Prší

prsi2-004 Ten večer si Andrea usmyslela, že mne obehraje v kartách. My, kteří víme, že karetní hry jako „prší“ jsou založené na náhodě se prohry přirozeně nebojíme. Stačí hrát dostatečně dlouho, aby začala fungovat statistika, a pak nemůžete prohrát. Vždycky to musí být víceméně plichta. A taky nesmíte dělat zbytečné chyby, samozřejmě. A taky nesmíte hrát s Andrejkou svlékací prší.

Nejsem nějak pozorný hráč, ale když jsem vyhrál popáté za sebou, začalo mi to být divné. Andrea už prohrála veškeré svrchní ošacení a byl už jenom ve spodním prádle. A protože karty už nějaký ten pátek hraju, začalo mi svítat. Prvním náznakem bylo, že si z balíčku lízala nějak moc karet.

„Hele, kolik sis lízla? Já nevynášel sedmičku!“ upozornil jsem ji, když jsem zpozoroval že si bere z balíčku dvě karty namísto jedné.
„Hm…“ zamračila se. „Nějak mi to lízání nejde. Budeš mi to muset ukázat.“
„Jak ukázat? Líznu a hotovo, ne?“ ty ženské jsou někdy ale nechápavé!
„No právě že ne!“ zakroutila Andrea hlavou a přisunula se blíž ke mně. „Ty lížeš daleko důkladněji…“ V situaci kdy mám před nosem ty její heboučké kozičky se nemůžu soustředit na hru. A taky jsem jí to řekl.
„Hele… chceš hrát?“
„No, jasně, že si chci hrát!“ Naprosto logická odpověď doprovozená naprosto nelogickým gestem. Když chci hrát s někým karty, tak mu nestrkám hrudník k nosu. Obzvlášť když vím, že se ten někdo pak nemůže soustředit na hru. Třeba jako já.

prsi2-011 Protože nevím jak vy, ale já když mám blízko určité partie ženského těla, tak se špatně soustředím. Například v tomhle konkrétním okamžiku jsem úplně zapomněl, jestli už šel červený svršek, nebo ne. A to prosím uznejte, to se pak těžko hraje. A k tomu ještě…
„Hele… já jsem svoje kalhoty ještě neprohrál!“ zaprotestoval jsem, když jsem ucítil její ruku na svém poklopci. Ale to už jsem měl ústa plná jejích něžných koziček. Mozek hodil kopyta na stůl a se slovy „Na tohle mne nepotřebuješ, tohle zvládne mícha“ si dal dvacet.

To už jsem měl ruce plné jejího poprsí které jsem nedočkavě doloval z podprsenky. Stiskl jsem je v dlaních a bradavky lehounce tiskl mezi rty. Andrejka proti přerušení hry neprotestovala. Naopak, její ruka lovila v mém poklopci.

prsi2-018 prsi2-016 Táhla a táhla, ale vytáhnout nemohla. Můj penis se tam nějak vzpříčil, takže nakonec musel kalhoty úplně rozepnout, aby ho dostala na světlo boží.

Chvíli mi ho tiskla ve své drobné horké dlani, ale bylo na ní vidět, jakou má na něj chuť.

prsi2-020 prsi2-021 Nedočkavě ho oblízla jazykem, pěkně po celé délce, stáhla z něj předkožku aby mohla ochutnat nateklý žalud a spokojeně si přitom pomlaskávala.

Báječně se s ním mazlila a přitom se postupně překulila na mne, takže za chvíli jsme si mohli dopřát šedesát devítku.
Cítil jsem, jak mi shrnuje kalhoty do půlky stehen, aby ke mně lépe mohla, a už jsem byl v sedmém nebi, když můj úd zaplul do jejích horkých úst. Zároveň mi nabídla svou roztouženou kundičku, která se velmi obtížně ukrývala za titěrnou šňůrkou jejích kalhotek.

prsi2-032 Chytil jsem Andreu za zadeček a jazykem propátrával zákoutí jejího pohlaví. Líbal jsem ji neprve do slabin, ale postupně se mé polibky blížily stále víc a víc k její horké štěrbince. A v okamžiku, kdy jsem vtiskl polibek přímo na její mušličku ukrytou pod tenoučkou látkou kalhotek, Andrea vyskočila. Stáhla ze mne kalhoty a  lehla si na mne. Vložila si můj ztopořený pyj mezi svá ňadra a sledovala, jak se jeho vrcholek objevuje a zase mizí mezi jejími prsy. Chytil jsem ji za kozičky a sevřel těsně svůj penis do toho měkkoučkého vězení. prsi2-050 prsi2-045 Andrejka se blaženě usmívala, když jsme si společně vychutnávali to něžné tření měkkoučkých ňader o ocelově tvrdý úd.

