Ranní hygiena

rannihyg-03 Vstávání mi nikdy nedělá velkou radost, a tak je člověk rád, když na to občas není sám. Fakticky mám docela radost, když si opláchnu obličej, protřu ospalé oči, a první věc kterou vidím je Šárka. Moje kamarádka, která mne pozoruje při ranní hygieně a přitom se na mne vesele culí.

rannihyg-04 rannihyg-05 „Víš co se mi dneska zdálo?“ vypráví, „Mně se zdálo že jsem někam jela, a byla jsem přitom skoro nahatá!“ a aby ukázala jak moc nahatá v tom snu byla, hned vyhrne tričko a ukáže svá drobná, ale krásně modelovaná ňadra.

Taky míváte po ránu chuť? A tím nemyslím chuť na snídani nebo na kafe. To samozřejmě taky, ale až po tom. No dobrá… tak tedy až po TOM, aby to tedy bylo úplně jasné.

„A co na to cestující veřejnost?“ zeptal jsem se. Protože ukázat na veřejnosti takové krásné tělíčko jako má Šárka, to si přímo říkalo o malér. Byla krásně štíhlá a báječně tvarovaná. A tvářičku měla jako holčička. Takže když se usmála, byli všichni chlapi v okolí okamžitě auf, i kdyby měla na sobě hubertus.

„No představ si to…“ napínavě protahovala… „představ si to… že NIKDO NIC!“
„Promiň, tak to si tedy nepředstavím.“ řekl jsem popravdě, protože v hlavě jsem měl představy úplně jiné. Řekněme že mé aktuální představy byly… více akční.

rannihyg-06 rannihyg-07 Objal jsem to krásně tělíčko zezadu a políbil na šíji.
„To si doopravdy nedokážu představit, že bych tě někde potkal svlečenou, a nic s tím neudělal!“

„Nojo…“ mínila Šárka, „ale nezapomínej, že tys v tom mém snu zrovna nebyl. A každý není takovej…“ přerušila větu, protože se jí do úst při polibku vnutil můj jazyk, ale po chvilce myšlenku dokončila „…kanec jako ty!“ a pokračovala v líbání.

„Jakej kanec?“ zatvářil jsem se překvapeně.
„Kanec samec!“ opáčila a sáhla mi do kalhot. Spokojeně se usmála a rozepnula zip. A za chvíli už jsem seděl na jejím místě a vychutnával si něžné doteky deseti hebkých prstů.

Šárka se postavila vedle mne a hladila můj vztyčený úd.
„No… jen se na to podívej!“ pravila naoko přísným hlasem. „Podívej se, co děláš!“

rannihyg-13 Ale nečekala na odpověď, sehnula se a vzala mne do úst. Pokud jsem byl předtím ztopořený, tak teď jsem byl už jako kámen. Pohrávala si s mým přirozením, laskala mne jazykem a přitom spokojeně předla.

Šárka si totiž kouření opravdu vychutnávala. Líbilo se jí to, ráda laskání jazykem dávala, i přijímala. Neodolal jsem a postavil se. Klekla si přede mnou, já stál nad ní a lehce přirážel pánví proti její pusince.

Šárka si mne nasoukala hluboko do krku, pak mne chvilku olizovala špičkou jazyka, od třísel až po špičku žaludu. Prostě krása!

rannihyg-22 rannihyg-23 Posadil jsem ji a pohladil po klíně. Přejížděl jsem rty po látce kalhotek na její kočičce, cítil její horkost a vůni. Rozevřela doširoka stehna abych mohl k ní…

Cítil jsem jak vlhne… Shrnul jsem kalhotky stranou a jazykem zaútočil na její škebličku. Přejel jsem špičkou jazyka po celé délce, a ucítil známou chuť. Pevně se chytila rukama a začala zhluboka dýchat. To už jsem znal. Dostávala se do ráže. Zajel jsem jazykem do její mušličky. Zavrtával jsem se do ní co nejhlouběji. Cítil jsem jak je mokrá, slyšel jsem její vzdechy…
„Pojď… pojď do mne… prosííím!“

Postavil jsem se mezi její rozevřená stehna a namířil na ústí její jeskyňky. Můj žalud sám vklouzl mezi plátky jejího pohlaví. Zůstal jsem na chvíli nehybně stát. Ještě… ještě chviličku… ještě… oh… TEĎ!

