Sázka

"Ahojky Zlatíčko!" uslyším, když zvednu telefon. "Jak se daří, zviřátko?" "Nazdárek, docela to jde. A ty?" "Mám pro tebe jednu špatnou zprávu!" "Jakou?" Už podle tvého tónu tuším, že v tom bude nějaká lumpárna. "Prohrála jsi sázku!" "Sázku!? My jsme se o něco … panebože ty myslíš …" "Jo, jo přesně tu!"
Najednou se mi všechno vybaví před asi dvěma měsíci. Potkali jsme se na zábavě a tam to padlo. Vychloubal jsi se, že šetříš na pořádnou audio soustavičku do tvýho milovanýho autíčka. Slíbil jsi mi, že budu první kdo se sveze. Já si z tebe utahovala, že jak tě znám tak budeš mít hlavu plnou nějaký slečny a na mě, na kámošku, si ani nevzpomeneš. Už jsme každej měl trochu upito a tak vznikla ta sázka. Když nezavoláš hned jak to bude hotový, auto je moje. Hvízdla jsem obdivem! Beru. No bereš a co vyhraju já, když slib splním. Chvíli jsem přemýšlela. Probírala jsem seznam svých věcí co by mohlo mít odpovídající protihodnotu. Když vyhraješ tak jsem tvoje na celou noc. Noc splněných přání. Co ty na to? Jasně beru!
"Nemáš snad v úmyslu se z toho vyvlíknout, že ne." Moc dobře mě znáš a víš, že slovo vždycky držím. "Ne, nechci. Kdy jsi to dodělal?" "Včera večer. Celá naše partička je mým svědkem jak jsem zapojil poslední pojistku." "A sakra." "Ale, ale to je nadšení!" "Chlape ty si strašnej. Dobrá uznávám podcenila jsem tě. Tak kdy a kde?" "V sobotu v 7 se pro tebe zastavím. Už se mooooc těším. Papa v sobotu. Teď teprve poznáš co to znamená dobrej sex!" "Hmm uvidíme, aby jsi se ještě nedivil." "Mám dojem, že divit se budeš ty! Tak v sobotu."
Počkej. Já ti ukážu. Ty ještě netušíš co tvoje kamarádka dovede. To, že jsi o 10 let starší ještě neznamená, že bych tě nemohla překvapit. Celý týden jsem se pečlivě připravovala a teď je tu sobota a já už dolaďuju jen detaily. Tak ještě trochu rtěnky. Slyším zvonek. Sáhnu po kabelce a jdu ti otevřít. Domluvili jsme se, že zajdeme nejdřív na večeři do jedný skvělý hospůdky. Vidím jak jsi překvapený když mě uvidíš. Mám na sobě světle modrý bokový džíny, džísku ve stejný barvě a bílou halenku zapnutou na dva knoflíčky, aby byl vidět pupík a trochu i dekolt.
Jdeš mi naproti. Gentlemansky mi políbíš ruku a zářivě se usměješ. "Slečno přijel jsem pro svou kamarádku, nevíte, kde bych ji našel?" Neudržím se a dám se do smíchu. Dáš mi pusu tentokrát na tvář. "Služí ti když se tak červenáš." "Nech toho ty lichotníku, jedem?"
Večer vesele ubíhá. Vzpomínáme, smějeme se. Už jedeme k tobě domů. Podívám se na tebe a vidím jak se soustředíš na řízení. "Vzpomínáš jak jsme spolu koukali na tu pornokazetu?" "Jo myslíš tu, kterou jsme nedokoukali, protože jsi spustila hodinovou polštářovou válku? Jo to si pamatuju." "Ne myslím tu, která mě tak vzrušila, že jsem tě musela začít bombardovat polštářema, abych se na tebe nevrhla." Vidím jak ti potemní oči. Nekonečně dlouho se na mě díváš a v očích máš nějakou otázku. "Věnuj se řízení, nebo nabouráme." Cukneš sebou a začneš zase sledovat silnici. Tvůj klid a pohodička jsou očividně tatam. Už dlouho jsme kamarádi a občas to mezi námi pěkně jiskří, ale ani jeden z náš nechtěl překročit tu pomyslnou hranici našeho přátelství. Navíc zbožňuješ temperamentní a živelný holky a to jsem podle tebe já nikdy nebyla.
