Vive la France!

Po rozvodu jsem se snažil najít přítelkyni, se kterou bych to nějak doklepal až do důchodu. I když jsem krásný, mladý, bohatý a moudrost ze mne kape jako cukr z melounu; ukázalo se, že najít pořádnou ženskou je větší problém než pěstování banánů v Grónsku (pokud jste byli v Grónsku, jistě víte o čem mluvím). Všechny známosti trvaly jen pár týdnů, v lepším případě měsíců a i když to nebylo nezajímavé, nebylo to TO, co jsem od života očekával.

S Klárou jsem se seznámil přes inzerát. byla hezká, milá, chytrá, a protože se blížilo léto, řekli jsme si že společně na týden někam vyrazíme. Rozhodli jsme se pro Paříž. Klárce to připadlo romantické a mně lákalo podívat se do Louvru. A oba jsme se těšili na posezení v kavárničkách nad šálkem horké čokolády.

Do hotelu jsme se dotrmáceli pozdě večer. Padl jsem do postele a usnul jako pařez. Před odjezdem jsem musel narychlo vyřídit pár urgentních věcí a poslední týden jsem toho moc nenaspal. A teď jsem si to vynahradil. Když jsem rozlepil oko, bylo už světlo a místo v posteli vedle mne bylo prázdné. Ležel jsem se zavřenýma očima a vychutnával si pohodu když člověk nemusí vstávat a má před sebou ještě několik dalších podobných dnů.

vivelafrance-002 Náhle slyším jak cvakly dveře a na dlažbě v předsíňce zaťukalo známé staccato vysokých podpatků. Klárka tedy nebyla v koupelně jak jsem si myslel, ale byla už někde venku! Měl jsem stále zavřené oči, ale cítil jsem jak si klekla na postel a sklonila se nade mnou. Ucítil jsem její dech, potom lehký polibek.

vivelafrance-012 „Vstávej miláčku! Venku je krásně!“
Zamžoural jsem a přitáhl si to vonící krásné tělo blíž k sobě.
„Dobré ráno!“ usmál jsem se.
„Byla jsem se projít, venku už zametají ulice, svítí krásně sluníčko, na obloze ani mráček a hned za hotelem je krásný parčík.“ hlásila mi Klárka zvonivým hláskem. „Tak koukej vstávat!“
„Já vstávám!“ protáhl jsem se.
„Takhle se vstává?“ zasmála se. Pak se mi podívala do tváře a protože už jsme se znali víc než měsíc, došlo jí to a podívala se mi pro jistotu ještě jinam než do tváře.

Rozepnul jsem jí knoflíček u šortek.
„Paříž nám neuteče. Stojí tady už pár set let a pár set let tady ještě stát bude.“

A zatímco jsem Klárku zbavoval přebytečného oblečení, vysvětloval jsem jí, že zatímco města stojí po věky věků, jsou jiné věci, které stojí jenom občas, a když stojí, tak stejně nemůžu jít dolů na snídani protože bych budil zčásti rozpaky a zčásti závist.

vivelafrance-020 vivelafrance-021 „No tak dobře!“ řekla Klárka naoko rezignovaně. Já teď stejně taky nemůžu jít na snídani, protože bych seděla v mokrém.“

„Ukaž?“ vsunul jsem jí ruku do kalhotek… nelhala. Nic mne nedokáže vzrušit tolik jako pocit, že mne partnerka chce… že po mně touží. A teď to bylo… doslova hmatatelné.
Povalil jsem Klárku na záda a začal ji líbat do slabin. Pomaloučku jsem se blížil k její mušličce. Ještě byla ukrytá pod tenkou látkou černých krajkových kalhotek, ale už jsem cítil její vůni. Tu nezaměnitelnou vůni, která mne tak vzrušuje.

vivelafrance-034 Kalhotky musely dolů a já mohl konečně políbit tu sladkou kundičku, která už byla celá orosená touhou. Klárka si holí každičký chloupek, takže lízání takové hlaďoučké mušličky je vždycky úžasný zážitek. A navíc mi báječně chutná.

Projížděl jsem špičkou jazyka tu sladkou škvírku tam a zpátky… a když jsem cítil jak zadržela dech, zajel jsem co nejhlouběji dovnitř. Tiše zasténala a její prsty se zaryly do prostěradla. Chvíli si to takhle užívala a pak se rozhodla že mi to oplatí.

vivelafrance-044 Překulila se na mne a políbila špičku mého údu.
„Mmm… ten je krásnej!“ pochválila mi ho a mlsně olízla. Nasoukala si ho do úst a začala ho lačně kouřit.

