erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Nevěrně tvá

„Lidi jsou různý a různý koníčky maj“, zpívá Michal Kocáb v jedné písničce. V sexu to platí dvojnásob. Hodně z nás má svoje libůstky, menší nebo možná i větší úchylky. Někdo si rád nechá naplácat od přísné paní, někdo olizuje boty, jiného vzrušuje čůrání, svazování nebo třeba hraní si na mimino. Proti tomu je můj fetiš ještě celkem střízlivý. Rád se dívám. A kdo ne? říkáte si. Jenže já se rád dívám, když moje žena píchá s jiným mužem.

Rozhodně nepatřím mezi ty submisívní týpky, pro které je pozorování manželky, šoustanou jiným chlapem, jen dalším stupněm ponížení. Právě naopak. Miluju svojí ženu a ona miluje mě. Vzrušuje mě její vzrušení. S potěšením sleduji její ladné pohyby pánví, když se nabodává na tvrdý úd, jak se vláčně vlní v bocích, jak prohýbá páteř při hlubokém průniku. Šílím touhou, když zaklání hlavu a otvírá ústa ve slastném výdechu extáze. Do detailu znám mimiku té něžné tvářičky a do penisu se mi pumpují hektolitry krve, když pozoruji jak rozkošnicky mhouří oči, když se žalud dotkne toho správného místa ve vagině, jak jemně stahuje koutky úst při rozkoši balancující na hranici s bolestí, jak se kouše do dolního rtu v předzvěsti blížícího se vyvrcholení. A tohle všechno daleko lépe vstřebávám, když se můžu soustředit jen na ní. Když mě nerozptylují mé vlastní fyzické pocity. Když mám odstup a nemám omezený pozorovací úhel kopulační polohou.

Zjistil jsem to vlastně už v době, kdy jsme se ještě ani pořádně neznali a ona začala randit s mým spolužákem z vejšky. Občas u nás přespávala na koleji a když si mysleli, že už jsem usnul, rozdávali si to přímo na vedlejší posteli. Jenže já nespal a tiše (a přiznávám závistivě) je pozoroval. Pohled na tu slečnu mě neuvěřitelně vzrušoval. Spolužák to nikdy nezjistil, ale dívka si toho všimla poměrně brzo. Ale místo aby udělala scénu, začala pro mě hrát. Nastavovala se tak, aby na ní dopadalo co nejvíce světla a tak, abych měl na ní co nejlepší výhled a vlnila se a vzdychala o něco výrazněji než předtím. Nejprve jsem myslel, že je to náhoda, ale když zachytila můj kradmý pohled a zadívala se mi přímo do očí bylo jasno – hraje pro mě a provokuje mě. Když se s kámošem po několika týdnech rozešla, dali jsme se dohromady a po čase se i vzali. Už to spolu šťastné táhnem pár let. A stále se rád dívám. A Lenka se přede mnou stále ráda předvádí.

Přestože se takhle doplňujeme, ukojit naše choutky nebývá zrovna jednoduché. I když by se našlo dost penisů ochotných zaplnit mezírku půvabné dámy, málokterý má koule dost velké na to, aby to svedl před jejím manželem. Také nemůžeme lovit v příliš blízkém okolí – to víte, na diskrétnost se moc spoléhat nemůžete a získat nálepku šlapka/paroháč pověsti moc neprospívá. Internetové „seznamky“ sice značně rozšiřují lovné teritorium, ale vybrat zdravé zrno v hromadě plev také není legrace. A když už konečně někoho najdete, není dobré ho zvát příliš často. Má pak najednou pocit, že je něco jako rodinný přítel a o to vážně nestojíte.

Radek je ale výjimka. Kultivovaný, elegantní a zábavný. Bydlí na druhém konci republiky a v našem městě pobývá pracovně třikrát čtyřikrát do roka a jeho návštěvu si nenecháme nikdy ujít. Bydlívá na hotelu, ale večery tráví s námi. Přesně ví, co se od něho očekává, splní svou roli, užije si a vypaří se. Win-win.

