Barmanka

Probudím se. Pomalu otevřu oči. Je zamračený, sychravý ráno a venku prší. Na střešní okno bubnuje kapka za kapkou. Pomalu se protáhnu. Vstanu, dám si sprchu, umyju si vlasy. Obleču si přiléhavé tričko, a džínovou minisukni. Mířím jako vždycky do práce. Pracuju v jednom hotýlku na baru jako barmanka. Nadcházející týden bude pěkná fuška. Hotel má na celý týden pronajatá jedna velká společnost na teamingy svých zaměstnanců. Na celou tu dobu mají připravený program. Všechno musí šlapat jako na drátkách. Dneska se konečně dozvím, jak to všechno bude. Celý bar budu mít na starosti a navíc ještě tanečníky. Měl by dorazit taneční pár, který bude hosty učit latinskoamerický tance.

Cesta probíhá vcelku normálně. Auto se pomalu prodírá městem. V práci proběhne klasická porada v hlavním sále, na které nechybí ani jediný člen personálu. Všichni dostanou přesné info jak bude vše probíhat, kde kdo bude, na co se v žádném případě nesmí zapomenout. Už jsem to slyšela tolikrát. Jsem duchem někde jinde. Trochu se usmívám a koukám ven do deště. "Tak jdeme na to, prcku?" ozve se za mnou a někdo mi položí ruku na rameno. "Cože?" Zvednu oči a tam stojí můj vedoucí. Čeká nás teď dát do pořádku všechny bary a zjistit co všechno se musí ještě dokoupit, aby hosté neměli něčeho nedostatek. Během dvou hodin je hotová kompletně inventura a teď se s Markem dohadujeme nad objednávkou. Smějem se a blbneme. S Markem se vždycky dobře dělá. Je to vysoký a docela dost pohledný chlapík. Má tmavé vlasy ostříhané na ježka. Krásnou postavu, trošku svaly a hlavně hluboký, hnědý oči a dobrý srdíčko. Ale ta pravá láska ho zatím nějak míjí. Je to člověk na svém místě, který umí. Ví co to je bar, co potřebuje, koho potřebuje a hlavně dokáže odhadnout lidi.

On je můj šéf, ale já sama mám pod sebou dalších šest barmanů, personál kuchyně a servírky. Mojí hlavní náplní práce je ale zajistit chod večerní zábavy pro hosty, funkčnost barů a všeho co s tím souvisí. Dneska musím ještě zaškolit dvě nový barmanky. Den uběhne jako voda a já se znovu probouzím do stejně upršeného rána, stejně prokličkuje moje auto městem. Hosti začnou přijíždět někdy k večeru. "Ahoj Marku!" "Ahojky zlato!" "Tak jak se těšíš?" "Ale jo docela jo, jen aby to nebyly takový prasata, jako to bylo posledně. Mám tu dvě nový holky a potřebuju, aby ostatní barmani makali a ne sundavaly hosty z barmanek. Ta poslední akce byla šílená! Páni bussinesmani si mysleli, že jim patří svět!" Marek se jen kysele usměje při vzpomínce na poslední akci, kdy zahraniční klientela rozbila třetinu baru a personál si pletla s personálem bordelu. "Neboj tohle jsou češi!!! Snad budou vychovanější. Jo už přijeli ty tanečníci. Teda vlastně jeden." "Počkej jak jeden? Měl to být pár!?"

Během dvou hodin jsme zjistili, že taneční partnerka jela do hotelu svým vlastním autem a cestou měla bouračku. Nebylo to nic vážného, měla několik lehkých zranění, ale týden si ji nechají v nemocnici na pozorování. Rozjela se série telefonátů, ve kterých se vedení hotelu, já a i ten tanečník snažil najít náhradu. Obvolalo se snad tisíc lidí, ale nepodařilo se nikoho sehnat. Tudíž se začalo pátrat po hotelu, zda někdo z personálu není náhodou i tanečnice. Ten tanečník byl pohlednej, vysokej chlap se širokými rameny, hnědýma očima, medovým hlasem a bystrým pohledem. Seděli jsme tam já, Marek, šéfové z marketingu a David – ten tanečník.