Klekl jsem si za ni a stiskl její prsy v dlaních. Slastně vydechla její ruka automaticky sklouzla na můj penis. Rukama jsem hnětl její poprsí a šeptal jí do ouška, jak moc se mi to líbí.

prsi2-068 prsi2-069 „Pojď, vyskoč si na koníčka! Ukaž mi jak umíš pěkně rajtovat!“ Tohle jsem nemusel říkat dvakrát. Rozkročila se nade mnou a pomaloučku dosedala níž a níž.

V okamžiku, kdy ucítila na své mušličce dotek mého údu, zastavila se. Zavrtěla se v bocích, takže jí špička mého žaludu přejela přes stydké pysky a zase zpátky. Nasměroval jsem svůj nástroj a ona se slastným zasténáním dosedla tentokrát až na doraz.

Nabodnutá na mé kopí slastně vrněla a užívala si to krásně hluboké proniknutí. Napichovala se na můj úd se stále větší a větší razancí, cele se soustředila na to divoké šoustání, svět kolem ní přestal existovat. Věděl jsem, že teď to přijde. A taky ano.

Náhle strnula a já ucítil jak se její mušlička křečovitě sevřela kolem mého penisu. Tenhle stisk byl u ní vždycky předzvěstí mohutného vyvrcholení. Zaklonila hlavu a z hrdla se jí ozval zvířecí skřek. Rukama zatápala kolem sebe, jakoby hledala oporu. Stáhl jsem si ji k sobě, přitiskl si ji na hruď a několika prudkými přírazy jsem ještě znásobil její rozkoš.

prsi2-056 Skulila se vedle mne a zprudka dýchala. Hladil jsem ji po vlasech a počkal, až trochu přijde k sobě. Políbila mne a drobnými polibky pokrývala celé mé tělo. Její rty postupně sjely až k mému klínu a zastavily se až na mém údu, který se stále ještě leskl šťávičkami její rozkoše. Žádostivě ho vzala do úst a začala mi ho kouřit.

Přitom si naslinila prsty a začala si hrát se svým análkem. Nejprve si jenom zlehounka masírovala okolí své zadní dírky, ale to jí nestačilo. Stiskla můj penis mezi rty a pomaloučku si zasunula jeden prst do zadečku. Doslova jsem na svém údu cítil jak ji to vzrušuje. Po chvilce měla v sobě už tři prstíky a dráždila si jimi svůj análek. prsi2-110 Lehnul jsem si na záda a ona pokračovala v mém kouření. Stále častě však její rty sjížděly k mému šourku a chvílemi až pod něj. Pokrývala polibky můj pytlík a zavrtávala svou hlavu níž a níž. Cítil jsem její jazýček ve slabinách, na šourku, pod ním… zajížděl do těch nejcitlivějších místeček a dělal mi pomyšlení.

Zvedl jsem nohy a cítil jak si probojovává cestičku až k mému análku. Ještě kousek… ještě… nepřestávej… pokračuj… prosííím… Jakmile se dotkla špičkou jazyka okraje mé dírky, jako by mnou projel blesk. Slastí jsem jenom zasténal. Bylo to k zbláznění. Andrejka mne svým laskáním vzrušovala až k šílenství, a když viděla mé vzrušení, vydráždilo to i ji. Kleknul jsem si a Andrea se hned přitiskla k mému zadku. Prstem přejela po rýze mezi hýžděmi a zastavila se u mého staženého otvůrku.