Zajedeš před dům. "Zajedu do garáže." "Jasně počkám nahoře. " Jdu nahoru a namířím si to rovnou do lednice pro něco k pití. vyschlo mi v krku. Bože dělám dobře? Co když to všechno zničím. Co když už nikdy nebudeme takový přátelé. Ne necouvnu. Jednou jsem byla tak "hloupá", že jsem to slíbila tak teď si to musím vyžrat.
Pane jo. Jak je možný, že jsem si nikdy nevšiml jaká je to kočka. A ta kazeta, říkal jsem si, že je moc slušná než aby jí něco takovýho rajcovalo. Kde se v ní vzal ten šarm a ty ohníčky co má v očích.
"ÁÁÁ čteš mi myšlenky. Stojíš hned za mnou a bereš mi z ruky limonádu co jsem vyštrachala v lednici. Cítím tvojí vodu po holení a teplo tvýho těla. Opřu se o kuchyňskou linku a sleduju tě. Žízeň máš teda pořádnou. Stojíš ke mě bokem, ale strašně blízko. Pohladím tě po zádech a pak tě pošimrám. Málem se udusíš jak si v tu chvíli lokneš vody. 🙂 Když konečně popadneš dech, chytíš mě povně kolem pasu a podíváš se mi zblízka do očí. "Takhle se mě nezbavíš!" 😉
Rty máme těsně u sebe. Oba ztuhneme a naskočí nám husí kůže. Osmělím se a zkusím jak tvoje rty chutnají. Jen zlehka po nich přejíždím a pak tě zlehka kousnu do spodního rtu. Tvoje oči opět nebezpečně ztmavnou, tvůj dech se zrychlí. Pořád mě pevně objímáš. Ruce sjednou až k mému zadečku. Hladíš ho, tvoje dotyky jsou stále žádostivější. Zajedu ti rukama pod tričko. Cítíš jak ti moje nehty lehce kreslí po zádech. Začneme se znovu líbat. Ale už to není jen ochutnávání. Naše jazyky si hrajou. Hrajou čím dál tím vášnivěji. Opustím tvoje záda a začnu tě hladit na hrudníku. Zavadím o tvoje bradavky a tobě se z hrdla ozve hluboké zamručení. Jedním prudkým pohybem mě za zadeček zvedneš do vzduchu. Neváhám a ovinu ti nohy okolo pasu. Naše rty se nemůžou odtrhnout. Doneseš mě až k tobě do ložnice. Jsem jako klíšťátko. Od tvých úst se přesunu na tvoje ouško. Zlehka ho obkroužím jazykem a pak zajedu dovmitř. Cítíš můj horký dech, moje ruce co ti zajely do vlasů. Zhluboka dýcháš. Popojdeš ještě dva kroky a opřeš mě
o zeď. Teď když už máš volné ruce začneš mi rozepínat halenku. Laskáš moje prsa, lehce mě taháš za bradavky. Z mého dechu poznáš, že se mi to hodně líbí. Postavíš mě na zem společně s halenkou jde na zem i podprsenka. Bradavky začnou tvrdnout pod tvým jazíčkem. Naše rty se opět spojí ve vášnivém polibku. Svléknu ti tričko a povalím tě na postel. Myslel jsi, že tě tam budu následovat a o to jsi překvapenější když mě vidíš jak odejdu do kuchyně. Během chvíle se vrátím a mám v ruce tři hedvábné šátky. Překvapeně zvedneš obočí. "Co to neseš? Ne, ne tohle ne. Měla to být noc ´mých´splněných přání. Tohle se mi nelíbí!" "Tak to máš špatný přání!" Zatímco ty si protestoval já jsem ti přivázala zápěstí k posteli. Je na tobě vidět, že jsi maličko nervózní. Chci ti zavázat i oči, ale to už se začneš vzpírat. Pritulím se k tobě, vezmu tvou hlavu do dlaní a políbím tě. "Neboj nejsem žádnej vyznavač sado-maso sexu." Očividně se ti ulevilo a dovolil si mi zavázat ti i oči. Vzala jsem mezi zuby tvůj ušní lalůček. Behem chvilky se vrátilo vzrušení, které se na chvilku vytratilo. Dotýkám se tvého těla pouze letmo. Políbím tě na bradavce a moje prsty tě zašimrají u lemu tvých kalhot. Zachvěješ se. Natáčíš hlavu ze strany na stranu aby si zaslechl můj pohyb a zjistil co se chystá. Tvoje kalhoty jsou napnuté k prasknutí. Kleknu si nad tebe a začnu se dobývat do tvých kalhot. Zasténáš. Spolu s kalhotama jdou dolů i tvoje boxerky. Teď tě mám před sebou tak jak tě pánbůh stvořil. Krásnej pohled. Zabloudím očima do tvého rozkroku a musím říct, že tady na tobě ten nahoře taky nešetřil. Vrátím e k laskání tvých bradavek, moje tuce tě hladí na stehnech a tříslech, ale záměrně se vyhýbají tomu nejcitlivějšímu místu. Zhluboka oddechuješ, tělo máš rozpálené a nabyté elektřinou. Poté co moje polibky několikrát zlíbají tvé tělo od kolen až k bradavkám se zvednu a nechám tě v očekávání. Mluvíš na mě, ale já neodpovídám. Hraju si jako kočka s myší.
