erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Návštěva

„Miláčku!“ ozvalo se z pokoje. „Miláčku, už jsi připravený?“
„Hmghrm… um.“ pokusil jsem se o odpověď. Moc se nevydařila.
„Co říkáš?“ sladký hlas lehce znervózněl.
„Mho… hmhoho!“ trochu jsem se zlepšil. A zkuste lidsky artikulovat s plnými ústy. Ale hlad je hlad. Něco mi říkalo, že ani tahle odpověď stačit nebude.

navstevasefa-01 Nestačila. Ťukání vysokých podpatků na parketách za mými zády signalizovalo, že Ivča přerušila oblékání a šla sama přesvědčit, že…
„Šéf s manželkou mají přijít za chvíli, tak si vezmi tu tmavší kravatu, co jsem ti nachystala. Ještě že mám už hotové to občerstvení. Obložené talíře jsem dala do lednice a…“
„Já vím.“ polkl jsem. „Už jsem je našel.“

„Tys to…“ nadechla se.
„Jenom jsem ochutnal. Hele, to nikdo nepozná že jsem si tady kousek uždibnul. Nebo já si tenhle talíř vezmu a jim dáš nějakej nenačatej.“ snažil jsem se rozehnat její starosti.
Protože… Za chvíli přijde na návštěvu její šéf a ona s ním chce být přirozeně zadobře. A šéf přijde i s manželkou, takže to znamená že se u nás několik týdnů nepřetržitě luxovalo a uklízelo a oprašovalo a cídilo a… a z toho člověku samozřejmě vyhládne. A teď tady moje beruška stála ještě ve spodním prádle, jak odběhla z pokoje kde se oblékala. A… a moc jí to slušelo. Červené spodní prádlo jí vždycky slušelo. A teď, když byla na blond, tak jí to slušelo dvojnásob.

navstevasefa-03 „Ty jsi ještě takhle… v džínách?“ vyjekla poplašeně.
„Neboj se, miláčku. Času máme spoustu. Tobě to ale báječně sluší.“ ale má konejšivá slova zjevně nedošla sluchu.
„A kolik jsi toho prosímtě zbaštil? Co já jim dám?“
„Pojď ke mně, lásko moje…“ přitáhl jsem si její krásné tělo k sobě na sedačku. „Neboj se, všechno dopadne skvěle. Jídla je plná lednice, máme ještě moře času, a ty jsi tak krásná, že by tvému šéfovi chutnaly i ty smrkové šišky co sis přivezla o víkendu na památku. Jen kdybys mu je naservírovala ty.“

Ivča nejistě mrkla na poličku, kde měly zmíněné šišky ležet. Byly tam.
„A kromě toho tě miluju.“ dodal jsem a přitiskl si ji k sobě. Usmála se.
„Opravdu?“ chtěla mít jistotu. Políbil jsem ji na ústa. „Opravdu!“

Pookřála a přitulila se ke mně. Pohladila mne po stehně a… její ruka se zastavila.
„Nojo! Opravdu!“ podívala se ne mne.
„Tys mi to nevěřila, viď?“ řekl jsem. „Tak se dívej!“ a rozepnul jsem si kalhoty.
„Ale teď nemáme čas na…“ její hlas se vytratil, a navíc se na hodiny ani nepodívala. Něžně mne vzala do dlaní a lehce políbila.

navstevasefa-04 Zajel jsem jí prsty do vlasů a hlasitě vydechl. Protože… ano, moje láska vypadá báječně. Ale to nic není proti tomu když se mne dotkne. Cítil jsem její horké rty, které se semkly kolem mého mužství.

Čechral jsem rukou její vlasy a oddával se jejímu laskání. Chvíli mi přejížděla konečky prstů po mém údu.

navstevasefa-05 Políbila jej na špičku a pomalu, pomaloučku jej pojala do úst. Ten nádherný pocit se nedá popsat. Hladil jsem dlaněmi její krásné pružné tělo, zatímco ona ze mne stahovala kalhoty, které nám začínaly překážet. Také moje dlaň se dostala do sporu s jejími kalhotkami, které jsem alespoň shrnul stranou. Lehounce jsem prsty přejel po její horké mušličce. Byla krásně vlhká a vzrušená. Ale odtáhla se.

„Ne… napřed si tě chci vychutnat… nechej mne, prosím…“ a dál se mazlila s mým vztyčeným údem. Ty doteky a laskání ji vzrušovaly stejně jako mne.

Vstal jsem a začal přirážet do jejích úst. Vzrušeně jsem sledoval jak můj naběhlý nástroj klouže mezi jejími rty. To už bylo na mne moc. Zatoužil jsem po ní, chtěl jsem vniknout hluboko do její lasturky a oplatit jí všechno to laskání které mi dávala. Otočil jsem si ji zády k sobě a pohladil po zadečku.

navstevasefa-12 navstevasefa-14 Otočila hlavu a sledovala jak se stavím těsně za ni. Nasměroval jsem svůj penis na její vlhkou kundičku. Vniknul jsem zlehka žaludem mezi její stydké pysky. Ivča se zatřásla vzrušením a nedočkavostí.

