Moje první erotická masáž

eroticka-masaz-001 No tak se na něj koukněte. Není krásnej? No jasně, už slyším chlapy jak frfňaj… ale pánové, to si pište, že každá normální zdravá ženská se mnou souhlasí. A tohle krásný svalnatý tělo se mi samo dobrovolně svlíklo a lehlo si… no dobře. Lehlo si na můj masérskej stůl. To je výhoda nás, masérek, že s rukama umíme věci, který jiný holky neuměj 😉 Ale popořadě.

Láďa byl hezoun a plejboj třídy už na gymplu, kde jsem ho poznala. Tedy aby bylo jasno, poznala jako spolužáka. Ne že bych neměla zájem o bližší seznámení, ale holky na něj stály fronty a za ty čtyři roky na mně nepřišla řada 🙁 Což je třeba Ládíkovi připsat ke cti, že holky nijak zvlášť nestřídal. No prostě ideál. Po maturitě jsme se moc nevídali, spíš jen tak náhodně, až si mně najednou sám našel na Fejsbuku. Že prý mu někdo řekl o tom, že dělám v masážním salónu a prej to umím a nějak ho bolí záda a potřeboval by to namasírovat.

Jasně, teď je ti Erika dobrá, když na tebe jdou roky a záda už neslouží, co? zasmála jsem se v duchu, ale byla jsem ráda že se zase uvidíme a poklábosíme, co je nového a tak. Hned jsem se mu ozvala a domluvili jsme termín.

eroticka-masaz-003 Když dorazil do našeho masérského salónu, málem se mi podlomila kolena. Už to nebyl ten mladej hezounek, ale krásnej zralej chlap, hezky udělanej, učesanej, voňavej… no prostě k nakousnutí. Třesoucíma rukama jsem mu udělala kafe a v kuchyňce do sebe obrátila panáka koňaku, kterej tam máme pro fajnový hosty. Chvilku jsme povídali, Láďa se pochlubil vysokoškolským diplomem, dobrým zaměstnáním, a jak hraje v nějaké kapele a hraje závodně volejbal a… no prostě jsem musela zajít do kuchyňky a dát si tam ještě jednoho panáka. Čím jsem se tak mohla pochlubit já? Udělala jsem masérský kurs a masíruju. Tečka. To je kariéra, co? Masíruju utahaný managery který bolej záda, a jejich paničky který nebolí nic. Prostě kariéra nic moc.

eroticka-masaz-005 Nojo, Láďa je prostě chlap s velkých „CH“ pomyslela jsem si a hned se uchichtla, protože na „CH“ začíná taky slovo chobot a dva panáky, které jsem si dala, jsou na mně přeci jen dost. Ale co, pánbu mu nadělil, tak mu to budiž přáno. Teď ho hezky namasíruju, ať vidí, že taky něco umím. Ukázala jsem mu kde se může svlíknout a kam si má lehnout a za chvilku už přede mnou ležel krásný a usměvavý… a nahý. Tedy, přes zadek měl ručník, ale s tím si my, masérky, umíme poradit.

Začala jsem mu prohmatávat záda, obratel po obratli, abych zjistila, kde a co ho bolí… měl krásnou pevnou a hladkou kůži, takovou na tomhle masážním stole často nemívám. Bolí? A tady? Hm… a další obratel… nadechni se, Láďo… zadrž dech… tady to budeme muset uvolnit… jo… A pak mi to došlo. Že v tom dlouhém seznamu úspěchů a titulů a výher, které dosáhl, nebyla žádná zmínka o nějaké přítelkyni nebo manželce! Hm…. HM!

eroticka-masaz-011 „Tak, teď se otoč na záda!“ zavelela jsem. Položila jsem mu ruce na prsa, prsty pohladila bradavky. Tohle věru nemělo s masáží nic společného, ale Láďa měl zavřené oči a jeho tělo, které bylo předtím jako napjaté, se najednou začalo uvolňovat. Začala jsem ho hladit… ne jako masérka, ale jako pozorná a něžná milenka. Jemně jsem se ho dotýkala a on doslova zvláčněl a jeho úsměv byl… ještě svůdnější než předtím. Místností se rozhostilo ticho, které po chvíli přerušil Láďa dlouhým slastným výdechem.

eroticka-masaz-014 Tomu se nedalo odolat. Prostě to risknu. Naklonila jsem se nad něj a políbila ho. Čekala jsem, co bude, a on… usmál se na mne pohladil rukou po vlasech. „Tohle nedělej, Eriko!“ pohrozil mi žertovně. „Víš, že ses mi na gymplu líbila ze všech holek nejvíc?“ Asi jsem nasadila hodně významný otazníkový kukuč, protože spojitě pokračoval. „Nojo… já myslel, že o mne nestojíš, tak jsem se nevnucoval.“