Pak cítíš jak si na tebe opět obkročno sedám. Cítíš, že jdu jakoby do polohy 69. Tušíš můj zadeček jen kousek od tvojí hlavy. Chvěješ se. Už jsi skoro na vrcholu. Najednou cítíš jak celý tvůj penis je v mých ústech. Jak ho můj jazyk objíždí kolem dokola, cítíš jak tě saju. Už se to nedá vydržet. Stříkáš jak o život. Celým tvým tělem projíždí vlna vzrušení. Všechny svaly se ti napínají. Zapíráš se o postel. Sténáš. Neunikne mi ani kapička. Ještě chvilku se s tebou mazlím. Chci, aby si si to vychutnal. Pak si lehnu vedle tebe. Políbím tě a uvolním ti pouta. Stále divoce dýcháš. Chtěla bych se k tobě přitulit, ale nejsem si jistá co na tuhle mojí avantýru řekneš. Chvilku na mě jen tak koukáš.
Přitáhneš si mojí hlavu blíž, políbíš mě na čelo a přitiskneš si mě k sobě. "Nechtěl jsem ukázat já tobě co je to dobrej sex?" Zrudnu. Nadzvedneš se na lokti a natáhneš se pro deku, aby jsi nás přikryl. "Ty máš pořád džíny!?" "No ty ses ještě neměl k tomu, aby si mi je sundal:-)!" Začneš se smát. "Ty si, ale zvíře! Jak to, e už se známe tak dlouho a já nevím jaký drak vlastně jsi?" Pokrčím jen rameny a políbím tě. Prudce se otočíš a dostaneš se tak na mě. "Ty džíny budeme muset napravit!"


"Co takhle trochu vína? Dáš si?" "Jasně, ráda!" Otevřeš láhev. Jen tak sedíme. "Vstaň." Vstanu. Ty mi beze slova začneš rozepínat džíny. Jedním dlouhým pomalým pohybem mi je stáhneš. Přitom se letmo dotýkáš mojí kůže. Sjedeš dolů a pak se vracíš zase zpátky nahoru. Usmíváš se, když mě vidíš jak tam stojím jen v tangách a ruce mám zkřížené na prsou. "Čemu se směješ, ty příšerko? Tobě stačí jen boxerky a jsi oblečenej!:-)" Beze slova mě oblékneš do svého trička a podáš mi skleničku s vínem. Natáhnu se na postel a podložím si záda a hlavu polštáři. Uvelebíš se vedle mě a hlavu si položíš na moje bříško. Popíjíme víno a probíráme minulý víkend. Najednou mi pěkně hlasitě zakručí v břiše. Zvedneš se, postavíš sklenku a vyhrneš mi tričko a políbíš mě na pupík. "Krásko, ty jsi samý neduh." A s těmi slovy zmizíš z pokoje. Za chvilku se vrátíš a neseš talíř, na kterém je ohromná hromada hroznového vína.
I když jsme jen kamarádi, tak mě moc dobře znáš. Rozzáří se mi oči. Hned si uzobnu pár kuliček. Lehneš si zpátky ke mě a talíř si položíš na břicho. Když si chci znovu zobnout tak se schválně posuneš mimo můj dosah. "Příšerko, dej mi ještě!"
