Má prsatá sexy žena ve fetish nylonkách

Už je to fakt dávno, co jsme s kámošema chodili do hospody a svěřovali si navzájem každý každému své erotické fetiše, kdo co má rád, co se komu při sexu líbí a takové ty porno fantazie, které jsme si s holkami přáli zažít. U našeho pivního stolu bylo vždy veselo, sedávávalo nás tam minimálně pět, ale většinou tak osm, takže o hlasitou zábavu nebyla po večerech nouze. Bylo to ještě v dobách, kdy vládly tlačítkové telefony, na počítačích měla většina z nás Windows XP a za osmnáct korun bylo točené pivo drahé. Jsem vlastně rád, že jsem zažil tu nejkrásnější dobu, kterou dnešní mládež narozená po roce devatenáct set devadesát pět nikdy nezažije. Už se ta historie opravdu opakovat nebude. Tenkrát se chodívalo bavit a tancovat na diskotéky, lidé neskutečně pařili, bavili se v začouzených hospodách u zapáleného cigárka, alkohol tekl proudem, holek bylo po hospodách tolik, že si člověk mohl vybírat. Každou chvíli se na něj přisála nějaká ta rozverná kamarádka a chtěla francouzskýho hudlana, a když se člověk trochu více snažil, večer si užil sexu, až ho bolely koule. A hlavně v té době nikdo nečuměl jak idiot do chytrého mobilního telefonu ve kterém tam stále něco rozepisoval a sledoval. Po celou dobu strávenou v hospodě mobil odpočíval v kapse.

FREE SEX WEBCAMS Já se Vám ještě nepředstavil. Takže, jmenuji se Sebastian. Dnes, když píši tyto vzpomínky „je leden rok 2024“, mám čtyřicet šest let, hnědé vlasy, no, spíš už mi to na hlavě trochu prořídlo, ale ještě tam samozřejmě něco mám. Nosím už pár let dioptrické brýle na dálku, mám hladce oholenou tvář, někdy několik dní strniště, záleží jak často se holím. Váhu si držím na osmdesáti sedmi kilech a bydlím v paneláku v posledním patře v jednom menším městě na Vysočině na hlavní vlakové trase směr Praha – Brno. Myslím si, že je to ideální bydlení. Protože za hodinu a kousek jsem vlakem v Brně a za dvě hodiny v Praze. V zimě je u nás sníh a zima, a v létě je tam naopak příjemně a nedusíme se tu horkem k zalknutí, tak, jako ve velkých městech nebo na jižní Moravě. Jsem čerstvě rozvedený, moje manželka chtěla po dvaceti letech změnu. Zaplať pánbůh, že jsem kdysi koupil dva byty, místo držení peněz, které by jen nečinně ležely v bance. Naše dvě dcery jsem zaopatřil, koupil jsem jim každé dva plus jedničku a jsou v těch bytečkách moc spokojené. Pracuji v menší firmě jako skladník a nějaké větší peníze mám i z příjmu z internetových domén, na kterých mám umístěnou všelijakou reklamu. Takže pohodová čistá práce a poslední dobou mám peněz jako želez. No, a to by bylo asi vše o mé maličkosti.

Teď bych se rád vrátil ve vyprávění k našemu štamgastskému stolu o dvacet let zpět. Kamarád Renek již objednával třetí pivní rundu, Jarda házel jeden vtip za druhým, Kamil sledoval nově příchozí holky, které přicházely na jednadvacátou hodinu posedět do naší oblíbené hospůdky, Martin si povídal s Petrem, David si zapálil jeho oblíbené cigára s velbloudem a Kája se zrovna vracel z wécka a už z dálky se smál a že prý pokecáme o ženských a rovnou se stavil u baru a objednal 7 malých zelených, a že si je hodíme do pivka a uděláme si z nich magický oko. Kdo z mladších nepijanů nezná, tak je to půllitr točeného piva a pomalu se do něj vloží štamprle peprmintového alkoholového likéru.