Hladila mne a líbala po zádech, ale její rty se nezadržitelně blížily k mému citlivému místečku. Opět mne nechala chvíli vyčkávat a potom pomalu a opatrně obkroužila jazykem ústí mého análku. Ruku mi protáhla pod břichem a uchopila můj penis.

prsi2-129 prsi2-126 Cítil jsem doteky jejího jazyka i stisk její ruky na svém údu a mohl jsem se zbláznit slastí. Její ruka – ne, nehonila mi ho. Jen mne tiskla. Něžně a přitom pevně. Vnímal jsem každičký, i ten sebe nepatrnější pohyb. A její jazýček? Ten mne vzrušoval ještě víc! Musel jsem se vší silou ovládnout, abych se neudělal. Toužil jsem jí totiž všechno to laskání jaksepatří oplatit. Obrátil jsem se a přiměl Andreu aby si klekla na všechny čtyři. Zulíbal jsem obliny jejího zadečku, roztáhl její půlky od sebe a zaútočil na její zadní dírku. Jel jsem špičkou jazyka od její kostrče úžlabinou její rozkošné prdelky stále níž a níž.

prsi2-091 prsi2-092 Cítil jsem jak se chvěje. Konečně jsem dosáhl jejího análku. Když jsem se poprvé dotkl jazykem jemné sliznice, Andrea jen hlasitě zasténala. Líbal jsem ji, laskal ji, naplnil jsem slinami tu malou úžlabinku a pomalu na ni zatlačil špičkou ukazováčku. Andrea se prohnula v kříži, ale neustoupila. Jemně jsem kroužil prstem na její uzounké dírce a za chvilku se mi podařilo zasunout jeden článek dovnitř.

prsi2-094 prsi2-095 „Oooh…“ zasténala Andrea. „Pojď… pojď do mne… udělej mi to do zadečku, ošukej mi prdelku!“

Naslinil jsem svůj nástroj a přiložil ho k jejímu análku. Opatrně jsem přitlačil a vzrušeně sledoval jak v ní mizí nejprve špička žaludu, pak celý žalud, a pak – milimetr po milimetru – celý můj nadržený úd. „Aaah… ty seš tak velkej!“ zasténala Andrea a zalapala po dechu.
„Jo… jsem velkej, a teď tě pořádně ošukám!“ odpověděl jsem.

prsi2-096 Oba nás vzrušovalo tohle mluvení během milování. Padala přitom slova, která bychom jinak nikdy nevyslovili. Ale v těchhle chvílích vzrušení nás to oba neskutečně rajcovalo.
„Jo… jo… joo… omrdej mně jako kurvu… dělej!“ křičela Andrea a rukama si roztahovala půlky od sebe, abych se dostal co nejdál.

Dostával jsem se do ráže. Moje útoky byly stále prudší a prudší, postel bolestně skřípala, ale my to ani nevnímali. Andrea nedokázala čelit mým prudkým výpadům a poklesla na břicho.

prsi2-131 Lehl jsem si za ni, stále pevně zaklíněn v jejím zadečku a neustával jsem v té divoké jízdě.
„Jen počkej, já ti ukážu jak se správně šoustá!“ drtil jsem mezi zuby a vrážel do toho krásného oblého zadečku svůj nadržený kolík.
„Oh… ano… já…ano… AAAH!“ zařičela Andrea a její tělo se začalo zmítat v divoké křeči orgasmu.

prsi2-130 Na penisu jsem cítil stahy jejích svěračů, které masírovaly můj kolík. Pevně jsem ji přitiskl k sobě. Měl jsem co dělat abych ji udržel ale zvládl jsem to a ještě jsem několikrát prudce přirazil.

Andrejčino druhé vyvrcholení bylo poslední kapičkou do mého poháru rozkoše. Už jsem to nemohl dál oddalovat. Vysunul jsem se ven a klekl si nad ni. Trochu jsem si ho pohonil, ale to už mi ho Andrea vzala a dala si ho mezi své báječné prsy.

Jezdil jsem v těsném sevření jejích ňader, a přitom jí ještě rukou hladil kundičku. Stačilo pár okamžiků a už jsem TO cítil. Oslnivý záblesk rozkoše a už jsem stříkal horké semeno na její krk, tváře, pár kapek jí uvízlo v blonďatých vlasech. Vyčerpaně jsem padl vedle ní a oba jsme popadali dech. Uf… tak za chvilku se zklidníme a můžeme dohrát ty karty.
Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 78 návštěvníků   Průměr: 2.8]

Napište komentář