erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Začalo to jedničkou

Dlouho jsme byli kamarádi. Moc dlouho. A nevěděli jsme, o co přicházíme. Vždycky jsme si s Vendulkou rozuměli. Kdykoli jsme se potkali, vždycky bylo o čem povídat a bylo nám spolu dobře. Ale nikdy nás nenapadlo, že by naše přátelství mohlo přerůst do něčeho daleko důvěrnějšího.

To únorové ráno mi Vendulka zavolala že se u mne zastaví. Studovala ekonomku a matika jí vždycky dělal potíže. Já jsem nikdy tyhle problémy neměl, a rád jsem s touhle zkouškou Vendulce pomohl. Strávili jsme spolu několik dlouhých večerů, při kterých byla řeč o maticích, determinantech a podobném neřádstvu které v minulém semestru probírali. Vypůjčil jsem jí i nějaké učebnice a tak jsem předpokládal, že mi je chce vrátit.

Vendulka zazvonila přesně ve dvě, jak bylo domluveno. V jedné ruce měla tašku s vypůjčenými učebnicemi, ve druhé láhev sektu, a na tváři krásný zářivý úsměv. Hned jsem uhodl kolik uhodilo:
„Tak co? Udělalas to?“
„Za jedna!“ vyrazila ze sebe vítězně a políbila mne. Byl to polibek z radosti nad složenou zkouškou nebo poděkování za moje konzultace? Těžko říct, ale byl tak upřímný a živočišný, že… že jsem si najednou uvědomil, že Vendulka je moje kamarádka a že vlastně nevím proč je „jenom“ kamarádka. Ale Vendulka mi nedala moc času na přemýšlení. Začala ze sebe sypat jaké záludné otázky ke zkoušce měla a jak se s nimi bravurně vypořádala. Pak najednou zmlkla. Chvíli jsme mlčeli a usmívali se na sebe. Měl jsem radost, že to má za sebou. A Vendulka? Ta doslova zářila štěstím. V očích jí svítily plamínky, a já se musel radovat už jen z toho, jakou má ona velkou radost.

zacaloto-01 „Tak to otevři!“ podala mi láhev. „Tohle byla poslední zkouška v tomhle semestru a nebýt tebe, tak jsem se ní určitě ještě dlouho trápila.“
Vendulka odhodila svetr a vzala mi z ruky otevřenou láhev sektu.
Ukaž, já to naleju. Ty bys to rozcintal…“

Opatrně nalévala šumivé víno, a já sledoval její ploché, sportem vypracované bříško, její ladné pohyby, a…
„Tak na zdraví.“ přerušila Vendulka tok mých myšlenek. „A děkuju ti za všechno. Jak jsi mne to krásně naučil!“. Přiťukli jsme si, ale nenapili jsme se. Podívali jsme se sobě vzájemně do očí a mně se zastavil dech. Jak to, že jsem si nevšiml že je ta holka tak hezká? Její úsměv doslova rozzářil celý pokoj!

zacaloto-02 „Jsi krásná, když se na mne usmíváš…“ zašeptal jsem.
Vendulka sklopila oči. „Bála jsem se, že se to nenaučím. Nevím jak bych to bez tebe zvládla. Jsem moc ráda, že tě mám…“. Podívala se mi znovu do očí a políbili jsme se. Snad to měl být jen kamarádský polibek, snad měl říct něco jako „díky za tu matiku“… ale dopadl úplně jinak. V okamžiku kdy se naše rty spojily, jako by mnou projel elektrický proud. Vendulka hlasitě vydechla a přisála se žíznivě k mým rtům… byla na tom stejně jako já!

Nejistýma rukama jsme odložili skleničky v předtuše přicházející bouře. Sevřel jsem Vendulku v objetí a přitiskl si ji k sobě. Cítil jsem její tělo, cítil jsem jak jí buší srdce.
„Vendulko… jak je možné že jsem ti nikdy neřekl jak moc se mi líbíš?“ zašeptal jsem jí do ouška. Naklonila hlavu a začervenala se.
„Já jsem ti zase neřekla, jak moc jsi pro mně důležitý. Jsem moc ráda že tě mám, Péťo.“
„Vendulko, miláčku… “ zašeptal jsem a pevně si přitiskl její horké pružné tělo k sobě.

Políbil jsem ji na bříško a začal z ní stahovat džíny i kalhotky zároveň. Zlíbal jsem každý kousíček její kůže který jsem obnažil. Přivírala oči když jsem horkými dlaněmi hladil její kulatý a pevný zadeček.

zacaloto-07 zacaloto-08 Vzrušeně jsem pozoroval ladné křivky jejího těla. Teď, když byla přede mnou polonahá, nemohl jsem se tá podívané nasytit. Přivinula se ke mně a začala mi rozepínat kalhoty.
„Nedívej se na mne… já se stydím.“ řekla zajíkavě.

„Vendulko, miláčku… jsi krásná. Moc se mi líbíš.“ Nevím jestli ji přesvědčila má slova, nebo to, co na ni vykouklo z mých kalhot. Ale je jisté, že kdyby se mi nelíbila, rozhodně by nenašla můj úd v takovémhle vzorném pozoru.

