Zpestření

Zase je tady všední den. Další nudný den. Oba dva teď dřeme v práci na 200 %. Potkáme se tak akorát ráno a večer v koupelně. A sex? Jak je to vlastně dlouho co jsme spolu spali? Měsíc nebo dva? Nedá se ani říct, že to byl sex. Jednou jsme se pomilovali a konec. Najednou se sobě začínáme vzdalovat. Nechci to takhle. Strašně mi chybí to naše popichování. Kam se poděl ten chlap, kterého miluju? Ležím tak vedle tebe v posteli, už je hluboká noc a tohle všechno mi běží hlavou. Posunu se a přitulím se k tobě. Poslouchám jak ti buší srdce. Nadzvednu se a začnu tě líbat na hrudníku. Po chvilce laskání se probudíš. Usměješ se a jen prohodíš: „Miláčku, dneska ne. Ráno musím brzo vstávat.“ Vzdychnu, políbím tě a překulím se vedle tebe. A pak mi bleskne hlavou takový nápad.

Hned další den zajdu na nákupy a nakoupím si všechny nezbytnosti pro realizaci svého plánu. Černé prádlo ozdobené rozkošným kožíškem, boty na jehlových podpadcích, nezbytností jsou taky rukavice ve stylu prádla. Prodavačka v sexshopu mi balí můj nákup a já pohledem najednou uvíznu na čemsi co se podobá řemínku. Po bližším prozkoumání zjistím, že je to elegantní dámský obojek. Okamžitě si vybavím jak jsi mě několikrát přesvědčovat abychom zkusili třeba pouta. Odcházím z obchodu vybavena na náš večer. Přijdeš domů z práce a po chvilce přepínání programů v televizi ji vypneš a začteš se do novin. Obleču si své nové spodní prádlo a jdu za tebou do obýváku. Vzala jsem si dnes v práci dovolenou. Vykoupala jsem se, umyla jsem si vlasy a oholila jsem si každičký chloupek na svém těle.

zpestreni-01 Cestou projdu kolem vysavače opřeného v koutě. Hmmm skvělý nápad. Vezmu vysavač zapojím ho a začnu vysávat. Jakoby nic. Ani se na mě nepodíváš a naštvaně zesílíš zvuk. Jen tak se nedám. Přesunu se s vysavačem přímo před obrazovku. Vidím jak zpozorníš a pokradmu mě pozoruješ. Prohlížíš si mě od hlavy k patě.

Schválně vysávám okolo pohovky. Ukazuju se ti ze všech stran. Otočím se k tobě zády a zhluboka se předkloním. Stojím na dosah tvojí ruky. Vztáhneš ji a zlehka mě pohladíš po zadečku. Udělám krok dopředu abych ti znemožnila další dotyk Ty se jen usměješ a k mému překvapení se znovu začteš do novin. V tu chvíli je mi skoro do breku, ale ovládnu se. Pak dostanu další nápad. Předkloním se, odhalím svojí jeskyňku schovanou pod titěrnou látkou svého prádla a začnu se hladit. Tak vypnu vysavač a jeho rukojeť si dám do rozkroku. Lehce zatlačím… vzdychnu když ucítím jak ten kousek umělé hmoty zajede dovnitř.

zpestreni-02 Vidím, že tohle už tě nenechalo chladným. Přesunu se k tobě a políbím tě. Naše jazyky si začnou hrát, začnou se laskat. Vezmeš mojí hlavu do dlaní, aby tvůj dobyvačný a dychtivý jazyk mohl zaútočit hlouběji. Najednou prsty zavadíš o můj obojek. Vidím jak se ti rozzáří oči. Vezmeš ho do ruky a nevěřícně si ho prohlížíš. Pohladím tvoje vypoulené kalhoty. Podíváš se na mě: „Jen do toho kočičko! Udělej mi to!“ Zuby ti pomalu rozepnu knoflík u kalhot. Pak pomalu rozepínám zip, koukám se ti přitom hluboko do očí. Celým mým tělem jako by probíhala elektřina, v rozkroku neuvěřitelně vlhnu.

zpestreni-07 Osvobodím tvůj penis. Je ztopořený, ale pod mým dotykem ještě více ztvrdne. Olíznu jeho špičku. Neustále se ti dívám do očí. Vidím v nich plamínky. Ty plamínky co tam bývaly dřív. Jazýčkem si hraju s tvým penisem. Políbím jeho špičku a pak už jen pozoruješ jak mizí v mojí pusince celý. Zlehka mi přitáhneš obojek. Dost mě to vzruší. Slyším jak zhluboka oddychuješ. Saju tě, laskám jazykem. Rejdím tvým penisem v celé mojí pusince. Cítíš jak se ti opírá o patro a do tváří. Jednou rukou polaskám tvoje varlata. Sykneš vzrušením a zakloníš hlavu.

Odstrčíš mě. Klečím před tebou, držíš mě stále za obojek. Pohladíš mě jednou rukou po ňadru. Přejedeš přes bradavku, ta naběhne a ztvrdne. Tvoje prsty přejíždí po pokožce v mém dekoltu, kopírují ramínko od podprsenky. Zajedou pod něj a shodí mi ho z ramene.

