V divadle

Přiznávám dobrovolně, že divadelní představení nepatří mezi atrakce které navštěvuji pravidelně. Znám hodně jiných způsobů jak trávit volný čas, ale když mne manželka mého kolegy požádala o doprovod „protože Frantovi do toho něco vlezlo“, souhlasil jsem. Pokud se ptáte proč, tak to znamená že jste ještě Kateřinu neviděli. Kateřina – tedy ona uměníchtivá známá – má totiž tělo, na které by se v civilizovaných zemích měl dávat zbrojní průkaz. Takže když se mi naskytla možnost doprovodit ji na večerní představení, nedělal jsem ani drahoty.

Co tenkrát dávali si už nevzpomenu. Cestou v taxíku a o přestávkách jsme si povídali, a já ke svému úžasu zjistil, že Káťa je nejen krásná, ale i chytrá. Dalo se s ní povídat o všem, a ona byla vždy v obraze. Nikdy se neuchylovala k roztomilému hihňání, kterým některé ženy říkají: „Sice tomu vůbec nerozumím, ale podívej jak jsem roztomilá!“ Takže i přes tu kulturu to byl příjemný večer, a já u východu z divadla spontánně navrhl zajít někam na večeři. Káťa se na mne usmála tak, že mi teplota stoupla aspoň o tři stupně.

„Líbíš se mi, Káťo. Netušil jsem že jsi tak prima.“ nadhodil jsem nad skleničkou vína kterou jsme si dali po večeři. Káťa se na mne opět usmála, a… přisedla si blíž ke mně! Risknul jsem to, a vzal ji za ruku. Byla jemná, a krásně teplá.

„Víš,“ začala, „Franta a já…“ „Pst…“ nenechal jsem ji domluvit a položil jí prst na rty. Vděčně se na mne usmála. Pak pohodila hlavou a řekla jakoby nic: „Půjdeme?“.

„Můžu tě pozvat k sobě?“ zeptal jsem se. Podívala se na mne, oči se ji zúžily, ale hrály jí v ních jiskřičky. Konečně se usmála a řekla: „Můžeš!“.

divadlo-02 divadlo-01 První polibek jsme si vyměnili už v taxíku. A jakmile za námi zapadly dveře mého bytu, už jsem ji měl v náruči a nedočkavě jí pomáhal z večerní toalety. Říkal jsem už že měla krásné tělo? Musím se poopravit. Byla dokonalá!

Nedočkavě jsem ji líbal a hladil, toužil jsem se svými dlaněmi dotýkat se těch krásných tvarů kterými ji příroda obdařila. Lehounce jsem se dotýkal její sametové kůže a cítil stupňující se vzrušení.

divadlo-05 „Lehni si, chci tě ochutnat!“ řekla znenadání. Položila mne na záda, zbavila mne kalhot, a já ucítil jak se zmocnila mého penisu. Vzala ho do dlaní a políbila zlehka na špičku. Potom jemně stiskla, stáhla předkožku a odhalila můj nateklý temně rudý žalud. Naklonila se nad něj a já viděl jak mizí v jejích ústech. Cítil jsem její horký dech a slyšel její vzrušené sténání.

divadlo-07 „Mhmmm… to je ale výstavní kousek! Počkej, vydrž ještě chvíli ať se s ním pěkně pomazlím!“ povídala tiše a přitom mne laskala, objížděla jazykem od žaludu až po varlata a zároveň si jednou rukou hladila svou štěrbinku.

To už jsem nevydržel. Vzal jsem její hlavu do dlaní, natočil ji k sobě a řekl: „Pojď ke mně… chci tě. Moc…“ Ležel jsem na zádech, a uchopil jsem ji za boky a nasměroval ji nad svůj klín. Chvilku zaváhala, ale to jsem ji už jemně ale pevně narazil na svůk penis. Málem se mi zatočila hlava. Zajel jsem do ní jako po másle, jak byla mokrá a připravená! Sten který se jí vydral z hrdla dával tušit, že ani jí tohle není proti mysli.

divadlo-06 Chvíli jsem nehnutě ležel a pozoroval to vášnivé ženské tělo které se samo nabodávalo na můj tvrdý klacek. Projížděla si svou mušličku stále rychleji a rychleji až…

