erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Panenský zadeček

Katce se vždycky líbilo, když jsem jí při milování zasunul do zadečku nasliněný prst. Ale nikdy mi nedovolila víc. Jakýkoli pokus o milování do zadečku odmítala.

„Já nevím.“ říkala. „Já se bojím že to bude bolet.“ A bylo úplně marné ji přesvědčovat.

Společně se dvěma kamarádkama měla pronajatý byt. Každá měla svůj vlastní pokoj, ale stejně jsme byli spíš u mne. Bydlím sám, a máme u nás víc soukromí. Tak tomu bylo i jednoho pátečního večera. Nikam se nám nechtělo, tak jsem vypůjčil nějaké videokazety. Usadili jsme se před televizí a nalili si víno. Kromě bondovek na které se oba rádi koukáme jsem vypůjčil taky nějaké porno. A když jsem to pustil, tak jsme poznali že pěkně tvrdé.

Jedna scéna ukazovala ve velkém detailu vyvinutého maníka, jak píchá maličkou blondýnku do uzounkého zadečku. Katka mne přestala hladit, a pozorně sledovala obrazovku. Chlápek pomalounku zasouval své obrovské péro do prdelky té holky, které se to zjevně líbilo. Když měla v sobě celých dvacet ztopořených centimetrů toho chlapa, Katka začala hlasitě dýchat. Sklonila se ke mně a začala mne kouřit. Polkla můj penis až po koule, a jedním prstem se mi zavrtávala do análku. Otočil jsem si ji, a začal ji lízat.

Navlhčil jsem si jeden prst v její kundičce a zasunul ho opatrně do zadečku. Její svěrače se sevřely, a Katka se přitiskla pičkou těsněji k mým ústům. Opatrně jsem přidal ještě jeden prst. Katka zasténala a její ústa zpracovávající můj penis přeřadila na čtyřku. Říkete si co chcete, ale Katka kouří ze všech holek bezkonkurenčně nejlíp.

Její mušlička byla úplně mokrá, ale můj návrh abychom napodobili to, co jsme viděli před chvilkou na obrazovce odmítla. Ať jsem prosil sebevíc, můj penis si do zadečku nepustila.

„Vidělas toho chlapa. Já nejsem ani zdaleka tak velký.“
„Mně by to bolelo.“
„Budu opatrný, slibuju. Když tě to bude bolet, přestanu.“
„Ne. Prosímtě ne.“

Její pusa přeřadila na pětku a její ukazováček jsem cítil v sobě už celý. Pokračoval jsem v lízání a dvěma prsty pokračoval v práci na jejím zadečku.

„Nech toho!“ ozvala se najednou.
„Co je?“
„Děláš to schválně dvěma prstama. Nikdy jsi to nedělal dvěma!“
„Bolí tě to?“
„Ne, nebolí, ale…“
„Tak vidíš. A já nejsem větší než ty dva prsty!“
„Ne. Prostě ne!“

Jenom jsem si povzdechl. Tahleta logika mne vždycky dostane. Dvěma prsty se jí to líbí, málem se udělá, ale penis, který je stejně velký, by ji bolel. Ach jo.

„Nezlobíš se na mne?“
„Ale ne. Prostě bych to rád vyzkoušel. Ale když se ti to nelíbí tak se nedá nic dělat.“
„Nezlob se. Prostě se bojím, no.“
„Jo, to je v pořádku.“

Otočila se a políbila mne na ústa.
„Tak pojď. Udělej se. Postříkej mne. To máš přece rád, viď?“

Měla pravdu. Miluju ten pohled, kdy jí stříkám do tváře svoje sperma. Pohodlně se usadila, a já se postavil před ni…
Já se na ni prostě neumím rozzlobit.

Příští víkend byly její spolubydlící pryč, a Katka mne pozvala k sobě. Cestou jsem koupil něco k zakousnutí, a okolo sedmé zazvonil u jejích dveří. Katka mi přišla otevřít jenom v tričku a červených kalhotkách. Dala mi pusu a zamkla za mnou dveře.

