Kurtizána

Byla hluboká noc. V pokoji byla naprostá tma, kterou ručilo jen několik tenkých paprsků měsíčního svitu. V  pokoji penzionu bylo jen pár kusů nábytku, dvě postele na opačných koncích pokoje. Ona seděla na té blíž u okna. Schoulená do klubíčka a třásla se. Byl to krásný den, který s ním prožila, ale ty následky! Byli už dlouho kamarádi a tenhle výlet byl pro oba něco jako vysvobození. Oba sem utekli od problémů, od lidí, který ty problémy způsobily. Oba byli podvedení, jejich láska je zklamala. Zklamala a podvedla je s láskou toho druhého. A tahle dovolená? Ta vlastně byla pro ně čtyři. Oni nakonec jeli sami.

Tento den strávili chozením v Adršpašských skalách. Pak si půjčili koně a vyjeli si. Jen kdyby si byla bývala nezapomněla vzít sluneční brýle. Mohla by teď v klidu spát a ne tu sedět a s každým nadechnutím cítit tu příšernou bolest hlavy z toho jak jí na vyjížďce problikávalo slunce skrz koruny stromů do očí. Seděla na posteli, Ze začátku jen nemohla spát, ale asi po hodině už nemohla ani ležet jak jí pulsovaly oči od bolesti. Seděla schoulená, čelo opřené o kolena. Po další hodině bolesti už začala plakat. Seděla a tiše vzlykala. Oči se tím bránily tomu tlaku. Už už ho chtěla vzbudit, ale nakonec si to rozmyslela. Věděla, že teď jí nemohl pomoct a prášky u sebe neměl, to věděla jistě. Vzbudila by ho, aby mu řekla, nemůžu spát, to bylo přece směšný. Z hrdla se jí znovu ozvalo několik vzlyků. Rychle si přikryla rukou ústa. Snad ho nevzbudila. Sice se pohnul a zamručel, ale vypadalo to, že spí.

On ale nespal. Probudil se. Jen tiše ležel. Zdálo se mu, že ji slyšel vzlykat. Nechtěl se obrátit. Chtěl mít jistotu, chtěl se připravit na to, že vstane a půjde k ní aby ji utěšil. Nebyl si vůbec jistý co jí řekne. Jejich bolest byla stejná. Jejich drahé polovičky je podvedly, zahnuly jim. A co horšího, spolu. Znovu zaslechl zavzlykání. Tiše si povzdechl. Zvedl se z postele a šel za ní. Ani to nepostřehla. Přišel až k ní. Sedl si před ni a pohladil ji po lýtku. V tu chvíli znovu mohutně zavzlykala, ale tím jak jí vyděsil svým dotykem a svou přítomností tak trochu zahýkala jako oslík. 😉 "Maličká, neplakej, on za to nestojí!" Chvilku ještě jen tak bezmocně rozhazovala rukama, než jí vzlyky dovolily říct souvislou větu. Chvilku na ní nevěřícně koukal. Trvalo mu než mu došlo co je příčina jejího pláče. Vzal jí za ruku a vedl do koupelny. Slyšel za sebou jak při každém kroku, kdy se její pata dotkla země sykla bolestí. Otočil se a vzal ji do náruče. Byla lehká jako pírku. Bál se ji pevněji obejmout, aby ji nerozmačkal. V poslední době na ní bylo dost vidět, jak se trápí tím rozchodem. Zhubla, byla bílá jako stěna. V koupelně ji posadil na zem vedle umyvadla. Pod zadeček jí dal ručník, aby jí podlaha tak nestudila.