Podíváš se na mě a tvoje oči mají už zase temně modrou barvu. "Ty by jsi chtěla ještě? Vždyť jsi ještě nic nedostala!";-) Vezmeš kuličku a dáš mi ji rovnou do pusinky. Pak další a další. Po chvilce se neudržím a tvoje prsty si nechám v ústech o chvilku déle. políbím je a pak je lehce stisknu mezi zuby. Ztěžka polkneš. Jen se usměju, strašně ráda si takhle hraju. Vezmeš další kuličku, dáš si ji mezi rty a tentokrát mě nakrmíš z úst do úst. Vznikne z toho několikaminutový polibek. Vzbudí v nás opět vášeň. Naše jazyky opět spustí tu vášnivou hru. Líbáme se, zhluboka dýcháme, moje ruce hladí tvoje nahá záda. A tvoje? Najednou si uvědomím, že jsou pod tričkem a hladí moje naběhlé bradavky. Něžně si s nimi hrají. Mnou je mezi prsty, lehce za ně tahají. Při našem líbání slyšíš jak se mi ta vášeň dere ven hrdlem. Sundáš mi tričko a tvoje ruce nahradí tvoje ústa. Postupují od mých naběhlých rtů k úšnímu lalůčků. Víš jak jsem citlivá na oušku. Dál kloužou po mém krku až ke klíční kosti až se po nekonečně dlouhé chvíli dostanou k bradavkám. To už šílím rozkoší, chci tě opět převalit na záda a začít ti to oplácet, ale tvoje tělo a ruce mi to rezolutně zamítnou. Už ses dostal až k mému pupíku. Chytneš mě za kolena a doširoka mi roztáhneš nohy. Lehneš si mezi ně a rukou začneš hladit mojí zvlhlou lasturku přes moje černý tanga. Boky ti vycházím vstříc. Kopíruju tvý pohyby nahoru a dolů. Je mě pěkně slyšet. Nikdy jsem nedokázala být při sexu ticho, ale ještě se nikomu nepovedlo mě tak rozdivočet aniž by mi sundal spodní prádlo. Rukou mě pohladíš na boku a zajedeš mi tam pod okraj mého prádla. Pomalu pod jeho lemem sjíždíš k mému rozkroku a jen zlehka se dotýkáš mých závojíčků. Nakloníš se ke mě a tvoje horké rty opět pohltí ty moje. Tvoje ruka ovšem stále prozkoumává moje kalhotky, hladí moje vlhké závojíčky. Tisknu se k tobě, hladím celé tvoje tělo, tahám tě za bradavky, zajíždím ti rukama do vlasů, laskám jazíčkem tvoje ouško. Náš dech je dotyk od dotyku rychlejší. Konečně zajedeš prsty mezi moje stehna, zasténám, prohnu se bokama proti tobě. Tvoje prsty začnou hladit můj poštěváček, znovu hlasitě zasténám. "Zlatíčko zvedni nohy nad hlavu!" Zvednu nohy, cítím jak mě hladíš na zadečku, mojí rýhu mezi půlkami a pak mi jedním plynulým pohybem sundáš tanga a odhodíš je někam stranou. Položím nohy zpátky vedle tvých boků, ale to už můj poštěváček nehnětou prsty, ale tvůj sametový jazýček. Už pěknou chvíli hlasitě sténám. Svaly se mi začínají neovladatelně třást. Vycítíš to a zavedeš do mě dva prsty. Trochu je pokrčíš, snažíš se s nimi kroutit do všech směrů a navíc s nimi ve svižném tempu zajíždíš co nejhlouběji do mě a zase ven. Rty mi saješ poštěváček, štípeš mě na vnitřní straně stehen, hladíš můj zadeček. Moje lasturka se stahuje v orgasmu, ale ty nepřestáváš. Vysaješ ze mě i poslední kapičku mojí šťávičky. Naposledy mě políbíš do rozkroku a pak se polibky pomalu posouváš po mém bříšku nahoru. Každý polibek rozechvěje znovu moje tělo. Usmíváš se, v očích máš plamínky. Něžně mě líbáš na ústa, hladíš na bříšku. Přitulíš se ke mě, přikreješ nás a dál mě zasypáváš polibky. Občas zajedeš mezi moje stehna a chvilku mě něžně hladíš, prodlužuješ to blaho co se mi rozlévá po těle.
