Loď – Ahoj!

Mám chatu u řeky a sexy přítelkyni. Co víc si člověk může přát? Trávili jsme jeden takový lenošivý letní víkend na chatě, když mi Sylva zničeho noc řekla „Víš, co je dneska za den?“ Hrklo ve mně. V duchu jsem projel kalendář, a… a sakra! Sylva má dnes narozeniny. Honem jsem spřádal únikový plán.

„Jasně že vím.“ řekl jsem s úsměvem „Máš narozeniny, ale mělo to být překvapení.“ Věděl jsem, jak moc Sylva touží po trojce se dvěma chlapy. Já jsem z toho nápadu nebyl nikdy moc nadšený, protože o ženskou se nerad dělím. Ale bylo to jediné, co mne v tu chvíli napadlo.

„A koho jsi pozval?“ zeptala se Sylva nedočkavě, když jsem jí s trošku nuceným úsměvem oznámil, že dostane k narozeninám vysněnou trojku. „Nepozval jsem nikoho.“ řekl jsem. „Nechci do toho tahat svoje kamarády. Ulovíš si nějakého vodáka.“ Musel jsem se za svůj nápad pochválit. Byla sezóna a na řece bylo živo. I Sylva se rozzářila, dala mi pusu, a vydali jsme se k řece.

lod-ahoj-003 lod-ahoj-009 Byl jsem trochu skeptický co se týče oslovování vodáků s nabídkou sexu. Vycházel jsem totiž (zcela chybně) z vlastních zkušeností. Sylva však chopila příležitost za pačesy a nemínila ji pustit. „Běž trochu stranou a nechej to na mně!“ přikázala a rozhlédla se po hladině. Poodešel jsem pár kroků a už jsem slyšel jak volá „Loď… AHÓJ!“ a skutečně, už sem mířil kajak s opáleným svalnatým chlapíkem. „Hm… dobře sis vybrala!“ zabručel jsem, když vtom… „Asi má kamaráda,“ usmála se Sylva šťastně, protože za ohybem řeky se objevil další a zamířil za tím prvním. Tedy ke břehu k nám. „Můžu si je nechat oba? Viď!?“ řekla s prosebným úsměvem školačky, která našla opuštěné štěňátko. Nebo štěňátka. A tiše dodala: „Nezůstanu ti to dlužna!“ To mi spravilo náladu. Sám bych uvítal zpestření v podobě trojky a tohle byl jasný příslib. „A seženeš mi blondýnku?“ ujistil jsem se. „Jasně…“ utrousila už jen tak přes rameno, protože šla přivítat oba vodáky.

lod-ahoj-015 lod-ahoj-019 K mé úlevě se z nich vyklubali docela prima chlapíci. Ten mladší, kterého si Sylva původně vyhlédla, se jmenoval Ivan. Milan byl jeho starší kolega z práce. K mému údivu je Sylva vůbec nemusela přemlouvat. Prostě jim oznámila, že má dnes narozeniny, a že mají jedinečnou příležitost, stát se dárkem pro ni. Opět se ukázalo, že genderová vyváženost je pouze teoretická iluze politiků, kteří chtějí vyhrát volby a nemají žádný lepší program. Kdybych tohle řekl já nějaké ženské, tak dostanu facku, nebo podmínku, v horším případě obojí. Tihle se jenom podívali na sebe a pokrčili rameny: „Proč ne?“

Na chatě jsem jim nabídl panáka a sprchu. K mé úlevě neodmítli ani jedno. Panáka jsem potřeboval spíš já, sprchu oni. Sylva dávala v létě přednost vinnému střiku a nabídla ho i hostům, kteří se vrátili ze sprchy. Neodmítli, a nálada se stala zase o něco vřelejší. Ale to už se Sylva začla domáhat svého „dárečku“.

Zajela klukům pod bermudy: „Koukám, že jste už naostro,“ usmála se spokojeně. Ivan se trochu zakuckal, ale Milan suverénně vybalil svoje nádobíčko a nadržená Sylva ho začala kouřit. Šťouchl jsem do Ivana, aby se přidal. Zpočátku jsem tomu moc šancí nedával, ale když jsem viděl, jak to Sylvu rajcuje, když kouří úplně cizí chlapy, hned se mi postavil taky.

lod-ahoj-035 Sylva si klekla a zatímco kouřila Ivana a mne, Milan jí stáhl kraťasy. Nedočkavě zavrtěla zadečkem a Milan to pochopil jako výzvu. Přejel jí jazykem po mušličce, hezky od poštěváčku až po hráz, a… ani tam se nezastavil a pokračoval dál, až k uzounké dírce Sylvina zadečku.

lod-ahoj-038 Milan cítil, jak moc se to Sylvě líbí, a pokračoval. Zasunul jí jeden prst do mušličky, zatímco jazykem laskal její análek. Sylva měla plná ústa mého penisu, takže jsem cítil její reakce. Milanovy doteky na ni působily tak, že už nestíhala kouřit. Na okamžik se do mne doslova zakousla, a pak si mne raději vyndala na chvilku z úst: „Promiň… oooh… to je tak… báááječný!“ vyrazila ze sebe přerývavě.

