Stopařka

stoparka-01 Ten den nebyl zrovna z nejlepších. Musel jsem vstávat brzo kvůli kšeftu který byl tři sta kilometrů od vyhřátý postele kde ležela moje holka a venku to vypadalo jako po velkým mokrým mejdanu. Dost neochotně jsem vstal a obléknul se. Ještě se podíval na děvče a vyšel.
„To bude ale den“, jen jsem si postesknul a šel. Cesta ubíhala dost pomalu. V rádiu pecky co mě ze špatné nálady rozhodně nevytrhly a navíc při vzpomínce na domácí pelech a pěknou holku v něm mi začínalo hučet v kládě. V tom jsem ji uviděl. Tak sto metrů přede mnou stopovala ona. Pěkně vymazlená blond kočička a velmi hezky stavěná. Hned jsem šlápl na brzdy a honem vymýšlel jak ji zaujmout aby necukla.

stoparka-03 „Kam to bude slečno?“ zeptal jsem se slušně když byla u otevřených dveří.
„Do ráje“ odpověděla s tajemným pohledem ve tváři a já zůstal civět s otevřenou pusou na její úžasný tělo co se vylouplo z kabátku. Polknul jsem na sucho, „No tak jedem“.

Nastoupila, políbila mě na tvář a jen tak mi přejela rukou přes poklopec. Během chvilky jsem zabočil na lesní cestu a okamžitě se na ní vrhnul. Vyhrnul šaty a hned se jí dral pod kalhotky. Vášnivě se přisála na mé rty a společnými silami jsme se zbavovali oblečení.

stoparka-04 Byl jsem o něco rychlejší a když se můj pták vyhoupnul na světlo, hned se na něj vrhla svými hladovými ústy. Velmi zkušeně mě začla kouřit a každý pohyb si vychutnávala. Jazykem šmejdila po uzdičce a kvalitně mě vysávala. K tomu mě lehce honila rukou a já si užíval jako snad nikdy předtím.

stoparka-06 Nechtěl jsem být sobec a tak jsem se nahnul k jejímu zadečku a strčil jí prst do kundičky. Byla krásně teplá a těsná, naslinil jsem si prsty a zkusil jí tam strčit dva. Překrásně mě svírala a nemohl jsem se dočkat až prsty vystřídá můj ocas.

„Pojď ven“ zašeptal jsem i když jsem litoval že přestala s kouřením.

Rozložil jsem na kapotu deku a položil na ni tu krásnou stopařku. Teď jsem si ji mohl pořádně prohlédnout. A prohlížel jsem nejen očima. Měla pěkně vyvinutá prsa a na dotek i pevná, neváhal jsem a jedno pevně stiskl, k druhému se sklonil a olizoval pevnou bradavku.

stoparka-09 Slastně vzdychla a poprosila zda bych k ní byl také hodný jako ona ke mně. Při tom mi tlačila hlavu směrem dolů. Nebylo těžké uhodnout co po mě chce, navíc jsem chtěl to samé.

Lehce jsem olíznul naběhlý poštěváček a začal jí lízat broskvičku. Její zrychlující se vzdychání mi bylo odměnou a také mi říkalo že to dělám dobře. Začla se trošku klepat a když mě pak sevřela mezi svá stehna, zrychlil jsem tempo a čekal jen na její uvolnění které následovalo po orgasmu. Chvilku se ještě chvěla a pak rychle seskočila z kapoty.

„Je vidět že znáš správnou cestu“ usmála se na mě a poklekla přede mnou. Těšil jsem se jako malý kluk až opět vezme můj klacek do úst a rozehraje koncert souhry jazyka a rukou. Přesně tak to bylo. Pomalu si sunula penis do úst a při tom se mi dívala do očí, nejkrásnější pohled co znám. Začla mírně pohybovat hlavou a jemně mi drásala nehty koule.

Nechal jsem jí pěkně pracovat a držel se abych nebyl dřív než budu chtít a ona byla tak šikovná.

stoparka-13 Raději jsem se tedy vytrhnul z jejího sevření a pohybem ji naznačil aby vstala a otočila se.

Taky byla velmi chápavá a tak se předklonila a vystrčila na mě svůj zadeček. Pohladila ho a sama si zavedla klacek do štěrbinky. Začal jsem se v ní pohybovat a i když se mi předtím zdálo že je dost těsná, teď to vypadalo jako by tu broskvičku ulili přesně pro mě.

stoparka-14
Chvilku jsem jí šukal zezadu a když bylo na čase opět trochu zbrzdit, změnili jsme polohu. Posadil jsem se na kámen a ona si na mě obkročmo nasedla. Opřela se o mě a nechala do sebe vklouznout můj ocas.

Políbila mne a rozjela svojí jízdu. Zpomalovala a zrychlovala tempo podle vlastních potřeb a pak když přišel její další orgasmus při kterém mi málem kundičkou ušmikla ptáka konečně se uklidnila.

„A teď je řada na tobě“ opět se mile usmála a lehla si na zem. Začla si hladit prsa a tisknout si ke k sobě. To byl povel pro mě abych se začal činit.

stoparka-19 stoparka-18 Vsunul jsem ocas do mezírky mezi prsa a začal jí šukat. Masírovala mě kozama a nakláněla hlavu co to šlo, aby alespoň občas dosáhla jazykem na vykukující ocas. Věděl jsem že už dlouho nevydržím a tak jsem zrychlil tempo. Po chvíli jsem začal už horké semeno stříkat na její prsa a ona hladově nastavovala pusinku a snažila se co nejvíce zachytit.

stoparka-20 Vyhonil jsem si poslední kapky semene a vsunul jí penis ještě do úst, aby olízala poslední kapičky. Když jsme se pak loučili ještě mi stačila říct, že do ráje jsme opravdu dojeli.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 94 návštěvníků   Průměr: 2.7]

Napište komentář