Jakmile to servírka Klára přinesla na stůl, zároveň s těmi natočenými pivy, Kája začal házet do každého krýglu zelenýho panáka a strašně se tomu tlemil, jaký prý dostal skvělý plán, protože na jeho fantastické nápady prý nikdo z přítomných nemá. Měli jsme u našeho stolu v naší partě ve zvyku, že když tedy někdo objedná panáka, vstaneme, přiťukneme si pivem a začneme společně zpívat popěvek „Živijó, živijó, živijó…“ A samozřejmě kdo vypije první celé pivo na ex vyhrává. Já se musím přiznat, že, za tu celou dobu se mi nepodařilo nikdy v této chlastací soutěži vyhrát. V našem pivním oddíle se ve výhře střídali Kája, Renek a David. Asi za dvě hodiny už u našeho stolu bylo fakt veselo, zahulená hospoda k prasknutí, stále někdo přicházel tam a zpět a najednou jsme už půldruhé hodiny klábosili o holkách, kdo kterou kdy píchal, jak jí to udělal, jestli rukou nebo pérem, kde si spolu zašukali, jestli u toho stříká mokrý orgasmus a najednou jsme se dostali k tématu “co nám dělá u sexu dobře, co nás vzrušuje, co by jsme si tak nějak u toho sexu a milování s holkou přáli zažít“.

To víte, v té době jsme všichni kluci snili o nějaké té krásné modelce z našeho mládí a každému se líbilo při sexu něco jiného. Petra vzrušovalo, když sexoval s jeho holkou, a na sobě musela mít jen zimní huňaté ponožky, jinak byla kompletně nahá. Martin si přál mít sex dvěma holkami a opravdu se mu ten sen za pár let splnil. Karel by ojel všechny, co mají díru, ten fakt bral jednu za druhou, jak vyholenou tak chlupatou, mladou či starší zralou mature ženskou. Jarda v té době neměl žádnou holku, tak jen poslouchal ve vyprávění a říkal, že bude rád, když nějakou sežene, protože si nevybírá a na ženský nemá štěstí. Kamil byl ujetý na černovlásky a hubené studentky. David měl v té době zrzku Anetu, ale ta mu po letech utekla s jinou bisexuální holkou. Ale i tak si našel podobně vypadající zrzavou ženskou a s tou je tuším dodnes. No a já s Renkem jsme to měli podobné. Jemu i mně se líbily silnější ženské s velkými macatými stehny, obřími cecky, velkou tučnou prdelí a pěkným úsměvem s dolíčky ve tváři. Já si k tomu ještě přál holku, která bude doma chodit v latexové, či gumové podprsence, kalhotkách. K tomu natahovací hodně lesklé nylonky, samodržící punčochy. A když bych přišel z odpolední směny po práci domů, čekala by na mě v obývacím pokoji oblečená v sexy fetish erotickém prádle, jako kurvička s roztaženýma nohama a já bych se jí přisál pusou na ty lesklé kalhotky a jazykem jí lízal v rozkroku na poštěváčku a stydkých pyscích, držel bych jí za ty velké stehna a dělal jí pomyšlení. A pak by jsme si to spolu náležitě užili.

U stolu jsme fantazírovali docela často a skoro vždy se to téma stočilo na ženské. I svou manželku jsem potkal v naší hospodě, kde jinde. Moc se mi líbila, nebyla to taková ženská, kterou jsem si vymodlil, ale docela nám to v sexu klapalo. Dříve vůbec holky nenosily obtažené, lesklé legíny, chodily spíš v riflích, ale i tak bylo vidět, že má velká stehna, prdel, útlé boky a k tomu sedmičky kulatý kozy a to se mi na ní líbilo. První měsíc chození jsme ještě vůbec nevěděli, že spolu vydržíme takovou dobu a Michaela se stane mojí dlouholetou partnerkou a mámou našich dětí.