Hleděla na něj a po tvářích se jí stále koulely slzy. Namočil nějaké kapesníky. Z lednice přinesl led. Zabalil jeho kousky do kapesníků a začal jí ledovat oblast okolo očí a pak i samotné oči. Seděl obkročmo okolo jejích nohou, které měla přitažené na prsa. Měla na sobě jen tílko a nohavičkové kalhotky. Byla štíhlá, měla krásnou postavu, dlouhé nohy a krásnou hustou hřívu vlnitých vlasů. Něžně ji hladil po vlasech. Ledování docela zabíralo. Bolest ustoupila nebo jí minimálně necítila tolik jako předtím. Začala se dokonce i trochu usmívat. Trochu s ní laškoval. Kreslil jí ledem po tváři. Ten se rozpouštěl a ledové kapky jí stékaly až na krk. Naskočila jí husí kůže. Ale on nepřestával. Škádlil jí ledem na krku. Vypískla, jak ji studil. Až jedna kapka si našla cestu z krku přímo za tílko. Putovala z krku do úžlabinky mezi její plná prsa. Ona se jen smála, v očích se jí mihotaly plamínky. Ruka s ledovou kostkou se náhle zastavila a oddálila. Ustrnul pohledem na jejím dekoltu a bezmyšlenkovitě hleděl na tu mokrou cestičku, kterou zanechala kapka, která zmizela za tričkem. cítil jak v něm narůstá touha, přemýšlel jak by vypadala její prsa osvobozená, volná, když by se jen tak pohupovala tím jak se smála. Přemýšlel jak by byla hebká na dotyk, jak by se krásně vešla do dlaně, přemýšlel jak by je dráždil, laskal jejich růžové hroty. Nakonec si představoval, jak by chutnala. Ochutnal by nejdříve jednu bradavku a pak druhou.

Kroužil by okolo ní jazykem. Zamžikal, aby se vzpamatoval. Zaostřil pohled do její tváře, ale viděl, že ona sleduje jeho rozkrok. Pak si to uvědomil i on. Jeho zasnění nezůstalo bez následků. Na boxerkách měl obrovskou bouli. Celý zrudnul. Podíval se na ní. Čekal cokoli… strach, pohoršení, stud, ale to co viděl ho dostalo. Hleděla na jeho boxerky. Nádherně se usmívala, tváře měla lehce zrůžovělé, ale oči jí hrály životem, vzrušením a šibalstvím. Položil rychle led, dlaní si přikryl rozkrok a chtěl se zvednout. Vstát na nohy mu dovolila. Ale pak si před něj klekla. Držela ho za spodní okraj boxerek. Chvilku na sebe tak hleděli. Ona vyplázla jazyk a náznakově jakoby olizovala jeho penis. Kopírovala nad boxerkami jeho chloubu. Zalapal po dechu. To co před ním předváděla ho přivádělo do tranzu a když si navíc sundala tričko dalo už se mluvit doslova o šílenství. V penisu mu pulsovalo. Měl ho ztopořený, až to skoro bolelo. Než se vzpamatoval, stáhla mu boxerky. Jeho úd se tyčil proti jejímu obličeji. Vyplázla jazyk. Rozkmitala ho a začala se blížit k jeho žaludu.

Vzala ho do ruky a začala po něm přejíždět. Následně dorazil její jazyk ke špičce. Zakmitala na něm a poté se začala přesouvat přes uzdičku po spodní straně penisu až ke kulkám. Na každou vtiskla horký polibek, každou vzala mezi rty a chvilku ji sála. její drobná ručka klouzala po penisu nahoru a dolů. Díval se na to všechno shora, teď už opřený dlaněmi o stěnu, u které seděla, aby to všechno ustál. Ona co chvilku se mu zadívala do očí, Mlaskla a labužnicky se olízla. Konečně ho vzala do pusinky celý. Začala ho kouřit. Vždycky po něm chvíli rejdila jazykem a chvíli si ho rychle zasouvala do úst. Její prsa se zběsile bimbala do rytmu. Propletl jí ruku do vlasů. Chytil ji za ně a trochu upravil tempo. Stačilo, aby ho dvakrát polkla úplně celého. V penisu mu prudce několikrát zaškubalo a už se její pusinka plnila jeho spermatem. Neunikla jí ani jediná kapička, slízala z něj úplně všechno. Zhroutil se zpět k ní na podlahu. Vzal její hlavu do dlaní a dlouze, něžně ji políbil. Znovu ji vzal do náruče a odnesl si ji jako nějakou vílu. Uložil ji do svojí postele. Přitulil se k ní a znovu si vyžádal její nádherné omamné rty.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 29 návštěvníků   Průměr: 3.1]

Napište komentář