Ležíme vedle sebe. Nohy máme propletený až teď si uvědomuju, že i tvůj dech je pořádně vzrušený. Sjedu ti rukama po hrudníku a začnu tě taky hladit. Pořád jsi vzrušený, tvůj penis je tvrdý a opírá se o moje stehno. Začnu se mu věnovat rukou, zasténáš. Pak mě uchopíš za zápěstí a odtáhneš mi ruku. Podívám se ti do očí. "Teď ne zlatíčko, chci s tebou takhle chvilku ležet!" Nadzvedneš se na lokti "Nebo ti to nestačilo? Mám ještě pokračovat?" A v tu chvíli zajedeš do mého klína a přejedeš prsty přes můj poštěváček a lasturku. Tichounce siknu a trošku sebou trhnu směrem od tvojí ruky. "Myslím, že trochu něžnýho hlazení a polibků by ti teď prospělo. A úplně stačilo, co?" "Asi máš pravdu. Já jsem jen chtěla …." "Pššš!"


Ležíme vedle sebe. Povídáme si, díváš se mi do očí. Deku mám přitaženou do  podpaží. Koukají mi jen ramena, peřinu si přidržuju na prsou. "Nepustíš mě k  sobě, ty soukromnice!" Usměju se a pomalu nadzvednu deku. Na nic nečeká a  vklouzne ke mně. Proplete svojí nohu mezi moje, ruka spočine na bříšku a nos se lehce zaboří do mých vlasů. Po chvilce hlazení ustalo, jeho dech se prohloubil. Po chvilce jsem si uvědomila, že usnul. Přitulila jsem se k němu a taky zavřela oči. Netrvalo dlouho a taky jsem se odebrala do říše snů. Bylo to zvláštní… vždycky jsem měla problémy usnout s chlapem v posteli. I pokud to byl aktuální přítel během prvního měsíce, kdy jsme spolu spali, jsem vedle něho nedokázala usnout. Ale teď… možná je to tím, že jsme tak dobří kamarádi. Možná tím, že posledních několik dní jsem byla nucená pracovat šestnáct hodin denně.

Když jsem zase začala přicházet k sobě cítila jsem jak je všude okolo strašná zima. Peřinu už jsem neměla. Cítila jsem i dvě ruce, co mě silně drží za paže a  cloumají se mnou. "Slyšíš mě, vzbuď se, proboha zlato, co se to děje?" Pomalu rozlepuju oči, a když se mi to konečně podaří, vidím ho jak nade mnou klečí a v  očích se mu odráží strach. Drží mě… až skoro bolestivě… za paže. "Co se děje? Proč vyvádíš jako blázen?" Pomalu jsem se posadila. V tu chvíli mě vzal do  náruče a pevně mě obejmul. Bylo cítit, jak mu pulsují svaly na těle. Jakoby se třásl. "Co se to stalo. Snažím se tě už asi dvacet minut probudit. Už jsem chtěl volat záchranku!" "Ale ale… to je špatný, když je mi u tebe tak dobře? Za poslední čtyři dny jsem spala asi všeho všude deset hodin. Měla jsem moc práce … a navíc. Náš dnešní večer byl taky docela vyčerpávající!" Lehce jsem ho políbila na rty.

Zvedl se i se mnou v náručí a zamířili jsme kamsi bytem. Donesl mě až do  koupelny. Vešli jsme do sprchovýho koutu. Postavil mě na zem a pustil vodu. Zaklonila jsem hlavu, rozpažila ruce a nechala vodu, aby mi zmáčela vlasy. Kapka za kapkou se vpíjela do mých hnědých vlnitých vlasů. Voda stékala po mé kůži. Hřála jako letní slunce. Cítila jsem, jak stéká kapka po mém krku, mezi ňadra, pomalu se spojuje s další kapkou a zastaví se až na chloupcích v mém rozkroku. Hltal její tělo očima. Pak neodolal a palcem přejel zlehka po pravé bradavce. Tělem mi projel výboj. Sáhl pro sprchový gel. Dal si ho trochu do dlaní, vzal mojí dlaň a začal mě mydlit. Namydlil mi obě dlaně a pomalu pokračoval po mých rukách směrem k ramenům. Pak sjížděl od mého podpaží až na boky. Přitom se sehnul a polaskal rty obě moje bradavky. Znovu si dal trochu gelu do dlaní. Přistoupil úplně ke mně. Díval se mi do očí, ruce pomalu začaly hladit můj zadeček, hnětl moje půlky, laskal moje stehna. Rty si našly ty moje. Byly horké, jeho jazyk dobyvačný. Klouzal po mých zádech až skoro do vlasů. Jemně mne lechtal okolo páteře…. prudce mě otočil k sobě zády…. jazyk našel moje ucho. Obkroužil ho, zajel dovnitř a zase ven. Začal mne kousat do ušního lalůčku. Na mých ňadrech už se bělala pěna, jeho prsty nemilosrdně dráždily bradavky. Tahal za ně, kroužil okolo nich, jedna ruka pak krouživými pohyby klouzala po bříšku až k rozkroku. Zajel mezi má stehna, jen lehce… jakoby mne chtěl opravdu jen umýt. Pak si za mne kleknul a namydlil mne od stehen dolů. Projížděl mezi mými stehny, stála jsem, nohy sem měla jen malinko od sebe. Užívala jsem si to napětí, jak klouzal od kotníků nahoru a zase zpátky.