V té době jsme ani jeden z nás neměli své vlastní bydlení, byli jsme oba dva po vyučení, platy a výdělky nic moc. Já pracoval ve velkém podniku, jezdil jsem nějaký ten čas ještěrkou a rozvážel materiál ze skladů do hal a Míša pracovala v jiné podobné továrně jako pomocná dělnice, takže jsme si s penězi moc nevyskakovali. Oba jsme měli stavební spoření na kterém nám rodiče naspořili oběma cirka sto padesát až dvě stě tisíc, něco jsme měli na vkladní knížce, a asi a po roce chození jsme se rozhodli, že si vezmeme společný úvěr ze stavebka, praštíme do toho a koupíme si byt dva plus jedničku.

Musím říct, že to byla nejlepší investice, kterou jsme s Míšou udělali. Asi čtyři měsíce jsme si ten byt předělávali, aby jsme ho nemuseli za pár let znovu opravovat a někam se při renovování stěhovat. A po nastěhování už nastaly luxusní orgie, jaké jsem si kdy vysnil. Hned na začátku společného bydlení jsem Míše řekl, že se mi moc líbí, když by přede mnou chodila v nějakém sexy prádle, samodržících průsvitných silonkách, k tomu nějaké latexové kalhotky s podprsenkou, či gumové, koženkové bodíčko. Míša v tomhle ohledu byla fakt super. Netrvalo pár dní a Míše přišel balíček z nějakého internetového sexshopu a že si v pátek zajdeme do hospody a až přijdeme, převlékne se do nového prádla a ukáže se mi v něm.

Na ten pátek v hospodě nezapomenu, stále jsem koukal na moji Míšu a byl jsem u toho nadržený jako prase, a místo aby jsme seděli s kamarády do dvou hodin do rána v putyce, utekli jsme s Míšou těsně před půlnocí. Kamarádi se divili proč odcházíme tak brzo. Ale ani jeden z nich netušil, že myslím jen na šukandu s mojí ceckatou Míšou a těším se na ni jak na Máří Magdalenu.

Doma jsme si dali rychlou sprchu, prvně já a pak šla Míša. Čekal jsem na ni v obývacím pokoji, ve slipech mi stál ztopořený žilnatý macek, hučelo mi v něm jako ve včelím úlu. Když se za mnou Míša přišourala z koupelny, spadla mi brada. Přede mnou stála sexy baculatá, prdelatá blondýnka, sexbomba s červenou rtěnkou na rtech, oblečená do černého lesklého prádélka a na velkých stehnech měla koženkové nylonky s podvazky. Kdybych Vám lhal, tak si něco vymyslím, ale já Míšu nepoznal. Vypadala jako ta nejkrásnější kurvička, kterou bych si přál kdy omrdat. Míša se několikrát přede mnou prošla po pokoji, otočila se zadkem proti mně, potom si klekla na čtyři a dělala, jako že něco hledá, či přerovnává ve spodní skřínce pod televizí. Po chvilce vytáhla červenou fleecovou deku, roztáhla ji na žlutý koberec, otočila se hlavou na mě a jen dodala: „Vím, že se ti líbím oblečená jako kurva, vezmi si děvku Sebastiánku. Tak na co čekáš? Ošukej mě zezadu“.

Jak to dořekla, slipy letěly dolů, šulín se ještě více nalil krví, roztáhl jsem Míše nohy od sebe, kalhotky jí dal na bok, naslinil jsem čuráka a jedním zatlačením jsem zajel do její vyholený mokrý díry. Začal jsem se v ní ohrnovat, péro mi v ní klouzalo tam a zpět, přidržoval jsem se její vystrčený prdele do vzduchu a zároveň jsme spolu rytmicky oddychovali a Míše z píči teklo, jak když praskne potrubí. Po pár minutách drsného přirážení měla festovně zmáčené punčochy, po místnosti se linul kundí parfém a v mých koulích se začalo hromadit mlíčí, které chtělo rychle ven. Míša se na mě otočila hlavou, mlsně zakňourala, oblízla si jazykem rtěnku a pak nahlas zařvala, že to na ní zase přichází, a ať už to do ní konečně nastříkám.