Dnes dorazil opět přesně. S úsměvem a lahví výborného vína. Čas příjemně ubíhal při skvělé večeři a nezávazném rozhovoru. Všichni jsme věděli k čemu dnešní večer směřuje, všichni jsme se na to těšili, přesto jsme nespěchali. Naopak, zvyšovali jsme sexuální napětí protahováním konverzace, dalšími sklenkami vína, dezertem.

Po večeři se Radek usadil k piánu. Nestačil ale dohrát ani první skladbu, když si mě Lenka přitáhla, políbila mě a zašeptala: „Já už to nevydržím, miláčku. Už to moc chci.“ „Cokoliv si přeješ, lásko“, zašeptal jsem v odpověď a hlasitěji dodal: „Radku, myslím, že jsi žádán!“ Hudba zmlkla v půli taktu. Nalil jsem si další sklenku vína a pohodlně se usadil. Náš host se lehce dotkl Lenčina ramene a ta sebou trhla potlačovaným očekáváním jako by dostala elektrickou ránu. Radek sjel pozvolna dlaní na její pevné ňadro a jemně ho pohladil. Pozoroval jsem, jak se Lence naježily chloupky na zátylku.

Když ruka zajela pod tenkou látku topu a pokračovala v laskání prsu, žena se viditelně napjala a lehce se jí zachvěly ruce a brada. Pod průsvitnou látkou bylo zřetelně vidět, jak se jí ztopořily bradavky. Panebože, ta je tak nadržená! Radek nyní uchopil celou kozičku do dlaně a pevně stiskl. Lenka s sebou znovu trhla, ještě silněji, páteř se napřímila, prsty se jí sevřely jako pařáty a hlasitě vydechla: „Ach… Ano!“. Návštěvník pokračoval v něžné masáži roztomilého kůzlátka, Lenka se uvolnila a začala se lehounce pohupovat a s přivřenýma očima si užívala předehru. Jazykem si občas olízla horní ret, jak se v ní kumulovalo další vzrušení.

Najednou široce otevřela oči a upřeně se na mě podívala. Na rtech ji vykvetl šibalský úsměv.

„Já se tak těším na pořádného ptáka“, zašeptala. S pohledem stále upřeným do mých očí zašmátrala za sebou, našla Radkův poklopec a, stále ještě poslepu, vyprostila objekt svého zájmu. Hostův nástroj byl v plné pohotovosti, Lenka semkla prsty kolem objemného válce a její úsměv se šťastně prohloubil. „Ten ale je“, poznamenala směrem ke mně, „ Ten tu mojí kundičku pěkně vyšuká, chceš to vidět?“ Pomalu ho při tom honila.

„Tak co?“ pokračovala, když se ode mě nedočkala odpovědi, „Chceš vidět jak mě pořádně opíchá?“

„Ano lásko, už se nemůžu dočkat!“

„No, tak to si ještě hezky počkej!“, škádlila mě, „nejprve si to šťavnaté masíčko pěkně ochutnám“. A znovu si olízla rty. Tentokrát tak, aby si je navlhčila slinami. Otočila se k Radkovu rozkroku a s potěšením pozorovala třpytivou kapičku, která se objevila na špičce údu. „Mmmm, je vážně šťavnaté“, zamumlala si spokojeně pro sebe a pomalu ji slízla. Pokývala hlavou v tichém uznání. Fascinovaně jsem sledoval, jak labužnicky otvírá svou půvabnou pusinku a navléká jí na ztopořený penis. Než rty pevně obemkly žilnatý stvol, ještě jsem na okamžik zahlédl zakmitnutí jazyka, jako by had prozkoumával neznámý terén. Pak nalitý žalud zmizel v mlsných ústech, na chviličku se ještě objevil a znovu zmizel. Vtažené tváře signalizovaly, že ho Lenka začala silně sát. „Kurva!“ vydechl Radek překvapeně. Lenka nyní jezdila ústy po penisu nahoru a dolů a k tomu přidala lehký kývavý pohyb hlavou. „Štastný bastarde!“ pogratuloval jsem v duchu Radkovi. Tohle totiž znamenalo, že moje žena připojila k sání ještě masírování spodní části penisu jazykem. Ovládá to naprosto dokonala a chce to veškeré vaše sebeovládání, abyste nevystříkli předčasně. Ten můj dole je evidentně stejného názoru, protože zareagoval tak silnou erekcí, že jsem ho musel okamžitě vysvobodit z kalhot, aby se mi tam snad nezlomil. Lenka teď kouřila soustředěně, hladově a náruživě, až se zalykala.