"Koho tedy hledáme? Co ta dotyčná musí zvládat, aby mohla zastoupit vaši partnerku?" "Upravil jsem program, tak aby tam zůstali jen ty jednodušší věci, aby je zvládla i neprofesionálka, ale i tak ta dáma musí mít zkušenosti s tancováním. Pár věcí jí doučím, každý den si dáme trénink, kde si projdeme následující hodinu." Začali jsme už probírat i karta zaměstnanců. Když najednou slyším Marka: "Veru, neříkala jsi, že si kdysi chtěla dělat taneční lektorský zkoušky? To bys měla přece umět tancovat!" Vytřeštila jsem na něj oči. "Neblázni, je to už 6 let co jsem netancovala a tenkrát to byly lektorský kurzy na salsu. Myslím, že to není dobrej nápad."

To už jsem ale viděla těm čtyřem chlapům na obličeji, že je to moc nezajímá, a že našli, co hledali. Zmohla jsem se na poslední protest s tím kdo povede bary, ale to Marek „ochotně" přispěchal s nabídkou, že on to za mě vezme. "Neboj Veru. Latina není těžká a to co ze salsy máš k dobru je umění improvizovat. A myslím, že by se to možná mohlo celé nakonec točit okolo salsy. Neboj to zvládneme!!! Jen bych potřeboval vědět tvojí velikost, abych sehnal nějaký kostýmy." "Vedení vás tímto uvolňuje od všech vašich běžných povinností." "Ne to nepřipadá v úvahu, to nejde, nedá se to stihnout takhle narychlo." "Slečno chápeme, že je to narychlo, ale jsme ochotni vám za tento nadstandard zaplatit 20 000,-. Tato klientela je pro nás velmi důležitá a nemůžeme si dovolit takový debakl." Marek si očividně všimnul, jak mi to víří v hlavě a jak jsem z toho zmatená, protože najednou vstal, objal mě okolo ramen a se slovy ´Nic se nemá uspěchat. My jdeme na kávu za hodinu jsme zpět´mě odvedl. Nešli jsme na kávu, odvedl mě na bar a tam nám objednal dva rumy. "Veru, neboj, budeš skvělá. Bary si vezmu na starosti, dělával jsem to dřív, tak to teď zvládnu taky. Pokud se rozhodneš i tak to odmítnout, tak se za tebe postavím. Ano?!… Pojď. Něco zkusíme."

Odvedl mě do tanečního sálu, kde už hrála hudba, a čekal David. Marek mě moc dobře znal a věděl jak na mě. Prostě se na mě s Davidem domluvil. Ten se na mně nádherně usmál a pronesl, že si mě vyzkouší a jestli se ukáže, že jsem opravdu tak neschopná jak tvrdím a nebylo by to k tomu sám to mým nadřízeným rozmluví. To bylo to, co mě nastartovalo. Řekla jsem si, že přece jsem nebývala tak špatná. Ukážu mu co ve mě je a on pokud je aspoň trochu dobrý tanečník měl by zvládnout vést i naprostou amatérku. A to já přece nejsem. Narychlo jsem se trochu protáhla. Začali jsme zlehka, zkoušel mě jen z kroků, otoček a základních figur. "Tak teď si přestaneme hrát. Marku pusť tam šestou písničku." Ozvalo se něco, co jsem úplně nepoznala. David mi chvilku říkal úkrok, otočka, přehmat, ale pak přestalo i to. Prostě jsme se jen položili do hudby a já se snažila podle jeho vedení tančit. Chvíli jsem s ním těžko držela krok, ale pak se to srovnalo. Musím říct, že opravdu to byl špičkovej tanečník. Po chvíli jsem přestala počítat doby a všechno jako by se vrátilo. Jakoby nebylo žádných 6 let bez tance. Když písnička dozněla, byla jsem sice kapičku zadýchaná ale jinak poměrně šťastná.

"Marku, řekni těm dvěma, že to beru! S Davidem zajedeme ke mě jestli tam nenajdu ještě nějaký kostýmy, radši bych měla svoje šaty." Nakonec jsme u mě našli několik kostýmů, který se daly dost dobře použít, a zbytek jsme nakombinovali z mého normálního šatníku. David byl nejen pohlednej ale i dobrej společník. Když jsme se vrátili na hotel zašli jsme si na oběd a po kávě jsme se odebrali do tanečního sálu. Nejdřív jsme zkoušeli na závěrečný vystoupení, které mělo přijít v soboru večer. Asi po dvou hodinách jsme sjeli několik základních kroků, který měl David v plánu učit na první hodině. "Jdi se osprchovat, dneska už toho necháme. Za hoďku je tu máme jako na koni." Pak mě spontánně lehce polí na ústa, usmál se a mrknul na mě. "Tak jdeme!" "Počkej. Musím si někde sehnat ručník a pak si skočit do zaměstnaneckých sprch!" "Neblázni, na to není čas! U mě na pokoji je všechno. Ručník, čistá prázdná sprcha. Pojď, vykoupeš se u mě!" "Jo tak jo to není špatnej nápad."