eroticka-masaz-015 Polkla jsem. Znovu jsem ho políbila a vzápětí mi mezi rty zajela jako dravá štika špička jeho jazyka. Bylo to pro mne jako rána palicí. Ale ne tak bolestivé…vlastně naopak. Tedy spíš jako když vám někdo nedá ránu palicí takže… no… snad mi rozumíte. Pomalu jsem ze sebe stáhla tričko. „Tak Ládíčku, za tohle pozdní přiznání, dostaneš exkluzivní erotickou masáž„. Mile se na mne usmál. „Copak? Tenhle salón nabízí exkluzivní erotické masáže?“ Vylezla jsem si na masážní lehátko a obkročmo si sedla na to krásné chlapské tělo. Dívali jsme se na sebe a mně se trochu točila hlava. „Tos mi to nemohl říct?“ omluvně se usmál. „Ty chlape nesmělej… ty můj blázínku…“

eroticka-masaz-027 Políbil mne tak, že jsem se rázem vznášela na modrých obláčcích. Pevně mne držel za boky a já se cítila v těch silných chlapských rukách bezpečná a šťastná. Zajela jsem prsty do jeho hustých vlasů a pila polibky z jeho úst. Najednou mne chytil za zadek a naoko vážně povídá: a co bude s tou slíbenou erotickou masáží? Zavrtěla jsem zadečkem a ucítila pod sebou něco velkého a tuhého… Zase jsem si vzpomněla na ten sloní nos a naoko vážně pronesla. „Ale pane, erotické masáže v našem salónu poskytujeme pouze za příplatek!“. A Láďa, rozený gentleman opáčil „Jistě madam, za erotickou masáž od vás, nejkrásnější erotické masérky, si rád připlatím!“

Stáhla jsem z něj ručník a… jo! Byl to opravdu chlap s velkým „CH“. Uvelebila jsem se mezi jeho svalnatýma nohama a vzala tu krásnou tuhou žílu do dlaní. Jemně stiskla… promnula… mmm… stáhla jsem předkožku a odhalila krví nalitý lesklý žalud.

eroticka-masaz-034 Vzala jsem ho do úst a cítila, jak v něm tepe horká krev. Byl krásně teplý, tvrdý a živý… byla to nádherná ukázka mužství, kterou jsem chtěla uspokojit nejlépe, jak jsem dokázala, a… toužil po tom, aby se stejného uspokojení dostalo i mně. A vskutku, měla jsem se dočkat! Láďa ležel na zdech a užíval si mého něžného laskání, jeho svalnaté tělo se střídavě zachvívalo vzrušením a vzápětí rozvolňovalo, chvílemi mne hladil po vlasech, pak se jeho prsty naopak zaryly do prostěradla… bylo vzrušující pozorovat to krásné tělo, jak se poddává mému dráždění.

eroticka-masaz-035 Najednou vyskočil a  začal mne zbavovat zbytků oblečení. Obrátila jsem se k němu zády, aby ze mne mohl stáhnout i tu poslední nitku a on… nenechal mne otočit se zpět a začal hladit a a líbat můj zadeček. Přejížděl horkými dlaněmi mé oblinky a líbal mne, cítila jsem doteky jeho rtů které byly žhavé jako láva i chladné jako led. Oboje současně. Slastně jsem se prohnula v kříži a nastavila svůj zadeček jeho něžnostem.

eroticka-masaz-040 eroticka-masaz-042 Moje mušlička byla vyzývaně nastavená a on nezaváhal ani na okamžik. Přivřela jsem vzrušením oči, když se mne poprvé dotkl jazykem. Jako malý hádek se vplížil mezi záhyby mého lůna a roztančil se tam v divokém reji. Tiše jsem vykřikla a zakousla se do kloubu ohnutého ukazováčku. Tak intenzivní to byla slast!

Ale jeho útoky neustávaly. Jeho pevný jazyk teď kroužil kolen ústí mé studánky a vydával se všemi směry na výzvědné výpravy. Bože, to bylo tak vzrušující! Teď asi zabloudil… nebo… ne, tam ne! To přece… oh… to je přece tak… Jaké je to správné slovo? Perverzní? Vzrušující? Rajcovní? Krásné? Cítila jsem se jako panna, která poprvé poznává krásu a vzrušení milostných hrátek. Mou zadní dírku ještě nikdo nikdy takhle nelaskal… ach… ano… ještě… oooh!

eroticka-masaz-059 eroticka-masaz-058 Něžné doteky náhle ustaly. Láďa si klekl za mne a já ucítila doteky jeho skvělého mužství. Ach ano… pojď… pojď do mne, chci tě cítit v sobě! Jen mi ta myšlenka bleskla hlavou, už jsem cítila, jak si razí cestu okvětními lístky mého poupátka. Roztáhl mou mušličku až k prahu bolesti a slasti zároveň.

Vykřikla jsem rozkoší. Jeho proniknutí bylo tak vášnivé a tak dychtivé, že jsem jej cítila každičkým nervem mého těla, kterým projela vlna nečekané rozkoše. Nevím, jestli to bylo tou dlouhou a neobvyklou předehrou, která mne tak vzrušila, nebo tou představou mohutné žíly, která mnou proniká, ale s prvním proniknutím se mi zatočila hlava ve slastném vyvrcholení. A můj partner nepřestával! Útočil na mou studánku lásky divoce, prudce ale přesto něžně a já se vznášela v nepopsatelné orgastické křeči.