„Aaaaahh…!“ vykřikla hlasitě a zaryla prsty křečovitě do mých paží. Prudce dosedla na můj úd a já okouzleně sledoval její tvář na které se zrcadlila bouře rozkoše která probíhala jejím tělem. Když po chvíli otevřela oči, spokojeně se usmála. Trošku se protáhla a jen tak mimoděk se zavrtěla svou mušličkou na mém těšiteli.

divadlo-08 „Tak teď tě ochutnám zase já!“ řekla jsem a zmocnil se ústy jejího klína. Byla horká a báječně vzrušená. Drtil jsem ji v objetí a jazykem se propracovával hloub a hloub. Její sténání začalo opět sílit, a najednou se změnilo v huhlání. To už měla zase plná ústa mého mužství.

Položil jse Káťu na postel a zajel hluboko do ní. „Chceš ho tam? Jen si řekni!“ drtil jsem mezi zuby. A ona, i když to bylo zbytečné jenom horečně kývala a nahlas šeptala „Ano, ano… dej mi ho tam… prosím… strč mi ho tam hodně hluboko, chci tě v sobě cítit… ošoustej mne pořádně tím svým ptákem… ještě, ještě, ještě chvilku… ano… takhle… teď tě krásně cítím… dělej… ano… ano.. ANOOOO!“

Její tělo sebo křečovitě házelo v dalším bouřlivém orgasmu. Pevně jsem ji přitiskl k sobě a pevně přirazil do ní, abych se vůbec udržel „v sedle“.

To už jsem se přestal ovládat i já. Nečekal jsem ani až si trochu vydechne a začal ji tvrdě zpracovávat. Káťa jenom hlasitě sténala a mezi jednotlivými orgasmy prosila o další a další čísla. „Pojď do mne, pořádně… ano… takhle tě cítím až v žaludku… s takovýmhle ptákem bych tě mohla mít v sobě pořád, hloub, ještě, ještě… ano… bože já už zase… BUDUUUuuuuu….!“

Nepředstavitelně mne vzrušovalo, když jsem poslouchal její sténání a prosby. Sténala, křičela, škrábala, a zároveň se dožadovala dalšího a dalšího milování. Stačilo abych se několikrát pohnul, a její tělo se prohnulo do oblouku v dalším orgasmu. divadlo-16 „Panebože… to už je dneska poosmé… ty mi to děláš… ještě mi to dělej… zajeď do mne, ano tak… tak… ještě… píchej mne, šoustej mne, ojeď si mne, já to potřebuju… pořádně… hmmmm… to je ono.. ano… ANO!!!“

Přestal jsem počítat její vyvrcholení. Za chvíli to bylo jedno velké nekončící číslo, které jenom čas od času přerušovaly její výkřiky signalizující obzvláště silný orgasmus. Cítil jsem, že i já mám rozkoš na krajíčku. Znehybněl jsem hluboko v jejím klíně a tiše zasténal: „Bože… já… já… už… BUDU!!!“

divadlo-19 Káťa se vymanila z mého sevření a hladově se vrhla na můj penis. Když jsem viděl její lačný jazyk, chytil jsem ji jednou ruhou za vlasy, a narazil si její ústa na svůj kolík. Pak jsem si ho vzal do ruky a začal si ho tvrdě honit. Stačily dva nebo tři pohyby a já cítil jak se se mnou začíná točit svět. Vykřikl jsem a už jsem cítil jak ze mne v záškubech rozkoše tryská horké sperma do jejích úst. Nebyl jsem schopný pohybu, vychutnával jsem si ten pocit vyvrcholení, při kterém jsem chrlil své semeno mezi ty krásné a smyslné rty které potom můj pyj vášnivě obemkly a sály z něj poslední zapomenuté kapičky.

Vyčerpaně jsem si lehl vedle Káti a oba jsme popadali dech. Objal jsem ji a přitisknul k sobě. Tu noc jsme už nešli spát. Chvíli jsme si povídali, chvíli se milovali, a než jsme se nadáli začalo svítat. Tak krásné ráno jsem už dlouho nezažil.
Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 87 návštěvníků   Průměr: 2.8]

Komentáře na téma “V divadle” (celkem 3)

      1. No, je to manželova oblíbená ze zlaté éry Private studia a měla by to být Sophie Evans. Damn… už jsme pamětníci :-((

Napište komentář