V hlavě se mi honily myšlenky, že přece Míša nebere antikoncepci, ale když tak krásně prosila, uvědomil jsem si, že je nejvyšší čas jí oplodnit, nebo by to za mě udělal nějaký jiný kámoš, který měl na moji Míšu zálusk a já bych byl paroháč a nebo by mě vyměnila za jiného hřebečka, kterých chodilo po celém městě docela dost a Míša s těmi jejími kyprými tvary, baculatým zadečkem a výstavními kozičkami se líbila skoro každému.

Chytil jsem se ještě pevněji za její kluzkou, zpocenou, obří zadnici, jednou rukou jsem přidržoval kalhotky, aby nesjížděly na mokrou kundu a začal do své Míši pumpovat veškerou nahromaděnou bílou mrdku, která se mi za ty čtyři dny nesexování vytvořila v mých obřích vyholených koulích.

Ani se nemusím vytahovat, ale takovou nadílku, kterou jsem do Míši vystříkal, by mi mohl závidět i kdejaký pornoherec z internetových pornovideí. Jakmile jsme se udělal, čurák mi vyklouzl z její roztažené díry, kalhotky jí sjely přes buchtu a Míša s vystrčeným zadkem do vzduchu odpočívala asi pět minut, aby to z ní nevytékalo ven, ale rovnou do jejího děložního čípku a odtama to putovalo do vejcovodů, až k vajíčku.

Čuměl jsem na ni, jak si to celé užívá, po chvilce se otočila, odpadla na záda a s roztaženýma nohama koukala do stropu a smála se. Já jí začal pozorovat kalhotky, jak se do nich začínalo vpíjet sperma, které vytékalo z její mlsné pičky a během pěti minut je měla celé promočené skrz na skrz. Pak se zvedla, odešla do sprchy a vzápětí na mě zavolala, ať za ní přijdu. Stála v tom sexy prádélku ve sprše, kalhotky měla stáhnuté až ke kolenům, a když jsem spatřil jak to zní stále vytéká, rovnou do jejich kalhotek, neudržel jsem se a začal ji jemně prstit. Míša se usmála a ať si za ní vlezu do sprchy a ještě jednou jí omrdám. Že je nadržená jak fena, která to rok neměla. Otočila se zády, opřela se o kachličky, vyšpulila se prdelí ke mně a znovu jsme si to tam rozdali. Bože, to bylo neskutečné šukání pod tekoucí sprchou.

Během několika týdnů na mě manželka čekala doma po práci ve stejném prádélku a pokaždé jsem ji řádně oplodnil. Ani nevím na který pokus se to povedlo, ale vzpomínám si, že asi za měsíc a půl přišla k počítači, kde jsem zrovna hrál Command & Conquer Generals: Zero Hour, a že jí tam svítí dvě čárky, tak asi bude v tom. A opravdu byla.

Musím říct, že v těhotenství jsme šukali docela často, během roku jsme stihli menší svatbu. A po několika měsících se nám narodila první dcera. Byl to sice záhul, ale rok uběhl jako voda a když si mě jednoho večera Míša zavolala do obývacího pokoje, znovu mi spadla brada. Malá už spala v naší ložnici a já koukal na moji baculatou Míšu, jako na úplně jinou ženskou. Míša si tajně objednala nové modré latexové bodíčko, v koupelně se načesala, namalovala, navoněla. Když jsem ji v ten moment spatřil, myslel jsem, že mi můj klacek ve slipech protrhne látku a exploduje.

