jsem sám neměl sílu dál to protahovat. Jediné co jsem ještě dokázal, bylo nasadit si prezervativ. „Víte slečno, takhle natvrdo do vás nepůjdu. Sice se chováte jako panna, ale známe to!“

V šuplíku jsem měl několik druhů s různými hrbolky a výstupky, které jsme čas od času používali pro zpestření. Teď přišly vhod.

pokojska-12 Zasunul jsem se do její promáčené pičky, a začal přirážet jako o život. Romana se zapřela do křesla, a vypadalo to, že spíš vypustí duši než by se vzdala dalšího orgasmu.

„Jo, jo, jooo…“ povzbuzovala mne a nabodávala se na můj penis. Hnětl jsem jí zadeček a pronikal zezadu do její mušličky. Milovali jsme se snad přes hodinu. Vystřídali jsme všechny různé polohy, a Romana nevěděla jestli má hrát dál svou hru a kárat nemravného hosta, nebo jestli by neměla raději hodit celou tu hru za hlavu a křičet rozkoší z plných plic.

pokojska-14 pokojska-15 Chvílemi se nechala obdělávat, chvílemi zatoužila sama převzít iniciativu a nabodnout se na můj ztopořený úd. Posadila si mne do křesla, nasedla si na můj nástroj a neslezla, dokud hlasitým výkřikem nedala najevo jak krásné vyvrcholení právě prožila.

„Pane, vy jste pěknej bejk! vy jste mne sprostě ošukal!“ zavrkala radostně.

„Dovolte, slečno? Já že jsem bejk? To přeci není žádná pravda! Dovolte abych vám to vysvětlil. Podívejte se, kdybych byl – jak vy říkáte – býk, tak bych tady přeci tak klidně neseděl a nedíval se na vás jak si pěkně užíváte! To bych vás takhle popadl, lehl bych si na vás, ano, přesně takhle, roztáhl bych vám nohy, a TAKHLE bych vám strčil ptáka do té vaší kundičky!“

pokojska-16 „A takhle bych vás ojel, až byste křičela rozkoší a úplně byste zapomněla na to, že byste se měla třeba bránit!“

A zatímco jsem jí takhle vysvětloval jak se pozná vášnivý muž, doprovázel jsem svá slova činy. Položil jsem si Romanu na koberec a jedním přírazem do ní pronikl.

pokojska-17 „Mhmmm… to je ono, já věděla pane, že jste dobrej bejk!“ vyrazila ze sebe v přestávce mezi dvěma orgasmy. „Takhle pěkně mně už dlouho nikdo neošukal. Strčte mi ho tam… hodně hluboko, chci vás cítit v sobě, pořádně, oooh…“

Bral jsem si ji stále tvrději a tvrději a cítil, že přichází i moje chvíle. Můj penis byl napjatý k prasknutí. Cítil jsem že už stačí málo a udělám se. Vnikl jsem hluboko dovnitř a setrval tam chvíli bez hnutí. I Romana vycítila že mám vyvrcholení na krajíčku. Přestala přirážet a vzrušeně pozorovala výraz na mé tváři.

„Pojď, udělej se, vystříkej se. Celou mne pocákej!“

pokojska-20 Už jsem nepotřeboval pobízet. Vysunul jsem se z těsného sevření její pičky a strhl ze sebe prezervativ. Dvakrát třikrát jsem si ho pohonil a pak…

Při prvním výstřiku se mi doslova zatmělo před očima. Svíral jsem v ruce svůj penis, cíl jak to v něm pulzuje když stříká semeno na to vzrušující tělo přede mnou. Romana s blaženým výrazem sledovala kam padají jednotlivé výstřiky, roztírala si je po těle a vdechovala vůni mého spermatu.

„A pane… kdo to má teď po vás uklízet?“

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 83 návštěvníků   Průměr: 2.8]

Jeden komentář na téma “Pokojská podle mého gusta”

Napište komentář