Moc jí to slušelo a chtěl jsem být první, kdo do ní zajede. Lehl jsem si na její místo a Sylva na si mne poslušně naskočila. Byl tak vzrušená, že jsem do ní vnikl jako nic. Objala mne, jako bychom byli sami, a tiše mi zašeptala do ucha: „Miláčku… to je tak krásný! Moc ti děkuju!“ Ještě mi dala pořádného francouzáka a už se věnovala našim hostům.

lod-ahoj-051 lod-ahoj-050 Trochu se nadzvedla, nechávala se ode mne nabodávat a současně nabídla svá ústa Milanovi. Ten nelenil a hned začal přirážet do její pusinky. Ani Ivan také nepřišel zkrátka. Sylva ho pevně sevřela rukou a pěkně ho honila.

Slyšel jsem jak Sylva spokojeně funí, Milan s Ivanem jenom vzrušeně hekali. Už jsem na ně nežárlil a sám jsem jim nabídl výměnu. Milan hned iniciativně zaujal moje místo a já se díval, jak moje Sylva s chutí nasedá na jeho vztyčený penis. Dívala se mi přitom do očí a vzrušeně se kousala do rtu: „Ježíš… to je ono… jo… pojď má lásko, dej mi ho!“ a začala mne kouřit.

Nabodávala se na Milanův kolík střídavě kouřila mne a Ivana. S každým dosednutím trochu zafuněla, jak se jí nedostával kyslík. Ale vytrvala!

Náhle přestala kouřit a doširoka otevřela oči. Její tělo se roztřáslo a já poznal, že přichází její vyvrcholení. Chytila se našich stehen, zaťala do nich nehty, až Ivan sykl bolestí, a… „Aaah! Jo… jo… JOOO!!!“ vykřikla a prudce několikrát dosedla na Milana, aby si jeho úd zarazila co nejdál. Chvíli zůstala bez pohybu, jakoby zkameněla, a nakonec se slastně odvalila na gauč.

lod-ahoj-072 Chlapi se ni dívali, trochu rozpačitě, trochu zklamaně. V jejich tvářích jsem četl: „To jako má být všechno?“ Ale to neznali Sylvu. Já ji znal, takže jsem si lehl nad ni, a taky že ano. Po chvilce se natáhla ke mně a začala mi žmoulat žalud ústy. Ivan s Milanem nezaváhali hned se přidali. Obklopili jsme Sylvu jako včelky.

lod-ahoj-071 lod-ahoj-072 Zpočátku skutečně relaxovala, ale brzy se začala dostávat rychle do varu. Vlastně až podezřele rychle. Rozhlédl jsem se, a… no ovšem! Ivan, který zaujal strategickou polohu za Sylvou se k ní zezadu přimáčkl, a začal se dobývat do jejího zadečku.

Sylva miluje anální sex a začala se nedočkavě kroutit, aby Ivanovi pomohla. Ivan si naslinil žalud, trochu přitlačil, a… bylo úžasné pozorovat ten blažený výraz, který se objevil oběma ve tvářích téměř současně. Ivan zdolal první překážku a teď už se zasouval dál a dál do zadečku mé Sylvy. Ta jen drtila mezi zuby „Strč mi ho tam pořádně! Ještě hloub! Neboj!“

Ivan už byl nadoraz a začal opatrně přirážet. Ale Sylva byla dračice! Začala se sama dožadovat pořádného šukání a tvrdě se narážela na Ivanovo mužství. Zadečkem se nabodávala na jeho pyj tak, že se málem udělal. Viděl jsem, že to má na krajíčku a rozhodl jsem se zasáhnout.

Posadil jsem se na gauč a naznačil Sylvě, aby si přesedla. Ta neváhala a nabodla se análkem na můj kolík. Jen tak, bez přípravy. Byla už tak roztažená a rozvášněná, že si na mne prostě sedla – a byl jsem v ní!

