Konečně déšť

Tak tu tak sedím a v hlavě se mi opět honí hříšné myšlenky. "Bože, jak mě přitahuje ten mužskej, co dělá na zahradě naproti baráku novej altánek" nenápadně ho sleduji za záclonou a ani si neuvědomuji, že už je tolik hodin a já za chvíli musím do práce. Jdu dnes, pravda, trochu dřív, ale už se těším, až se zase naše oči setkají a já na něj hodím ten svůj nevinnej úsměv. Chodím kolem jejich baráku skoro denně a úsměvům se už neubráním a on mi to, zdá se oplácí…. "Vy se tak hezky smějete….," řekl mi tuhle a usmál se taky….. To mi sakra zvedlo sebevědomí…, s manželem doma je to tak trochu stereotypní a vášeň a divokej sex vyšuměl. Na nevěru myslím neustále, jen nevím jak se budu cítit až se to fakt stane. No, je čas vyrazit a odcházím z domova.

"Je tam na zahradě a furt tam něco kutá….." říkám si v duchu….najednou zvedne oči a já se opět neubráním nevinnému a možná už tak trochu provokativnímu úsměvu. "Dneska bude asi už konečně pršet…." řekl a pousmál se. Měl jen ustřižené montérky a tílko, které mu pasovala na jeho opálené tělo. Na to jsem fakt nevěděla co říct, debaty o počasí jsem nenáviděla….. tak jsem jen prohodila, že asi jo, a že se aspoň trochu ochladí. A šla jsem dál, cítila jsem jak mě pozoruje. Došla jsem k autobusové zastávce a najednou zahlédnu jeho auto na semaforech. Stáhne okýnko a jestli nechci vzít do města. Já se tedy rozhlídnu po zvědavejch lidech na zastávce a trochu s ostychem nastupuji do auta. Srdce mi buší o 106 a mám v puse knedlík. "Tak kam to bude???" najednou mí dojdou slova a jsem celá rozechvělá. Říkám, že mám ještě 2 hodinky čas, tak jsem vyrazila do města…. On si potřeboval něco zařídit, ale hned musí zase zpátky, neboť musí mít do večera altánek hotovej, pořádají rodinnou oslavu a žena by mu dala co proto. "Jo , promiňte, já jsem se ani nepředstavil, já jsem David…." a podal mi ruku. "Já Zuzka, ahoj…." a podívala jsem se mu do očí. Zajiskřilo to. Ještě jsem se stále chvěla. "Tak co kdybychom zašli na kafe???? když už jsme si vyměnili pár úsměvů a jsme skoro sousedi…." Souhlasila jsem a tak nějak jsem tušila, že se to stane…

David si zařídil co potřeboval pak přišel do auta a řekl mi, že se kafe konat nebude, že má lepší nápad. Zavezl mě před jeho barák a chtěl se pochlubit se skoro hotovým altánkem. Byla jsem si tak trochu nejistá, ale strašně jsme to a ho chtěla. Vystoupila jsem a počkala až hodí auto do garáže… usadil mě zatím na zahradu. "Neboj, žena dělá do večera…" a políbil mě do vlasů. Já jsem si zatím prohlídla zahradu a ujistila jsem se, že živý plot z tůjí nás bude dokonale jistit před zvědavci. David přinesl ledovou kávu a nějaké víno. "Proč se na mě vždycky tak usmíváš???" zeptal se. Pohédla jsem na něj a v duchu jsem si to přesně tak říkala….Musím mu to prostě říct… "Asi sympatie, přitažlivost, tvůj úsměv…." Pohlédla jsem mu do očí a políbil mě na rty, jen takový malý horký krátký polibek. Objala jsem ho a celá jsem se chvěla. Najednou mě nadzvedl a odnesl si mě do rozdělaného altánku, protože začalo dost pršet. Než jsme tam došli byli jsme úplně zmáčený….. triko mi dokonale rýsovalo bradavky a on mi je jemně pohladil. Začala jsem ho divoce líbat. Když viděl, že jsem se tak trochu chopila aktivity stáhl mi triko a začal mě laskat na prsou. Přitlačila jsem mu trochu víc ruku na prsa a on přidal na intenzitě. Jeho ruka mi zabloudila do kalhotek a já se už vůbec nebránila. Chtěla jsem ho hned teď.

