Masáž

Brouzdala ulicemi plnými lidí. Nerozhlížela se kolem sebe, její oči stále směřovaly k zemi. Kostelní zvon zabimbal půl třetí, měla tedy ještě chvíli čas. Stromy se pomalu, nejistě obalovaly listím, jako by se ještě trochu obávaly paní zimy, ptáci poletovali vzduchem, přicházelo jaro. Sluníčko vykouklo na oblohu a hned se jí lépe dýchalo. Sukýnku jí letmo nadzvedával jarní vítr, bundičku měla rozepnutou a ukazovala světu svojí krásu. Pomalým krokem se odebrala k plaveckému bazénu.

Přišla o chvilku dříve, než byla objednána a pan masér ji přivítal milým úsměvem. Pomohl jí svléct bundu, když si sundávala boty jeho oči sjely na její nohy. Pokukoval po ní. Měla krásně tvarované nohy, pevný zadeček. Zatoužil po ní. Mnohokrát se mu líbila žena, která přišla na masáž, nikdy ale žádná takhle moc jako ona. Byla sexy. Prsa tak akorát do ruky, zpod trička vykukovaly vztyčené bradavky. Vyzval ji aby se svlékla do půl těla, nabídl jí ručník, kterým si může přikrýt ňadra, když by se styděla. Nepřijala ho, s úsměvem poděkovala. Svlékla si tričko, podprsenku, sundala z krku stříbrný řetízek a lehla si na masérský stůl. Byla teď jenom jeho. Probrali její potíže, kde jí záda bolí. Byla milá, pohodová, hezky se s ní povídalo. Opravdu se mu líbila, malinko ho její tělo vzrušovalo. Začínalo to být i znát v jeho bílých kalhotách. Snažil se myslet na něco jiného, aby to vzrušení nebylo tak vidět.

Vzal do rukou emulzi a nechal ji v dlaních rozehřát, než své ruce položil na její záda. Malinko se otřepala, ale bylo jí to příjemné. Hladil a při tom roztíral emulzi po jejích zádech. Doporučil jí stáhnout si sukýnku níž, aby jí ji nezamazal. Stáhla si ji neznatelně, ale bylo potřeba dát ji ještě níž, tak jí s tím pomohl. Vykoukl na něj překrásný zadeček… byl jedna báseň. Pevný a tvarovaný. Malinkým kousíčkem mezi sukýnkou a stehny zahlédl i kousek štěrbinky. V tichosti zaúpěl. Bože, ta byla sexy. Natřel jí záda znovu, protože se předchozí emulze celá vsákla. Začal ji masírovat. Pomalu od zadečku, přes bedra, lopatky a ramena. Ty samé pohyby poté opakoval i na druhé polovině zad. Cítil, že se jí to líbí. Ležela jako přikovaná, užívala si mužské ruce na svých zádech. Milovala dotyky na nich, neskutečně se jí líbily, některé jí způsobovaly husí kůži a vzrušení. Malinko se zastyděla, doufala, že to nepozná. Pohrával si s jejími svaly na zádech, masíroval každičký centimetr jejího těla. Ruce mu pomalinku sjížděly k zadečku. Poprosil ji ať ho povolí, že jí namasíruje ty natažené svaly ze squashe. Povolila, ale podle pana maséra málo. Lehce ji plácnul po zadečku a rozkázal- povolte ten zadeček. Tiše odvětila – už je povolený. Ještě do něj jednou plácnul a znovu ho natřel emulzí a začal ho masírovat. Kalhotky i sukýnku už měla až po zadečkem a jeho oči stále pobíhaly z beder, zadečku až k tomu místu, kde z kalhotek vykukovala mušlička. Pomalinku jeho prstíky klouzaly po prdelce níž a níž, najednou mu jeden zkouzl níž a zavadil o štěrbinku. Zasténala, byla vzrušená. Nelekl se a párkrát tuhle akci zopakoval. Začal být opět vzrušený, tentokráte spolu s ní.

