erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Narozeniny

Devět pryč. To už bude skoro hodina, co poslala svou přítelkyni Terezku po večeři na pokoj. Tak teď už bude ta správná chvíle jít za ní. Míša se spokojeně usmála a rozhlédla se po hotelové restauraci. Dopila poslední kapku vína a vstala. Cestou se usmála na číšníka a zašla ještě pro jistotu do recepce. Ani se nemusela ptát. Recepční na ni kýval už z dálky a překotně hlásil:
„Všechno je vyřízeno prosím. Ten pán o kterém jste říkala že přijde tady byl když jste byly na večeři. Předal jsem mu tu obálku a on odešel k sobě na pokoj. Říkal, že vás nebude při večeři rušit.“

Tak, to by bylo. Klaplo to. V té obálce bylo jen číslo jejich pokoje. Všechno ostatní s Danem vymyslela a probrala už dávno předem. Dan byl její nový přítel, a souhlasil, že Míše pomůže s netradičním dárkem pro Terku. Ubytoval se v hotelu, počkal až obě kamarádky sejdou dolů k večeři, vyzvedl si v recepci číslo jejich pokoje a pak…

Míša se s Terkou znaly už od střední školy. Chodily spolu na diskotéky balit kluky, a to i poté co zjistily, že si vlastně vystačí samy. Obě sice měly čas od času i nějakého mužského partnera, ale to bylo spíš jen tak pro zpestření – jak říkala Míša. Obvykle svým partnerům neříkala o svém vztahu s Terkou. Ale u Dana udělala výjimku. A měla pro to dobrý důvod: Terčiny narozeniny. Dobře věděla jaké touhy její kamarádka má a narozeniny, které měla zítra oslavit, se báječně hodily.

narozeniny-01 Položila ruku na kliku a chvíli tiše poslouchala. Opravdu slyší tiché sténání, nebo se jí to jen zdá? Po večeři poslala svou kamarádku na pokoj s tím, že ještě musí vyřešit něco na recepci a že přijde za chvilku. To bylo před hodinou. Dan měl dost času na to, aby…

Pomalu stiskla kliku a pootevřela dveře. Ještě než nahlédla dovnitř, vyšly jí v ústrety vzrušené vzdechy. Rychle vstoupila dovnitř a zamkla za sebou. Ložnice byla za rohem, takže dovnitř neviděla. Ale zvuky které se odtud ozývaly dávaly tušit, že Dan s Terkou nalezli společnou řeč. A skutečně! Když vešla do ložnice, naskytl se jí úchvatný pohled. Dan ležel naznak na široké manželské posteli, a Terka která klečela obkročmo nad jeho ústy, si vychutnávala jeho šikovný jazýček. Měla slastí přivřené oči a lehce se vlnila v bocích, jako rákos ve večerním vánku.

narozeniny-02 narozeniny-03 Když zpozorovala Míšu, lehounce se na ni usmála.
„Tos mi neřekla, že máš teď takového šikovného přítele!“

„Mělo to být překvapení ke tvým narozeninám, miláčku!“ odpověděla Míša a přistoupila ke své vzrušené kamarádce a políbila ji na ústa. Jejich rty jakoby projel elektrický proud. Míša to vše pečlivě připravila a naplánovala, ale teď se sama ocitla ve víru živočišné touhy. Rty její přítelkyně rozžhavené touhou ji zbavovaly rozumu a vábily ke splynutí.

„Všechno nejlepší k narozeninám!“ vydechla Míša a stiskla v dlaních krásná nalitá ňadra své kamarádky. Vzala do úst jednu bradavku a lačně se k ní přisála. Lehounce ji stiskla mezi zuby a tiskla… dokud se Terce nevydral ze sevřených rtů ten známý vzrušený sten. „Máš skvělou kamarádku!“ hlásil zespodu Dan. „Hned jsme si padli do oka.“ Nebylo mu příliš rozumět, měl plná ústa mnohem příjemnější práce. Ale přesto Míša pochopila, že seznámení proběhlo naprosto hladce.

narozeniny-09 narozeniny-10 „Díky Dane… já věděla že to zvládneš!“ zašeptala Míša a začala se také svlékat. Cílem dnešního večera totiž nebylo jen dopřát Terce pomilování od Dana, ale užít si společně báječnou trojku.

