Přiopilá trojka

Ta písemka… no pořádný průšvih! To nám to zkouškové období pěkně začíná. Seděl jsem v lavici měl jsem stejně mizernou náladu jako většina lidí, kteří se na tuhle přednášku zapsali. Prošlo asi tak pět lidí, ostatní si budou muset písemku zopakovat. Ach jo… Mrknul jsem vedle, kde seděla drobná blondýnka, která na tom byla asi stejně jako já. Spíš o něco hůř. Vypadalo to, že začne každou chvíli natahovat moldánky. Kývnul jsem na ni takovým tím způsobem „Tak blbý?“ a ona jen smutně svěsila koutky rtů ještě o kousek níž. Taky blbý.

Musím upřesnit, že to byly kousky krásných rtů. A to, že vypadala jako smutné opuštěné štěňátko, nebyl hlavní důvod proč jsem ji oslovil. „Tohle potřebuje panáka. Půjdeš se mnou?“ A ona… kývla.

Dvě lesbičky a já - ideální kombinace pro sex

Občas jsem ji vídal na přednáškách, ale moc jsme se neznali. Po dvou hodinách strávených v první putyce, kterou jsme potkali, jsem už věděl, že se jmenuje Lucka, tenhle semestr opakuje a vůbec z toho nemá radost. Byla… hodně sexy, ale na druhou stranu jsem z její strany necítil nic, co by mi dávalo nějakou šanci nějak intenzivněji pokračovat v dobře načatém odpoledni. Dali jsme si pár panáků a Lucce to zřetelně zvedlo náladu, ale to bylo všechno. S trochou zklamání jsem zaplatil a zvedli jsme se.

Na ulici Lucka trochu zaškobrtla a opřela se o mne. „Nejsem to… hm, zvyklá… víš?“ zahuhlala. A bylo vidět, že mluví pravdu. Chodit mohla, ale trefit domů, to asi ne. „Kde bydlíš?“ zeptal jsem se. „Já tě povedu!“ pravila nejistým hlasem. Naštěstí se ukázalo, že když jí kavalírsky nabídnu rámě, můžeme celkem dobře jít a dokonce věděla kam.

Otevřela nám její kamarádka, se kterou měla pronajatý malý byt. „Anetko, miláčku, já to nedala!“ padla jí Lucka do náruče a začala ji objímat tak nějak víc, než kamarádsky. Anetka dělala stejnou školu ale jiný obor. „Nojo, to se stává“ konejšila Lucku hladila ji něžně po vlasech. Díval jsem trochu zaraženě, jak se holky k sobě mají. Ty jejich doteky byly jiné, úplně jiné, než jak se dotýkají holky, které spolu bydlí. V jednu chvíli se dokonce políbily, ale ne na tvář… normálně na rty… a dokonce se mi zdálo, že jsem zahlédl, jak se tam mihnul čísi jazýček.

Rozhodl jsem se k akci. „Nojo, nedal to skoro nikdo. Já jsem taky vybouchl. Můžu na chvilku dál?“ vetřel jsem se, abychom nestáli mezi dveřmi. Anetka byla taky docela pěkná kočka, ale že by ty dvě… byly… lesbičky? Hlavou mi to šrotovalo. Anetka se posadila vedla Lucky a obě se začaly hladit… nu… jako lesbičky. Lucka si rozepnula blůzku a nasměrovala tam Anetce ruku, jako by se domáhala, aby ji tam někdo hladil. Sakra, to já bych se nenechal prosit!

