erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Erotické saunovací odpoledne

To jsme se jednou vydaly s Táňou do aquaparku. V Paze jejich víc, ale vybraly jsme si jeden, kde mají i saunu. Protože když je nám ve vodě zima, nebo se nám už nechce plavat, je to moc příjemné zahřát se a pořádně se zapotit. Ale to neznáte Táňu. Táňa totiž nezná míru (toho s malým „m“ (myslím písmeno „m“, ne to „m“, na které možná myslíte (sprosťáci!))).

Daly jsme si každá pár bazénů (prý je to dobré na pěknou figuru), skočily si do vířivky, a odpoledne uteklo jako voda. „Ještě musíme do té sauny,“ naléhala Táňa „za chvíli budou zavírat, ať to stihnem!“. A taky jo. Lidí ubývalo a v saně nebyla ani noha. Tedy, abych byla úplně přesná, když jsme přišly, byly tam čtyři krásné štíhlé a pečlivě oholené nožky nás dvou. Ale kromě nás nikdo. Zrovna jsem chtěla říct „To je fajn, že nás nebude nikdo očumovat“, tak někdo vešel.

Napřed jsem si ho nevšímala, ale Táňa hodila očima tak významně, že jsem hned věděla, kolik udeřilo. Zřejmě uviděla chlapa, a Táňa když vidí chlapa, kterej není nezletilej (tedy pod zákonem) nebo chromej (tedy nepoužitelnej), tak chytne slinu. A když Táňa chytne slinu, tak je zle.

Nenápadně jsem mrkla stranou, a… v duchu jsem Táňu odprosila. Tohle byl fakt chlap s velkým „CH“. A dost možná i s velkým „M“. Bohužel měl přes klín položený ručník, tak to nebylo na první pohled vidět. Ale byl pěkně udělanej a tvářil se jako nic.

sauna-masaz-003 „Mmmm…“ začala Táňa. „Nějak mně bolí záda. Potřebovala bych namasírovat!“ a házela očkem po tom svalnatém chlapíkovi. Jo, to víš, pomyslela jsme si Tůdle. „Já tě namasíruju, zlatíčko!“ nabídla jsem se medovým hlasem a nasadila si masážní žínku. Namísto odpovědi se mi dostalo pohledu, který jasně říkal „Táhni! Zmiz! Kdo se tě prosil?“. Ale nedala jsem se odradit. Pokračovala jsem v masírování a tiše jí pošeptala do ucha „Já ho chci taky! Jedeme napůl, platí?“

Táňa mrkla po tom chlapíkovi, zhodnotila jeho postavu a zřejmě usoudila, že i ten padesátiprocentní podíl za to stojí a beze slova kývla. A jako když mávneš kouzelným proutkem, krvelačné pohledy vystřídal úsměv a něžné vrkání „Ano, tak… to je ono… mmm…“ a její tělo se něžně vlnilo pod mými doteky.

Chlapík nic. Četl si noviny!

sauna-masaz-005 Táňa se zachmuřila a přitlačila na pilu. „Mmm… ještě… víš… to co já potřebuju, je tak trochu erotická masáž!“. Pochopila jsem, kam moje kamarádka míří a snažila jsem se ji naoko ukonejšit: „To raději, ne, miláčku. Zase budeš nadržená a víš co potom děláš!“ ale namísto masírování jsem ji začala spíš hladit. Napřed po zádech, potom na bříšku, a sem tam jsem polaskala i něžná prsíčka, která se jí tak krásně tyčila vzhůru.

sauna-masaz-006 Hladila jsem tu sametovou pokožku, pokrytou kapičkami potu a po očku sledovala neznámého. Zdálo se, že zabral! Sice pořád držel noviny, ale bylo vidět, že je nečte a hlavou se mu honí úplně jiné myšlenky, než cena ropy na Ňujorské burze, nebo mírové rozhovory na blízkém východě.

„Už je načatej“ špitla jsem Táně do ouška. Ta jen přikývla a přiložila další polínko. „Jooo… pořádná erotická masáž! Erotická masáž s vířivkou… mmmm…“. Cha, dobrej nápad! blesklo mi hlavou. „Tak jo, půjdeme do vířivky, chceš?“ prohodila jsem nedbale a sledovala, jak Táňa zmateně zamrkala, jakože „Teď to chceš vzdát!?“ ale představa, že teď odejdeme, se dotkla i toho zdánlivě netečného chlapíka. „Už je pozdě. Vířivka už bude vypnutá.“ prohlásil rezolutně a marně se snažil předstírat lítost nad tím, že do vířivky už fakt nemůžeme.

