Realitní makléřka

realitka-001 Hledali jsme s manželem nový byt. Nejprve jsme zavolali na několik inzerátů, ale netroufali jsme si koupit byt sami, proto jsme se nakonec rozhodli kontaktovat realitní kancelář. Agentka, která nám byla přidělena měla v telefonu příjemný hlas a velmi vstřícné jednání a už následující den jsme si smluvili schůzku v bytě, který nám na základě našich požadavků doporučila. Na uvedené adrese nás čekala sympatická,vysoká tmavovláska a hned nás svým milým a bezprostředním vystupováním okouzlila. Přivítala nás se srdečným úsměvem: „Ahoj jmenuji se Markéta, jsem vaše realitní agentka a pokusím se vám splnit každé vaše přání. Tady jsem si sepsala vaše požadavky tak se prosím podívejte, jestli všechno souhlasí“. Manžel má slabost pro vysoké brunetky a jak jsem si všimla, od prvního momentu z ní nemohl spustit oči a chvílemi bylo z jeho výrazu jasné, že myslí na úplně jiné věci než prohlídku bytu. Ona mu pohledy opětovala a asi abych se necítila špatně, občas se na mě zářivě usmála a uličnicky mrkala. Když k nám tedy naklonila notes, abychom si zkontrolovali její poznámky, manžel se neudržel a jakoby mimochodem ji lehce objal v pase a jednou rukou sjel až na zadeček.

realitka-003 „Vážně nám splníte všechna naše přání?“ zeptal se manžel dvojsmyslně. „Jistě, všechna a to nejsou jen prázdné reklamní řeči“ usmála se Markéta a na oplátku se nenápadně dotkla manželova rozkroku. „ To je báječné, tak to vám musím předem poděkovat“ odpověděl a naklonil se k makléřce aby jí políbil. Přitom jí zajel rukou pod sukni a pohladil kalhotky v rozkroku. On se vážně nedokáže ovládat! To se mi ani samozřejmě ani nelíbilo, ale zatím jsem nechtěla dělat scény. „Ehm,“ odkašlala jsem si, „spíš bychom se měli podívat na ty poznámky, jsme tu přece kvůli bytu, ne?“ spustila jsem trochu jízlivě. „No jistě, jistě“ stáhl se manžel, vzal si od agentky seznam a začali jsme ho procházet položku po položce. Tak jsem se zabrala do čtení, že jsem si úplně přestala všímat Markéty. Ta si ale nepřestala všímat manžela, přidřepla si a sáhla mu do poklopce. Najednou manžel zkoprněl a sklonil ruku s blokem a já uviděla Markétu jak drží v ruce jeho ztopořeného ptáka a chystá se ho kouřit.

Překvapením jsem otevřela pusu „ No to snad… co si to dovolujete“ spustila jsem. Tmavovláska se mému zděšení jen rozesmála a sladce odpověděla „Nebojte se, než se nastěhujete, musíte se ujistit, že se tady budete dobře cítít a v tom vám oběma pomůžu z plných sil“ a pak si s velkou chutí vsunula penis do pusinky a začala ho pomalu a něžně kouřit. Byla tak klidná, že jsem nevěděla co mám dělat. A musím přiznat ,že mě taky docela začalo rajcovat, když jsem pozorovala s jakou chutí olizuje ten tvrdý klacek. „ Ale no tak miláčku, uvolni se“ zašeptal mi manžel „dneska si tu prohlídku pořádně užijeme“. „ No ty učitě ty prasáku“ pomyslela jsem si naštvaně a chtěla to ukončit. Ale manžel se ke mně naklonil a vášnivě mě políbil. Jednou rukou mi začal hladit prsa a ty já mám hodně citlivá. A ten chlívák to samozřejmě moc dobře ví, proto mi během chviličky rozepnul blůzku a začla mě líbat a něžně sát bradavky. „ Ty jeden…“ vydechla jsem a na víc už jsem se nezmohla, jen jsem cítila jak se mi v rozkroku rozlévá horko a vlhko. „Hej, přece nenecháš všechnu práci na mě“ ozvala se zezdola ta dlouhonohá potvora.

realitka-011 Protože jsem v tu chvíli byla už dost vzrušená a dostala jsem chuť na to tvrdý péro, vyhlásila jsem mezi námi příměří a přidřepla si vedle ní. Sama mi zavedla ptáka mezi rty se slovy „tak mi ukaž jako to má rád“. „To si piš ty couro že ti to předvedu“ odsekla jsem, ale už s úsměvěm. Vsála jsem naběhlý žalud a začala ho kouřit dlouhými vláčnými tahy.