Nevím jak dlouho to trvalo, ztratil jsem pojem o čase a jen jsem užasle sledoval její práci. Když měla pocit, že by to Radek už déle nevydržel, zvolnila tempo, s penisem ještě ústech se jí zvlnily rty v lišáckém úsměvu, zašilhala na mě koutky očí a zeptala se: „Líbilo?“ Jen jsem přikývl a náš host jen obdivně vydechl. Lenka na mě znovu upřela svá nevinná kukadla: „Tak sleduj, teď to teprve začne být zajímavé!“

Usadila hosta na svoji židli, sama se rozkročila nad ním, zády k němu a s pohledem stále upřeným na mě si naslinila prsty, sáhla si mezi nohy a promázla si štěrbinku. Prakticky nikdy to nepotřebovala, ale dělala to pravidelně před každým stykem, snad jako rituál. Prosté, zautomatizované, téměř podvědomé gesto ve mně spustilo podmíněný reflex, jen na rozdíl od Pavlovových psů mě místo slintání nahnalo další porci krve do penisu.

Lenka znovu sáhla pod sebe, tentokrát aby přidržela Radkův nástroj a pomalu mu dosedala do klína. Fascinovaně jsem pozoroval, co se jí odehrávalo v tváři. Nejprve trochu nakrčila obočí a nad kořenem nosu se objevila mělká vráska. To když naběhlý žalud pronikal brankou mezi pysky, pak našpulila ústa do němého „Ó“ a přimhouřila oči, jak si razil cestu úzkým tunýlkem a přizpůsoboval ho svému objemu. Nakonec sykavé nadechnutí, vypětí šíje a zatažení ramen poté, co narazil na dno jeskyňky.

Znám její výrazy tak dokonale, že jsem mohl téměř sám fyzicky cítit to, co právě prožíval Radek. Téměř. Nedalo se odolat a musel jsem si rukou sevřít svého ptáka a trochu ho pohonit. Manželka mě nepřestávala hypnotizovat pohledem, jen její úsměv se prohloubil, když sledovala mojí reakci. Nikdy mě nepřestane udivovat, jak dokáže s těmi svými jemnými rysy a široce rozevřenými kukadly vypadat nevinně jak malá holčička i ve chvíli, kdy má v sobě hluboko vražené péro cizího chlapa a těší se na další.

Užívala si jízdu, ale stále mě sledovala láskyplným pohledem, který mi jasně říkal, že šuká jeho, ale šuká ho pro mě.

Znovu jsem si vzal ptáka do ruky. Lenka si nesouhlasně zamračila, zavrtěla hlavou, znovu se usmála a zašeptala: “Pojď blíž, miláčku. No neboj, já tě neukousnu… a nebo možná jo!“ Dodala rozverně. Poslechl jsem a sklonil se nad ní. Takhle jsem mohl z bezprostřední blízkosti cítit jak se ji zrychluje dech, když jsem ji pohladil po kozičkách a na kundičce. Přitáhla si mě a vášnivě a přesto něžně políbila. Sama se chopila mého mužství a pevně ho stiskla. Ještě jednou mě dlouze políbila a přitom nepřestávala ojíždět svého hřebce a masírovat můj penis. Pak mě pustila. „Počkej, já vím co se ti líbí“, mrkla na mě spiklenecky.

