erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Odpolední doučování

Taky jste byli zamilovaní do spolužačky? Mně se to stalo v posledním ročníku gymnázia. Dana se měla krásné hnědé oči a dlouhé hnědé vlasy, a když jsme byli společně s partou plavat v bazénu, mohl jsem na ní nechat oči. Začali jsme spolu chodit – do kina, na diskotéky a tak. Asi to znáte. Vodili jsme se spolu za ruce, večer jsme se políbili na rozloučenou, ale tím to tak nějak končilo. Já byl ještě takový mladý trouba, a nevěděl jak do toho. Až jednou.

Když jsme šli spolu ze školy, postěžovala si Dana na geometrii. Byla na ni – upřímně řečeno – natvrdlá. Já jsem s geometrií nikdy neměl problém, a hned jsem se nabídl že ji to doučím.

„Tak prima.“ povídá Dana. „Můžeš k nám dneska odpoledne přijít?“

doucovani-01 Zazvonil jsem u nich přesně ve čtyři jak jsme se domluvili. Dana mi přišla otevřít:
„Pojď dál, naši nejsou doma!“ řekla takovým zvláštním tónem, až jsme se zapotil. Žeby?

Bylo léto, a měla na sobě jenom kraťasy a tričko. Po podprsence ani památky, a když jsem šel za ní do obyváku, prohlížel jsem si její opálené nohy které mizely v bezpečí šortek.

Posadil jsem se na pohovku a Dana zatím donesla sešit.

„Tak čemu nerozumíš?“ zeptal jsem se a snažil se udržet oči, aby mi nelkouzaly do jejího výstřihu. Když jsem se totiž zadíval pozorněji, mohl jsem na tričku vidět obrysy bradavek. A když se Dana pohnula, ňadra se jí zavlnila, a…

„No… obsahy prostorových těles.“ vyrušila mne Dana z pozorování. „Takové to pí na druhou a tak…“

„Na třetí.“ opravil jsem ji automaticky a ztěžka polkl. „Když je to na druhou, tak je to plocha. Když je to objem tak je to na třetí. A neumocňuje se pí, ale rozměr!“ Doopravdy tohle jsem řekl. Takovej jsem byl tenkrát blbeček. Naštěstí dívky dospívají dřív, a Dana byla vyspělá docela slušně.
„Jaký rozměr?“ zeptala se nevinně.
„No, třeba délka strany – u krychle. Nebo poloměr u koule.“
„Aha… a když jsou to dvě koule?“

Bóže, ta holka je natvrdlá, pomyslel jsem si. „Když jsou to dvě koule, tak to jenom vynásobíš dvě…“ zbytek jsem nedopověděl protože až teď jsem si uvědomil její pohled upřený do mého rozkroku.

doucovani-02 Znovu mne polilo horko, a v místě kam Dana upírala své krásné hnědé oči se něco jakoby pohnulo. Konečně mi to docvaklo:

„Dvěma. Vynásobíš to dvěma. A když jsou to dvě polokoule, tak to nemusíš násobit vůbec ničím!“ a pro změnu já jsem se zadíval na její ňadra. A nejen to. Položil jsem jí ruce na tričko, zrovna do míst kde se rýsovaly hroty bradavek.

„Počkej, já sama!“ překvapila mne Dana zcela nelogickým výrokem který neměl s geometriií společné ani zblo, a svlékla si tričko.

Páni! Málem mi vypadly oči z důlků. Dana si úplně klidně odložila a obkročmo si na mne sedla. Zřejmě se rozhodla nespoléhat se už na moji aktivitu, protože poloha kterou zaujala vylučovala jakoukoli debatu

doucovani-04 o geometrii. Jediné co jsem mohl dělat, bylo líbat a laskat její báječná ňadra, pěkně napřed jedno, a potom druhé.

Líbal jsem Danu na bradavky a vdechoval vůni jejího krásného mladého těla. Rukama jsem ji držel za boky a cítil jak mi to v rozkroku tuhne a tvrdne. Ruce mi tak nějak automaticky zajely k zipu na jejích kraťasech. Zatáhl jsem, a zip povolil.

„Ty jsi ale zvědavý!“ řekla trošku zadýchaným hlasem Dana. Ale na druhé straně vyskočila, a sama se soukala z kraťasů. Na sobě měla ještě kalhotky.

„Počkej… otoč se!“ řekl jsem, jako bych náhle něco zpozoroval. Vyšlo to! Dana se otočila, a já jí stáhl kalhotky až ke kolenům.

