erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Silný pestík

Na výtvarný kurs kreslení a malování jsem se přihlásil spíš ze zvědavosti. Nemám ambice živit se uměním, ale chtěl jsem se o tom dozvědět trochu víc. To Petra, ta se tam přihlásila téměř z profesionálních důvodů. Dělala pro firmy vybavení kanceláří – včetně dekorací. V každém případě jsem byl rád že jsme se tam poznali.

Musím se přiznat, že na ženský mám špatný oko. Nedokážu je prostě odhadnout. Když jsem Petru uviděl poprvé, vůbec ničím mne nezaujala. Pro mne to byla tuctová holka. Sice docela hezká, ale jinak nenápadná, tichá, a celkem nezajímavá. Ale když jsme si chvíli před začátkem kurzu povídali, nějakým způsobem mne zaujala. A když se zmínila, že zrovna dokončuje vybavení v jedné firmě která má kanceláře hned za rohem, rozhodl jsem se že se tam za ní vypravím.

Když jsem druhý den odpoledne zazvonil na zvonek který se blýskal novotou, přemýšlel jsem, jak se tam na Petru doptám. Ale zatímco jsem vymýšlel různé záminky typu: „Vaše kolegyně si objednala u naší firmy lachtana, kam ho máme složit?“ otevřely se dveře, a v nich… stála Petra.
„No ne… Ahoj, co tady děláš?“
„Přišel jsem se na tebe podívat. Jak vlastně zařizuješ ty kanceláře!“
„Tak to jsi přišel s křížkem po funuse. Už jsem tady hotová. Jenom rozvěsím obrazy a je to!“ zasmála se, a pozvala mne dál. „My jsme tady už skončili. Já jsem tady dnes jenom zaskočila abych to zkontrolovala, a zítra se sem stěhujou. Jestli chceš tak se trochu porozhlédni, já tady ještě něco dodělám.“

pestik-01 Prošel jsem se prázdnými kancelářemi a pak se vrátil k Petře. Převěšovala obrazy v recepci. Pověsila je, chvíli se na ně dívala, pak zavrtěla hlavou, prohodila je a znovu si je prohlížela.
„Pane jo, to je věda!“ prohodil jsem. Ale Petra byla do toho tak zabraná, že mne skoro nevnímala. Prohlížela si obrázek a rozhlížela se kam ho umístit.

pestik-02 „Co myslíš, hodí se ten obrázek kopretin mezi ty slunečnice?“ zeptala se mne přes rameno.
„Hm… proč ne? Kytka jako kytka. Stonek, nějaký ty lístky, blizna, pestík… Není to jedno?“ zeptal jsem se a postavil se nad ni abych se na to taky podíval.
„No to tedy není jedno, abys věděl. Není pestík jako pestík!“ prohlásila Petra rozhodně.
„No a jaký pestík by to vyhovoval?“ zeptal jsem se bezelstně. Neviděl jsem jí do tváře, ale ramena se jí zaškubala smíchy.
„Můžu si vybrat?“ opáčila.
„Tak schválně, zkus to!“ foxtrotoval jsem dál.
„To víš, já nejsem náročná.“ řekla naoko skromně. „Mně stačí takových dvacet centimetrů… “
„Hele… a bavíme se o kytkách, jo?“ ujistil jsem se.
„No samozřejmě že NE!“ nevydržela to už Petra a vesele se rozchechtala.
„Jo ták… tak to jo. Říkáš dvacet a nemluvíme o kytkách? Tak to není žádný problém!“ prohlásil jsem sebevědomě.

„Ááá… teď jsem tě dostala, chlubílku!“ vykřikla a se slovy „Tak se předveď!“ se mi začala dobývat do kalhot. Bránil jsem se – přiznávám – nepříliš důrazně. Můj nástroj sice nemá slibovaných dvacet čísel, ale na druhou stranu mu do té vysněné míry moc nechybí, a rozhodně se nemám za co stydět. Však to taky Petra po krátkém boji náležitě ocenila.

pestik-05 „Nóóó… “ zvrněla spokojeně když vysvobodila ze slipů můj penis. „To nevypadá špatně!“. Uchopila ho pevně do ruky a zvědavě si ho prohlížela. Měla báječně jemné ruce. Držela mne pevně a přitom měkce, pomaličku shrnovala kůžičku tam a zase zpátky, napřed jenom trochu, pak stále víc a víc, a v krajním bodě odhaloval stále větší část mého žaludu. Nakonec mne políbila lehkým dotykem rtů na jeho vrcholek, a zvedla ke mně oči:
„A neodložíš si?“ zašeptala.
Nemusela mne pobízet. V mžiku jsem byl svlečený a stáhl jsem oblečení i z Petry.

pestik-06 Rozvalil jsem se pohodlně na pohovku a Petra se zase vrhla na můj úd.
„Jsem šíleně vysazená na velký ptáky.“ zahuhňala na vysvětlenou s plnými ústy. Neměl jsem důvod rozmlouvat jí její koníčky. Udělal jsem si pohodlí, vychutnával si její laskání a přitom rozepínal její podprsenku. Teprve když jsem ji sundal, uvědomil jsem si, jaká má krásná prsa.

pestik-07 Políbil jsem ji na bradavky, ale Petra už nebyla k udržení. Vyhoupla si na mne a pěkně si mne osedlala. Svlékáním kalhotek se nezdržovala. Shrnula si je prostě na stranu a nasedla si na moje vztyčené kopí.