„Tohle odlož. Povečeříme později.“ řekla a vzala mi z rukou nákup.
„No… já bych něco malého snesl!“ namítl jsem. Ale Katka se jenom zasmála a táhla mne do obyváku. Vtlačila mne do pohovky a pustila video. Na obrazovce se objevilo… byl to ten samý film na který jsme se dívali nedávno. A byl nastavený právě na tu scénu s análním sexem.

panzad-01 „Něco jsem ti koupila.“ překvapila mne Katka dřív než jsem se stačil rozkoukat a strčila mi do ruky krabičku. Nevěřícně jsem se na ni podíval.
„Lubrikační gel?“
„Co… myslíš že jsem koupila špatně?“
„Víš…. víš na co se to používá?“
„Jo. Proto jsem to koupila. Hele, víš… párkrát jsem se na to koukala,“ řekla a kývla bradou směrem k televizi, „a řekla jsem si že když to dokáže ona, tak já taky. Ale buď opatrný, prosím.“
„Neboj se, budu opatrný.“
„Chceš abych tě napřed vykouřila? Aby ses mohl líp ovládat, víš?“
„Ne… to je dobrý. Já to zvládnu.“

panzad-02 Vzal jsem Katku do náruče a odnesl ji na postel. Pomaličku jsem ji laskal po celém těle, a zastavil se až u její kundičky. Dlouho jsem ji lízal, a jazykem jsem zajížděl hluboko mezi její stehna, až k uzounké dírce kterou jsem měl v příštích okamžicích zbavit panenství. Mušličku měla krásně mokrou, navlhčil jsem v ní jeden prst, a lehounce se dotkl okraje jejího análku. Katka sebou polekaně trhla.

„Promiň… nezlob se. Jsem jenom nervózní.“
„To je v pořádku, neboj se.“ uklidňoval jsem ji. „Zkus si raději kleknout.“

Poslušně si klekla na včechny čtyři a nastavila mi svůj zadeček. Políbil jsem ji na mušličku, a jazykem zajel do údolíčka na jehož dně byla stažená zadní dírka. Když jsem se jí dotkl jazykem, Katka vzrušeně vydechla. Opatrně jsem ji laskal, a po chvilce přidal jeden prst. Lehounce jsem zatlačil bříškem ukazováčku na okraj dírky. Katka jen stiskla rty a prohnula se v bocích.

Dal jsem si na prst lubrikační gel a a opatrně přitlačil. Katka lehounce zavrtěla boky, a já zasouval namazaný ukazováček do její prdelky. Druhou rukou jsem hladil její nádherný oblý zadeček. Když jsem byl v ní, zasunul jsem ještě prostředník do její mušličky a začal oběma prsty pohybovat dovnitř a zase zpátky.

Katla blaženě zasténala a začala zlehounka přirážet. Bylo viděl že je hodně vzrušená nejen mým laskáním, ale i očekáváním toho, co mělo následovat.
„Prosím pojď… pojď už do mne…“ zašeptala tiše.

panzad-06 Nanesl jsem něco lubrikačního gelu i na svůj ztopořený pyj a klekl si za ni. Přiložil jsem špičku žaludu k jejím zadním vrátkům, a lehounce zatlačil. Tolik jsem se na tuhle chvíli těšil, a teď je konečně tady!

panzad-07 Katka se nehýbala. Chvěla se vzrušením a očekávala, co přijde. Zesílil jsem tlak, špička žaludu roztáhla její svěrač, ale jakmile jsem povolil tlak, byl jsem zase venku. Přidal jsem ještě něco gelu a podruhé zatlačil silněji.

„Au… počkej… pomaleji!“ sykla Katka.
„Promiň. Uvolni se… půjdu docela pomaloučku.“ sliboval jsem. Naklonil jsem se nad ni, a pomalu, doslova milimetr po milimetru vnikal dovnitř. Po chvilce jsem ucítil, že první překážku máme za sebou a žalud je celý uvnitř. Chvilku jsem počkal, a pak pokračoval v opatrném pronikání. Cítil jsem jak se mne zmocňuje vzrušení, ale ovládl jsem se. Její zadeček svíral můj penis, který si razil cestu hloub a hloub. Konečně v ní zmizel téměř celý.

panzad-08 „To je krása!“ hlesl jsem. „Už jsem v tobě… cítíš to?“
„A… ano!“ zasténala Katka.
Pomaličku jsem se v ní začal pohybovat. Katka se postupně začala uvolňovat, a za chvíli… za chvíli jsem v ní už jezdil jako o závod. A Katka? Ta jenom sténala blahem, a podle jejího vášnivého přirážení bylo vidět jak moc se jí to líbí. Jednu ruku si vsunula mezi stehan a začala si masírovat poštěváček. Netvrvalo dlouho, a její sténání nabralo na intenzitě, stále sílilo, až vyvrcholilo v táhlém kvílení kterým oznamovala přicházející orgasmus.