sauna-masaz-010 „To je škoda.“ prohodila s úlevou Táňa a usmála se na toho chasníka. Ten odložil noviny a nenápadně se přisunul směrem k nám. Já jsem pokračovala v hlazení. Masáž už byla zapomenuta a vystřídalo ji laskání a letmé polibky na ramena, na štíhlé paže mojí kamarádky, a na prsa. Políbila jsem její bradavku a na jazyku jsem ucítila slanou chuť jejího potu. Táňa se zachvěla a začala si hladit svůj klín. Přivřela slastně oči, a skutečně si to užívala. Jen tak na vysvětlenou: nejsme lesbičky, ale když není o ruce chlap, dokážeme si spolu připravit pěkné chvilky. A tohle byla jedna z nich, která ale dávala naději přerůst v něco ještě rajcovnějšího.

„Já jsem Mirek!“ ozvalo se nad námi. Sláva, už je na háku, zaradovala jsem se. „Táňa“ pospíšila si s představením moje nadržená kamarádka. A já, protože jsem byla nadržená stejně, ale ráda dělám drahoty, jsem se představila až po ní: „Erika“.

sauna-masaz-013 Namísto podání ruky jsme si dali pusu. Přišlo nám to v tu chvíli takové samozřejmé. „Chodíte sem často?“ snažil se Mirek usilovně o konverzaci, zatímco mi položil ruku na zadeček. „Mmm… oh… ani ne!“ vyrazila jsem ze sebe, protože mi projel prsty po dráze kostrč – poštěváček a zpátky. Ale moje stručná odpověď ho neurazila. Pokračoval ve zkoumání mých tajných zákoutí, zatímco já stále hladila Táňu. Ta, když si všimla, jak se mi náš nový kamarád věnuje, po mně hodila pohled, který říkal „Nezapomínej, že jedem fifty-fifty!“

Bylo na čase podívat se Mirkovi na zoubek. Tedy obrazně. I když… to, so jsem nahmatala pod ručníkem na jeho klíně bylo stejně tvrdé jako zub, jen podstatně větší! Stáhla jsem ručník, a… Hmmm… i Táňa uznale pokývala hlavou. sauna-masaz-021 Krásně vztyčeného údu jsem se zmocnila jako první. Táňa postupně tála pod doteky Mirkových prstů, které zkoumaly pevnost jejího svěžího poprsí a já měla ten krásný nástroj mužství pro sebe. tedy… aspoň chvíli.

Sotva jsem si párkrát lízla, Táňa se nedočkavě hlásila o svůj díl. Střídaly jsem se v laskání hrdě vztyčeného údu a těšily se na to, jaké slasti nám přinese.

sauna-masaz-042 Nebudu vás moc napínat, můžu s hrdostí prohlásit, že jsem ho dostala jako první! Po chvíli společného kouření Mirek vstal, klekl si za mne a zamířil přímo do mé svatyňky! Hezky jsem se mu nastavila a oh… ooooh…. už jsem cítila, jak do mne zajíždí. Mhmmm… to byla slast!

Abych Táňu nějak odškodnila za to, že jsem si jejího vyhlédnutého hřebečka získala jako první, sklonila jsem se k její hlaďounce vyholené mušličce a začala ji lízat.

sauna-masaz-049 Mirek byl fakt třída. Zajížděl do mne hezky tvrdě, přesně jak to mám ráda. Saunou se brzy neslo moje hlasité sténání, jen občas přerušované hlasitým hekáním Mirka. A když mne dlaní plácl přes zadeček až to plesklo, už jsem byla v sedmém nebi. Aaaah! To byla slast!

sauna-masaz-056 Když Mirek cítil, jak se moje mušlička pulzuje v rytmu orgasmu kolem jeho údu, pohladil mne po zádech a šel se věnovat Táně. Postavil se k ní a nabídl k ústům svůj klacek. Táňa ho nejprve laškovně olízla, od kořene až po uzdičku, ale pak ho vzala pořádně do úst a názorně mu ukázala, kam až ho umí zasunout.

sauna-masaz-083 sauna-masaz-089 Mirek se posadil a přitáhl si Táňu k sobě. Konečně přišla její chvíle! Vzala jsem tvrdou žílu do ruky a nasměrovala ji k roztoužené růžovoučké mušličce. Táňa slastně dosedla a saunové horké ticho rozčísl dvojitý slastný vzdech. Mirek zajel do nažhavené kundičky mé kamarádky až po koule!

Táňa zaklonila hlavu a sama si určovala směr a hloubku zásunu. Jednou rukou jsem hladila její klín a zdálo se mi že cítím každé zasunutí tvrdého údu do její kundičky.