„Aaah… to je paráda.“ zasténala. „Cítím tě snad až v krku!“ a zavrtěla boky aby si mne dostala ještě dál do sebe. Chytil jsem ji za zadeček, zatímco Petra se na mne nabodávala a jednou rukou si do rytmu masírovala poštěváček.

„To je ono… ještě… takhle… ano.. ANOOO!“ vykřikla, několikrát křečovitě roztáhla stehna a její tělo se roztřáslo pod tíhou rozkoše.

Její vyvrcholení mne vyrajcovalo. Položil jsem její chvějící se tělo na pohovku, stoupl si nad ni a proklál jsem její klín jediným silným přírazem.

„Počkej… aaah… co.. to… děláš…já… už…zase… ohhh… BUDUUU!“ vyrazila Petra ze sebe a vyvrcholila podruhé.

pestik-10 Vzrušeně jsem pozoroval její tělo vzpínající se pod mými přírazy a šukal ji jako smyslů zbavený. Její ňadra se při každém přírazu ladně zhoupla a jejich bradavky trčely vzrušením.

„Ty bejku… ty seš takovej kanec…“ sténala Petra a nakonec zakončila svou krátkou zoologickou přednášku dalším vyvrcholením.

pestik-11 „Pusť mne, já tě chci ještě pokouřit!“ zaškemrala Petra jakmile zase trochu popadla dech. Nastavil jsem jí k ústům svůj nástroj a ona ho hned lačně polkla.

pestik-12 Zasouvala si mne hluboko do krku, olizovala mi žalud jazykem, hladila mne po slabinách, a její ruka občas zajela hluboko mezi moje stehna a jedním prstem jemně masírovala svěrač. Nedovedete si představit jak mne to vzrušilo. Hlasitě jsem zasténal. Petra se na mne usmála.
„Líbí se ti to?“
„Moc.“ přiznal jsem.
„Mně taky.“ přidala se Petra, a pro změnu mi jazykem polaskala šourek.

Tohle je tedy odvaz. Že se z Petry vyklube takováhle sexuální labužnice, to bych nečekal. Vždycky vypadala jako cudná panna, a teď mi olizuje koule a masíruje konečník. Takhle ujetý holky prostě miluju.

„Tak víš co? Otoč se, klekni si tady přede mne.“ poručil jsem a Petra beze slova poslechla. Jenom zvědavě otočila hlavu aby na mne viděla.

Ale dívat se ani nemusela. Musela sama cítit, jak jí nasliněným prstem objíždím kolem uzounké dírky. Slastně se prohnula v kříži.
„Dostal jsi chuť?“ zavrkala spokojeně. Ale to jsem jí už roztáhl obě půlky od sebe a namířil žalud přímo do jejího zadečku. Opatrně jsem zatlačil, ještě trošku, ještě… a fascinovaně jsem pozoroval jak můj penis pomaličku zaplouvá do jejích útrob.

„Panebože… ten je velkej!“ zasténala Petra. Konečně jsem byl v ní! Cítil jsem jak se kolem mne stahuje, a začal jsem se pomalu pohybovat. Zpočátku opatrně, ale pak víc a víc, a za chvíli jsme už šoustali ostošet.

Chvíli jsem ji bral zezadu, a pak ji zase uložil na pohovku. Nastavila mi zadeček, a jak byl už připravený, zajel jsem do něj úplně hladce. Vychutnával jsem si ten pohled na její krásně tělo, vlnící se prsy houpající se v rytmu mého přirážení.

Petra si s přivřenýma očima bloudila rukama po těle. Chvíli si hladila ňadra, tiskla si bradavky, a nakonec její ruce zapluly do horkého klína. Prsty si hladila opuštěnou mušličku a dostávala se opět do varu.

Sám jsem měl vyvrcholení už na krajíčku. Trochu jsem zpomalil abych na ni počkal, ale bylo to zbytečné. Její tělo se napjalo jako luk, a…
„Aaah! Ještě… JEŠTĚ… JEŠTĚĚĚ!“ zařičela Petra a její obličej se stáhl v křeči rozkoše. To už jsem nevydržel. Vysunul jsem se ze sevření jejího zadečku a uchopil svůj penis do ruky. Cítil jsem jak to v něm pulzuje a vře. Blesk mi projel páteří a vybuchl mi v podbřišku v oslňujícím orgasmu.

„Aaaah… ANO! Ooooh!“ stříkal jsem chuchvalce semene na to báječné a vzrušující tělo pode mnou.

Byl bych přísahal že kapky mého spermatu musely po dopadu na Petřinu pokožku rozpálenou vášní tiše zasyčet. Petra přivřenýma očila pozorovala tu úrodnou spršku, a vláčnými pohyby si mé semeno roztírala po ňadrech. Pak si labužnicky olízla konečky prstů a zářivě se na mne usmála.

Ten den už Petra nepracovala. Zašli jsme si spolu na večeři, a pak ještě k ní domů. Měli jsme si o čem povídat.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 70 návštěvníků   Průměr: 2.8]

Napište komentář