„Máš báječného samečka!“ pochválila Danův výkon Terka. „Pojď ke mně, ať ti to trochu oplatím.“ Míša si lehla a Terka se zmocnila hladovými ústy jejího klína. Dan chvíli pozoroval, jak mrštný dívčí jazýček zajíždí do růžové mušličky jeho přítelkyně. Vystrčený zadeček Terky se v tu chvíli ukázal jako nejsilnější lákadlo. klekl si za ni a žaludem přejel přes její vlhkou kundičku. Terka která ucítila ten vzrušující dotek jen zasténala a pokračovala v pilné práci jazykem.

Dan ji chytil za boky a jediným mocným přírazem vnikl dovnitř.
„Oooh… ty jseš teda kus chlapa!“ pochvalovala si jeho práci Terka. „Dělej mi to… ano, takhle… ještě…“ vzepřela se rukama proti jeho útokům a tvrdě mu vyrážela vstříc.

narozeniny-13 narozeniny-14 Nepřestávala přitom lízat šťavnatou broskvičku před sebou, která už začala ronit šťávičku.

Míša ji hladila po vlasech a sama vnímala Danovo přirážení, které se přes Terku přenášelo až na její mušličku. Všech se zmocňovalo stále větší a větší vzrušení.

Náhle si Míša všimla změny. Terka na okamžik strnula a její oči se maličko zúžily. Co se děje? Podívala se na Dana a po chvilce pochopila. Dana vzrušil pohled na uzounkou dírku zadečku který měl před sebou a začal svým na kámen tvrdým přirozením pronikat Terce do análku.

narozeniny-17 narozeniny-18 Terka slastně kroutila boky, aby mu usnadnila pronikání.
„Mmmm… jo… jo… ještě… pomaličku… oooh!“ sténala tiše.

Míša pozorovala vzrušený výraz v jejím obličeji. Bylo to tak úchvatné, pozorovat tvář své kamarádky v okamžiku kdy do ni zezadu vniká Dan. Měl pořádně velký nástroj, to věděla z vlastní zkušenosti! A byla šťastná, že se o něj může s Terku podělit. Vzrušeně si rukama tiskla prsy a dráždila jejich bradavky. Za okamžik se ozvalo hlasité vydechnutí Dana které signalizovalo, že už je uvnitř.

Začal zvolna přirážet. Nejprve pomalu a opatrně, ale postupně se dostával víc a víc do ráže. Terka ho podpořila divokým přirážením, a za chvíli šoustali jako o život. Míša využila jejich zaujetí a odkulila se z postele. Zatímco Dan projížděl tvrdými přírazy Terce zadeček, otevřela kufr a vytáhla z něj šustící balíček. Když po chvíli přistoupila k tvrdě šoustající dvojici, bimbal se jí v klíně obrovský připínací penis. Míša nastoupila na místo Dana. Pohladila krásně oblý zadeček své kamarádky a chvíli dlaní vychutnávala dotek s rozpálenou pokožkou. Potom se naklonila nad Terku, a položila špičku nástroje na ústí její prdelky.
„Dej mi ho tam… dej…!“ šeptala tiše Terezka a mimovolně svírala Danův penis. Míša opatrně přitlačila. Rudě zbarvený žalud obřího údu zmizel v úzké dírce. Terka šťastně vzdychla a vychutnávala si pomalé pronikání umělého penisu do svých útrob. Konečně byl v ní! Otevřela oči které měla předtím křečovitě zavřené soustředěním. Před sebou uviděla vztyčený Danův pyj. Okamžitě jej vzala do úst a začala dychtivě sát. Míša zajížděla do Terčina uzounkého zadečku a rukama laskala její krásné vzrušené tělo. Věděla, že rozkoš její kamarádky bude za chvíli kulminovat a chtěla jí připravit co nejkrásnější vyvrcholení. Sklonila se k ní a něco jí pošeptala. Terce zasvítily oči a rozzářeně kývla. Postavila se nad Dana a sedla si na něj obkročmo, zády k němu.

narozeniny-32 narozeniny-33 „Na koníčka?“ zeptal se Dan. „Jak je libo!“. Ale k jeho překvapení si Terka zavedla jeho nadržený úd opět do zadní dírky. Dan ohromeně sledoval jak si nasedá na jeho pyj, jak postupně mizí v jejím zadečku.

