Vlak

Nastoupil jsem do čekajícího vlaku. Uprostřed vagonu jsem našel prázdné kupé, zatáhl závěsy na dveřích a uvelebil se. Chtěl jsem si nerušeně zdřímnout.

Probudil mne tlak na ruce. Otevřel jsem oči a s úžasem zjistil, že mi na ruku sedla dívka v krátkých minišatech, šňůrku uvázanou za krkem, rusé vlasy v drdolu.

„Ach promiň.“ Řekla a vstala. Uvědomil jsem si, že mám otevřenou pusu. V  místech, kde mi přisedla ruku, byl mokrý flek. Přičichl jsem k němu. Voněl ženským pižmem, dřevitou vůní. Olíznul jsem ho, chutnal medově. S úžasem jsem si uvědomil, že dívka je naostro. Ucítil jsem ihned tlak v poklopci.

Závěsy zůstaly zataženy, dívka vytáhla z batohu banán. Pohladila ho a pomalu sloupla slupku. Obnažený banán si strčila mezi růžové rty a pomalu ukousla. Tělem mi projel elektrický šok. Ukusovala, olizovala a mlaskala. Když dojedla byl jsem nesmírně vzrušený. Otočila ke mně hlavu a pohledem sjela na mezi nohy. Natáhla ruku a nehty přejela bouli v rozkroku. Pak rozepla poklopec, vytáhla vzrušený penis, vystrčila špičku jazyka a přejela vršek žaludu. Myslel jsem, že exploduju. Chytnul jsem ji za hlavu a prudce přitáhl do klína. Zajel jí do pusy až po mandle, ale jí to nevadilo. Začal jí klouzat po jazyku sem a tam, bylo to horké, pulsující a mokré. Vykasal jsem jí šaty a přitáhl si ji. Dívka roztáhla nohy, penisem v dlani obkroužila poštěváček a zajela na začátek kundičky. Vyrazil jsem nedočkavě naproti, až vykřikla, prohnula se v zádech. Sundal jsem jí ramínka a začal lízat napnuté bradavky, kousat je a sát za mohutného přirážení. Dívka se opírala nohama o sedadlo, ruce zvednuté držela se horní police a nadlehčovala. Klouzal tam jak po másle, konečně přišel její orgasmus, svírala tak, že jsem nemohl prorazit a můj penis byl na vrcholu blaha, začal stříkat. Pokropil její stahující se stěny kundičky, chrlil to bílé horké magma a já si musel taky zakřičet. Pomalu jsme ustávali v pohybech.

Dívka vytáhla z batohu kapesníky a beze slova mi jedny podala. Otřeli jsme se, dívka se ke mně nahnula a políbila mne. Krásný vlahý polibek. Pak otevřela dveře a odešla. Nebýt rozpenutého poklopce, myslel bych si, že se mi to zdálo.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 45 návštěvníků   Průměr: 2.5]

Napište komentář