Lucka se dostávala do ráže, už o tom nemohlo být žádných pochyb. Anetka po mně střelila okem, trochu jako by mne hodnotila a pak prohodila „Když se napije“ (to jako Lucka) „…tak je vždycky hrozně nadržená!“

To už jsem si musel poposednout, protože se mi v kalhotách začalo být hrozně nepohodlno. Posadil jsem se k Lucce z druhé strany a položil jí ruku na stehno. Pak mezi stehna… Lucka mou dlaň instinktivně sevřela mezi nohama… pak povolila, nohy naopak roztáhla a spokojeně vzdychla, když jsem dlaň posunul výš, na její klín. Rozepnula si knoflíček u kalhot a já nelenil. Zasunul jsem ruku dovnitř a ucítil její horký klín. Lucka s přivřenýma očima něco tiše zamručela, ale znělo to spokojeně a vzrušeně. To asi rozhodlo.

Zatímco jsem jednou rukou Lucce masíroval její roztouženou mušličku uvězněnou v kalhotách, Anetka postupně svlékala sebe i Lucku. Mne si skoro nevšímala a když jsem si začal taky odkládat, tvářila se, jako by to bylo samo sebou. Teprve když jsem si stáhl boxerky a odhalil své ztopořené mužství, uznale pokývala hlavou: „Tobě teda stojí!“. Taky bodejť by nestál!, pomyslel jsem si, ale nahlas jsem to raději trochu přeformuloval: „To víš, pěkná holka, to je ta nejlepší podpora erekce na svědě!“. Usmála se na mne, ale pak se zase věnovala Lucce.

Obě holky byly už svlečené a ležely na posteli, pevně zaklíněné do sebe. Vzrušeně se líbaly a zdálo se, že se beze mne docela dobře obejdou. Ale v téhle partii jsem rozhodně nechtěl zůstat stranou a jakmile se k tomu naskytla příležitost, nastavil jsem jim svůj úd. Mrkly na sebe a pustily se do něj. Páni, to bylo něco! Koukal jsem se, jak se dvě nadržené holky perou o můj penis. Soutěžily, která ho dostane hlouběji do úst a nezakucká se při tom. Lucka si začala se mnou hrát… prsty mi jemně stahovala předkožku z žaludu a zase zpátky. Vždy když odhalila můj lesklý nalitý žalud, usmála se a políbila ho na špičku. Anetka si sedla obkročmo na její stehno a třela se svou mušličkou o její sametovou kůži. Za chvíli měla Lucka na stehně mokrou skvrnu od vzrušené lasturky její kamarádky.

Viděl jsem, že jsou holky připravené obě. Tak kterou jako první? To jsem si ráno ještě nemyslel, že se budu muset rozmýšlet, do které kundičky zajedu napřed a do které potom… jo, stávají se věci. Ale samosebou, že jako první byla na řadě Lucka. Převrátil jsem si ji pod sebe a zajel jsem do ní. Oooh… to byl pocit! Můj na kámen ztuhlý penis si razil cestu jejím mokrým klínem a zároveň jsem cítil, jak mne Anetka hladí a ponouká: „Jen jí to pořádně udělej… ještě… nešetři ji!“

Lucka se mi odevzdala se zavřenýma očima a hlavou zvrácenou dozadu. Prudce jsem přirážel proti jejímu klínu a drtil její krásné tělo v objetí. Anetka se překulila ke mně a políbila mne na ústa. Zajela mi jazykem mezi zuby a rejdila tam ze strany na stranu. Zajela mi prsty do vlasů a pevně mi držela hlavu, zatímco jsem si parádně užíval s její kamarádkou. Lucka vzdychala stále hlasitěji… vlastně už nevzdychala, ale vydávala hlasité skřeky „Aaaah… Aaaa… jo jo jooo!!!“ její tělo se pode mnou roztřáslo v prvním krásném vyvrcholení.

„A teď ty!“ mrknul jsem na Anetku. Ta se jen otočila a na všech čtyřech na mne vyšpulila svůj krásný zadeček. Přiskočil jsem k ní a vrazil své kopí do její jeskyňky. „Jooo! Ty máš teda péro!“ zařičela nadšeně a přirazila proti mně. Bylo to jako souboj! Útočil jsem proti jejímu nenasytnému klínu a ona mi ty útoky vracela. Pořádně jsem ji chytil za boky a zajel do ní až po koule. Její prsty se křečovitě sevřely a z úst se jí vydral tlumený sten. Lucka se na nás chvíli dívala a pak se položila Anetce přímo před ústa. Roztáhla svá krásná stehna a nabídla jí svou vyšukanou mušličku k ochutnání. Anetka se nenechala dvakrát pobízet a přisála se ústy k jejímu klínu.

