erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Erotické hračky pro všechny mokrý kačky

Romana byla přístupná experimentům a to mne jednou inspirovalo ke koupi erotické pomůcky. Neodolal jsem a objednal we-vibe. Taková hračička pro dva. Pokud to neznáte, snad bude z obrázku jasné, o co jde. Má to tvar písmene „U“, kdy jeden konec se podle návodu zasune do pochvy a druhý se opírá o klitoris. Přitom je to konstruováno tak, že se do pochvy vejde i penis, takže si hračku užijí oba. Tolik návod k použití a šedá teorie.

Pořádně jsem tu věcičku nabil a očekával zvuk zvonku. Romča ke mně jezdívala sama, měla to z ordinace kousek. Auto nechávala před domem a nějakou dobu jsem ho dokonce vídal na Google Street View. Vzhledem k tomu, že byla vdaná, jsem z toho nebyl dvakrát nadšený, ale naštěstí to nezpůsobilo žádný problém.

Crrrr… Seběhl jsem dolů. „Ahoj doktore“ zubila se na mne. „Ahoj doktorko“ oplatil jsem jí úsměv a za okamžik už jsme byli v posteli. Nazí a natěšení jeden na druhého.

„Hele, co jsem koupil“ vytasil jsem se s novým dárkem. Pozorně ho zkoumala, stiskla tlačítko a ozvalo se jemné bzučení. Chvilku ho otáčela v prstech a pak si vrnící věcičku přiložila ke klitorisu. Chviličku jakoby přemýšlela, pak ho naslinila a zasunula na své místo.

„Hm… nic moc“ prohodila.

„To víš, to se musí pořádně utěsnit!“ opáčil jsem a položil se na ni. Nasměroval jsem špičku svého připraveného údu do její mušličky, ve které už vrněl nový pomocník. Dotek vibrujícího plastu na mém žaludu způsobil, že okamžitě ztvrdnul na kámen. Páni! Blesklo mi hlavou a zajel jsem do vlhkého klína jako po másle. Vešli jsem se tam oba – já i vibrátor – docela v pohodě. Jen ty intenzivní vibrace zmizely, cítil jsem ho podstatně míň než při vstupu.

Zato Romana se prohnula v kříži a slastně zavrkala: „Jooo… to je ono…“ Začal jsem hledat, ze kterého směru mám přirážet a bylo to moc příjemné pátrání. Kroužil jsem pánví do všech stran a pozorně sledoval obličej mé přítelkyně. Tady… hm… takhle… jo… jo? JO!

Její tělo se vzepjalo, strhla mne k sobě a v zádech jsem ucítil její nehty. Pracně nalezený úhel proniknutí pro optimální dráždění byl v čudu, ale jí to zjevně nevadilo. Několikrát jsem přirazil a podle hloubky ran v mých zádech to bylo pro Romču důležitější, než nějaká bzučící hračka.

Chvilku jsem ji nechal vydechnout. Vysunula vibrátor ven, znovu ho naslinila a pak ho začala zasouvat zpátky do sebe. Ale… jinak, než ukazoval návod na obrázku. Jeden konec si vsunula do mušličky a druhý si zasouvala do zadečku. Už jen pohled na tuhle operaci by vzrušil i mnicha na konci půstu. A teď k tomu přidejte, že i já jsem musel přiložit ruku k dílu! Vibrátor se jí vzpěčoval a klouzal mezi prsty. Sklonil jsem se k ní a po krátkém boji zasunul oba konce do svých dírek.

„Moc to necítím…“ řekla Romana. „Ale když se do toho vložíš ty, bude to určitě lepší!“, usmála se.

Nu, pobízet mně nemusela. Ještě než doznělo to dlouhé „í“ ve slově „lepší“, byl jsem v ní! Pomaloučku jsem se zasouval dovnitř a zpět a vychutnával si lehounké vrnění, které příjemně dráždilo můj žalud. Nebylo to špatné, ale když jsem zrychlil, bylo to… Tedy bylo to skvělé, ale bylo to stejně skvělé, jako bez vibrátoru.

„Pojď na všechny čtyři!“ poručil jsem a vzal si ji zezadu. V téhle poloze jsem opět cítil slabé dráždění, ale ještě víc mne vzrušoval pohled na ten kousek plastu, který nořil z kundičky a opět mizel v análku.

Pomalu jsem se vysunul z promočené mušličky a posunul se do sousední dírky. Romana slastně zavrtěla zadečkem. „Jo… vraž mi ho tam! Ošukej mi anál… prosím!“ zaškemrala a rukama si roztáhla obě půlky od sebe.

Naslinil jsem si úd a pomalu ho zasouval do bzučícího zadečku. Bylo to nové a vzrušující. Vibrátor mne chvíli tlačil, chvíli naopak dráždil… s každým pohybem nový pocit. Konečně jsem byl v ní!