Pomaloučku z něj stáhla předkožku a jazykem olízla obnažený žalud ze všech stran. Obkroužila ho jazykem a pak se svezla dolů… políbila mne na šourek, do slabin… chvíli si hrála v mém rozkroku a pak se její jazýček začal šplhat zpátky na vrcholek mého údu.

vivelafrance-041 vivelafrance-042 Klárka mi to nedělala ústy proto, že bych si to přál. Ona to prostě měla ráda. To na tom celém bylo tak skvělé. Dělalo jí dobře mít v ústech ten kus tvrdého chlapského masa, objíždět ho jazykem, sát, hrát si s ním. Vydržela by to dělat snad celé hodiny, kdyby…

…Kdyby nebyly věci, které má ještě raději! Lehla si na mne, políbila na ústa a zašeptala mi do ucha: „Pojď, vem si mne. Chci Tě…. Moc tě chci!“

vivelafrance-123 Pohladil jsem ji po vlasech. V očích jí tančily jiskřičky vášně, které zbožnuju. Vždy když měla chuť se milovat, neostýchala se mi to říct. A dokázala mi to vždy říct tak, že mne nikdy ani nenapadlo říkat něco o únavě nebo bolení hlavy. Vždycky jsme to chtěli oba. A moc! Překulil jsem se na ni a zajel svým zduřelým mužstvím do její promočené kundičky. Blaženě jsme vydechli. Oba současně. A pak už jen následovalo to báječné dlouhé milování, při kterém člověk ztratí pojem o čase i o tom kde se právě nachází.

Zajížděl jsem do té sladké mušličky jako po másle a těšil se pohledem do její krásné vzrušené tváře. „Pojď ke mně… chci tě obejmout…“ zašeptala a  něžně se ke mně přivinula.

vivelafrance-130 vivelafrance-133 Vstal jsem a opřel se o stěnu, Klárku stále nabodnutou na svém údu. Bylo lehoučká jako pírko, tiskla se ke mně a slastně se kroutila v bocích.
„Ano… ano… takhle je to… jo… jooo… JOOO!!!“

V téhle poloze jí stačilo jen pár okamžiků a její tělo se zaškubalo v křečích rozkoše. Křečovitě se mne držela, tiskla se ke mně a zároveň se prudce nabodávala na můj penis. Celá rozechvělá pomalu otevřela oči a políbila mne vyschlými rty. „Co mi to děláš? Smí se to?“ zašeptala. Byla to taková její řečnická otázka, na kterou se neodpovídá. Alespoň ne slovy.

„Teď se otoč… chci Tě zezadu!“ řekl jsem namísto odpovědi. Poslušně, jako malá holčička se postavila ke zdi a prohnula se v bocích. Přistoupil jsem k ní, pohladil ji po zádech a…

vivelafrance-140 Sevřel jsem její krásné tělo v bocích a vstoupil do ní. Pomaloučku jsem se zasouval do její mušličky. Cítil jsem jak se při tom pronikání předkožka postupně shrnuje, obnažuje žalud, lehounce se napne a já cítím na svém podbřišku dotek jejího oblého zadečku. Klárka se opírala rukama o zeď, viděl jsem jak se jí při každém mém přírazu napínají svaly… chvíli jsem ji držel za boky, pak ji hladil po zádech, sevřel jí v dlaních zezadu její krásná pevná ňadra a tiskl je jako by mi šlo o život.

vivelafrance-144 vivelafrance-148 Pak se otočila a já si ji vzal zepředu. Vestoje, její nohu na rameni jsem šoustal do té sladké kundičky až jsme se vyčerpaní sesunuli dolů na postel. Tekl z nás pot, ale stále jsme neměli dost. Nedokázali jsme se jeden druhého nabažit.

Lehl jsem si na záda a Klárka si mne osedlala. S přivřenýma očima se vozila po mém na kámen ztvrdlém údu a tiše přitom vrněla blahem. Sledoval jsem ji jak si to užívá a neodpustil jsem si, abych ji nezačal ještě dál rajcovat slovy:

vivelafrance-095 „Děláš si dobře?“
„Mmm… moc dobře!“
„Cítíš ho tam? Jak je velkej a tvrdej?“
„Oooh… joo… cítím ho až někde v krku!“

Oba nás takové povídání při milování vzrušovalo. A já podle toho na Klárce dobře poznal když se blížil její vrchol. To přestala odpovídat a namísto slov vyrážela jenom hlasité sténání. Pokud ovšem nezačala přímo křičet.

Stejně jako teď. S přivřenýma očima se soustředila na vlastní slast. Její pohyby už nebyly tak vláčné, ale tvrdě a křečovitě se nabodávala na můj pyj

vivelafrance-094 vivelafrance-096 a ze sevřených rtů vyrážela jen neartikulované zvuky mezi které se občas připletlo nějaké to slůvko: „Ooooh… dělej….jo… jooo… já si tě ojedu sama! Mmmm…“

Bylo vidět že to má doslova na krajíčku. Přejížděl jsem prsty pravé ruky ve žlábku mezi půlkami jejího zadečku a vždy jsem lehounce přitlačil v místě její druhé dírky. Neskutečně ji to vzrušovalo. Když jsem začal nasliněným prstem masírovat vstup do jejího zadečku, téměř znehybněla a její tělo se úplně roztřáslo. Náhle se vzepjala, zaryla mi nehty do ramene až jsem sykl bolestí a z hrdla se jí vydral výkřik rozkoše, při kterém mi až zalehlo v uších.

vivelafrance-076 Vyčerpaně padla na postel vedle mne a zprudka oddechovala. Vypadalo to, že má dost a potřebovala by si chvilku vydechnout. Ale byl jsem tak rozjetý, že to nešlo jen tak zastavit. Klekl jsem si za ni a ať se jí to líbí nebo ne, zarazil jsme svůj úd do její kundičky a začal tvrdě přirážet. Klárka poslušně vyšpulila zadeček a prvních pár okamžiků jen pasivně držela.

vivelafrance-081 Pak ale jakoby chytila druhý dech a začala sama přirážet. Mně stačilo jenom klečet a držet. Její mušlička se sama lačně napichovala na mé mužství a dělala mu neskutečně dobře.

