Stále panna

Byli kamarádi odmalička. Jejich rodiče se přátelili a jejich děti si spolu hrávaly. Malá Nikolka sypala Davídkovi do vlasů písek a on ji potom tahal za vlasy. Když spolu chodili do školy, pomáhal David copaté Nikolce s domácími úlohami z počtů a o něco později Nikola zase dosvědčovala rodičům, že v pátek odpoledne jí David vysvětloval Pythagorovu větu, a tudíž určitě nemohl kouřit za školní zdí, kde si ho školník musel splést s nějakým jiným klukem.

A pak přišly roky puberty, a oni najednou nevěděli, jak se k sobě chovat. To, co k sobě cítili bylo najednou nějaké jiné než dřív. David byl zmatený tím, že se náhle toužil své kamarádky dotýkat, ale jinak, než taháním za vlasy. A Nikola, která se teprve před několika lety naučila, že by měla i v tom nejparnějším létě používat obou dílů plavek s překvapením zjišťovala, že v přítomnosti Davida by se nejraději zbavila všeho textilu a když se to tak vezme, tak Z Davida by servala šaty jako první. Bylo to o to složitější, že oba chodili se svými rodiči do kostela. Nedělní kázání byla plná námětů, co vše mohou muž a žena se svými těly provádět k jejich vzájemné radosti a potěšení. Bohužel zároveň se dozvídali také sankce za takové počínání. Počínaje prokletím, až po věčná muka v přetopených prostorách pekla bez klimatizace.

To odpoledne byl David u Nikoly, protože matematika na střední škole byla ještě složitější, než na základce, a taky rodiče Nikoly měli na zahradě větší bazén. Byl začátek léta, a horký vzduch rozpaloval nejen palubovku kolem bazénu. Nikola neměla na matematiku náladu nikdy. A což teprve teď, když slunce rozpalovalo její klín do běla. Tedy, ona si dlouho myslela, že je to slunečním žárem. Ale stále více a stále úporněji jí docházelo, že její lůno nezchladí voda v bazénu, ale něco úplně jiného. A ženy mají od přírody ten dar, že sice neví, co vlastně chtějí, ale nedají pokoj, dokud to nedostanou.

Anální sex s pannou Měla sice na sobě průhlednou blůzku, pod kterou se velmi zřetelně rýsovaly tmavé dvorce kolem vztyčených bradavek, ale na Davida to zdánlivě nijak nepůsobilo. Ovšem skutečně jen zdánlivě! Ve skutečnosti měl co dělat, aby zakryl fyziologickou odezvu, která mu hrozila protrhnout šortky. Nikola to ale nevnímala a proto se rozhodla popostrčit běh událostí sama.

„Au“ zasténala dramaticky a na tváři vykouzlila bolestivý výraz těžce zraněného partyzána, který přišel o končetinu, a se slovy „Běžte napřed, budu vás krýt“ se rozhodl obětovat pro záchranu ostatních.

„Co se stalo?“ sklonil se David starostlivě ke své kamarádce, kde se nadechl vůně jejího těla, štědře podpořené voňavkou. „Asi jsem špatně stoupla“, stěžovala si Nikola a s výrazem mučednice si držela zdravím kypící kotník. „Odneseš mne dovnitř?“ a když viděla zmatek v Davidově tváři, dodala „…prosííím“.

Dívky jsou přesvědčeny, že nošení na rukou patří mezi věci romantické. Netuší však, že vzít ženu do náruče není jen tak. A odnést někoho v náruči a nevzít při tom milované osobě hlavou o futro, chce hodně cviku. A David, vzhledem ke svému mládí, mnoho cviku neměl. „Drc!“ „AU!.“ „Promiň.“ „To nic…“ „BUM!“ „Sakra… sorry…“ „Pozor… auvajs.“ „Počkej… uf.“ „Nejsem těžká? Au!“ „Ne…uh… nejsi. Promiň“

Panna nabídla svému milenci svůj análek S oroseným čelem svalil David Nikolu na postel jako žok s otrubami. Ta si v hlavě poznamenala, že příště se musí zranit blíže vchodu, a ten že musí mít otevřená obě křídla dveří. To snad potlačí neromantické a hlavně bolestivé otloukání u vchodu. Podívala se rozpačitě na svého zachránce, který stál nad ní a k ničemu se neměl. Přitáhla si ho k sobě a políbila na ústa.

Panna a její zadeček David sice byl nezkušený, ale byl také stejně nadržený, jako Nikola. A když ucítil dotek jejích hebkých rtů, jeho mozek moudře usoudil, že tohle zvládne mícha a první signální a dal si dvacet. A tak Nikola spokojeně pozorovala, jak jeho prsty nemotorně zápasí s knoflíčky na její blůze a a s hlasitým vydechnutím odhalují její svěží prsy. David by se nejraději vrhl na ty krásně tvarované bochánky s trčícími bradavkami jako dravec na kořist, ale z nějakého nepochopitelného důvodu se styděl. Proto znovu políbil dívku na ústa a usilovně přemýšlel, co dál. Když mu však mezi rty zajel mrštný jazýček jako hádek, postavily se mu i vlasy na zátylku. Opatrně položil svou přítelkyni na záda a pokryl její tělo polibky, až tiše zasténala.