Vyčerpaně jsem si lehla na bok, ale můj hřebec nemínil tak rychle skončit. Zajel do mne zezadu, ale protože tím měl přeci jen omezenou možnost pohybu, mohla jsem se trochu dát dohromady.

eroticka-masaz-079 Srdce mi bilo jako o závod a sotva jsem popadala dech. Tak nevím, kdo komu tady dává erotickou masáž, blesklo mi hlavou. Takhle blaženě jsem se snad ještě nikdy necítila. Můj nový milenec byl ve mně téměř bez pohybu, jako by také odpočíval, ale v tom spojení jsem cítila každičký záchvěv jeho těla. tehdy jsem pochopila význam toho sousloví „být jedno tělo“. Byli jsme spolu, dokonale spojeni, a mým tělem se začala rozlévat další vlna slasti. Och… ano… už je to… AAAH! eroticka-masaz-104 Když jsem přišla k sobě, hladil mne po vlasech a usmíval se. „Jsi tak krásná… vzrušujíc… vášnivá…“ Začervenala jsem se. „To Ty!“ a myslela jsem to doopravdy. Takovou vášeň a vzrušení jsem ještě s nikým nezažila. Bylo to neuvěřitelně krásné, až jsem se bála, že se probudím a budu sama v posteli… a asi by to byla pořádně promáčená postel! „Můžu teď nahoru? Chci ti to všechno oplatit!“. Usmál se.

eroticka-masaz-108 eroticka-masaz-109 Osedlala jsem si toho hřebce a „nahmatala“ svým klínem jeho tuhý dřík. Lehounce jsem se o něj otřela… a znovu… a ještě… Ty letmé doteky ho vzrušovaly… a mně taky.

Bylo to nekonečné oddalování neodvratitelného. Oba jsme věděli, že dříve nebo později zajede ten mohutný úd do mého hladového klína, ale oba jsme se vzrušovali tím bojem o to, kdo podlehne tomu vábení jako první.

Z mé studánky kanuly krůpěje vzrušení a skrápěly jeho mohutné mužství. Na chvíli jsem ucítila jak se jeho vrcholek dotýká mého ústí… malinko jej roztahuje, dotýkáme se těmi nejcitlivějšími místy našich těl… pak se zase vzdálíme. Jen jeden něžný dotek a pak zase pauza…. k čertu s tím! Zatoužila jsem po úplném splynutí, chtěla jsem ho mít celého, hluboko v sobě, teď hned. Rozhodla jsem se na něj zprudka nasednout, aby mi již neunikal, když vtom…

eroticka-masaz-122 eroticka-masaz-125 Jeho tělo se náhle vzepjalo. Ucítila jsem ocelový stisk jeho rukou, které mne doslova narazily na tvrdý vztyčený kůl v jeho klíně. Zaráže ho do mne tvrdě a nekompromisně, nemohla jsem se ani hnout, byla jsem jako papírová lodička na rozbouřeném moři, které si s ní dělá co se mu zamane. Ale tohle moře nepřinášelo zkázu, ale rozkoš. Opět jsem pocítila tu krásnou závrať, která mi zavřela oči, rozvibrovala všechny buňky mého těla a vynesla do závratné výše absolutní slasti.

Když jsem otevřela oči, políbil mne něžně na ústa. „Chlape, ty jsi k neutahání!“ usmál se. „A co ta erotická masáž?“

eroticka-masaz-126 Tak teď uvidíš, co dokážou šikovné ruce zkušené masérky! řekla jsem si v duchu a chopila se toho stále vztyčeného nástroje, který mi přinesl tolik slasti. Začala jsem jej jemně zpracovávat. Napřed pomalu, pak rychleji… a ještě rychleji…. Cítila jsem jak v něm tepe horká krev… Začal vzrušeně dýchat… „Jo… jo… to je ono… nepřestávej!“ stiskla jsem ho ještě silněji. Vtom se jeho tělo napjalo… vykřikl, a z na mé tělo dopadla sprška voňavého horkého semene. A za ní další… a další!

Jeho vyvrcholení bylo nádherné, vzrušující. Jeho stažená tvář s přivřenýma očima, ústa, ze kterých se draly výkřiky slasti… a v ruce jsem držela úd, ve kterém jsem cítila orgastické stahy.

eroticka-masaz-137 Místnost zaplnila vzrušující vůně mužského spermatu. Cítila jsem ho i na svém těle, na rukou, měla jsem ho všude. A umiňovala jsem si, že příště si musím dávat větší pozor a zachytit jeho vyvrcholení do úst. A pak taky do svého klína. A taky… v hlavě se mi rozběhl nekonečný seznam poloh a možností vyvrcholení které s ním chci zažít.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 191 návštěvníků   Průměr: 2.9]

Napište komentář