Stáhl si tílko a já mu rychle rozepnula kalhoty, abych osvobodila jeho penis, který byl už pěkně tvrdý. Už jsme byli oba nazí. Laskal mi mou kundičkou všemi prsty, zajížděl tam tak dokonale, že jsem se byla schopná pod tlakem jeho prstů udělat. Já na oplátku jsem zvolila takovou polohu, abych ho mohla vzít do úst. Nejdříve jsem penis lehce políbila, on se na mě podíval a doslova poprosil:"Pokračuj, prosíííím…" vzala jsme jeho úd do úst a hrála si s jeho naběhlým žaludem. Pak jsem ho sála po celé jeho délce vzal moji hlavu do dlaní a určoval si tempo. Já si uvědomila, že jak je dobře vybavenej a v duchu se těšila na svůj první pořádnej orgasmus….. Pak jsme se dostali na polohu 69 a David s jazykem prozkoumal moji kundičku. Měla jen úzký proužek končící těsně u klitorisu. Pronikal s jazykem hluboko dovnitř a zase ven pak přejížděl na klitorisu a zároveň na něj tlačil jazykem. Uměl to dokonale. Já jsem se také věnovala naběhlému údu a každou chvilku jsem čekala, že mi postříká pusinku. Jazýčkem jsme zajížděla do dírky na vrcholu penisu a přetahovala mu rty předkožku. Objížděla jsem mu všechny možný místečka na tomhle nástroji a cítila jsem jak v něm cuká…. "Bože…." zasténal a stačil už jen jeden tah v puse a začal stříkat. Já ač jsem se zařekla, že tohle snad nikdy polykat nebudu, jsem doslova slízala všechnu jeho šťávu z penisu a ještě ho vysála.

"Počkej a jak k tomu přijdeš ty, moje malinká…." a opřel mě o stolek v altánku a už opět s připraveným penisem mi zatlačil na kundičku. Nebyl to problém se tam dostat, byla jsme mokrá už pěkně dlouho. Zajel tam a já ho pocítila celou jeho déllku. Teď jsem se rouhala já. "Bože…." Bral mě zezadu a jako kdyby to věděl, že to je má nejoblíbenější poloha a náruživě mě opíchal. Pak trochu změnil polohu, ale furt to bylo zezadu, ale z boku. Jednu nohu zvedl a zavedl svůj velký penis do mé kundičky. Píchal mě, jako kdyby to snad nikdy nedělal. Pak mě opět přendal na čtyři a dal mi nohy úplně k sobě aby si zúžil cestičku do mé mokré kundičky… to byl vrchol našeho zběsilého milování. Párkrát přirazil a já cítila najednou mravenčení a příjemné lechtání v podbřišku, které najednou pod tvrdým přírazem jeho penisu povolilo a mnou projela vlna neuvěřitelného krásného orgasmu. Cítila jsem jeho šťávu uvnitř v sobě jak se smíchala s mojí a bylo to něco nepopsatelného. Leželi jsem vedle sebe a hladili se. David mě začal líbat a byl schopnej dalšího čísla. Já bohužel musela do práce…"Už takhle přijdu pozdě….." zašeptala jsem mu, že milenci se musí ochutnávat po troškách jinak se sobě za chvíli omrzí…. Pohlédl mi smutně do očí byla vidět nejen na nich jeho touha. Políbila jsem ho a už jsem fakt musela…..

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 15 návštěvníků   Průměr: 3.1]

Napište komentář