Pramínky potu se mísily s potůčky milostných šťáviček, které se z ní řinuly. Bylo vidět, že už se vznáší na vrcholcích slasti. Plně se soustředila na svou rozkoš a nevnímala nic kolem sebe.

Pohled na souložící dvojici mne pěkně rozrajcoval. Hladila jsem si mušličku a moje prsty občas zajely ještě o kousek níž. Dostala jsem chuť na další kolo, ale do druhé dírky.

sauna-masaz-095 sauna-masaz-108 Táňa mi uvolnila místo a já si sedla Mirkovi na klín. Nadzvedla jsem se, ale namísto do mušličky jsem jeho vztyčený klacek nasměrovala do své kakaové dírky. Když to Mirek zjistil, skoro přestal dýchat. Zadeček se zpočátku vzpouzel a nechtěl vpustit mohutného vetřelce dovnitř. Ale uvolnila jsem se, trošku zatlačila, a…. Mhmmm…. už jsem cítila jak oblý žalud překonává můj svěrač a razí si cestu mým zadečkem.

Bože, to byla krása! Cítila jsem Mirkovo vzrušení z toho, jak nestydatě jsem mu nabídla tohle netradiční pojímání a to mne vybičovalo až k nepříčetnosti. Stékaly po nás potůčky potu a mně se slastí zatočila hlava. Už jen pár zásunů do mé prdelky, několik doteků Táni, která laskala mou mušličku, a mé libido vystřelilo do nadoblačných výšin.

sauna-masaz-116 Abych vás nenudila zbytečnými detaily: zašukali jsme si parádně všichni tři. Samozřejmě, když mne Tána viděla, jak dobře mi dělá análek, nenechala se zahanbit a také nabídla Mirkovi svůj uzounký zadeček. A Mirek se nenechal prosit a protáhl jí tu uzounkou dírku opravdu poctivě. sauna-masaz-128 sauna-masaz-129 Já jsem se rozkročila nad Táňou a nastavila jí svou mušličku. Táňa si užívala mohutných přírazů do svého análku a přitom mne slastně lízala. Nevydržela jsem to, a sklonila jsem na nad ni, abych jí to oplatila. Byla to vlastně taková šedesát devítka, jen s tím rozdílem, že Táňa měla v zadečku zabodnutého Mirka, který ji pěkně obdělával análek. Zajížděla jsem jazykem do její promočené kundičky a z bezprostřední blízkosti sledovala to vzrušující divadlo, jak mohutný penis zajíždí do uzounkého zadečku, vysouvá se zpět a celá ta sekvence se opakovala stále a stále dokola.

Občas se udála změna, kdy se celý úd vysunul z prdelky ven a já si ho mohla prohlédnout v celé jeho nádheře. Ale nemohla jsem se dívat příliš dlouho, protože vzápětí lesklý modrofialový žalud zamířil zpět k sevřené dírce mé kamarádky a zmizel v jejích útrobách.

sauna-masaz-143 sauna-masaz-148 Náhle změna… Mirek se vysunul ven, ale už se nevrátil! Obešel nás a zaútočil tentokrát na můj análek! Přijala jsem jej se slastným zasténáním.

Táňa, již dostatečně ukojená pokračovala v laskání mé kundičky a tentokrát to byla ona, kdo si mohl vychutnávat to nestydaté představení análního sexu z bezprostřední blízkosti. Popravdě nevím, co mne vzrušovalo víc. Zda laskání jazýčkem na poštěváčku, nebo vědomí, že někdo zblízka pozoruje můj zadeček do kterého zajíždí mohutné mužství.

Ať tak nebo tak, rychle jsem dospěla k dalšímu vrcholu své slasti. Tělem mi probíhaly jiskřičky rozkoše a hlava se mi točila. Musela jsem se držel, abychom se s Táňou nekulily z úzké lavičky, na které jsme ležely.

Ale co na tom? Stihla jsem to právě včas. Ani Mirek nebyl z ocele a když uviděl mé další vyvrcholení a ucítil orgastické stahy mé prdelky na svém údu, přidal se ke mně a mohutným zasténáním vystříkl do mých střev horkou dávku semene. Vzápětí se vysunul a pokropil i Táňu, která lačně otevírala svá ústa, aby si i ona mohla užít horkého mlíčí.

Tak skončilo naše plavecké odpoledne. Nevím, kolik jsem ten den udělala bazénů, ale vím úplně přesně, kolikrát jsem se udělala já: MOCKRÁT!

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 169 návštěvníků   Průměr: 2.9]

Komentáře na téma “Erotické saunovací odpoledne” (celkem 14)

  1. Moc sexy . Nebyl by nekde chlap který by mi to dal do mojí nadrzene kundy??Je hladounce vyholena a ruzova.

Napište komentář