Pro Anetku

ffm-trojka-002Ano, mám svého přítele. Ale Anetka je moje láska. S Anetkou se známe už od školy, společně jsme chodily na diskotéky i na rande, společně jsme poznávaly lásku. Já na rozdíl od Anetky mívám i přítele, protože by mi chybělo pořádné chlapské sevření, při kterém sotva popadám dech. Ale ani když mám přítele, na Anetku nezapomínám. Dnes má narozeniny, a já mám pro dárek – svého přítele. Tak pojď Anetko, určitě se ti to bude líbit. A neboj se, budu pořád s vámi! ffm-trojka-020 Krásně voníš! Vždy když tě svlékám, mám z toho až husí kůži. Ne, nebraň se… chci tě ještě pohladit, než si tě vezme. Chci tě pro něj připravit… aby se ti to líbilo… aby se to líbilo i jemu. Mám vás ráda oba. Tebe víc… ale jemu ani muk! 😉

Tak to je on. Pověděla jsem mu o nás všechno. Ví, co máš ráda a slíbil mi, že k tobě bude něžný. Neboj se, někdy se spolu milujeme celé hodiny. Určitě se dostane na nás, na obě!

ffm-trojka-023 ffm-trojka-029 Podívej se, nechal si boxerky, aby tě nevystrašil. Pojď, svlékneme ho. A nestyď se, je to můj přítel a tím je také tvým přítelem! Vidíš, jak se těší? Ano, to se určitě těší na tebe.

Prozradím ti malé tajemství… podívej se – takhle to má rád, tady je nejcitlivější. Někdy ho takhle laskám, až se dostane na samou hranici… pak přestanu, nechám ho vychladnout, a znovu… a zas! Cítím jak mu přitom pracují svaly, podle toho poznám, jak je daleko. Pojď… naučím tě to!

ffm-trojka-042 ffm-trojka-038 Vidíš jak ti to jde? Slyšíš jak krásně sténá? Pojď Anetko, lásko moje… obejmi mne, pomazli se ještě se mnou! Chci tě cítit u sebe… lehni si na mne… jsi tak krásná a něžná…

Cítíš HO? Ano, to jsem mu prozradila já. Ví o tobě všechno. Ví co se ti líbí, ví co tě vzrušuje. Tak ráda se dívám do tvé tváře, když jsi vzrušená. Prosím! Vezmi si Anetku… ano, hned teď… zezadu… potřebuje to… poznám to. Vidíš? Když takhle přivře oči, tak si vychutnává ten pocit, když do ní pronikáš. Cítí, jak si tvůj žalud razí cestu jejím klínem. Rozráží jej a vniká až na dno!

ffm-trojka-048 Zajeď jí do mušličky hezky hluboko! Cítím jak se celá chvěje… ano… když se takhle kouše do rtů, tak má už docela blizoučko k vyvrcholení. Ano.. ano… už…

Líbilo se ti to, Anetko moje? Je to tak vzrušující, sledovat tě, jak se oddáváš rozkoši. Krásně mne hladíš… ještě prosím, ještě! Cítíš jak jsem mokrá? To je kvůli tobě, lásko moje. Tohle se nedá vydržet… už je pode mnou loužička!

ffm-trojka-055 Vyměníme si místa, ano? Jen na chviličku! Lehni si prosím, políbím tě… máš tak mrštný jazýček. Nevím co mne vzrušuje víc… jestli ty, nebo můj přítel, který se nedočkavě dere do mého klína.

Zajíždí do mne tak hluboko… oh… bože můj… Je ještě kluzký díky tvým šťávičkám a teď je ve mně. Cítím ho… ah…. To je nádhera… dívat se na tebe a přitom v sobě cítit muže. Muže, který je divoký a nespoutaný, chce mne, stejně jako já chci tebe! Ano.. ještě.. JEŠTĚ… AAAH!!!

To byla krása! Ale teď jsi na řadě ty. Dnes jsme tady jen pro tebe! Ukaž… uvolni se. Roztáhnu tvá krásní štíhlá stehna a můj miláček tě přivede znovu na vrchol.

ffm-trojka-064 Pojď… ukaž jak umíš být něžný a divoký zároveň! Běž do ní, já ti ukážu, jak se spolu krásně mazlíme. Anetka miluje, když ji takhle hladím. Slyšíš jak sténá? Líbí se jí to!

Počkej… nechám jí ochutnat svou mušličku. To se nám líbí oběma! Oooh… cítím její jazýček v sobě… dere se tak hluboko… Mmmm… je tak vášnivá… Stejně jako ty, můj hřebečku! Jsi krásně vzrušený a tvrdý… tak pojď!

ffm-trojka-085 Mám z vás obou úplně husí kůži! Anetka ví, jak mi udělat dobře. A ty zase víš, jak uspokojit ženu. Vypadá to, že jste si padli noty. Anetka bude za chvíli znovu a já… oh… asi…

Ano.. ano… líbej mne… ona mne udělá.. hned.. ještě… AAAH! Počkej chvilku, musím popadnout dech… Ne chvíli jsem se úplně ztratila. Ale myslím, že i Anetka dosáhla vrcholu současně se mnou. Jen se na ni podívej, jak rychle dýchá. To byla krása. A díky tobě! Musíme tě teď s Anetkou dovést až do konce.

ffm-trojka-093 Udělej si pohodlí, lehni si, my se o tebe s Anetkou postaráme. Budeme se střídat… poznáš, která ústa ti dělají dobře? Anetka se mazlí s tvým mužstvím, díky kterému se dneska vznášela na vlnách rozkoše. A já se hned přidám, neboj!

Cítím, jak ti tuhnou svaly… poznám, že to na tebe přichází… slyším tě… hlasitě křičíš! Miluju tvoje vrcholy! Slyším tvé sténání a cítím jak ti v údu pulzuje a… už z tebe stříká tvé mlíčí… ještě… a znovu…

Nevím, kdo dostal více tvého semene, jestli já, nebo Anetka. Ale neboj, nežárlíme na sebe. Při polibku se v našich ústech stejně promísí. Cítím v ústech tebe i jazýček Anetky. Jsme spolu všichni tři. Mám vás ráda… oba.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 163 návštěvníků   Průměr: 2.5]

Jeden komentář na téma “Pro Anetku”

Napište komentář