Zvolnil jsem tempo, aby si Anetka nevyrazila zuby a… kupodivu ji to vzrušilo ještě víc! Vláčným pohybem jsem se vysunul ven, chytil penis do ruky, obnaženým žaludem přejel promočenou škvírku před sebou… a pak… pomaloučku se zasunul zpátky to té rozžhavené svatyňky lásky. „Ty jeden…“ zasyčela Anetka… „a… Aaaaah!“ začala zrychleně dýchat, křečovitě sevřela Lucku před sebou a „AAAH!“ s hlasitým zasténáním se její tělo začalo divoce zmítat.

Nečekal jsem to, takže se mi vysmekla a můj penis byl náhle venku, hrdě ztopořený a mokrý od jejích šťáviček. Přitlačil jsem silou Anetku k posteli a téměř násilím se přes její křečovité pohyby prodral do jejího klína. Zařičela rozkoší a její tělo se roztřáslo ještě silněji. Několikrát jsem přirazil, dokud se její výkřiky rozkoše nezměnily ve spokojené pobrukování. Připadal jsem si jako krotitel, který zvládl dravou šelmu.

Unaveně jsem si lehl na bok a holky se ke mně vděčně přitulily. Anetka po chvilce vstala a zmizela v sousední místnosti. Když se vrátila, měla na sobě připevněný umělý penis – strap-on. „Páni!“ vydechl jsem, „ten ti sluší!“. Anetka se mi potěšeně předvedla ze všech stran. „Je to macek, viď?“ potěžkala ho svou útlou ručkou. „To teda!“ pochválil jsem ji. „Dostávám z toho mindráky… neměl bych přemýšlet o zvětšení penisu? Nemám rád, když má holka větší péro, než já.“

Anetka zajela své kamarádce jazykem přímo do análku...

„Ty něco povídej!“ ozvala se Lucka. „Ty s tím svým utahovákem nás odrovnáš obě!“ a políbila mne na špičku žaludu. Anetka si k ní přiklekla a začala jí lízat kundičku. Projížděla ji jazýčkem o celé délce, a pak ještě kousek dál a ještě dál… a já jsem vzrušeně pozoroval, jak se její laskání stále víc a víc přibližuje k zadní dírce. Lucka se při tom laskání tak nějak samozřejmě chytila mého údu, vzala jej do úst a já doslova cítil, jak reaguje na laskání Anteky. Vždy, když se její jazýček přiblížil k citlivému ústí análku, Lucka stiskla můj penis svými ústy silněji. A když se Anetka už úplně bez skrupulí zavrtala špičkou jazyka do té uzounké zadní dírky, zdálo se, že mi chce Lucka vysrknout brčkem mozek.

To už bylo na mne moc. Hodil jsem Lucku na postel a zajel do ní jediným přírazem. Potřeboval jsem šoustat, mrdat, přirážet… vrážel jsem svůj penis do její kundičky jako pominutý. Dobrých pět minut jsem jel jako mašina a Lucka jenom sténala rozkoší. Když jsem se konečně trochu uklidnil, uslyšel jsem, jak mi Anetka šeptá do ucha. „Co kdybyste se otočili, abych k ní tak mohla?“ Hned mi to docvaklo.