Opustila své rajcovní hnízdečko a opět si zabrala židli pro sebe. Tentokrát si na ní klekla a vyšpulila na Radka zadeček. Ta potvůrka. Moc dobře ví, jaké ve mně tahle pozice probouzí atavistické pudy. Málo platné, v přírodě se většina živočichů páří zezadu a i když si člověk o sobě namlouvá cokoliv, stále je naprogramovaný stejně jako jiné živočišné druhy. Sleduji, jak Lenka navádí Radkovu ruku, třímající naběhlý úd, do své rozmáčené svatyňky, při tom se prohýbá v bedrech, přiráží proti němu a vydechuje vzrušením. Pak znovu obrací zrak ke mně a vyčkávavě mě pozoruje. Kochám se linií oblého zadečku a štíhlého těla, z odstupu je na to báječný výhled. To ale nevydrží dlouho, Lenka po mě dnes vylouženě touží. Zakývá ukazováčkem a když se dostatečně přiblížím, popadne mě za ztopořený penis a přitáhne si ho rovnou do úst. Sice jsem chtěl být pouhý pozorovatel, ale kdo by se bránil, když se vás zmocní hedvábná ústa a mrštný jazýček? Na rozdíl od Radka jsem dostával jen takovou light variantu orálního potěšení. Moje paní rozhodně nestála o to, abych předčasně vyplýtval své vzrušení.

Postřehl jsem nenápadnou změnu v jejím chování, výrazu tváře a držení těla. Dokázal jsem identifikovat směs napětí a netrpělivosti – toužila po tom, aby se náš host pomalu poroučel a my se mohli věnovat už jen sobě. Vzápětí svým chováním potvrdila můj dojem. Aby Radka trošku popohnala, začala hlasitěji sténat, důrazněji přirážet a povzbuzovat ho výkřiky: „Jo, šukej mě pořádně, vymrdej tu mojí nevěrnou kundičku, ano, anooo!!“

Zafungovalo to. Radek, který na rozdíl ode mě nedokázal rozeznat, že se jedná jen o dobře zahrané divadýlko, myslel, že se Lenka blíží k vyvrcholení, a náležitě vystupňoval svou aktivitu. Netrvalo dlouho a po několika prudkých přírazech, kdy ji málem shodil ze židle, za hlasitého supění vytáhl ptáka z kundičky a skropil Lenčin zadeček bohatou dávkou husté tekutiny. Lenka ho za jeho snahu odměnila orgastickými výkřiky a oplzlými komentáři. V tuhle chvíli se naplno projevil charakter našeho přítele. Jak jsem zmínil: přesně věděl, co se od něho očekává a kdy je nejvyšší čas odejít. Když popadl dech, se spokojeným úsměvem a pokývnutím hlavy poděkoval mě i mé krásné ženě, kapesníčkem očistil její zmáčené pozadí a chystal se k odchodu. „Počkej, vyprovodím tě“, nabídl jsem mu, počkal, až se dooblékne a vypravili jsme se ke dveřím. Ještě jsme krátce poklábosili. S návratem jsem si dával na čas, další oddalování jen umocňovalo vzrušené očekávání. Moje erekce neochabovala, naopak, ještě nebývala na síle, když jsem si v duchu přehrával nedávné okamžiky.

Když jsem se vrátil do obýváku, našel jsem Lenku ve stejné pozici, jako jsme ji opustil. Klečela na židli, zadeček vystrčený, oči přivřené, zasněný výraz a zlehka se pohupovala, jako by stále ještě šoustala s neviditelným milencem. Chviličku jsem tam jen tak stál a užíval si tu nádhernou podívanou, ty ladné pohyby a tlumené vzdechy. Lenka vycítila mojí přítomnost a otevřela oči. Zářivě se usmála a zaprosila: „Pojď lásko, prosím, už mě nenechávej čekat, chci tě cítit v sobě.“ Jsou přání, která se neodmítají.

