Rande v parku

S Mirkou jsem se seznámil díky internetu. Úplně náhodou jsme na sebe narazili na chatu, a povídali si o všem možném a nemožném, ale – jak už to bývá – především o sexu. Mně se nechtělo spát, a ona – jak se ukázalo – pracovala jako zdravotní sestra a měla zrovna noční. Čas od času sice musela od počítače odběhnout, ale jinak to bylo fajn. Hodně holek si chatu povídá s několika klukama najednou a za chvíli už nevědí co komu řekly. S Mirkou to bylo jiné. Probrali jsme všechno od líbání až po oblíbené polohy při sexu a rozloučili se až za svítání.

Takhle jsme se po nocích potkávali pár týdnů. Občas jsme si vyměnili mejlík, ale nejvíc jsme se oba těšili na pokec přes chat. Ve všem jsme se vždycky perfektně shodli, takže není divu že jsem ji po nějaké době pozval na rande. Po počátečních zkušenostech to normálně nedělám. Kdysi jsem to párkrát zkusil, a výsledky se daly rozdělit do dvou skupin: buď na rande nepřišel nikdo, nebo se na místo schůzky dostavilo stvoření o kterém se dalo předpokládat, že Quasimodo je jeho hezčí brácha.

Proto není divu že jsem na smluveném místě v parku hodně zvědavě vyhlížel, kdo vlastně přijde. S hrdlem svírajícím se strachy jsem sledoval obtloustlou postavu která se ke mně blížila se sveřepým výrazem na uhrovité tváři. Ale dřív než moje rozklepaná dušička stihla vyřešit prastaré dilema „bojuj nebo uteč“ ozvalo se za mnou: „Ahoj! Jsi to ty?“

Vyskočil jsem. „Ahoj! Jasně že jo!“ vyhrkl jsem suverénně, protože všechno bylo lepší než ta Gandalfova sestřička, která si to ke mně rázovala.
„Ty jsi Mirka, viď?“ pokračoval jsem v nadějí v hlase.
„Hm.“ usmála se a já s úlevou sledoval jak se ta poďobaná reklama na Michelin valí kolem nás dál a dál… a pak pryč.

Posadili jsme se s Mirkou na lavičku a vzájemně jsme se okukovali. Měla tmavé delší vlasy, a na sobě jenom sukni a tenounkou blůzku pod kterou se jí vlnily kozičky – tak akorát do ruky!

„Co vlastně budem dělat?“ nadhodila Mirka opatrně. Pohodlně jsem se opřel a nastavil tvář posledním paprskům zapadajícího sluníčka.
„Budem dělat všechno to, o čem jsme si zatím mohli jenom povídat!“ řekl jsem a pohladil krásně plné stehno které mizelo pod puntíkovanou sukní.
„Tak jo!“ souhlasila dychtivě Mirka. Posadila se mi na klín, dala mi ruce kolem krku a políbila na ústa. Pak trochu zavrtěla zadečkem aby si udělala pohodlí a obdařila mne dalším úsměvem. „A kde začneme?“

vparku-01 „Myslím že jsi začala správně.“ pochválil jsem ji a  objal ji kolem pasu. Přitiskl jsem k sobě její pružné a voňavé tělo. Mirka se ke mně přimáčkla a já cítil na tváři její dech. Políbili jsme se znovu… tentokrát o poznání pomaleji a důkladněji. V kalhotách se mi začaly dít věci… a Mirce se také zrychlil dech a přestala žertovat. Líbala mne vášnivě, doslova jako o život. Její jazyk mi vklouzl do úst a přejel mezi horním rtem a předními zuby. Přivřela oči a začala přerývaně dýchat.

Vyhrnul jsem jí blůzku a polaskal její kozičky. Měla krásně tvarovaná ňadra s velkými světlými bradavkami, které si přímo říkaly o pohlazení. Ale moje dlaň se tam dlouho nezdržela a sjela přímo do jejího klína. Zajel jsem jí pod sukni a ucítil horkou vlhkou látku kalhotek. Chvilku jsem ji přejížděl konečky prstů a pak jsem odsunul ten překážející proužek látky stranou.

vparku-02 vparku-03 Mirka lehounce vykřikla vzrušením. Rozhlédl jsem se kolem. Už se pomalu stmívalo a park byl prázdný. Nikde nikdo. Přejel jsem prstem vlhkou brázdu její kundičky a cítil jak mi pod rukama měkne a vlhne. Zajel jsem jedním prstem dovnitř, potom druhým… a začal se uvnitř pohybovat. Mirka se zavřenýma očima pohupovala pánví proti mým pohybům a vrněla blahem.

„Dobře si pamatuješ co jsem ti říkala, jak to mám ráda!“ zašeptala.
„Pamatuju si dobře všechno.“ odpověděl jsem a hádal co přijde dál. Podle toho co mi vyprávěla na chatu byl její další oblíbenou činností orální sex. Že by… ?

Ano. Mirka se najednou vyprostila z mého sevření, moje prsty s mlasknutím vyjely z jejího hnízdečka a její prsty se začaly dobývat do mých kalhot. Klekla si přede mnou a zručně mi rozepnula poklopec.

vparku-06 Trochu jsem se nadzdvihl aby měla snadnější práci, když tahala na světlo můj ztopořený klacek.