Obvykle se v téhle poloze hodně rychle udělám, ale tentokrát jsem to vydržel. Chtěl jsem si ještě užit to krásné a vzrušující milování, které nám oběma dělalo tak dobře. Hladil jsem ji, laskal a přirážel, naše těla se proplétala až nakonec – ani nevím jak – jsem se ocitl dole a Klárka na mně rajtovala jako na divokém hřebečkovi.

vivelafrance-110 vivelafrance-117 Držel jsem ji za boky a pomáhal jí napichovat se na mne hezky jako na rožeň, a pak jsem jí chvíli prsty hladil na poštěváčku, dokud jsem neuslyšel ty známé vzdechy neomylně prozrazující dosažení dalšího vrcholu tohoto rána.

Klárka se překulila na bok vedle mne a lapala po dechu. Přitulil jsem se zezadu k ní a mé mužství jakoby samo našlo cestičku do jejího klína. Zlehka jsem vnikl dovnitř a bez hnutí vyčkával až se trošku vydýchá. Ale Klárka jakmile mne cítil v sobě začala hned spokojeně vrtět boky a dál a dál se na mne narážela.

Nebylo ta žádné divoké šoustání, spíš jenom taková mezihra. Vzájemně jsme se líbali a hladili až mi nakonec dala Klárka ochutnat svou mušličku.

vivelafrance-156 vivelafrance-162 Klekla si nad mým obličejem a já jazykem propátrával každičký záhyb jejího pohlaví.

Chvílemi jsem špičkou laskal její klitoris, chvílemi projížděl to sladkou škvírku po celé délce až dozadu k uzounké dírce jejího zadečku. Netrvalo dlouho a Klárka dostala chuť mi to oplatit. Šedesátdevítka byla optimální řešení. Lehla si na mne a zatímco já jsem pokračoval v té vzrušující práci na jejím klíně, cítil jsem doteky jejích horkých rtů na svém údu. Zprvu nesmělé, ale pak stále intenzivnější a divočejší laskání prozrazovalo, že se Klárka dostává znovu do ráže.

vivelafrance-168 Rukama jsem svíral pevné obliny jejího zadečku a vychutnával si to nádherné laskání. Nejprve jsem cítil její jazýček pátrat v mých slabinách, ale po chvíli se vrátila zpět k mému ztopořenému mužství a nasoukala si mne do úst. Začal jsem opatrně přirážet do její něžné pusinky a užíval si pevné sevření jejích krásných rtů.

Bylo to nekonečně krásné mazlení, které mohlo trvat několik minut a dostalo mne doslova do varu. Cítil jsem touhu proniknout do ní, vrazit svůj pyj do jejího klína a zmocnit se jí. Vymanil jsem se z jejího sevření a otočil ji na záda. V jejích očích jsem zahlédl překvapení, rychle vystřídala rozkoš v okamžiku, kdy jsem do ní vnikl. vivelafrance-199 Tohle už nebylo milování. To byla prachsprostá šoustačka, při které pleská sval o sval a pot stříká na všechny strany. Bylo to divoké a živočišné, prastarý rituál při kterém se muž zmocňuje ženy a činí z ní nástroj své rozkoše.

Nevnímal jsem výkřiky, které se draly Klárce z hrdla. Bušil jsem do jejího klína jako rozříjený samec který sobecky spěchá ke svému vrcholu. Konečně byl tady! Cítil jsem jak mi celým tělem probíhají jiskřičky které neomylně prozrazovaly že mé vyvrcholení se blíží.

Přiskočil jsem z boku ke Klárce a v okamžiku kdy jsem namířil na její tvář, tělo mi zkroutila slastná rozkoš a první výstřik směřoval přímo do jejích otevřených úst. A po něm další a další.

vivelafrance-211 vivelafrance-212 Pomalu jsem se vracel do reality. Klárka se zmocnila mého údu a pečlivě ho čistila jazykem. Na tváři, na hrudi, na jejích krásných ňadrech byly cákance mého semene, které z ní v úzkých pramíncích pomaloučku stékalo dolů.

Políbil jsem ji na čelo a potom na ústa. Ucítil jsem chuť svého spermatu a  Klárka se ke mně pevně přitiskla. Naše těla se k sobě přilepila a já se po dlouhé době cítil naprosto spokojený a šťastný.

Ano, píšu to v minulém čase. Moje štěstí nevydrželo dlouho.
Ale tak už to na světě chodí.
Howgh!

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 86 návštěvníků   Průměr: 3.2]

Napište komentář