Překulili jsem se, abych já ležel na zádech a Lucka byla nahoře. Postel se zahoupala, jak si Anetka klekla na Lucku a pak… se chvíli nic nedělo. Pozoroval jsem zblízka soustředěnou tvář Lucky… bylo vidět jak je vzrušená, cítil jsem dole podivný tlak… Jasně! Anetka se dobývala Lucce do zadečku. Cítil jsem, jak se probojovává dál a dál a pochvíli jsem na svém penisu cítil svého velkého umělého souseda. Lucka se na mne podívala zamženýma očima „Bože… já jsem vás úplně plná!“ zavrtěla zadečkem a já ten pocit byl nepopsatelný. Neměl jsem moc prostoru, ale když začala Anetka přirážet, bylo to úžasné. Měl jsem pocit, že cítím hrbolky na umělém penisu, který se pohyboval těsně vedle toho mého, oddělený jen tenkou přepážkou. Bylo to tak vzrušující spojení, že se Lucka po chvilce udělala znovu.

Lucka měla v kundičce můj penis a v análu uměláka Anetky...

To už jsem byl vybuzený na nejvyšší míru. Chtěl jsem se vystříkat a chtěl jsem se vystříkat do Anetky. Lucka se po posledním vyvrcholení skulila na stranu a jen nás tiše pozorovala. Chytil jsem Anetku za boky a stáhl stranou řemínek od postroje, kterým měla připevněný umělý penis. Klekla si opět na všechny čtyři a já si ji vzal zezadu. Kožený postroj sice trochu překážel, ale na druhou stranu jsem jej mohl uchopit a narazit si Anetku pořádně na svůj pyj. Anetka se mi s chutí poddávala a řičela přitom blahem.

Přestal jsem přirážet, naslinil jsem si jeden prst a přiložil jej na ústí jejího análku, který mne najednou začal nevýslovně lákat. Anetka jenom blaženě zavrtěla zadečkem a rukama si roztáhla půlky od sebe. Zesílil jsem tlak a můj palec zajel do její prdelky. Panečku! Už jsem na nic nečekal, naslinil si pořádně penis a zamířil k uzounkému análku. Dostával jsem se pomalu dovnitř, napřed jen špičkou, pak tam byl celý žalud… ten krásný pocit, že už to půjde… ještě trochu naslinit… přitlačit… „Ty bejku… ty mne roztrháš!“ zasténala Anetka. Mrkl jsem na Lucku, která nás vzrušeně sledovala… ještě jsem přitlačil a… „ooooh!“ už tam začal zajíždět. Ještě kousek… trochu zpátky… znovu naslinit… „Aaaah!“ vítězně jsem zasténal, když jsem se dostal dovnitř. Celý, pěkně až po koule!

Lucka se přivinula zezadu ke mně a já cítil jak mne pánví postrkuje dopředu, abych přirážel. „Jen jí pěkně protáhni zadeček!“ ponoukala mne šeptem. „Vždycky šuká ona mne, tak ať sama vidí!“. Moc mne pobízet nemusela. Takhle vzrušující pozici jsem ještě nezažil. Šukat do análku holku, které se mezi nohama bimbá obří umělý penis, a zezadu vás objímá blonďatá krasavice. Co si přát víc?

Stačilo párkrát přirazit a už jsem cítil, jak to na mne přichází. „Neboj se“, zašeptal jsem směrem k Lucce. „Já jí pěkně vycákám tu její nadrženou prdel!“ a začal jsem přirážet tvrději a tvrději. Páteří mi prošlehly tisíce malých jiskřiček , které se slily v jeden mohutný výboj orgasmu. Vrazil jsem penis Anetce hluboko do útrob, až ztratila rovnováhu a hlasitě jsem vykřikl. V penisu mi zacukalo a do horkého análku se vylilo mé žhavé sperma. Znovu a znovu jsem přirážel a další dávky plnily ten uzounký análek. Nevnímal jsem co se kolem děje, necítil jsem doteky Lucky, která mne objímala zezadu ani jsem neslyšel sténání Anetky. Vnímal jsem jen živočišnou rozkoš a ukojení.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 120 návštěvníků   Průměr: 3]

Napište komentář