Nezávazná masáž

Letošní léto začalo tím, že jsem po roce opět single. Prostě jsem se jednou vrátila domů a na stole našla lístek s načmáraným vzkazem. Dnes už je to měsíc a já se z toho pořád nemůžu vyhrabat. Mám volno a nevím co s tím. Teď jsem ve fitku a ojíždím jeden stroj za druhým. Sakra! Měla bych raději ojíždět chlapy. Už jsem to neměla ani nepamatuju… ale nemám náladu na to, nechat se někde sbalit. Pot se ze mne leje… sice tady mají klimatizaci, ale v tomhle vedru to sotva stíhá. Ještě dám nějaké cviky na břicho a nechá toho. Zítra mne bude bolet celé tělo, ale je mi to jedno. Tak nějak je mi všechno jedno.

Tak… hotovo. Poslední sklapovačka, teď do sprchy a domů. Domů… co tam? Na recepci vracím čip a koukám na letáčky rozházené po pultě. Hm… masáž? Koneckonců, proč ne? Moje tělo si to zaslouží. Už dlouho se ho nikdo nedotýkal… udělám si radost!

masaz-007 Zatímco fitko je skoro ve sklepě, masér má luxusní prostory s krásným výhledem. Odkládám si a rozhlížím se kolem. Všechno vydizajnované, však tomu taky odpovídá cena. Všude ticho, jenom pootevřenými dveřmi slyším hovor. Ójé… tady někdo dostává kopačky. Vítej do klubu! Nějaká holka tam hystericky vyčítá nějakému chudákovi všechno. Od prvotního hříchu a vyhnání z ráje, přes sobotní fotbálek s kamarády až po prohranou bitvu u Trafalgaru. Ještě zapomněla na prkýnko, říkám si. Vzápětí se však z vedlejší místnosti ozve: „Ani to prkýnko po sobě neumíš sklopit!“. Kapituluji a dám se do smíchu. Ale hned se kousnu do rtu. Slyším prásknutí dveří, takže za chvíli poznám jak vypadá opuštěnej chlap.

masaz-018 A už je tady. A není to chlap, ale… kluk. Vypadá ještě o pár let mladší než já. Schlíplý, červený ve tváři. Prostě – opuštěný klučina. Mlčky mi ukáže abych si lehla, pak se nadechne… je vidět jak to těžce rozdýchává, a ptá se, co chci namasírovat. Ležím na břiše a je mi ho líto. Otočím k němu hlavu: „Nic si z toho nedělejte. Já si tohle prožila před měsícem.“ Jenom hlučně zakašle a studeně prohodí „Takže celé tělo, ano?“. Nojo… v tomhle stavu se těžko pomáhá. „Jo, to bude prima. Byla jsem teď dole ve fitku.“ prohodím jako by nic a obrátím hlavu na druhou stranu.

masaz-019 masaz-020 Cítím jak mi roztírá po zádech olej, ale pořád musím myslet na tu hádku. Mám pocit, že bych měla masírovat a konejšit spíš já jeho. Ne, není to můj typ. Není to kluk, se kterým bych šla na rande nebo tak něco. Ale je to druh v neštěstí. Je mi ho líto.

Hněte mi záda… je to příjemné. Je to ještě kluk, ale umí to. Se zavřenýma očima si představuju, jak mne masíruje obrovský urostlý svalnatý chlap. Prohněte mi všechny svaly, pak mne vezme do náruče, a… „Promiňte!“ ozvalo se najednou „Nějak mně to vzalo“. Zamrmlám něco jako že to nevadí a vychutnávám si doteky mužské ruky. „Mmm… to je ono“ pochvaluji si nahlas „Jen přitlačte!“.

masaz-038 masaz-039 Přidá oleje a skutečně přitlačí, až zahekám bolestí „To nic… jen pokračujte!“. Ty jeho doteky… pokouším se vzpomenou, kdy se mne někdo takhle dotýkal po celém těle… to už bude hodně dávno. Myšlenky se mi volně rozběhnou… Cítím jak se mé tělo postupně rozehřívá. Každý dotek jeho prstů je brnknutí na strunu, kterou jsem už roky neslyšela a teď se najednou jednotlivé tóny proplétají v mohutné akordy. Hraje na mé tělo jako na harfu, perfektně naladěnou a připravenou na…

Cítím jak mi hněte zadeček… dotýká se mne zkušeně a pevně… chce se mi vykřiknout, stisknu pevně rty… „Uvolněte se, jste celá napjatá!“ slyším jeho hlas. „Promiňte“ zachrčím „Já jen… už dlouho jsem… víte…“ slyším se jak blábolím, nakonec přeci jen dokážu dát dohromady kloudnou větu „Děláte to moc dobře!“ pochvalou člověk nic nezkazí.