„Oooh… ano… pojď do mne! Pořádně, hluboko!“ To už jsem nevydržel a tvrdě jsem vyrazil vpřed. Můj útok byl tak prudký, že se má láska musela pevně opřít o pohovku. Byl jsem hluboko v ní, celým svým údem, a začal jsem tvrdě přirážet.

Ivča vyrážela proti mně stále prudčeji a divočeji. Bylo vidět že její vzrušení kulminuje. Křečovitě se na mne narážela a prsty zarývala do přehozu na pohovce. Plácl jsem ji dlaní přes zadeček až to hlasitě plesklo. To bylo poslední kapka. Zabořila hlavu do sedačky, která ztlumila její výkřik rozkoše. Její tělo se roztřáslo v bouřlivém orgasmu, takže jsem ji musel podržet aby neupadla.

Po chvilce přišla k sobě. Obrátila se ke mně a šťastně se usmála. Políbila mne na ústa, a pak se znovu lačně zmocnila ústy mého údu.

navstevasefa-17 Olizovala své vlastní šťávičky z mého penisu a já ji hladil po zadečku. Tiskl jsem v dlani ty dvě krásné hebké obliny, a prsty zajel do žlábku mezi nimi. Sklouzl jsem až do vlhké lasturky do které mé prsty zajely jako po másle. Ukazováček a prostředník jsem zasunul hodně hluboko a cítil stahy kolem mých prstů, které zajížděly dál a dál.

navstevasefa-18 Po chvíli jsem prsty vysunul z promočené jeskyňky a jel s nimi přes hráz až k ústí jejího zadečku. Můj prostředník se náhle ocitl přímo na její kakaové dírce a lehounce přitlačil. Ozvalo se lehounké zasténání. Přitlačil jsem opatrně trochu víc, a můj prst navlhčený šťávičkami z její kundičky pomaloučku zajížděl do těsné dírky.
Ivča si klekla a poslušně vystrčila svůj zadeček. Nasměroval jsem naběhlý žalud na její úzkou dírku a přitlačil. Prohnula se v kříži a hlasitě vydechla.
„Ohhh… ano…“
A já sledoval, jak žalud postupně mizí v jejím zadečku.

Opatrně jsem pokračoval v pronikání do její uzounké dírky. Chvílemi jsem se vysunul kousek zpátky, abych se mohl lépe dostat dál. Netrvalo dlouho a byl jsem v jejím zadečku celý.

navstevasefa-21 „Jsi báječná, lásko moje!“ zašeptal jsem a začal se v ní pohybovat. Zprvu pomaloučku a opatrně, ale naše pohyby se postupně zrychlovaly a zrychlovaly. Netrvalo dlouho a místností se rozléhalo naše sténání a hlasité nárazy našich těl. Píchal jsem ji do zadečku jako o život.
Náhle jsem se vysunul ven a posadil se: „Pojď nahoru. Hezky se na mne napíchni… chci tě vidět jak se na mne nabodáváš, chci tě vidět jak si to uděláš!“

navstevasefa-30 navstevasefa-28 Pak jsem již jen sledoval, jak na mne Ivča obkročmo sedá, bere můj úd do dlaní a směruje si ho do své prdelky. Jednou rukou se opřela o mé rameno a pomalu, pomaloučku nasedla. Zasténali jsme blahem téměř současně.

Bylo to nádherné a vzrušující. Nabodávala se na můj pyj a jednou rukou si dráždila svou mušličku. Sevřel jsem v dlaních její ňadra a silně je stiskl. Hlasitě vykřikla a začala přirážet ještě divočeji.

navstevasefa-31 navstevasefa-32 „Ohhh… miláčku… ještě… ještě…“ hlasitě sténala a zarývala mi prsty do ramene.
„Já…oooh… ano… ANO!!!“ vykřikla hlasitě a její tělo se opět roztřáslo v příboji dalšího vyvrcholení.

Byl to vzrušující pohled na její krásné tělo, zmítající se v křečích rozkoše, nabodnuté na můj penis. Tak vzrušující, že jsem cítil, že i můj vrchol se blíží. Zpozorovala to i Ivča. Seskočila ze mne a nastavila mi svá ústa.

„Pojď… vystříkej se mi do pusinky… chci tě ochutnat… moc tě chci!“

„Miláčku… AAAH!“ vykřikl jsem a začal stříkat do jejích otevřených úst. Proudy mého semene které minuly její ústa jí stékaly po tvářích, na ňadra, na bříško…

navstevasefa-39 navstevasefa-40 Pak ještě dlouho hladila něžnými doteky můj penis, aby z něj vyždímala i poslední kapičku.

Návštěva přišla s téměř hodinovým zpožděním. Omlouvali se, že se zdrželi v zácpě. Jak je ta Praha zacpaná, to je prostě hrůza. Mlčky jsme se s Ivčou na sebe usmáli. Opravdu, ten provoz je hrozný!

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 57 návštěvníků   Průměr: 3]

Napište komentář