Ani jeden z nás žádnou další přípravu nepotřeboval. Zajel jsem do její roztoužené mušličky jak horký nůž do másla. „Ahhh, konečně…“ zasténala spokojeně Lenka. Položil jsem jí ruce na boky a vychutnával si vibrace, které v ní vyvolávaly moje přírazy. Když trochu odeznělo prvotní vzrušení, otočila moje láska hlavu a opět s úplně nevinným výrazem znovu zaprosila: „Miláčku, prosím, vezmi si mě tak, jak mi to smí udělat jen můj manžel.“

Naslinil jsem si palec a pohladil vstup do análku, pak jsem trošku zatlačil a prst hladce vklouzl dovnitř. Vida, když jsem byl vyprovodit našeho hosta, tady někdo nezahálel a už se trochu připravoval, nebyl tedy důvod déle otálet. Když můj bojovník vstoupil do výsostného území, Lenka hlasitě vykřikla. „Ano lásko! Udělej mi to do prdelky a udělej mi to pořádně!“

Šoustal jsem ten rozkošný zadeček a užíval si intimitu našeho spojení. Sem nikdo jiný nesměl. Tady to bylo moje. Tady jsem jediným pánem já. Lenička se po mě neustále ohlížela, vzdychala a sténala a zatínala prsty do židle při hlubokých zásunech. Začínal jsem mít pocit, že to o mnoho déle nevydržím, ta její prdelka byla tak těsná! Jak dobře znám svojí ženu, tak dobře zná ona mě, takže okamžitě vycítila, co se děje. „Vydrž mi ještě chvilku lásko, prosím… prosím, ano?“ žadonila, „Chci tě u toho vidět!“

Přerušení přineslo vítanou úlevu, možná ještě chvilku vydržím. Sevřel jsem ji do náručí a něžně políbil, odhrnul překážející nádobí a položil ji na stůl. Lenka doširoka roztáhla nohy a svůdně zašeptala: „Tak kdepak jsi to přestal, ty divochu?“ „Myslím, že asi někde tady…“ a přitom jsem jí tlačil žalud znovu do zadečku. „Myslím, že PŘESNĚ tady….“ mhouřila Léňa oči rozkoší. Když v ní penis zmizel asi na půl délky, vášnivě zasténala a přes sevřené zuby autoritativně zavelela: „A teď mě pořádně ošukej. Ale pořádně, rozumíš?“ Tvrdě jsem přirazil, až ke kořeni. A znovu. A znovu a ještě tvrdeji. „Táák, tak je to ono, takhle mě šukej!!“, stačila ještě vykřiknout Lenďa. Pak už jen sténala a vzdychala, kroutila se na stole a dlaní si sjela do rozkroku a třela si poštěváček. Když jsem jí odstrčil ruku a strčil do pičky svůj prst, vzepjala se a shodila na zem talířek s nedojedeným moučníkem. Ani si toho nevšimla.

Kousla se do dolního rtu. Dech se jí začal zrychlovat, sykavé nádechy, krátké prudké výdechy. Nohama mě pevně sevřela kolem pasu jak do svěráku a prst vražený v kundičce mi zalilo větší množství šťávy. Pak dlouhý, táhlý nádech a úlevné „ Ááánooo….“ Orgasmus mé ženy akceleroval i moje vzrušení. V penisu mi zaškubalo. „Pojď za mnou, pojď lásko, udělej se na mě, tak, táák! Honem, ano, ano, pojď, stříkej!“ popoháněla mě Lenka a svírala při tom zadeček. Ještě jsem párkrát mohutné přirazil, vytáhl ho a už to ze mě cákalo. Hustá kapalina zalila podbřišek a kundičku uspokojené krásky. Ta si v ní namočila špičku prstu a zvědavě ji olízla. „Hmmm, dneska byl dobrý ročník.“ zavrněla, „Myslíš, že ti tam ještě trošku zbylo na potom?“ Zatvářil jsem se tázavě. Spiklenecky na mě mrkla . „Dneska jsi byl hodný kluk, tak až si trochu oddychneš a osprchuješ se, za odměnu bych ti to chtěla ještě pořádně udělat pusou a tentokrát si tu tvojí smetánku hezky vychutnat. Až do poslední kapičky.“ slibovala. No, má cenu se s manželkou dohadovat?

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 209 návštěvníků   Průměr: 3]

Napište komentář