„A já si říkala co mně to tak tlačí!“ zapředla spokojeně a začala mi ho masírovat. Pak se naklonila dopředu… a já podle horkého a vlhkého pocitu poznal že si mne bere do úst. Cítil jsem jak krouží jazykem kolem mého žaludu, rukou mi svírá dřík a usilovně jej saje. Udělal jsem si na tvrdé lavičce pohodlí, a…

vparku-04

„Počkej, někdo jde!“ zašeptal jsem nahlas, protože se k nám blížila nějaká babička s vnoučetem, vracející se pozdě z procházky. Mirka se ale nenechala rušit.
„Neboj, stydlíne. Není z tebe vidět ani kousek, mám tě celého až v krku!“ řekla, a na důkaz svých slov si do úst nasoukala celý můj nástroj.

vparku-08 „Pojďme kousek vedle!“ rozhodl jsem, a protože se Mirka nechtěl vzdát mého ptáka, vzal jsem ji do náruče, a odnesl ji, kopající a tiše křičící na louku která byla v zadní části parku. Sem už dnes nikdo nepřijde – kromě nás. Ještě jednou jsem se rozhlédl, jestli nás tady nebude nikdo rušit, ale to už mi Mirka stahovala kalhoty, a než jsem se nadál, měla mne zase plná ústa.

vparku-09

Kouřila mne s takovým nadšením, že jsem se musel krotit abych se hned neudělal. Když jsem cítil že to na mne užuž přichází, doslova jsem se vytrhl z jejích úst a vrhl jsem se na její pičku.

Povalil jsem Mirku na záda do vysoké trávy, vyhrnul jí sukni, kalhotky shrnul stranou, a jazykem olízl štěrbinku pěkně po celé délce. A znovu a znovu a ještě jednou. Mirka jenom roztáhla nohy a sténala blahem. Propátrával jsem jazykem její závojíčky a ochutnával její šťávičky které se z ní řinuly. Ale to už Mirka zatoužila po něčem větším a tvrdším než je jazyk.

vparku-11 vparku-10 Osedlala si mne obkročmo, a nabodla se na mého ptáka. Ani se nezdržovala svlékáním kalhotek, jenom je shrnula stranou. Prudce se narážela na můj úd a netrvalo dlouho a bylo vidět že její slastný okamžik přichází. Zaryla prsty křečovitě do mých ramen a s hlasitým zakvílením se poprvé udělala. Chvíli zůstala nehybná jako socha, ale pak najednou vyskočila, otočila se ke mně zády a znovu si na mne nasedla. Než jsem se stačil vzpamatovat, už mne zase ojížděla jako zběsilá.

Byla tak divoká a vášnivá, že jsem se zatajeným dechem sledoval její běsnění. Stačilo jí několik tvrdých pohybů a zasténání vycházející ze sevřených rtů ohlásilo další dosažený vrchol.

vparku-16 To už jsem byl tak vybuzený, že jsem se ani já nedokázal ovládat. Shodil jsem Mirku ze sedla, povalil ji do trávy a stáhl kalhotky. Sám jsem ze sebe shodil zbytky oblečení které na mně nějakým nedopatřením ještě zůstaly a klekl si před ní. Chytil jsem ji za kotníky a rozpažil. Otevřel se přede mnou úchvatný pohled na sladkou kundičku,

vparku-17 zčásti vyholenou a lesknoucí se vzrušením v záři zapadajícího slunce.

Nasadil jsem svůj kolík do její brázdy a lehounce přitlačil. Špička žaludu rozhrnula stydké pysky a vklínila se dovnitř. Chvilku jsem pohupoval boky a sledoval jak Mirka zatíná prsty do trávy a nedočkavě čeká na to, až se jí zmocním. Bylo to vzrušující takhle ji dráždit, ale sám jsem to nevydržel dlouho. Pevně jsem ji stiskl, vedral se dovnitř a z našich úst se dvojhlasně vydral výkřik slasti.

vparku-15 Zajel jsem do té hladové pičky jako po másle. Hlava se mi zatočila a já přirážel a přirážel, šoustal jsem tu krásnou nadrženou holku která se během té chvíle udělala několikrát za sebou, ale já nedbal a bušil jsem do ní jako šílený. Šukal jsem ji až to čvachtalo a Mirka jenom hekala,

vparku-18 jak prudce jsem jí ho tam vrážel. Několikrát jsme změnili polohu, takže jsem mohl porovnat jak dlouho dokáže tahle kočička vzdorovat orgasmu v jednotlivých pozicích, ale nikdy to nebylo víc než pár okamžiků. A to už jsem sám cítil přicházející rozkoš.

„Pojď… dej mi ochutnat… vystříkej se mi do pusy!“ zaprosila náhle Mirka. Vysunul jsem se z jejího sladkého hnízdečka a nastavil naběhlý pyj k jejím ústům. Objala mi rukama stehna, přitáhla si mne blíž, já sevřel ten horký jílec v ruce a…

vparku-19 „Aaaah!“ zařval jsem rozkoší do večerního ticha. Páteří mi prošlehla rozkoš, a pták v mé ruce začal stříkat horké semeno po Mirčině tváři. Ta jenom otevřela ústa takže můj další výstřik už mířil mezi její rudé rty. Můj penis ze sebe chrlil další a další dávky spermatu který končil zčásti na tváři pode mnou a zčásti v lačně otevřených ústech.

vparku-20 Mirka se jenom mlsně olízla a pojala můj pulzující klacek do úst. Cítil jsem jak stříkám do ní, cítil jsem jak mne objíždí jazykem, jak mne laská a oblizuje. Ústy se mazlila s mým údem, zatímco její ruce mne hladily po slabinách a šourku. Ztratil jsem pojem o čase a vychutnával si do sytosti to báječné vyvrcholení.

Lehli jsme si vyčerpaně do trávy a tiše leželi až do setmění. Teprve večerní chlad nás přiměl naházet na sebe šaty a odejít. Ale ještě předtím než jsme se ten den rozešli, domluvili jsme si schůzku na příští den. Nemohli jsme se jí dočkat oba.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 57 návštěvníků   Průměr: 2.9]

Napište komentář