Špičkou jazyka jsem přitom dráždila špičku žaludku a chvílemi zajížděla do dírky na vrcholu, to miláček zbožňuje. Markéta přitom dráždila jazykem jeho kořen. „Ukaž já to taky zkusím“ ozvala se za chvíli ta mrcha a předvedla mi, že se učí opravdu rychle. Zatím co ho kouřila, věnovala jsem se jeho koulím. Za chvilku mi Markétka zase předala štafetu, sama se postavila, vyhrnula si svou kraťounkou sukýnku, opřela se o gauč a vyzývavě vystrčila na manžela svou výstavní prdelku. Ten toho okamžitě využil, odhrnul jí tanga a začal ji jazykem olizovat její zadní dírku a prsty si při tom pohrával s její kundičkou. „Ano, to je ono, nepřestávej“ začala sténat Markéta. Nepřestávala jsem ho kouřit a Petrovi se samým vzrušením rozklepala kolena, že si musel sednout na podlahu. Toho naše milá makléřka okamžitě využila, rozkročila se nad ním a svou chlípnou píču mu přitiskla na obličej. Petr lízal jako o život a Markétě zajížděl jazykem hluboko do kundičky a slízával potoky šťávy, které z ní vytékaly. Markétka se otočila aby se do ní mohl lépe dostat. Ani jsem si nevšimla, kdy si stihla sundat šaty. I když jsem nepřestávala ústy zpracovávat to horké péro, nemohla jsem se ubránit pohledu na tu její sametovou prdelku, která rytmicky přirážela proti jazyku kousek nad mou hlavou. Markétka mi věnovala několik významných pohledů a jsem dostávala čím dál větší chuť si to rozdat i s tou nádhernou děvkou. Příležitost jsem dostala už za malou chvilku. Petr se rozhodl mě odměnit za prvotřídní kuřbu, postavil mě, otočil si mě k sobě zadečkem a zašeptal mi „Tak a teď si tě pěkně vošukám“.

realitka-019 Vystrčila jsem na něho prdelku jako před chvílí Markéta a on do mě pomalu zajel svým ptákem. Začal lehce přirážet a já jsem začala sténat jako nadržená školačka. Markétka si předtím musela všimnout jak mě vzrušuje dráždění prsou. Přesunula se přede mě a začala mi jednou rukou jemně hladit kozičky, druhou rukou si zajížděla do své kundičky. Tekla jsem jak Niagara a  vzrušením jen lapala po dechu. Toho Markétka rychle využila, naklonila se ke mně a špičku jazyka mi vsunula do úst. Začala mě něžně líbat. Sama jsem byla překvapená jak se mi to líbilo,předtím jsem se s ženou nikdy nemilovala, ale začínám to mu přicházet na chuť. Opětovala jsem jí její laskání a naše jazyky se setkávaly v čím dál vášnivějších polibcích. Rozhodla jsem se, že jí za to musím odměnit a ukázat jí šukézní kvality svého muže.

realitka-022 Oba jsem je uložila na gauč a Petr se hned lačně přisál na bradavky vysoké krásky. Vzala jsem do ruky jeho ptáka ještě vlhkého od mojí kundí šťávičky, několikrát jsem ho přejela od kořene k žaludu a olízla mu žalud a trochu ho naslinila. Pak jsem ho Markétce opatrně zavedla do její kundičky. Markétka se protáhla rozkoší a zavrněla „Ano tááák, šukej mě, šukej mě“ A Petr přirážel jako smyslů zbavený. Markétiny vzdechy nabíraly na hlasitosti a  křičela na Petra „ Tak mrdej mě pořádně, pořádně, vraž do mě toho svýho ptáka, tak mrdej“ Já jsem olizovala jeho varlata a z těsné blízkosti jsem pozorovala tu její hlaďounce vyholenou pičku s pearcingem jak se s mlaskáním stahuje kolem tvrdého čuráka. Sbíhaly se mi sliny a už už jsem ji chtěla zkusit olíznout ale nedostala jsem příležitost. „ Ááááá mrdéééééj“ Markétka se v tu chvíli udělala , ještě několikrát tvrdě přirazila proti manželovu péru, pak se vysmekla z Petrova obětí, mrkla na mě a zavelela „Tak teď ty miláčku“. Dlouze mě políbila a vysadila mě Petrovi do klína. Ani mě nenapadlo protestovat, protože po tom jejich představení jsem měla kundičku v jednom ohni. Oba mi začali olizovat a laskat kozičky což mě přivádělo úplně k šílenství. Péťa mi doširoka roztáhl závojíčky a vrazil do mě ten svůj kolík. Naše agentka dobře poznala jak se mi líbilo naše líbání a opět mě začala provokovat svým hbitým jazýčkem. Horký, naběhlý penis přitom tvrdě projíždel mojí kundou a můj orgasmus na sebe nenechal dlouho čekat a já se rozkřičela jako před chvílí Markéta. Nemohla jsem ani uvěřit, že to Petr vydržel a ještě se neudělal a chtěla jsem pusinkou dokončit to co Markéta začala.

