I když si nerozumíme, ještě pořád si můžeme hezky zašukat

Natáhnout – hop -dva -tři. Ještě jednou – hop – dva – tři… Jana si v duchu počítá i při rozcvičování. Chce být dobrá, chce být nejlepší. A hlavně: chce být co nejdřív sólistka! Už má dost toho poskakování v houfu těch slepiček, které toho stejně za rok nebo za dva nechají… hop – dva – tři.

„Dnes prej má přijít ten novej baletní mistr. A hned se na nás má přijít podívat“ prohodí Eva. Cvičí společně a jsou to nejlepší kamarádky. Tedy, kamarádky… V normální společnosti by se řeklo, že se „moc nemusí“. Ale u baletu jsou jiná měřítka – každá chce být sólistka a sólistka může být jen jedna. Takže každá baletka je konkurence. Jana a Eva se ale vzájemně nepomlouvají, nestrkají si do bot napínáčky, ani si vzájemně nedávají do pití projímadlo. Takže z pohledu špičkového tanečního umění se skutečně dá říct, že jsou kamarádky.

Takže ten novej mistr se už brzy ukáže. A bude se rozhodovat, kdo zůstane ve sboru, kdo bude tančit sóla… a kdo dostane padáka. „A jak se menuje?“

„Má takový blbý jméno“ prohodila lépe informovaná Eva. „Polulin… nebo tak nějak“.

„Polulin…“ uchichtla se Jana. „To je jak Šulin… co je to zač?“

„Asi Rusák… s takovým ménem…“ pokrčila rameny Eva. I jí táhly hlavou úvahy o hvězdné kariéře, konkurenci, a o tom, jak se co nejlépe zapsat u nového muže, který bude rozhodovat o jejich osudech. Jen jednou dostat šanci… dala by za to… cokoli!

Ve stejné budově, dokonce ve stejném poschodí si Vasil chystal své propriety. Mytí oken ho nebavilo, ale co dělat? Je pěkné mít doktorát z filozofie, ale pomalu začínal chápat, proč mu to rodiče rozmlouvali. Přes původní očekávání se mu po promoci poštovní schránka nezaplnila nabídkami na dobře placené zaměstnání. Dokonce ani druhý den, ani za týden, za měsíc… Po roce marného psaní motivačních dopisů a ještě marnějšího čekání to vzdal. Zabalil si bagáž, sedl na vlak směr západ a teď byl tady. V Praze sice neuplatnil svoje vzdělání, ale alespoň dostal práci, za kterou mu platili. Sice ne moc, ale dost na živobytí a občas mohl něco poslat rodičům na Ukrajinu.

Teď se rozmýšlel, jaké si vzít štafle. Nebyl tady dlouho a v místnosti, kam ho jeho mistr poslal ještě neuklízel. Stačí ty krátké? Nu, je to kousek… napřed to omrkne a pak se uvidí.

Nevěděl, že ve cvičebně někdo je. Díky tomu vstoupil do místnosti hlučně, hřmotně a sebevědomě. Jako člověk, před kterým se všichni staví do pozoru. Přimhouřenýma očima soustředěně prohlížel své pracovní pole – tedy okna – a obě dívky zaregistroval teprve poté, co jeho zrak doputoval na druhou stranu místnosti. Zdřevěněl stejně jako ony. Ovšem – z naprosto jiného důvodu.

„Izvinitě…“ začal zmateně rusky. Česky ještě moc neuměl a stejně jako řada jiných lidí i on podlehl iluzi, že s cizinci se má mluvit cizím jazykem. Jakkoli je nepravděpodobné, že by ten jazyk znali. Ani Jana s Evou rusky neuměly a  jen se na sebe podívaly.

„You are Mr. Polulin?“ zkusila to první Eva. Vasil se chytil známého slovíčka. Ano, samozřejmě ho sem poslal jeho mistr. Vždycky myje okna tam, kam ho pošle. Tak vida, už ho tady čekají! Sebevědomě přikývl. „Da, mistr!“

Dívky přicupitaly k němu a začaly se mu představovat. Dovtípily se, že ten mladý muž sem zřejmě patří, neumí moc česky, mluví s ruským přízvukem a slyší na jméno Mistr Polulin. Ergo je to ten, kdo bude rozhodovat o jejich budoucím osudu. Na jejich tvářích se rozlily široké úsměvy a jakoby jen tak, mezi řečí, pokračovaly v rozcvičce. Bylo třeba přesvědčit toho důležitého muže, že tvrdý tréning je neoddělitelnou součástí jejich života a že svá těla protahují a cvičí neustále.

Vasil nevěřícně zíral na ta dvě krásná pružná těla, která se před ním otáčela, přetáčela, zaujímala neuvěřitelné pózy a předváděla se ze všech stran a úhlů.