„Aaaah… ano… ano… anooo!“ zařičela a vyrazila prudce zadečkem proti mému nástroji. Vrazil jsem jí svůj klacek hluboko do střev a fascinovaně pozoroval její vyvrcholení. Zabořila obličej do prostěradla, které tlumilo její výkřiky.

panzad-09 Vysunul jsem se ven, a lehl si vedle Katky, abych si trochu odpočinul. Ta se ke mně přitiskla zadečkem, a zašeptala:
„Bylo to krásný… moc.“

panzad-10 „Bylo.“ souhlasil jsem, a dodal: „…a ještě bude!“ a zaútočil jsem znovu proti její uzounké dírce. Ta byla už připravená, takže druhé pronikání do zadečku šlo doslova jako po másle. Za vteřinku jsem byl unitř a šoustal ji zezadu ostošet.

Katka jenom zalapala po dechu a začala si znovu masírovat pičku.

panzad-11 Už jsem se do ní zasouval úplně bez problémů, jako bych ji šoustal do kundičky. Jenom trochu nezvyklé sevření mého údu mi neustále připomínalo že se nacházím v nových končinách. A nebyl jsem jediný, koho to vzrušovalo a navýsost uspokojovalo.

Tiskl jsem ji těsně k sobě a zasouval do ní své ztopořené mužství. Když jsem občas zajel rukou mezi její stehna, abych jí pohladil mušličku, obvykle jsem se tam potkal s její rukou, kterou si zpracovávala kundičku.

panzad-12 Katčino sténání prozrazovalo, že její druhý orgasmus na sebe nedá dlouho čekat.

„Ještě mi to takhle dělej… Ano! Strkej mi ho tam! Šoustej mně do prdelky! Ještě JEŠTĚ! AAAHHH!“ Vyrážela ze sebe v křečích rozkoše.

panzad-15 Byla už tak rozrajcovaná, že se sama nabodávala na můj penis a dožadovala se dalšího pokračování. Vyhoupla se nahoru, a zády ke mně se pomalinku narazila na můj kolík. Chytil jsem ji zespodu za zadeček a pomáhal jí v tom divokém šoustání.

„Tak co? Ještě si myslíš že se ti ti nebude do zadečku líbít?“ hekal jsem mezi jednotlivými přírazy. Ale Katka jenom sténala rozkoší, a okolní svět snad ani nevnímala.

panzad-13 Jezdila na mně jako zbavená smyslů, a její šoustání mne přivádělo do varu. To neustálé pronikání do míst která pro mne byla ještě donedávna nepřístupná mne rajcovalo. Ještě chvilku, a už to nevydržím! Překulil jsem se, položil Katku na bříško a sám jsem si lehl na ni.

„Jen počkej! Teď ti ukážu jak se pořádně mrdá do prdelky!“ vyrazil jsem ze sebe. Roztáhl jsem jí půlky, a jediným přírazem jsem byl v ní a už jsem ji tvrdě zpracovával. Katka jenom vykřikla a křečovitě zaťala prsty do prostěradla.

Byl jsem už tak nadržený, že mi stačilo pár prudkých přírazů proti jejímu pružnému zadečku, a už jsem cítil jak to na mne jde.

Naposledy jsem se vedral hluboko dovnitř a chvíli nehnutě vychutnával ten neodvratný nával valící se vlny rozkoše. Ještě chvíli… ještě vteřinu… už to přichází…

panzad-20 „Aaaah!“ zařval jsem rozkoší, když můj penis vystříkl první dávku horkého semene do sevřené prdelky. Vysunul jsem se ven, sevřel v ruce cukající se úd a vyhonil si ho na Katčin zadeček. Celá se chvěla doznívajícím vzrušením, a při každém výstřiku spermatu který na ni dopadl sebou škubla.

Když jsem si lehl vedle ní, přitulila se ke mně a políbila mne horkými rty. Neříkala nic, ale její obličej zářil spokojeností. Bylo jasné, že na tohle milování oba jen tak nezapomeneme. A že podruhé už ji určitě nebudu muset prosit, aby mne pustila do  svého uzounkého zadečku.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 139 návštěvníků   Průměr: 3]

Napište komentář