Vklouzla jsem do koupelny, sházela jsem ze sebe propocené oblečení, na druhou hromádku si připravila čisté prádlo a oblečení. Zavřela jsem se do sprchy a bezmyšlenkovitě otočila kohoutkem. Než jsem se stihla vzpamatovat zalila moje záda poměrně horká voda a pak už jsem si uvědomovala jen, jak křičím. Pak se rozrazily dveře do koupelny a jako velká voda se tam vřítil David. Stála už jsem před sprchou zády k zrcadlu a prohlížela si svoje rudý opařený záda. "Stalo se ti něco? Bože ty ses opařila. Je to vážný? Ukaž mi to!" V tu chvíli udělal krok ke mně a jeho prsty přejely velice zlehka po pokožce mých zad. "Myslím, že to nic není!" Usmál se. "Ne nic se mi nestalo. Ten křik byl spíš z toho šoku. Promiň, nechtěla jsem tě tak vyděsit. ;-)" "V pořádku." Jeho ruka stále hladila moje záda. Přistoupil těsně ke mně. Pomaličku mě pohladil po tváři. Jeho oči trochu potemněly.

Najednou jsem si uvědomila, že před ním stojím úplně nahá. Zakryla jsem si rychle rukama prsa a rozkrok. Jen se na mně něžně usmál. Postavil se přede mě přitáhl si mě pěkně tělo na tělo vzal moji tvář do dlaní a pomalu něžně mě políbil. Pootevřela jsem ústa a pustila dovnitř jeho jazyk. Pomalu mě ochutnával, snažil se mě vyprovokovat ke hře. Chvilku jsem odolávala, ale pak jsem laskání jazykem začala oplácet. Polibek se měnil ve vášnivější a vášnivější. Jeho ruce klouzali po mých zádech a zadečku. Jemně opisovaly křivky mého těla. Laskaly se s každým centrimetrem kůže. Odstoupil ode mě na krok a prohlédl si mě od hlavy k patě. Já tam stála, rukama si zakrývala svojí nahotu a jen jsem přemýšlela, co se teď stane. Nelíbím se mu snad!? Blesklo mi hlavou.

"Jsi tak nádherná, proč tu nádheru schováváš?" Vzal mě zlehka za zápěstí a pomalu se snažil odtáhnout moje ruce z mých slabin. "Ne!" Pochopil protest, pustil moje ruce. Začal se sám svlékat. Jen jsem tam tak tiše stála a překvapeně na něj koukala. Až přede mnou stál taky úplně nahý. Znovu se mi zadíval do očí, pohladil mě po tváři a jeho rty se opět spojily s mými. Byly horké a hebké. Jeho ruka se mne dotkla dole na zádech a přitáhla mne na jeho nahé tělo. Jazyky si navzájem hrály jeden s druhým, prsty hladily mou kůži na bocích, zadečku i zádech. Celým tělem mi probíhala elektřina, kůže, které se dotýkal, pálila, mravenčení v podbřišku se stupňovalo. Najednou už se moje ruce nebránily, když je vzal za zápěstí a obtočil si je okolo svého těla. Pomalu začaly zkoumat jeho nádherná vypracovaná a široká záda. Nejdřív jen bříšky prstů, pak jsem neodolala a začala ho lehce škrábat nehty okolo páteře a na zadečku. Tiše mi zamručel do úst. Jeho obětí zesílilo, na bříšku jsem cítila jeho ztopořený penis.