Znovu se začala procházet po pokoji, několikrát se otočila prdelí proti mně, znovu začala něco hledat v televizním stolku a když jsem viděl, jak vytahuje tu samou deku, jako před rokem, věděl jsem, že bude chtít naložit smetánku do její rozdováděné kundičky.

Míša se tentokrát opřela zády o stěnu, za sebe si strčila dva polštáře, roztáhla nohy od sebe a já v ní ten moment viděl ještě větší kurvičku, než tenkrát. To krásné erotické metalické lesklé modré body, které měla na sobě jí udělalo ještě krásnější tvary. Osmičky nalitý mlíčný kozy, to sexy bříško, ty pevné velké roztažené stehna. Bože, to byla neskutečná podívaná. Míša se na mě podívala a jen dodala „Uděláš macaté kurvičce další dítě? Pojď Sebíku, pořádně mi omrdej tu moji roztaženou voňavou dírku. Vezmi si mě jako tu největší děvku, kterou by jsi chtěl kdy oprcat“.

Přesunul jsem se k Míše, ze slip mně vyskočil můj tlustý, mírně zahnutý gébodový žilňák, zkušeně jsem na kundě rozepnul Míšino lesklé modré bodíčko a čurákem zajel do jejích roztažených stehen. Uf. Sice jsme s Míšou šukali docela často, ale tenhle večer byl úplně jiný. Zaryla se mi nalakovanými červenými nehty pod kůži na zádech a do ucha mi stále něco opakovala, ať jí vystříkám, že je moje děvka a jiný chlap nemá právo jí ošukat.

Za pár minut jsem do ní začal stříkat horké mlíčí, které se ihned spojilo s jejím kundím mazem a začalo to zní téct, jako z nějakého přeplněného jogurtovače. Míša řvala jak blázen. Ještě že jsme měli u té mrdanice zavřené dveře do obýváku a ložnice, jinak by jsme vzbudili naši malou. Ten večer mě stálo péro jako nikdy. Míša toho ještě dvakrát využila a pokaždé jsem ji naplnil až po okraj její mokrý svatyně.

Za měsíc mi s radostí oznámila, že budu podruhé tátou a pak už jsem jen pozoroval, jak se jí plní cecky, zvětšují prsní dvorce, natékají prsní žlázy a zvětšuje bříško. Míša si to druhé těhotenství ještě více užívala než to první, a v půlce roku si objednala další erotickou luxusní sadu prádla, aby mě v sexu ještě více vyrajcovala.

Musím říct, že sexu jsem s Míšou měl tolik, že jsem byl nejšťastnější chlap pod sluncem. Těhotenství uteklo jako voda a rodina se nám rozrostla o dalšího sviště. Já si začal přivydělávat doma na počítači a asi za 15 let jsem vydělal na další dva menší bytečky, které jsem pak dal holkám darem.

Asi dvacátým rokem to ale mezi mnou a Míšou nějak přestalo klapat. Ona se jednoho dne sbalila, a že si musí dát v manželství pauzu. Asi víte co ta slova znamenají, když to řekne ženská.

PORNO EROTIKA ZDARMA Míša požádala o rozvod a dál už to nechci rozepisovat. Ty vzpomínky jsou ještě čerstvé. Uvidíme, třeba se někdy vrátí. Zatím nebudu tlačit na pilu. Jako vzpomínku na ni mi nechala všechny erotické soupravy prádla, které si za tu celou dobu manželství objednala. Někdy si to sexy prádlo hodím na postel a vzpomínám jak krásné to milování s Míšou bylo.

Ještě se Vás na závěr zeptám, líbí se Vám moje erotické povídky zdarma?
A už jste někdy navštívili nejlepší BACULATÉ HOLKY WEBCAM PORNO webstránky pro dospělé?

Na shledanou, čtenáři mých erotických příběhů.
Rsk

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 40 návštěvníků   Průměr: 3.4]

Napište komentář