„Teda!“ vykřikla Dana a vrhla se na mne. Kdybych tvrdil že jsem se nebránil když mi stahovala kalhoty, byl by to asi přílišný eufemismus. Vlastně když o tom tak trochu přemýšlím, tak si mi zdá že jsme se dokonce chvíli přetahovali o to, kdo bude rozepínat pásek a kdo zip.

doucovani-08 Ale nakonec jsme se přeci jen dohodli. Dana si počínala navýsost ekonomicky, takže ze mne stahovala kalhoty i slipy najednou. Zpočátku to byl trochu problém protože se nám tam „něco“ zaseklo. Ale když jsem svojeho nedočkavého ptáka patřičně usměrnil, šlo už všechno jako po másle.

doucovani-09 Dana nedočkavě odhodila moje kalhoty někam za sebe a vrhla se na mne. Klekla si přede mne, mezi moje roztažené nohy, a začala se mazlit s mým nástrojem.

„Páni! To jsem nevěděla že ssebou nosíš takové vybavení!“ vyrazila ze sebe spokojeně, když trošku nabrala dech.

„Jenom při zvláštních příležitostech.“ utrousil jsem nedbale. „To by se mi jinak špatně chodilo.“ Ale to už mne měla znovu plná ústa. Soukala můj ocas do sebe, až v ní zmizel skoro celý.

Hladil jsem ji po vlasech a užíval si to nádherné laskání. Využil jsem chvilky když udělala přestávku aby se pořádně nadechla, přitáhl jsem si ji k sobě a políbil na ústa. Přitiskla se ke mně, ucítil jsem její horké tělo a ve mně se probudila taková ta dobyvačná chlapská touha. Položil jsem Danu na pohovku a sám si lehl na ni.

doucovani-12 Líbal jsem ji na ústa, rukama ji hladil po těle, a přitom se snažil dostat do její skulinky. Už už jsem cítil jak se ptákem dotýkám něčeho horkého a vlhkého, ale dovnitř to nešlo. Dana tam jenom hmátla rukou, já přirazil, a…

„Ooooh!“ vyrazili jsme ze sebe jedním dechem. Cítil jsem jak vnikám do horké mušličky, jak si razím cestu dovnitř. Křečovitě jsme se přitiskli k sobě a společně cítili tu nádheru splynutí.

doucovani-13 Teprve po chvilce jsem povolil své sevření a začal se trochu pohybovat. Pohovka byla úzká, pořád jsme padali dolů, ale nám to nevadilo. Trochu jsem se vztyčil, abych si mohl Danu prohlédnout. Rukama jsem ji tiskl ňadra a pozoroval svůj penis, jak zajíždí do její komůrky. Pičku měla pěkně vyholenou, jenom uprostřed měla nechaný proužek krátkých chloupků. Při představě jak si ji holí jsem se málem udělal.

„Otoč se!“ vyrazil jsem najednou ze sebe. Strašně jsem zatoužil zkusit to taky zezadu. Dana ochotně vyskočila, klekla si na pohovku a vyšpulila na mne zadeček. Postavil jsem se za ni, a zajel do ní bez váhání až po koule.

doucovani-14 „Ano, tohle… ještě… to je ono… oooh!“ zasténala když jsem začal přirážet. Nedokážete si představit jak mne to vzrušilo. Její tělo se chvělo, když přirážela proti mému údu. Zůstal jsem chvíli stát, bez pohnutí, a Dana se sama narážela na můj ocas. Prsty zatínala do polštářů a hlasitě sténala: „Ano, ještě, ještě, JEŠTĚ…AHHH!“.

doucovani-15 Její vyvrcholení mne ještě víc vyrajcovalo. Cítil jsem že se za okamžik taky udělám. Chytil jsem danu za boky a začal si ji sám narážet na svého ptáka. Dana jako by to vytušila najednou ztuhla a povídá:

„Ne, do mne ne prosím!“
„Cože?“ zeptal jsem se překvapeně.

„Počkej…“ řekla a hbitě seskočila na zem. Usadila mne, klekla si přede mne a já užasle pozoroval jak bere do úst můj ohon, který se leskl jejími šťávičkami.

„Počkej… já už… já… a.. aaah!“ vykřikl jsem, protože už jsem se nedokázal dál ovládat a vystříkl jsem na ni plnou dávku. A další a další…

doucovani-16 Dana mne nepřestávala laskat a zdálo se, že jí to nejen nevadí, ale naopak, že jí to dělá dobře. Když jsem se vzpamatoval, zvedla ke mně svůj obličej po kterém stékaly potůčky mého semene:

„Neboj, beru prášky. Ale chtěla jsem to ochutnat. Je to príma!“

Ten den jsme se už k učení nedostali. Ale koneckonců, na to je přeci vždycky času dost.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 125 návštěvníků   Průměr: 2.9]

Napište komentář