Poprosil ji ať si lehne na bok, že jí ještě namasíruje kyčle, aby ji tolik nebolela bedra. Měl najednou před sebou celou křivku jejího těla. Vlasy stažené do culíku, vztyčené bradavky, bok, kyčle, linii zadečku. Masíroval a pohrával si se svaly na kyčli, potom se otočila zase na druhý bok a on tohle všechno opakoval i na druhé straně. Všiml si, že kalhotky jí ve předu zakrývají jen velmi malý kousek její štěrbinky. Nezahlédl tam žádný chloupek! Líbily se mu vyholené štěrbinky, překrásně se lízaly, ochutnávaly, dráždily… Jeho prsty zavadily o přední okraj kalhotek – omluvil se. Odpověděla, že to nevadí. Všimnul si, že je na nich vlhoučká skvrnka. Vzrušoval ji, potěšilo ho to. Položil ji opět na bříško, nechal jí dát nohy trošku od sebe a zase si hrál se zadečkem, tentokrát se cíleně zaměřoval na místečka blízká štěrbince. Nevydržela a zasténala nahlas. Čekal to, moc to chtěl. Naklonil se k ní a do ouška jí pošeptal – „Moc mě vzrušujete, toužím po vás.“ Nereagovala, jen dala nohy trochu víc ode sebe a jeho prsty vklouzly přímo na její mušličku, začal ji pěkně dráždit. Prstíky jí hladily a laskaly, občas jeden z nich vklouzl přímo do té horké tůňky. Dělal jí to krásně, dlouze, nikam nespěchal. Sténala, stala se z ní nadržená holčička toužící po divokém sexíku.

Její ruka vklouzla do jeho kalhot a vyndala jeho penis z toho pevného sevření. Začala mu ho honit, zatím co on jí to překrásně dělal svými prsty. Na vrcholu jeho ztopořeného penisu se objevila kapička touhy. Přistoupil k ní blíž a nechal si ho kouřit. Vklouzl hladce do její pusinky. Kouřila božsky, vychutnávala si jeho kolík, byla nenasytná. Sála ho a lízala, jazýčkem po něm jezdila. Bylo to k zbláznění.

Vystoupil na masérský stůl a klekl si za nic. Přistrčil svůj penis k její tekoucí mušličce a jemně ji plácnul po zadečku. Sama si přirazila na jeho penis a začala své tempo zrychlovat. Chytil jí za zadeček a divoce ji píchal. Líbal ji po zádech, hladil ve vlasech, dráždil bradavky, byl v sedmém nebi. Po chvilce se položil on na záda a ona si na něj nasedla. Napíchla se na jeho penis a začala si sama určovat tempo jejich soulože. Houpala se střídavě pomalu a rychle. Věděla, že pokud nezpomalí – tak se udělá. Nenechal ji zpomalit. Dráždil jí bradavky, kousal je jemně olizoval, hladil po bocích a zádech. Jeho ruce mačkaly a hladily její zadeček, který se rytmicky pohyboval nad jeho tělem. Tušil, že její orgasmus musí každou chvilku přijít. Slastí přivírala oči, sténala, hladila jeho hrudník i bradavky. Trošku přitvrdil v přirážení a její orgasmus se přiřítil obrovskou rychlostí a ještě větší silou. Začala sténat tak hlasitě, že měl co dělat, aby se spolu s ní neudělal. Měla překrásný vrchol, cítil to všude… i jeho penis poznal, jak se jí ta štěrbinka stáhla ve vlně vyvrcholení. Něžně ji líbal na rty, nechal ji, aby si chvilinku odpočinula, byl teď na řadě on se svým vrcholem.

Slezla z něj a nechala vyklouznout tvrdý pens ze své štěrbinky. Vyplázla na něj jazyk a usmála se. Předstírala odchod, ale zarazil ji. Měl obavy, že odejde od rozdělané práce. Neodešla, vzala si jeho penis do pusy a opět mu ho začala pěkně kouřit. Nechávala si ho vklouznout celého do pusy a střídala to pomalinku i s honěním jeho naběhlého penisu. Začalo to pomalu přicházet. Nenechala ho vyklouznout ze svých úst a všechno to horké semínko spolykala. Bylo dobré, chutné… zamlaskala.

Oblékla se, stihla se objednat na příště… a už se nemohla dočkat, jaké to bude… jestli bude…

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 30 návštěvníků   Průměr: 2.9]

Napište komentář