Když se mu zazdálo, že ta menší (Eva) se nějak „zasekla“ na vodorovné tyči, přispěchal jí na pomoc. Eva naopak myslela, že jí Velký Mistr učí jak správně provést daný cvik a usilovně se snažila vyjít mu vstříc a zaujmout pózu tak, jak si On myslí, že to má být. Vznikla z toho řada zajímavých situací a zprvu nezamýšlených doteků, kdy se Vasil upřímně snažil zachránit Evu před upadnutím, zatímco adeptka na první sólistku usilovala vytvarovat své tělo do tvarů, které naznačovaly ruce Mistra.

Toho si brzy všimla Jana a směsicí angličtiny a slovenštiny se snažila upoutat pozornost na sebe. To se jí podařilo celkem snadno, i když nutno přiznat, že více než jazykové či pohybové vlohy se o to zasloužil její průhledný dres. Poloprůsvitná látka společně s absencí spodního prádla byly účinnější než jazykové zkoušky. Vasil si připadal jako ve snu. Dvě krásné spoře oděné dívky se na něj usmívaly, vábily ho k sobě a přitom dělaly nohama věci, o kterých dosud jenom snil v divokých snech. Tyto sny se mu s železnou pravidelností zdály jednu noc před tím, než si musel vyměnit prostěradlo za čisté.

Položil Janě ruku na ploché bříško a ona k jeho údivu neucukla. Naopak… měl pocit, že se k němu sama ještě více přitiskla. A zase ten zářivý úsměv. A ta druhá… jde blíž, jako by se bála že zůstane sama!

A Eva se skutečně bála, že nový šéf bude větší kamarád s Janou než s ní a to by nebylo fér! Nemůže dopustit, aby ho tady Jana sváděla! Takovéhle průhledné triky… to by uměla taky! Přitočila se k těm dvěma a jakoby náhodou se otřela o nového tanečního mistra. Napřed ramenem, pak bříškem, a nakonec Vasil cítil na své paži příjemně vzrušující tlak pevného dívčího ňadra.

Nechápal to, ale už si zvykl na to, že je hodně věcí, kterým nerozumí. Netušil proč se tak ty krásné dívky chovají. Ale vem to čert! Prostě je pro ně přitažlivý a proč jim nedat to, po čem zjevně touží? Zvlášť když sám cítil jak se mu v šortkách probouzí jeho mužství. Pohladil jednu, políbil druhou… a než se nadál, už s něj stahovaly tričko i šortky. Nevěděl jestli se má stydět za své ztopořené přirození, nebo jestli na něj má být pyšný… na chvíli ztratil orientaci, když u Jana přetahovala přes hlavu tričko… a když se pak podíval dolů před sebe, spatřil tam klečící Evu, která si labužnicky vkládala jeho naběhlé mužství do roztomilé pusinky.

Tohle až bude vyprávět chlapům na ubytovně… Než stačil domyslet, vložila se do věci Jana. Ani ona nechtěla být „ta druhá“. Doslova povalila svlečeného Vasila na podlahu s jediným cílem: dostat se taky „k lizu“.

Chvíli byl u Vasilova penisu tlačenice, ve které Jana skutečně zvítězila. Eva se musel spokojit s tím, že mladíka usilovně hladila všude kam její drobná ručka dosáhla. Ale i Jana se musela v jednu chvíli nadechnout a sotva vysunula mohutný Vasilův nástroj z úst, hned se ho zmocnila Eva.

„Hele, Evi… klid… můžeme se střídat“ sykla udýchaně Jana, která se snažila popadnout dech po té hluboké kuřbě. „Jsme kámošky, ne?“ Eva neřekla nic. Měla plná ústa proklatě tvrdého a koneckonců docela vzrušujícího chlapského masa. Ale svůj souhlas projevila tím, že jí po chvilce velkoryse popustila svoje místo. „Tak…“ zhluboka se nadechla „…teď zase ty!“

„Docela hřebeček, viď?“ ocenila mladistvý vzhled nového trenéra Eva. Spoléhala na Vasilovu neznalost češtiny a troufla si okomentovat jeho mladistvý vzhled. „S ním by možná byla sranda i jen tak…“

Myšlenku nedokončila, ale začala si stahovat dres. Jana nezůstala pozadu. Vasil okouzleně pozoroval dvě nymfy, které se na chvíli přestaly věnovat jeho mužství… ale zjevně jen proto , aby mu uchystaly slasti podstatnějšího kalibru. Jana měla pevná ňadra s tmavými bradavkami, velikost „tak akorát do ruky“, zatímco Eva měla na svém hrudníku dva miniaturní, ale zato pevné kopečky s drobnými vzrušujícími bradavkami.