Vnikl jsem plnou silou do jejího klína. Cítil jsem jak pronikám dál a dál… Šárka s očima přivřenýma slastí tápala rukama kolem sebe, hledala oporu, aby nespadla z vratké stoličky.

rannihyg-28 rannihyg-30 „Pojď…, raději se postav.“ řekl jsem a Šárka poslušně seskočila, předklonila se a nastavila mi svůj zadeček.

Vnikl jsem do ní zezadu a pokračoval v načaté jízdě. I když se opírala, podlamovaly se jí vzrušením nohy, takže jsem ji pro jistotu držel za boky. Její sténání sílilo, s každým přírazem se propracovávala blíž a blíž k vyvrcholení. Vnikal jsem do ní, svíral ji za boky a narážel si ji na svůj vztyčený pyj.

rannihyg-32 „Oooh, miláčku… krásně mi to děláš!“ kvílela slastí. „Pojď do mne… ještě… nepřestávej… nepřestávej… OOOH!!!“ vykřikla hlasitě. Křečovitě sevřela stoličku o kterou se opírala, až jí zbělely klouby. Několikrát jsem tvrdě přirazil a zůstal hluboko v ní. Vychutnávala si svůj vrchol a kolena se jí roztřásla.

„Pojď, posadíme se.“ nabídl jsem jí a hodil na zem složený ručník. Lehl jsem si na něj a Šárka si vyskočila na koníčka.

Otočila se ke mně zády, sama si nasměrovala můj úd do své jeskyňky a  nasedla si na něj.

rannihyg-38 rannihyg-39 Cítil jsem jak pronikám její mušličkou až na doraz. Začala se pohybovat, pomáhal jsem ji rukama, podpíral její zadeček, hladil její záda.

Při každém nadzvednutí můj úd tak tak že nevyjel z těsného sevření její mušličky. Nasednutí které vzápětí následovalo zahnalo můj penis zpět do hlubin, přehrnulo předkožku a obnažilo žalud který si razil cestu do ní.

Po chvíli se otočila, takže jsem jí viděl do tváře. Pevně si mne osedlala a pokračovala ve své divoké jízdě.

rannihyg-41 Viděl jsem jí ve tváři ten známý výraz, kdy rozum přestává mít kontrolu nad jejím tělem a žízení přebírá vášeň.

„Oh… oh… jo… jo…“ hekala a soustředěně se tvrdě narážela na můj úd. „Oh… ještě… ooooh… OOOH!!!“ vykřikla a tělo se jí roztřáslo v bouři dalšího krásného vyvrcholení.

rannihyg-45 Vyčerpaně se ze mne sesunula. Přivinul jsem se k ní a vzal si ji opět zezadu. Vděčně vzdychla a zavrtěla zadečkem aby mi usnadila pronikání.

Přitáhl jsem se k ní a znovu a znovu zajížděl do její sladké mušličky. Pronikal jsem do ní krátkými přírazy a cítil, jak moje vzrušení stoupá výš a výš.

Ale v poloze na boku jsem se neměl o co opřít, neměl jsem žádnou oporu. Šárka to sama vycítila a  po chvilce si klekla na všechny čtyři. To bylo ono!

rannihyg-49 Klekl jsem si za ni, a proklál její kundičku svým kopím, než bys řekl „švec“. Dlaněmi jsem sevřel oblý a pevný zadeček a stiskl rukama obě půlky. Sledoval jsem, jak se můj úd noří do měkkých záhybů sladké mušličky.

Několikrát jsem prudce přirazil, a už jsem cítil že má chvíle přichází.

rannihyg-51 rannihyg-52 „Já už budu… Pojď… vykuř mi ho!“ zasténal jsem. Šárku jsem nemusel dvakrát pobízet. Hned vyskočila a vzala do úst můj nástroj, ještě mokrý od jejích šťáviček.

Cítil jsem to známé šimrání v podbřišku, signalizující neodvratný vrchol. Tělem mi projel blesk a před očima se mi zatmělo. A pak…

rannihyg-55 rannihyg-58 „AAAAAH!“ vykřikl jsem hlasitě a z mého pulzujícího údu vytryskla první sprška spermatu do lačných otevřených úst. A za ní další a další…

Stříkal jsem proudy horkého semeno mezi žádostivé rty mé lásky, na její tvář… Když jsem se po chvíli otevřel křečovitě sevřená víčka, podíval jsem se dolů. Šárka se mazlila s mým penisem, laskala jej a starostlivě čistila jazykem. Podívala se nahoru, do mých očí a nádherně se usmála. Začínal nový, krásný den.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 47 návštěvníků   Průměr: 2.6]

Napište komentář