Znovu si vzal trochu gelu, opět se postavil za mě a věnoval se tentokrát mému druhému oušku. Jedna ruka kroužila na mém podbřišku a druhá těsně nad zadečkem. Pak obě naráz zajeli jedna do mého rozkroku a druhá mezi moje půlky. Namydlil každé zákoutí těch míst. Dva prstíky zabloudily i do mého zadečku. Několikrát vklouzli dovnitř a zase ven. Projela mnou vlna vzrušení a slasti. Pak si spěšně umyl ruce. Sundal hlavici sprchy, která byla nad námi v držáku. Otočila jsem k  němu hlavu abych našla jeho ústa. Abych se mohla polaskat s jeho jazykem. Přitom co jsme se líbali jsem cítila, jak mi odtáhne půlku a vodou spláchne všechnu pěnu z mého zadečku. Pak se přesune dopředu. Prsty roztáhne moje závojíčky a nasměruje sprchu do mého rozkroku. Hlasitě sténám. Znovu si za mě kleknul. Rukama rozevřel můj zadeček a začal jazykem kmitat na mé zadní dírce. Olíznul mne celou od zadní dírky až na poštěváček… na něm se zastavil.. přisál se k němu. Sténala jsem… předklonila a rozkročila jsem se, aby měl k tomu všemu co nejpohodlnější přístup. Rty nasál poštěváček, nosem mě šimral u vchodu do mojí kundičky. Nos vystřídal jazyk, který zajel, co nejhlouběji to šlo. Hladil mě po zadečku. Zajížděl dovnitř a zase ven. K šílenství mě přiváděl jeho palec, který mezitím masíroval můj poštěváček. Srdce mi bilo jako splašené, svaly po celém těle se mi třásly.

Jazyk ale svou cestu ještě nedokončil. To co předtím prováděl v mojí kundičce se teď rozhodl zopakovat v mém zadečku. V první chvíli se mi podlomila kolena tou slastí. V podbřišku to mrazilo, orgasmus mnou doslova cloumal. Prsty se v  kundičce pohrávat s mým G bodem. Vzdychala jsem, sténala, celá jsem se třásla, už už jsem myslela, že upadnu, protože moje nohy mě odmítaly poslouchat. Když najednou přestal a než jsem se stihla nadechnout jsem měla jeho penis v kundičce. Nebyl vůbec něžný. Pěkně divoce si mě bral. To mě vzrušilo ještě víc. Říkala jsem si, že snad víc už to nejde. Ale šlo. Po několika přírazech ho vytáhl a  začal se žaludem třít o mojí zadní dírku. Dvakrát mě s ním jakoby pohladil a  pak do mě naráz vstoupil. Zajel tam až po kořen. To už mě veškerá stabilita opustila a moje nohy mě odmítly nést. Ale on mě držel.. pevně mě držel za boky a  přirážel, jak jen to šlo. Několikrát přirazil a pak jen bylo cítit jak se celý propnul. Doslova zařval slastí, cítila jsem, jak do mě stříká svoje horké sperma. Pomalu jsme se sesuli na zem. Byl pořád ve mě… snad deset minut jsme takhle jen bezmocně leželi… voda po nás stékala. Ani jeden z nás nebyl schopný udělat pohyb. Oba jsme se zmítali v silném orgasmu. Naprosto uneseni pocity z milování.

Znovu jsem se vykoupali a pak se sobě navzájem stulili do náruče a usnuli. Do rána jsem ještě párkrát cítila jak procitnul, zkontroloval jestli jsem tam, přitáhl si mne blíž, políbil mě na čelo nebo pohladil po vlasech a zase spokojeně usnul.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 17 návštěvníků   Průměr: 3.6]

Napište komentář