Když je panna nadržená, může nabídnout svůj zadeček Romantický anální sex Davidovy rty se nesměle vydaly na cestu směrem dolů. Minuly pupík a po chvíli se bezradně zastavily u lemu kalhotek. To, co se skrývalo pod tenkou růžovou látkou ho neodolatelně vábilo, ale zároveň nevěděl, jak tu bariéru překonat. Políbil ten tenký kousek textilu a poprvé ucítil tu omamnou ženskou vůni.

Opatrně odsunul proužek látky stranou a odhalil úzkou štěrbinku, lesknoucí se vzrušením. Přisál se k ní svými rty a vzrušilo ho, jak je mokrá. Zajel dovnitř špičkou jazyka a z dívčiných rtů se vydral smyslný vzdech. Lačně lízal šťávy prýštící z dívčina lůna a nedokázal se toho nabažit. Nikola s přivřenýma očima přijímala to něžné laskání a jejím tělem procházely dosud nepoznané záchvěvy slasti. Jistě, už mnohokrát si sama navodila slastné pocity svými prsty. Ale s TÍMHLE se to nedalo srovnat. A teď, když do ní zasunul své prsty… ach bože… „Opatrně! Ať…“ vykřikla, ale pak už její vědomí vzal divoký proud rozkoše, který odnesl všechny racionální myšlenky pryč. Její tělo se napjalo do oblouku a David jako omámený sledoval záškuby, které dávaly tušit intenzitu rozkoše, kterou jí poskytl.

Co se to stalo? A na co má dát pozor? Hlavou mu vířily tisíce otázek. Zmateně sledoval, jak si jeho přítelkyně stahuje kalhotky a jemu stahuje kalhoty. Nikola zažila svůj první orgasmus, který jí způsobil muž a byla rozhodnutá ho za to odměnit adekvátním způsobem. Panenský anál Stáhla mu slipy ke kolenům a zmocnila se jeho vzhůru trčícího údu. David vzrušeně sledoval, jak si ho bere do úst, zkoumá ho svými rty, dotýká se ho jazykem a nakonec polyká hluboko do krku. Instinktivně jí sevřel hlavu v dlaních a začal přirážet, ale nebohá dívka se zakuckala a začala lapat po dechu.

„Promiň…“ usmála se na něj a otřela si ústa hřbetem ruky. „Jseš moc velkej, málem jsi mne udusil…“

Není mnoho výtek, které muži dokážou strávit, aniž by utrpělo jejich křehké ego. Stížnost na příliš velké mužství však patří právě do této kategorie. Davidovo sebevědomí rázem povyrostlo až nad oblaka. Něžně Nikolu políbil a převrátil do postele na záda. A než se dívka vzpamatovala, už cítila, jak se do jejího klína dobývá jeho nadržený úd.

Anální sex s pannou „Počkej… Ne! To nejde!“ začala se bránit. „Co se stalo?“

„Víš, já jsem ještě žádného kluka neměla“ svěřila se Nikola po chvíli váhání.

„Ale já tě miluju!“ vyhrkl David v bláhové naději, že to nějak zvýší jeho naději na proniknutí do toho krásně vzrušujícího klína. „Já jsem taky… ještě s nikým…“ dodal nemotorně a políbil Nikolu na ústa.

„Ale víš… já jsem mamince slíbila, že s nikým… až do svatby… víš?“ rozpačitě vysvětlovala dívka. „Já tě mám taky moc ráda, ale ještě je brzy, víš? Já… prostě musím zůstat až do svatby panna.“

Panna nabídla svému milenci svůj análek Zklamaný Davidův obličej byl k politování. Ale Nikola tohle otázku zachování panenství už mnohokrát řešila s kamarádkami. Většinou cestou z kostela, kdy byly dívky ještě plné dojmů z kázání, které tak nešťastně kolidovalo s jejich zájmy a tužbami. A pan farář by asi nebyl příliš pyšný na myšlenkové pochody, které ve svých ovečkách vyvolal. Dívky věděly, že se od nich očekává panenství, ale také znaly způsoby, jak se s tímto požadavkem vypořádat a přitom nezarmoutit své milence.

Panna a její zadeček Když je panna nadržená, může nabídnout svůj zadeček Nikola si nebyla příliš jistá, jak Davidovi vysvětlit to, čemu sama v duchu říkala „náhradní řešení“. Ale kde selžou slova, tam hovoří činy. Překulila Davida za záda a posadila se na něj obkročmo. David sledoval, jak se nad něj naklání a vtom ucítil, jak jeho úd naráží na vstup do úzké skulinky. Takže přece! Dnes poprvé se zmocní ženského těla jako skutečný dospělý muž!