Byl to zvláštní pocit – zajet do zadečku přítelkyně, který byl roztažený někým jiným. Nevadilo mi to, ale bylo to… prostě jiné. Sylva párkrát přirazila, ale hned bylo vidět, že chce něco víc. „Kluci,“ zachrčela, „zvládli byste sendvič?“

lod-ahoj-082 lod-ahoj-083 Samosebou, že jsme to zvládli. Trochu jsem si přesedl, uvolnil (byť s trochou lítosti) zadní dírku a zasunul se do kundičky. Sylva se předklonila, a Milan jí zajel do uvolněného análku. Byli jsme v ní pěkně natěsno, sám jsem cítil, jak se do sousední dírky dere Milanův úd. Sylva sténala rozkoší, ale náhle umlkla. Ivan si chtěl také užít a vrazil jí do úst svůj roubík.

Tak se Sylvě konečně splnil její sen. Pěkně všechny tři dírky zaplněné. Za sebe můžu říct, že to bylo trochu náročné, ale stálo to za to. Penis mi stál jako nikdy dřív. Když jsem byl dole, nemohl jsem se moc hýbat, ale o to usilovněji se činil Milan. Vrážel svůj kolík do Sylvina análku s pravidelností a tvrdostí bucharu. Cítil jsem jak Sylva nabírá dech na další vyvrcholení, párkrát jsem vší silou přirazil, a… „Ááááh! Ty bejkuuu!“ zařičela Sylva a já cítil, jak se její kundička svírá kolem mého mužství.

Bylo horko, stříkal z nás pot, ale my jsme nedbali. Všichni tři jsme toužili pořádně ošukat o krásné štíhlé tělo mezi námi. Nedali jsme Sylvě vydechnout ani na okamžik. Střídali jsme polohy i dírky, už jsme se nestyděli vzájemně se dotknout, opřít se o kamaráda, nebo mu naopak dát oporu. Vždyť nám šlo o jedno! Sylva už nemohla ani křičet. Když měla zrovna volná ústa, tak jenom chroptěla. lod-ahoj-093 lod-ahoj-097 Krásně jsme si ji podávali. Byla jako naše šukací loutka. Přesně tak, jak o tom někdy tiše snila. Střídal jsme všechny polohy, které nás jen napadly.

V jednom okamžiku si to rozdávala s Ivanem vestoje, ale pár vteřin poté ji Ivan zvedl do vzduchu jako pírko. Sylva ho automaticky objala nohama a narazila se tak pořádně na jeho kolík. A už byl u nich Milan, který se přidal do zadní dírky. Sylva se ocitla mezi dvěma nadrženými samci, kteří ji měli zcela ve své moci. Nabodávali si je na své údy a ona je lačně přijímala.

Sledoval jsem je ze sedačky. Pot se ze mne lil, v ruce jsem tiskl naběhlý penis. Už to nevydržím! Už se musím vystříkat! Ivan s Milanem položili Sylvu na sedačku, už to měli také na krajíčku. „Pusťe mně!“ zavolal jsem. „Já ji vyšukám tu její nenasytnou prdel!“ Sylva se poslušně postavila na všechny čtyři a nabídla mi svůj zadeček. Zajel jsem do její úzké dírky až po koule! Párkrát jsem přirazil, a už jsem cítil to známé mravenčení po celém těle. „Jo… jo… JOOO!“ zařičel jsem a vystříkl gejzír semene do jejích útrob. Vysunul jsem se ven a několika dalšími cákanci jsem postříkal krásný pevný zadeček své přítelkyně. Sylva vzhlédla k našim hostům a nabídla jim svá ústa. Jednoho vzala do pusy, druhého honila, a spravedlivě to střídala. Však se také udělali téměř současně. lod-ahoj-110 První se udělal Ivan. Sylva se mu dívala do očí a povzbuzovala ho: „Pojď, postříkej mně… Máš takovýho krásnýho ptáka, to já mám ráda!“ Ivan vybuchl náhle jako sopka. Vystříkl Sylvě přímo do otevřených úst. Pomáhala mu rukou a pak ještě několikrát lačně oblízla žalud, aby nepřišla o jedinou kapičku té dobroty.

Pak se obrátila k Milanovi, který to už měl na krajíčku. Pomaloučku mu stáhla předkožku a polechtala uzdičku špičkou jazýčku. To stačilo. Milanovi se roztřásla kolena a explodoval Sylvě do otevřených úst. „Mmm… dobrota!“ pochvalovala si a utřela pusu si hřbetem ruky od té dvojité dávky mužského mlíčí.

Tak tohle byl náš první grupáček. A nezůstal bez následků. Když se totiž přiblížily moje narozeniny, přitulila se jednou Sylva ke mně, a zeptala se: „…a kolik jsi říkal, že by těch blondýnek mělo být?“

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 149 návštěvníků   Průměr: 2.7]

Komentáře na téma “Loď – Ahoj!” (celkem 5)

  1. A kde ta loď kotví? Je to opravdu super a skvělé. Už jsem něco podobného zažil a mohu říct zodpovědně že je to boží.

Napište komentář