„Ty máš tak krásný prsa!“ vydechla závistivě Eva při pohledu na Janiny zdařile vykroužené oblinky. Smutně sklopila zrak na svůj nevýrazný hrudník. „Ty vado, co to plácáš!“ zavrtěla hlavou Jana. „Ty je máš na balet jako dělaný! Víš jak mi blbě hopsaj? I když mám podprdu! A ty tvoje bradavky… “ Jana je oblízla, jednu po druhé a přitom hlasitě zamlaskala.

Obě dívky sblížilo poznání, že jedna závidí té druhé. Mladík na zemi jen zíral, jak se Eva naklání ke své kamarádce a oplácí jí laskání. Hladí jí ňadra, líbá, a přitom si obě něco vzrušeně šeptají.

Na chvíli měl pocit, že na něj zapomněly… ale to se mělo vzápětí změnit. Ta vyšší, štíhlejší, na něj obkročmo nasedla a zasunula si jeho úd přímo do svého klína. Blaženě zasténal a s potěšením sledoval, jak se dívka rozkoší kousla do rtu.

Jana byla celým tím mazlením dobře připravená a vlhká, takže mohutný penis do ní zajel jako po másle. Napichovala se na to vztyčené mužství jako o závod. Byla vzrušená a cítila jak její tělo naplňuje vlna slasti. Jako by jí projížděly tisíce malých elektrických výbojů. Chytila se tyče a zjistila, že takhle se jí přiráží daleko lépe. Bylo to jako když jedete na motorce a najednou zjistíte, že ta věc má motor!

Cítila jak do ní zajíždí mohutný úd, jak si ho sama bere a zasouvá právě tam, kde jí to činí největší potěšení. Přivřela oči slastí, když se k tomu přidala ještě Eva, která jí začala líbat ňadra. A nejen to! Rukou jí zajela do klína zručně masírovala poštěváček.

Bylo to jako raketa. Ne, tohle se nedalo vydržet. Její tělo se roztřáslo rozkoší. Křečovitě sevřela tyč, aby nespadla. Mušlička se jí sevřela a svým slastným stiskem masírovala Vasilův dřík. Celá omámená se svezla stranou a udělala místo Evě.

Ta se už těšila. I když byly kamarádky, stále měla v hlavě tu ctižádost ukázat se v tom nejlepším světle. Stále nevěděla jak s Vasilem komunikovat ale rusky neuměla tak dala šanci angličtině. Sesbírala základy konverzace z krátkých poučných vidoscének a s přivřenýma očima zašeptala Vasilovi do ucha: „Aj níd jór bik dik i maj tajny ás“.

A jak řekla, tak udělala.

Vasil nevěřil svým očím. Ta drobná holka si napřed naslinila prst, pak si tím nasliněným prstem promazala zadní dírku, a nakonec tou sevřenou, slinami se lesknoucí dírku nasedla na jeho ptáka!

Napřed si myslel, že se spletla. Ani ve snu ho nenapadlo, že by mu tento neřestný způsob sexu mohla nějaká dívka sama od sebe vnucovat! Cítil nejprve silný tlak, když si jeho naběhlý žalud razil cestu uzounkou prdelkou. Eva to uměla. Kroutila se v bocích, občas se nadlehčila aby Vasilův úd vysunula kousek zpět, ale jen proto, aby ho v následujícím okamžiku zarazila o další kus dál do zadečku. Jakmile překonali svěrač, Vasil ucítil těsné sevření análku, které bylo… tak jiné. Krásné, silné a navíc okořeněné tou rajcovní chutí něčeho zakázaného, až perverzního. Jako by nestačilo, že tady šuká hned se dvěma kočkama, které se na něj koukají jako na samce všech samců. Ještě to chtějí do té úzké dírky a…

A ta druhá jí přitom líže mušličku! došlo mu vzápětí.

To už na něj bylo příliš. Bylo sice příjemné, takhle si hovět na zádech a nechat se ojíždět, ale jeho mužnost se vzbouřila. Zatoužil si je obě vzít, jednu po druhé a ukázat těm křehotinkám, co je to pořádný chlap!

Shodil Evu na zem a naskládal si obě holky před sebe, pěkně jednu na druhou. Děvčata se celkem bez odporu podvolila změně a poslušně vyšpulila prdelky. Vasil si klekl za ně a majetnicky pohlédl na oblé zadečky, které se mu nabízely. Tak kde začít? Kterou dírku protáhnout jako první?

Bral to hlava nehlava, jednu po druhé i na přeskáčku. Holky držely a napjatě čekaly, kdy přijdou na řadu a snažily se uhodnout, kterou dírku jim zaplní mohutný ztopořený úd.