Když Terka dosedla, oba slastně vydechli, téměř současně. Míša, která je dosud jen pozorovala postoupila k nim. Sklonila svůj umělý nástroj k Terčině kundičce, a zajela prudce dovnitř. Terka teď měla obě dírky zaplněné a cítila jak jí procházejí vlny slasti.

V této poloze se nemohli příliš hýbat. Spíš si vychutnávali ten báječný pocit vzájemného spojení. Ale Terka se už nemohla dočkat vrcholu. Po chvíli se obrátila čelem k Danovi. Políbila jej na ústa, a zároveň se jediným pohybem nabodla kundičkou na jeho pyj.

narozeniny-37 narozeniny-38 Neřekla ani slovo, jen rukou roztáhla půlky svého zadečku. Ostatně Míše nemusela nic říkat. Ta sama přiskočila k ní a pohroužila připnutý úd do zadní dírky své kamarádky.

„Aaah! To je ono!“ vykřikla Terka a její tělo se napjalo jako struna. Míša začala přirážet. Pod závojem Terčiných vlasů pozorovala Dana. Z pootevřených úst vyrážel přidušené steny.
„Míšo, Míšo… ještě! Já úplně cítím jak do ní přirážíš! Dej jí to! Ještě!“ křičel a rukama svíral Terčiny boky. Dva údy, jeden živý a jeden umělý se téměř střetávaly v Terčiných útrobách, oddělené od sebe jen tenkou přepážkou.

„Jo, jo JOOO!“ přidala se Terka. „Šoustej mně, šukej mně, mrdej mně, lásko moje!“ vyrážela ze sebe a divoce se zmítala v tom těsném sevření.

narozeniny-41 narozeniny-42 Míša poznala, že se Terka již blíží ke svému vrcholu. Už se nedokázala ovládat, její sténání přešlo v hlasité výkřiky které se jí samy draly z úst.

Míša ještě zrychlila tempo, a navíc občas kamarádku plácla dlaní přes zadeček, jen to plesklo. Terčino tělo se celé křečovitě stáhlo a pak… „Ano… ano… ANO!…AAAH!!!“ zařičela a zaťala Danovi nehty do ramen v křeči prudké rozkoše. Její tělo se nekontrolovatelně roztřáslo pod náporem prudké slasti.

Její tělo se jen pomalu vracelo zpět do reality. Políbila Dana na ústa a usmála se na Míšu.
„To byl nádhera! Jak vám to jenom oplatím?“ zeptala se nevinně. Míše zářily oči štěstím, nemohla je spustit z uspokojené tváře své přítelkyně. Ale Dan hned vyskočil na nohy.

narozeniny-46 narozeniny-47 „Já bych věděl! Hele, pojď mně dodělat, nebo namouduši prasknu!“

Míša s Terkou se na sebe podívaly a rozesmály se.
„Tak šup!“ pošťouchla Míša kamarádku. „Jsou to tvoje narozeniny.“

Terka pohladila zduřelý Danův penis a pomalu si ho nasoukala do úst.

narozeniny-51 narozeniny-52 Dan už se nezmohla ani na krátkou průpovídku. Terka mu jen objela jazýčkem přes žalud a on začal stříkat své žhavé sperma do jejích krásných úst. Míša hladila tělo své kamarádky, která lapala a polykala Danovy výstřiky. Stékaly jí po bradě na ňadra, kde je Míša rukama vtírala do kůže. Nakonec neodolala, a jazykem alespoň ochutnala Danovo sperma z Terčiných rtů. Jazykem jí očistila tvář a dlouhém polibku který následoval smísily své sliny s vystříknutým semenem.
Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 124 návštěvníků   Průměr: 2.8]

Napište komentář