Nebylo to tak snadné, jak se dříve domníval. Otvor byl příliš úzký a dívka při každém prudším výpadu bolestivě sykla. Naslinila si ruku a chvíli s ní za zády něco dělala, a pak stejným způsobem naslinila i mládencův penis, který tou operací ztvrdnul na kámen. Pak náhle cítil, jak jeho žalud proniká pomalu dovnitř… Aaah… ze dvou rtů se vydralo dvojí zasténání. Nikola se sklonila níž a tiše zašeptala: „Opatrně prosím… já to chci… moc to chci…“ a oba cítili, jak mocný nástroj vniká dovnitř.

Romantický anální sex Panenský anál David teprve nyní pojal podezření. Jak to, že napřed nechtěla, a teď je všechno v pořádku? A pak… bože! Cítil že už je celý vevnitř a dívka se posadila vzpřímeně. Usmála se na něj a pohladila si rukou svou mušličku. Ano, proto byla tak úzká! Proto to obtížné, těsné vnikání! Aby ochránila své panenství, zavedla si jeho úd do svého zadečku!

„Jsi úžasná a já tě miluju!“ zašeptal tiše a začal opatrně přirážet. Nikola cítila jeho úd ve svých útrobách a… nebylo to vůbec tak zlé, jak se obávala. Naopak! Ten pocit, že provozuje něco chlípného, zakázaného, ji neskonale vzrušoval. A i když nebylo právě jednoduché dostat tak velký úd do svého zadečku, teď, když už byl vevnitř, nepříjemné pocity zmizely a vystřídalo je něco, co předtím nepoznala. Bylo to jiné, než když masturbovala o samotě. A vlastně to bylo hodně dráždivé a vzrušující!

Anální sex s pannou Panna nabídla svému milenci svůj análek David už nechtěl být jen dole. Toužil sám aktivně pronikat do zadečku své krásné přítelkyně! Nikola se ochotně nechala skulit stranou a David si lehl za ni. Vzal si ji zezadu, jako zkušený muž. Prozíravě si předem naslinil špičku penisu a tentokrát už průnik do análku nabyl vůbec žádný problém.

Také Nikola s uspokojením zjistila, že šoustání do zadní dírky jí přináší stejné, či dokonce větší slasti, než když se sama uspokojuje rukou. Při té vzpomínce její ruka sama zabloudila k opuštěné skulince jejího pohlaví a začala se tam hladit. To byla krása! David do ní vnikal stále prudčeji a divočeji a už to samo ji přivádělo až k samotné hranici rozkoše. A doteky vlastních prstů na její mušličce ji vystřelily až do oblak.

Panna a její zadeček Když je panna nadržená, může nabídnout svůj zadeček „A… a.. AAAH!“ zasténala a její tělo se opět roztřáslo v orgastické křeči. David cítil, jak se její svaly stahují kolem jeho údu. Bylo to tak vzrušující! Pevně tiskl svou milenku v náruči, svíral ji silně, aby její křečovité a nekontrolované pohyby nepřerušily spojení jejich těl. Cítil, jak se dívka chvěje a sténá a byl nezřízeně pyšný na rozkoš, kterou jí způsobil. Teď ale sám cítil, že přichází jeho chvíle!

Vysunul se ven a klekl si nad krásné Nikolčino tělo. Dívka ještě zrychleně dýchala po uragánu rozkoše, který se přehnal jejím tělem a vzrušeně sledovala naběhlý úd, kývající se nad ní. Chtěla ho vzít do ruky a uspíšit tak jeho vrchol, ale David ji předešel.

Romantický anální sex David se sám chopil svého dříku a několikrát s ním mocně zapumpoval. Nikola se zatajeným dechem sledovala, jak se jeho tvář stahuje v podivné grimase… „AAAAH!“ zařičel hlasitě a z jeho údu začaly stříkat dávky horkého semene. Cítila, jak kapky žhavé lávy dopadají na její bříško a za nimi další a další… A Nikola si s překvapením si uvědomila, že jeho orgasmus ji uspokojuje přinejmenším stejně, jako vlastní vyvrcholení.

Pak ještě dlouho leželi vedle sebe, hladili se a dotýkali se svých těl. Bylo krásné prosluněné odpoledne, a nikdo nemyslel na učebnici matematiky, která ležela opuštěná na stolku u bazénu.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 290 návštěvníků   Průměr: 2.8]

Komentáře na téma “Stále panna” (celkem 2)

  1. To já jsem jela s jedním chlapem výtahem a najednou to na mě přišlo..Byla jsem nadržený jako prase .On taky…Začal se pomalu svlékat a lepit se na mě….Pak se otevřel výtah a tam stála jeho přítelkyně( asi ne moc dobrá když ji nechala st je tak nadržený).Já naštěstí byla oblečená ale on se stojícím prakem přisátý na mě…..

Napište komentář