Osvobodíš moje ňadro, kroužíš po něm, kruhy se pomalu zmenšují až k vrcholku. Z hrdla mi unikne sten. Vidíš jak se začínám třást po celém těle vzrušením.

zpestreni-03 Poklekneš ke mně. Tvoje ruka začne putovat po mém těle směrem dolů. Sjíždí po mém bříšku až se dostane k lemu mých kalhotek. Pohladíš kožíšek, který je lemuje a pokračuješ stále níž. Přejedeš přes venušin pahorek a zamíříš přímo do mého rozkroku. Hladíš moje závojíčky. Prsty občas zajíždí i mezi ně. Začneš laskat můj poštěváček. Jeden prst zavedeš dovnitř, pak ještě jeden. Třesu se rozkoší a hlasitě sténám.

zpestreni-04 Zatlačím tě zpátky do křesla. Doslova z tebe strhnu kalhoty a nechám ti je u kotníků. Tvůj penis trčí do výšky. Obkročmo si na tebe sednu. Prsty ti zajedu do vlasů. Začnu sát tvůj jazyk, kousnu tě do spodního rtu. Dlaní sklouznu po tvém hrudníku, přes bradavky až do tvého rozkroku. Přejedu po celé jeho délce nahoru a dolů. Chytneš mě za boky a posuneš si mě o trochu výš. Tvoje rty se přisají na moje bradavky, sajou, koušou, jazíček taky nezůstává pozadu. Prohnu se proti tobě. Ruce hladí můj zadeček, každá drží jednu půlku a rozvírá je. Vezmeš moje tanga a pomaloučku mi je stáhneš. Už to nemůžu vydržet. Všechno ve mě pulzuje. Mám napnutý každý sval na těle. Chci tě cítit uvnitř. Otočím se a začnu pomalu nasedat. Předkloním se a vyšpulím na tebe zadeček. Špička tvého penisu se dotkne mého vchodu, zasténám a trochu zatlačím. Cítím jak se do mě noříš, jak zajíždíš centimetr po centimetru.

zpestreni-05 zpestreni-06 Vychutnávám si tě. Zajíždím co nejhlouběji, hodně pomaloučku. Vyšpulená prdelka tě nenechá v klidu. Než se naděju tvoje hbité prstíky kloužou v mém zadečku a umocňují mojí i tvojí rozkoš. Pomalé tempou už nevydržím ani já. Začnu přirážet rychleji. Chytíš mě za boky a tempo ještě zrychlíš. Zvednu se a přejdu na druhou pohovku a kleknu si na ní. Otočím se na tebe a podívám se ti do očí. Nezaváháš ani na chvilku. Přiskočíš zezadu a vrazíš do mě tak silně až vykřiknu. Pevně mě držíš za boky a přirážíš. Najednou zpomalíš a pomalinku ho ze mě vytahuješ. Prosím: „Ještě, ještě, nepřestávej!“

Vytáhneš ho úplně a třeš se jím o můj rozpálený vchod. Sténám, rukou si roztahuju závojíčky, zvu tě na další návštěvu: „Prosím, zajeď dovnitř!!!“ Překulíš mě na bok a opět do mě prudce vnikneš. Oba vzrušen dýcháme. Hladíme se po celém těle. Ty hněteš můj poštěváček, hladíš moji růžičku. Můj orgasmus se už nedá oddálit. Třesu se po celém těle, rozkoš se mi rozlévá od rozkroku přes prsa do celého těla. Tak překrásná křeč. Moje jeskyňka se stahuje kolem tvého penisu, několikrát ti v něm cuklo. Vyklouzneš ze mě, líbáš mě na oušku, krku a rameni, letmo se dotýkáš mých ňader. Můj orgasmus pomalu odeznívá. Hýčkáš mě, hladíš mě na zádech, na bříšku, líbáš mě do vlasů a mezi polibky šeptáš: „Miluju tě!!“ Držíš mě v náručí a trpělivě čekáš až se uklidním. Otočím se k tobě a začneme se zase líbat. Chci ti oplatit to co si teď dal mě. Polibky sjedu po hrudníku k pupíku a pak ještě níž, kde mi „někdo“ jde vstříc. Na nic nečekám, polknu ho od špičky až po kořen. Můj jazyk nezahálí. Cítíš ho jak tě laská na uzdičce, objíždí tvůj penis kolem dokola. Dávám si záležet. cítím jak v mých ústech opět nabýváš na objemu. Je to ten nejkrásnější pocit. Najednou si uvědomím, že mě bereš za kotník a přehazuješ si mojí nohu přes sebe. Pohladíš mě po mojí, už zase vlhké, lasturce. Přejedeš po ní a pokračuješ až k mojí růžičce. Zaboříš jazyk mezi moje závojíčky. Razíš si jím cestu co nejhouběji. Kroužíš kolem mého poštěváčku, prudce ho vsaješ mezi rty. Zasténám a oplácím ti stejnou mincí. Naše vzrušení prudce roste. Sténáme, jsme vzrušení a víc než připravení. Překulíš mě na záda. Udělám svíčku a roztáhnu nohy. Nemůžeš odolat přistoupíš ke mě a zajedeš do mé rozpálené jeskyňky. Několikrát prudce přirazíš. Pak se prohneš jako luk a na chvilku strneš. Najednou sjedu z pohovky a taky z tvého penisu. Ale ty nade mnou stojíš a stříkáš na moje bříško salvu spermatu. Oba jsme udýchaní a náramně spokojení. Zhroutíš se na mě a zhluboka oddechuješ. Líbáš mě z posledních sil na krk a šeptáš: „Miluju tě!!!“ Když se trošku vzpamatuješ vezmeš mě do náručí a odneseš mě do koupelny. Tam napustíš vanu a společně si do ní zalezeme!
Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 58 návštěvníků   Průměr: 2.9]

Napište komentář