"Nádherně voníš, doslova se mi z tebe točí hlava" zašeptal mi do ouška, vzal ho něžně mezi zuby, zakroužil jazykem uvnitř a pak pokračoval v polibcích po mém krku až k dekoltu. Palce přejížděly přes hroty mých bradavek, které se proti nim vzpínaly. Pomalu si klekal a polibky se posunoval po mém bříšku až k rozkroku. Trochu jsem rozkročila nohy, aby měl lepší přístup. Přisál se ke mně jednou, podruhé, potřetí. Hladila jsem ho ve vlasech. Jeho jazyk si razil cestu do mého rozkroku, jedna ruka stále laskala moje prsa. Ve chvíli, kdy se dotkl jazykem poštěváčku mnou projela vlna vzrušení. Polohlasně jsem zasténala a při druhém dotyku se mi podlomila kolena a sesula jsem se vedle něho na měkký kobereček, který v koupelně ležel na podlaze. Svezla jsem se mu akorát do jeho náruče. Znovu jsme se začali líbat, zajela jsem mu prsty do vlasů. Můj jazyk rejdil v jeho ústech, sála jsem ho, kousala ho do spodního rtu a přitom rytmicky třela klínem o jeho ztopořený penis. Zasténal. Tentokrát už poměrně hlasitě.

Vyprostila jsem se z jeho náruče, pomalu si lehla na bříško a lehce přejela jazykem po penisu. Jedním loktem jsem se podpírala a druhou rukou jsem si pohrávala s varlaty. Moje ruka jemně opisovala linie jeho slabin. Rty se pomalu stahovali okolo jeho žaludu, až se ho dotkly. Začala jsem ho sát a zároveň ho objíždět jazykem, pomalu jsem si ho zasouvala do úst. Rukou mi něžně čechral vlasy. V očích se mu zrcadlilo vzrušení. Měl napnutý každý sval v těle. Vzdychal jak mu penis mizel kousek po kousku v mých ústech a on se na to všechno díval. Pak mě chytil pevně za vlasy a pomalu začal penisem zajíždět a vyjíždět. Pak toho na chvilku nechal. Tak jak jsem ležela na bříšku mě obešel, trochu mi nadzvedl zadeček a lehnul si hlavou pod můj rozkrok. Zlehka mě olízl špičkou jazyka a políbil. Po těle mi přejela husí kůže, rozlilo se horko. Zasténala jsem. Najednou mě chytil za zadeček a doslova mě nabodl na svůj jazyk. Chvílemi s ním rejdil uvnitř, chvílemi sál poštěváček a to už se mi svět okolo rozostřoval. Nasál poštěváček a zasunul mi dovnitř dva prsty. Olízl mě po celé mojí mušličce. Znovu jsem hlasitě zasténala. Jen jsem zaznamenala, jak si za mne kleká a cítila, jak se jeho penis tlačí do mého rozkroku. Když se dostal přes okraj začal ho do mě pomaloučku zasouvat. Jeho horká ruka mě hřála na bříšku, po kterém mne hladil. Rty se polibky přesouvaly od mých lopatek, přes krk až na ouško. Skousl mi lalůček. Zasténala jsem. Tělem mi projížděl mráz a svaly se začaly neovladatelně třást. Tempo, kterým do mě zajížděl se začalo nezadržitelně zrychlovat. Oba jsme přerývavě dýchali. Nepřestával mě líbat na zádech a krku, rukou laskal prsa, která se pohupovala v rytmu. Bylo cítit, jak se jeho tělo každým přírazem napíná. Zajížděl po kořen. Můj G bod šílel slastí. Jakoby mezi námi probíjela elektřina. Jeho ruka se pak přesunula po mém bříšku do rozkroku, kde si začala pohrávat s poštěváčkem. Zasténala jsem. Po několika dalších přírazech jsem se udělala a chvilku potom zalila, očividně nemalá slast i Davida. Zhroutili jsme se na podlahu, cítila jsem jeho srdce, jak divoce bije. Ležel na mě celou vahou, ale mě to bylo jedno. V tu chvíli bych mohla umřít a bylo by mi to taky jedno.

"Miláčku, jss…. jsi v pohodě?" Lehce se nadzvedl na lokti, aby na mě neležel celou vahou. "Jsem v pohodě!" usmála jsem se. Aniž by na cokoli čekal, udělal ještě jeden prudký příraz. Což u něj znamenalo poslední výstřik, ale mě to vyneslo zpátky na vrchol. Moje stehna se opět roztřásla, prsty se zatnuly do koberečku a tělem procházelo střídavě horko a zima. Po chvilce ze mě vyklouzl, vstal, podal mi ruku "Tak dáme tu sprchu, ne?!"

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 21 návštěvníků   Průměr: 3.1]

Napište komentář