Ale realitní makléřka opět překvapila.Tentokrát nepříjemně. Vyskočila z lůžka jako by se právě nic nestalo a zavelela „Tak vstávejte, vstávejte, přišli jste si prohlédnout byt, ne? A zatím jste z něho moc neviděli“ „ A kdo za to může“ zabručel otráveně Petr, rozdělaný na půli cesty. „ Tak honem pojďte, ukážu vám kuchyň“ popoháněla nás agentka. Rozpačitě jsme se ploužili za ní, ten obrat v chování nás nepříjemně zaskočil.

realitka-025 „Tak tady to máme“ ukazovala s nadšením a zářivě se usmívala na celé kolo. Nadrženému manželovi moc do smíchu nebylo, tak jsem mu alespoň jemně třela jeho stále ještě ztopořené mužství. „Základní spotřebiče tady jsou tak si můžete hned vyzkoušet udělat nějakou specialitu“ otočila se a významně se na nás na oba podívala „Máme tady rozpálenou troubu a pořádnou klobásu“ upřela Petrovi pohled do rozkroku „tak co jí tam hned šoupnout“ Víc Petr nepotřeboval slyšet, otrávený ksicht byl ten tam a už stahoval Markétě podprsenku. Protože předchozí studená sprcha trochu způsobila částečné vychladnutí trouby a povadnutí klobásky, bylo potřeba trochu kuchařských příprav. Petr se znovu vrhl na má prsa, to má vyzkoušeno na 100 % a já jsem za malou chvilku opět pocítila vlhké teplo mezi nohama.

realitka-029 Markéta vášnivě sevřela Petrův žalud mezi své měkké rty a jemnými tahy ho přiváděla opět do formy. Petrovo vzrušení se rychle vrátilo a tentokrát si vzal jako první Markétku. Položil ji na stůl a bez dlouhých okolků jí vrazil ptáka do kundy. Já jsem se sehnula nad Markétkou a začala jsem se mazlit s jejími bradavkami. Ta divoká kočička mi zároveň začala přes tenoučkou látku mých kalhotek dráždit mojí lasturku. Byl to nádherný pocit, uvelebila jsem se proto nad její pusinou pohodlněji, Markétka si uvolnila cestu do mé škebličky a začala mě olizovat a sát poštěváček a vnikat jazykem hlouběji a hlouběji do mé kundičky. Petr se mazlil s jejíma nekonečné dlouhýma hlaďounkýma nohama a vytrvale vyšukával její kundičku. Jak přirážel tvrději a tvrději, Markétčinou vzrušení stoupalo a ona mi o to intenzivněji drážila mojí pičku. Podávala jsem se tomu slastnému pocitu, hladila si prsa, zavřela jsem oči a představovala si jak ta tlustá klobása zajždí to té překrásné kundičky naší nové kamarádky. Opět se mi vrátila chuť jí olíznout.

realitka-032 A proč to neudělat hned? Zbavila jsem se zbytku prádla a otočila se nad Markétkou do polohy 69, odstrčila jsem Petra trochu stranou a  opatrně olízla vlhkou štěrbinku té realitní čubky. Chutnalo to parádně! Tělem mi projela nová vlna vzrušení a já se začala mazlit s Markétčinou kočičkou naplno. Políbila jsem ji na poštěváčku, olízala její šťávu ze závojíčků a pak jazykem zajela hluboko do rozšukané dírky. Přitom jsem si jednou rukou doširoka otvírala svojí kundičku, aby měla Markétka co nejpohodlnější přístup do mé svatyňky a ta toho náležitě využívala. Mlaskaly jsme a předly jako mrouskající kočky. Petr viděl, že se do kundičky se svým pérem jen tak nedostane. Ale protože tam nechtěl jen tak stát a honit si ho, vyřešil to po svém. Kundičku nechal pro mě a sám zajel svým ptákem do Markétčina úzkého análku.