masaz-046 masaz-048 Mám se obrátit na záda… jsem celá malátná, ale změna polohy je vítaná. Masíruje mi stehna, slastně se uvolním a opět se nechám unášet. Je to nepopsatelný pocit… dlaň klouže po mých stehnech, probírá sval za svalem, je to tak uvolňující a osvobozující… Hlasitě vydechnu slastí „Tohle byste mi mohl dělat celou věčnost!“. Mám zavřené oči, ale cítím jak se usmívá. Náhle cítím dotek na bříšku. Hladí mne nejprve po bocích, ale pak jde výš, jeho ruce vyjedou až k mým prsům… „Aaah!“ zasténám. Cítím jak hněte mé prsy a chci aby pokračoval. Pootevřu oči a vidím jak si mne prohlíží. Naše pohledy se střetnou. Mlčíme, jen se na sebe usmíváme. Trvá to dlouho… snad minutu… nakonec neznatelně přikývnu a pomalu zavřu oči.

masaz-073 Skoro se třesu a čekám, co přijde. Na rtech ucítím lehký polibek. Jen takový letmý, který sotva cítíte. Horká ruka na mém klíně… pomalu rozevírám stehna… hladí mne, cítím doteky na své mušličce… pomalu přejíždí prstem a… zajíždí dovnitř… teprve teď si uvědomuji jak jsem vzrušená a mokrá!

masaz-087 Náhle cítím na svém klíně horký dech. Celá se tetelím očekáváním věcí příštích. Roztahuji nohy abych uvolnila místo a… Anooo… to je nádhera. Mladíček lízá mou mušličku jako školák lízátko. Důkladně a pozorně… jako by se bál, že udělá něco špatně.

Chytám ho za vlasy a přitisknu si ho pořádně k sobě. Teď zajíždí do mne… oooh… to je něco! Cítím jak mým tělem probíhají vlny rozkoše… jedna za druhou… nemůžu se toho nabažit! Aaah… Laská můj klín jako pozorný milenec a nevynechá přitom ani ten nejtajnější záhyb. Zakousnu se do sevřené pěsti abych neřičela slastí jako klisna v říji.

masaz-090 Tak pojď ke mně, ty můj hřebečku! Sevřu v dlaních jeho úd… je krásně ztopořený, pevný a vztyčený vzhůru. Podívám se mu do očí a pomalu si vložím jeho mužství do úst. Stáhnu předkožku a objíždím jazykem hladký žalud. Špičkou jazyka najdu uzdičku a hezky si s ní hraju…. cítím jak ho to vzrušuje a to mi dělá dobře.

Svaly na břiše se mu napínají, v údu cítím jeho puls… Chci ho cítit v sobě… moc ho chci!

Pokládám se na záda a on, jako by se to rozumělo samo sebou, si kleká mezi moje nohy a svůj vzpřímený penis namíří přímo do mého klína. Podává se mi do očí, jako by čekal na můj souhlas, ale jen tím stupňuje naše vzrušení. Cítím jak špička jeho údu rozhrnuje plátky mého pohlaví a noří se pomalu ale nezadržitelně do mé studánky rozkoše. Chvíli setrvá nehybně uvnitř, ale pak se začne pohybovat silně a pravidelně jako píst parního stroje. Křečovitě se chytám lehátka, abych pod těmi divokými nápory nespadla.

masaz-115 Lehá si za mne a já jen nedočkavě nastavuji svůj klín jeho nedočkavému nástroji. Pohladí můj zadeček, chytá mne za bok a… Aaaah! Naráží si mne na svůj zduřený roubík. Protahuje mi kundičku pravidelnými pohyby, až hlasitě zasténám.

masaz-127 masaz-121 Obrátím se na bříško a vystrčím zadeček. Roztáhne mi půlky a vjíždí do mé mušličky plnou parou až po kořen. Cítím ho hluboko v sobě, nemůžu se nabažit té krásy. Projíždí mne pořádně do hloubky, cítím jak se vznáším a nechávám někde v mlhách pod sebou všechny starosti a problémy.

Jsme jen my dva a naše krásné milování. Splynutí dvou těl, která se náhodou potkala ve správný okamžik na správném místě. Cítím jak přiráží stále rychleji a rychleji, připichuje mne svým mužstvím k masážnímu stolu jako motýla.

Náhle se ze mne vysouvá a ze sevřených rtů se mu vydere slastný sten. Cítím jak na můj zadeček dopadá sprška žhavé lávy a za ní další a další… Vzrušeně dýchá a jednou rukou mne hladí… masaz-134 Cítím jak mi pramínek mužského semene stéká po mém zadečku do klína. Snažím se popadnout dech a vtisknout si do paměti ty nádherné okamžiky, které jsem prožila. Ne, nenašla jsem novou lásku. Ale prožila jsem něco, na co budu dlouho vzpomínat. Za celou tu dobu jsme si neřekli ani slovo. A vlastně ani potom.

Na rozloučenou jsme se políbili… ale ne jako milenci. Spíš jako kamarádi. Možná zní smutně, že jsme se pak už nikdy neviděli. Ale asi to tak má být. Zbyla nám krásná vzpomínka a vědomí, že i ve smutných časech může člověk zažít něco krásného.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 203 návštěvníků   Průměr: 2.9]

Komentáře na téma “Nezávazná masáž” (celkem 2)

Napište komentář