Tak pojď… udělej se do mně… vystříkej se mi do prdelky! přála si v duchu Eva, která měla přeci jen o něco větší ambice. Nějakým zvláštním způsobem si odvodila, že když se její budoucí šéf udělá do ní, znamená to jistý kariérní postup. Netušila, že Vasil je teď tak vzrušený, že nerozlišoval, do kterého otvoru se zrovna zasouvá. Nemluvě o tom, že z pozice pracovníka úklidové služby byl jeho vliv na umělecké zaměření baletního souboru skutečně pramalý.

Dívčí těla se pod divokými útoky nadrženého uklízeče oddělila. Holky už nezvládaly držet původní formaci a Vasil je svým přirážením doslova rozstrkal po podlaze. Ale to ho nedokázalo nezastavit. Bloncka nebo bruneta? Malý nebo velký prsa? Všechno bylo fuk. Sáhl po té, co byla blíž a zajel svým údem hluboko do jejího klína.

Jana, která ucítila ten divoký útok jen slastně zasténala. Tohle se jí líbilo. Už se jednou udělala a teď byla jen krůček od dalšího vrcholu.

Zatímco ji Vasil poctivě obdělával, rozkročila se Eva nad jejím obličejem a nabídla jejím ústům svou mušličku k laskání. Zprvu to brala jako službu pro nového tanečního mistra. Kterému chlapovi by se nelíbil pohled na mazlící se ženy!? Posléze ale obě zjistily, že takové ženské mazlení má něco do sebe.

I Jana ucítila hned po prvním líznutí, že chuť mokré kundičky ji vzrušuje! Přesně tohle byla ta poslední kapička, která ji dělila od dalšího orgasmu. Lačně zasunula svůj jazyk co nejhlouběji, jakoby jím chtěla dosáhnout na samotné dno. Vtom další tvrdý příraz nedrženého Vasila, a… OOOH… celé tělo se jí zkroutilo v křečích rozkoše! Zaryla nehty do stehen své kamarádky a orgastické stahy její kundičky masírovaly penis, který jí přinesl tolik slasti.

Ani Vasil už nedokázal déle oddalovat své vyvrcholení. Ale zatoužil ještě jednou ochutnat tu perverzní rozkoš úzkého zadečku. Nechal Janu a bleskově přiskočil k Evě. Té jen zasvítily oči, když ucítila s jakou vervou se jí domnělý budoucí vedoucí souboru dere do zadečku. Bleskově si naslinila úzkou dírku a protože už byla předchozím dováděním hezky roztažená, pojala naběhlý dřík hned na první pokus.

Jana, která se mezitím vzpamatovala z extáze se k nim přitiskla a fascinovaně hleděla, jak se ztopořený penis dere do úzké prdelky její kamarádky. Vasil už měl vyvrcholení na krajíčku a z úst se mu draly stále hlasitější a hlasitější steny. Teď!

„AAARGH“ zařval Vasil prudce zarazil úd až po koule do Evina análku. Ta jen vykulila oči a vyjekla překvapením a bolestí. Ale to už cítila, jak se obří mužství v jejím zadečku cuká a stříká jí do útrob horké sperma. Doslova to cítila! Oooh…

Jana, která to všechno měla z první ruky, sledovala, jak Vasil po několika tvrdých výpadech vysunul svůj úd, aby pokračoval ve stříkání na oblinky Evina zadečku. Je to pěknej kanec, pomyslela si když si spočítala, že několik výstřiků skončilo Evě v análku a i přesto zbylo dost na to, aby zadeček pokryl solidní vrstvou voňavého chlapského semene. Neodolala a oblízla tu vábivou pochoutku. Nelákala ji ta chuť. Už byla dost stará na to aby věděla, že jsou na světě lahodnější pochutiny. Ale to vzrušení, olizovat ze zadečku kamarádky sperma… to bylo k nezaplacení. Hutný vzduch cvičebny se naplnil hlasitým oddechováním tří mladých těl.


Stmívalo se. Vasil si v kumbálu chystal věci na úklid. Měl trochu zpoždění a taky měl odřená kolena. Přeci jen koberec ve cvičebně byl trochu tvrdý. Nechápal nic, ale stálo to za to.

Jana s Evou se dlouho, předlouho sprchovaly. Shodly se na tom, že nový vedoucí bude určitě fajn a že koneckonců můžou být sólistky obě. A taky že je docela příjemné, když jedna druhé umyje záda a vůbec přitom nevadí, když přitom ruka zajede tu i onde.

A o několik poschodí výš vítal ředitel divadla mladého urostlého muže. Nebyl z Ruska, ale z Ukrajiny. Mluvil perfektně anglicky. A také se zvláštním zaujetím sledoval zadek ředitele, když se sehnul k tiskárně pro ještě teplý výtisk pracovní smlouvy pro nového uměleckého vedoucího baletní scény.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 174 návštěvníků   Průměr: 3]

Komentáře na téma “I když si nerozumíme, ještě pořád si můžeme hezky zašukat” (celkem 4)

Napište komentář