Čtyřka

ctyrka-fmmm-001 Dnes mně kámoš pozval k sobě domů. Že prej bude sranda. Je to starej kanec, tak jsem se vyfikla… ale dostal mne! Měl pozvané ještě dva kámoše. No… slítli se na mně jako vosy! Mám ráda lidi. Vždyť každá žena občas potřebuje něžné pohlazení. A když máte pro sebe šest rukou, to už je něco!

A abych nezapomněla – nejde jen o ruce! Jsou i jiné okončetiny. A znáte to – jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Když se já postarám o ně, oni se zase postarají o mně.

Jooo… tvrdý chlapský maso – to je moje! Ten pocit že je rajcuju… že se jim ty klacky postavily kvůli mně! Už jen kvůli tomu musí každý dostat pěknou pusinku! Teda spíš pořádnýho francouzáka. Až na mandle! Ale taky aby nepoměli na mou mušličku. Ta má taky svoje potřeby! ctyrka-fmmm-010 Jen si okoukněte ty moje hladové dírky! A nebojte se, na každého se dostane. Jooo… takhle mi ho tam prudce zarazit zezadu! Přesně to jsem potřebovala! Mmm… vy mně teda pěkně obděláváte z obou stran! Když budete takhle přirážet, tak se vám ty klacky ve mně potkaj! A když si nasednu sama, tak si to můžu dělat jak budu chtít já!

ctyrka-fmmm-013 A vy dva mi nastavte ty svý ptáky, ať si s nima můžu trochu pohrát.

Oooh… ty mi tak pěkně masíruješ ten můj knoflíček lásky! To se nedá dlouho vydržet… aaah… ty bejku jeden… takhle mne šoustat a ještě hladit na poštěváčkuuuu… jo… jo… ještě… ty mně uděláš ty kanče jeden! Ještě si na tebe jednou pěkně nasednu, a… Aaaah….! Bože, to je slast!

Kluci… já mám takovej nápad. Ale potřebuju abys měl hodně tvrdýho ptáka. A taky ti ho musím pořádně naslinit. Aby hezky klouzal, víš? Už jsi uhodl co mám za lubem?

ctyrka-fmmm-023 Bingo! Já věděla že ti dojde že to chci do zadečku! Hezky mi ho tam zaraž… oh… ten je velkej! Páni! V kundičce bylo místa víc, viď?

Taky se ti líbí, že je to tak natěsno? Jasně, podej mi taky taky tu svou píšťalku. Moc ráda si na ni zapískám.

ctyrka-fmmm-024 No to jsem si mohla myslet, že nenecháte ani jednu dírku zahálet. To je moooc…. moooc… oooh… jooo… MOOOC DOBŘEEE! Pořádně mi je tam zaražte, kluci! Nebojte, já něco vydržím! Tak co? Uděláme čelem vzad? Já umím jezdit na koníčkovi na obě strany. Hlavně když moje kundička nezahálí! ctyrka-fmmm-033 Oooh… tak to jooo! Mít takhle v sobě dva pořádný ptáky a třetího ještě do pusinky… to je prostě paráda!

A pořádně zaberte, protože… mmm… panebože… už to na mně zase jde!

ctyrka-fmmm-038 Panebože to je slast! Dělej, vrážej mi ho tam! Ty si užíváš tu mou prdelku, viď? Jooo… ooooh… to jo ono! Mmmm… ten ale pěkně zajíždí do té uzounké dírky! Hezky mi ho tam strkej… až po koule! To je onoooo…

Pořád nemáš dost ty kanče? Pojď… dej mi ho do pusinky! Já cítím jak ti v něm cuká.

ctyrka-fmmm-045 Už se chce vystříkat? Že bych vás vykouřila všechny najednou? Kluci… mám tři dírky, ale jenom malou pusinku! Najednou vás všechny prostě nedám!

Budete se muset vystříkat na mne. Aspoň se budu moct koukat, jak si je pěkně honíte. Páni… takový potoky po mně tečou… kde se to ve vás bere? Kluci, byli jste úžasní! Tohle si musíme někdy zopakovat!

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 172 návštěvníků   Průměr: 2.8]

Napište komentář