Romana zaryla prsty do prostěradla a začala zlehka přirážet. Chytil jsem ji za zadek a začal si ji narážet na sebe. Napřed pomalu, ale stále silněji a prudčeji. Po chvíli už jsme byli jen zmítající se klubko údů lačnící po rozkoši. Romana pod mými výpady klesla na břicho a jí ji zalehl. Ležel jsem na ní a vrážel svůj nadržený úd do jejího análu. Ještě! Ještě!!!

Cítil jsem jak mým tělem projíždějí jiskřičky signalizující blížící se vyvrcholení. Zakousl jsem se jí zezadu do kůže na krku. Jako by ji to ochromilo. Vykřikla, celá ztuhla a jen se třásla. Proběhla mnou první vlna rozkoše. Pustil jsem ji a z hrdla se mi vydral vítězný skřek samce, který dosáhl svého vrcholu. Oooh… Cítil jsem jak stříkám do jejího análku… znovu a znovu…

I když zkušenost s tímhle malým vibrátorem nebyla špatná, nakonec musel ustoupit silnějšímu soupeři. „Víš, já to moc necítím“ svěřila se mi jednoho dne Romča a vybalila z tašky jiný vibrátor. Když říkám jiný, myslím tím opravdu jiný. Nebylo to žádné šidítko na baterky, ale pořádný nástroj do sítě s výkonem několika koňských sil a úchopem pro hru obouruč. Hádám, že se správným nástavcem by mohl nahradit sbíječku.

„To je teda věc!“ potěžkal jsem obdivně v ruce to bourací kladivo. „Předvedeš mi jak se to používá?“

„Jasně“ usmála se Romča svým svůdným úsměvem, který jsem tak miloval a který mne dokázal vzrušit jakoby lusknutím prstu. Nedočkavě jsme se svlékali a zapluli do postele. Romana si lehla na záda, mírně roztáhla a pokrčila nohy a zapnula vibrátor. Ozval se zvuk asi tak o oktávu hlubší, než měl jeho bateriový bratříček. Zvuk, který jasně říkal, kdo je tady ten velkej chlap. Romana si položila hlavici vibrátoru do klína a se soustředěným výrazem ve tváři se oddávala tomu tajemnému rituálu.

Chvíli jsem ji pozoroval, ale dlouho jsem to nevydržel. Ruka mi sjela do rozkroku a automaticky stiskla naběhlý úd. Pomalými pohyby jsem si masíroval penis, přetahoval předkožku přes žalud a zase zpátky a přitom nespouštěl oči ze své milenky. Občas jsem ji pohladil, sklonil se k ní, pohladil její ňadra a užíval si tu vzrušující podívanou.

Viděl jsem jak se jí zrychluje dech, její hruď s drobnými prsy se zdvíhala rychleji a občas oddálila vibrátor od svého pohlaví, jako by byl žhavý a pálil. Nakonec ho odhodila a vztáhla ruce ke mně. „Pojď ke mně! Udělej mi to! Dodělej mne!“

Když nějakou dobu pozorujete, jak si krásná holka masíruje klitoris takovouhle sbíječkou, tak vás to prostě nenechá chladným. Naštěstí i Romča byla ve stavu, kdy opravdu nevyžadovala dlouhou předehru. Jen jsem zajel svým na kámen ztvrdlým údem do její kundičky, sevřela mne nohama kolem pasu a s hlasitým výkřikem si mne zarazila do sebe… co nejhlouběji. To stačilo. Už předtím stálo mé libido těsně na okraji propasti s velkým nápisem ORGASMUS, se špičkami chodidel ve vzduchu a mozek vedl předem prohraný boj o rovnováhu. Vyvrcholení toho žádostivého těla pode mnou bylo tím posledním mávnutím motýlího křídla, které způsobilo, že má pánev začala sama vykonávat pohyby s vášní divokého hřebce a silou parního bucharu. Jen mlhavě, jakoby z velké dálky jsem vnímal výkřiky rozkoše, které se draly Romče z hrdla. Ona pak tvrdila že to bylo tím, že jsem byl o mnoho decibelů hlasitější a že jsem jí svým stiskem málem zlámal žebra. Stříkal jsem do její kundičky znovu a znovu… ještě! JEŠTĚ! Svíral jsem ji v objetí a s každým přírazem do ní pumpoval další dávku horkého semene.

Vzrušení pomalu opadalo a já si uvědomil že ji tisknu tak křečovitě, že až lapá po dechu. Povolil jsem a cítil poslední záškuby ve svém mužství. Políbil jsem ji na ústa a okamžitě jsem ucítil v ústech její jazyk. Žádostivě jsem pil její kluzký jazyk a postupně se uvolňoval. Kousek po kousku, sval po svalu… můj úd postupně ochaboval a začal se stahovat. Poslední polibek a vysunutí ven… na prostěradle zůstala velká mokrá skvrna.

Pokračování příště…

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 85 návštěvníků   Průměr: 2.8]

Napište komentář