„Bože… ty jsi… takhle velký…?“ zakoktala Vendulka a sklonila se ke mně. Vzala můj penis do dlaní opatrně jako vzácný poklad a políbila ho. Cítil jsem jak stále roste a mohutní. Vendulka otevřela ústa a pomaloučku si do nich zasouvala celé mé mužství. Rukou opatrně přetáhla předkožku přes žalud, a já ucítil na jeho citlivé kůžičce mazlivé doteky jejího jazýčku.
„Oooh…. Vendulko… to je…“ zvrátil jsem hlavu dozadu a vychutnával si její laskání.

zacaloto-21 „Počkej, to ti musím oplatit!“ rozhodl jsem a vrhnul jsem se na její lasturku. Políbil jsem ji do klína a ochutnal její nektar. Už podle vůně bylo cítit jak je vzrušená. A což teprve když jsem zajel jazykem do sladké škvírky jejího pohlaví! Projel jsem jazykem její štěrbinku po celé délce. Byl krásně úzká a voněla přímo pohádkově. Neodolal jsem a zasunul jsem jazyk do její studánky lásky… tak hluboko jak jen to šlo. Zavrtával jsem se hloub a hloub a slyšel jak její slastné vzdechy sílí.

Moje láska se zpočátku stydlivě oddávala mému laskání, ale s jejím vzrušením stoupala i její odvaha. Její krásná stehna se mi postupně otevírala jako nádherná kniha.

Když jsem si lehl na záda, Vendulka se rozkročila nade mnou a pomalu se blížila k mým ústům. Sevřel jsem nedočkavě její boky a přitiskl si její kočičku k ústům. Slastně se prohla v kříži a lehla si na mne. Sevřela v ruce můj penis, a zasunula si ho do úst. Lízal jsem její lasturku a zároveň vychutnával její laskání na tom nejcitlivějším místě. Vendulka se otočila ke mně a pošeptala: „Pojď… chci tě! Vezmi si mne, lásko moje!“. Lehla si na záda a žádostivě se vzepjala do obloku. Poklekl jsem mezi její roztažené nohy.
„Ano… oh… já tě cítím… já… AAAH!!!“ vykřikla má nová láska hlasitě v okamžiku, když jsem do ní vstoupil. Vrážel jsem do ní své kopí pravidelnými přírazy. Při každém vniknutí Vendulka zasténala vzrušením, a jak se frekvence mých přírazů zvyšovala, její výkřiky přecházely v nepřetržité sténání.

zacaloto-26 „Miláčku… ano… prosím nepřestávej…“ sténala hlasitě. Bylo cítit že její vrchol se blíží. Vrážel jsem do ní své tvrdé kopí. Hnětl jsem v dlaních její krásná pevná ňadra a kousal ji do bradavek až křičela směsí bolesti a vzrušení.

„Ještě… já už budu… už budu… už to cítím jak to přichází… oh… oooh… AHHH!“ Její tělo se začalo zmítat v křečích rozkoše. Úplně ztratila nad sebou kontrolu. Pevně jsem ji objal a tvrdě vnikl co nejhlouběji do její svatyňky. I přesto jsem měl co dělat abych udržel její vzpínající se tělo.
Dýchala rychle jako po dlouhém běhu. Byl jsem stále v ní. Tvrdý a vzrušený.
„Miláčku… tys mi dal…“ usmála se na mne. Zajel jsem svým údem hlouběji do její lasturky a sledoval jak se její tvář mění. Úsměv se ji jako mávnutím proutku změnil ve vášnivý výraz rozdrážděné nymfy.

„Pojď vezmi si mne… ještě… já chci ještě!“ vyrazila ze sebe zastřeným hlasem. Vymanila se z mého objetí, klekla si a nabídla se mi zezadu.

Klekl jsem si za ni, a jediným přírazem pronikl do její lasturky. Chytil jsem ji za boky, a ona se sama nabodávala na mův penis. Hladil jsem ji po zadečku, a náhle jsem ji neočekávaně plácnul dlaní. Prohnula se a vykřikla vzrušením. Sevřel jsem její boky a  nabodl si její tělo na zduřelý úd. Naše vzrušení se stupňovalo. Cítil jsem, že můj vrchol přijde co nevidět, a i Vendulka vypadala, že se jí podaří vyvrcholení ještě jednou zopakovat.

zacaloto-27 zacaloto-28 Vysunul jsem se z té krásné škvírky, Vendulka se posadila a otevřela žádostivě ústa. Přiskočil jsem k ní a nastavil jí své mužství. Lačně ho polkla a začala mne kouřit. Přitom se sama vzrušovala rukou. Naklonil jsem se nad ni a sám jsem zajel svými prsty do její vzrušené kundičky. To byla ta poslední kapka která stačila k jejímu vyvrcholení.
„Miláčku… já… už… zase… JSEMMM!“ vykřikla skoro plačtivě a její tělo se vzepjalo. Klekl jsem si nad ni, sledoval výraz její tváře při vyvrcholení a zároveň si to dělal rukou. Měl ve tváři rozkoš, která právě probíhala celým jejím krásným tělem. Otevřela oči právě v okamžiku, kdy i já jsem cítil že příchází chvíle mého vrcholu.

Otevřela ústa a já vklouzl mezi její sladké rty. Jen jsem ucítil horký žár jejích úst a projela mnou jiskra rozkoše.

„Miláčku… lásko moje… já… já… OOOH!“ vykřikl jsem a z mého údu začaly tryskat proudy semene. Vendulka pevně držela můj pulzující penis a stříkala si mé sperma do úst i po tváři. Pohlédl jsem dolů na její spokojený obličej zmáčený mým semenem, které si mlsně olizovala jazykem.

A tak začal náš krásný vztah. Vztah, který začal tímto krásným milováním, a milováním i pokračoval.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 84 návštěvníků   Průměr: 2.8]

Komentáře na téma “Začalo to jedničkou” (celkem 2)

Napište komentář