realitka-033 Stejně ho lákal od samého začátku. Ta mrcha musí být na šukání do zadku zvyklá, protože ji to nerozhodilo, naopak se hned od mé kundy ozvalo „ No konečně, do prdelky to miluju, co ti tak dlouho trvalo když jsi mi ji hned na začátku tak mlsně olízal“ Manžel na to ani neodpověděl, jen začal přirážet tvrději a bylo vidět že si to náramě užívá, já jsem mu tohle totiž nikdy nedovolila. Ale Markéta si to taky užívala náramně. „ Ano to je ono, vyšukej tu moji nadrženou prdel, jen jí dej, ano tak, tak, šukej“ V hlase jí bylo slyšet, že další orgasmus na sebe nenechá dlouho čekat. A opravdu, za chvíli se pode mnou vzepjala a bylo slyšet jen „jůůůůů“ jak se kousala do rtů aby neřvala na celej barák.

realitka-034 Její vzrušení bylo nakažlivé a já jsem začala toužit to vyzkoušet také. Petr snad jakoby něco tušil, jen co ho vytáhl z Markétčiny prdelky mi vrazil svoje péro nekompromisně do pusy. Byla jsem tak překvapená že jsem ani nestačila protestovat. Bylo to tak perverzní, že mě to okamžitě vzrušilo na maximum. Jakmile ho vytáhl, potichu jsem zaprosila „strč mi ho prosím taky do zadečku“. Petr překvapením vykulil oči, že se snad přeslechl „ Cože?“ nechápal. „Prostě mi ho taky vraž do prdele ty dobytku !!“ Zařvala jsem na něj.

realitka-035 Markétka se rozesmála, ale rychle pochopila, že jsem to takhle ještě nikdy nedělala. „Specialita šéfkuchaře potřebuje pečlivou přípravu“ prohlásila „aby to chutnalo a nezkazilo první dojem“ . A hned se společně pustili do díla. Klekla jsem si na stůl a opět vyšpulila svůj zadeček. Péťa se začal mazlit s mým análkem, pozvolna ho roztahoval a pečlivě promazával slinami. Za chvíli jsem se uvolnila a užívala si trochu jiný typ vzrušení, než na který jsem byla dosud zvyklá. Za chvíli do mě pronikl jedením prstem a pak i druhým. Zpočátku to bylo trochu nepříjemné, ale šlo to čím dál snadněji. Mezitím se Markétka svými ústy pečlivě starala o to, aby Petrův čůrák zůstal pěkně tvrdý a připravený k akci. Konečně do mě začal pronikat svým ptákem. Markétka pomáhala najít správný směr a díky pečlivé přípravě to šlo celkem snadno. Petr udělal několik prvních opatrných pohybů a moje prdelka si rychle zvykala na jeho tvrdý ocas.

Pak ho vyndal a naše mrdací společnice se na něj znovu vrhla, protáhla si ho pusinkou a pořádně ho celý naslinila. Díky tomu pak klouzal mojí prdelkou úplně bez problémů a já si to začala fakt užívat. Navíc mi Markétka znovu začala lízat kundičku a já jsem cítila vzrušení tak silné, jako nikdy předtím a začala jsem prudce oddychovat. Evidentně to vzrušovalo i mého manžela, protože na mě začal pokřikovat: „ Líbí se ti to ty moje malá kurvičko, viď? Mít pořádnýho čůráka v zadní díře, to je vono viď?“ Nemohla jsem to vydržet a svým křikem napodobila Markétu „Jen mi šukej tu moji prdel ty hajzle. Šukej mě jak špinavou děvku! Šukééééj…ááááá.. v tu chvíli jsem se udělala tak že jsem se zmohla už jen na sténání. Únavou jsem si lehla na záda na stůl. Markétka si lehla na mě, něžně mě objala a tiše zašeptala „Ty jsi ale malá čubka,viď?“ Petr už měl výstřik na krajíčku, postavil se nad nás. My jsme jeho péro líbaly a olizovaly a sály až v něm zaškubalo a pokropil nás svým spermatem. Obě jsme zachytily část jeho nálože a v odeznívajícím vzrušení jsme si ho vyměňovali v dalších něžných polibcích. Byt jsme nakonec koupili a Markétka se stala naším pravidelným návštěvníkem. Vyzkoušeli jsme společně i další místnosti a naše šukací kamarádka mě naučila ještě pár hezky perverzních triků.
Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 108 návštěvníků   Průměr: 2.9]

Komentáře na téma “Realitní makléřka” (celkem 3)

Napište komentář