Dárek

Neuvěřitelná spoušť… ale oslava se vydařila… tedy skoro vydařila. Nebýt toho, že se Martin někam vypařil. Asi odešel s Klárou… škoda. Tak pěkně jsme se bavili, vypadalo to na slibnej večer 🙁

Včera jsme totiž já a moje kamarádka Simona uspořádali oslavu našich narozenin. Bydlí v jednom obrovském domě, kde se konala i ta oslava. Bydlí tam ona a ještě několik dalších lidí. Samozřejmě, že všichni se pobavili a pak se někam vypařili a na mě a Simče je teď uklidit tu spoušť co tu zůstala. A kdo je Martin??? Je to její spolubydlící. Chlap se vším všudy. Chytrej, pozornej, pohlednej… dělá programátora v jedné počítačové firmě. Včera to mezi námi pěkně jiskřilo, tancovali jsme něco jsme vypili, ale pak jsem se jako oslavenec musela věnovat hostům a Martin se mi nějak ztratil z dohledu. Pak jsem ho zahlédla s Klárou… očividně se snažilo o to samé jako já. a nejspíš uspěla…

V hale se potkám se Simonou… tak jak se ti líbila oslava??? Copak se děje, jsi nějaká posmutnělá… Ve stručnosti jsem jí vylíčila co mi celé ráno běhá hlavou. Podivným způsobem se na mě usmála… Něco ti řeknu, Klára vypadla už v půl jedenáctý a odešla sama! Jo mimochodem, můžeš tohle povlečení hodit k Martinovi do pokoje. Jo a mám ti od něj vyřídit, že na jeho posteli je pro tebe nachystanej narozeninovej dárek. Dárek??? … něco ve mně se zatetelí radostí, ale proč mi ho nedal už včera???

darek2-01 Vyběhnu těch několik schodů. Dveře do jeho pokoje jsou pootevřené. Vejdu dovnitř a namířím si to ke skříni, když najednou uslyším jak se někdo v posteli převalí na záda. Pomalu se otočím a zjistím, že Martin tam spí. a jak následně zjišťuju je úplně nahej. Leží na zádech. Trochu se usmívá. Asi se mu něco zdá. Chvíli jen tak stojím a dívám se na něj. a začnu mít neodolatelnou chuť se ho dotknout. Dojdu až k posteli. Srdce mi buší jako splašené. Nakonec neodolám a nadzvednu deku. Ukáže se mi v celé své kráse. Odkryju ho. Trochu se pohne. Strašně se leknu.

Zlehka se ho dotknu v rozkroku. Jeho penis na ten letmý dotek okamžitě zareaguje. Opatrně ho vezmu do ruky a políbím ho na jeho špičku. Ještě ho zlehka olíznu. Cítím jak mi mravenčí v klíně. Začínám být pěkně vzrušená. a  najednou ucítím horkou dlaň, jak mě pohladí po zadečku. Strašně se stydím.

Pomalu se mu podívám do očí, protože je mi jasné, že už asi hodnou chvíli nespí a pozoruje mě. Cítím jak se mi žene krev do tváří. Naše pohledy se setkají. Usmívá se… Pojď sem za mnou! … Mlčky si vlezu za ním do postele. … Nebudeš pokračovat v tom, co jsi začala, krásko??? … Sehnu se, znovu ho políbím na špičku. Obkroužím jazykem a pomalu ho začnu polykat, začnu ho sát. Slyším jak sykne slastí, trochu zvrátí hlavu a přivře oči. Moje rty se pohybují po jeho penisu nahoru a dolů. Cítí můj jazyk, jak krouží kolem žaludu. Každým pohybem cítím, jak mi v puse mohutní.

darek2-06 Pomalu sama vlhnu, moje bradavky trčí. Přitáhne si mne k polibku. Zkoumá moje ústa jazykem, zlehka mně kousne do spodního rtu. Zasténám. Pohladí moje bříško a zajede mi rukou pod kalhotky… chvilku si hraje s mým poštěváčkem. Můj dech se zrychluje, sténám mu do ouška. Zasune mi dovnitř dva prsty. Slyším, jak přerývavě dýchá.

darek2-07 Jeho doteky jsou lačné, žádostivé. Polaská prsty můj zvlhlý klín a jen zašeptá … miláčku, jsi nádherná … kmitá mi jazykem na uchu.

Jeho prsty vystřídá jeho žalud, vklouzne dovnitř. Je nedočkavý, zvedne mi nohu a začne přirážet. Nejdřív se kontroluje. Klouže ve mně pomalu. Po chvilce už to ani Martin nevydrží a začne divoce přirážet.

Převalím si ho na záda a nasednu si na něho jako na koníčka. Pomaloučku dosedám. Nevím koho teď trápím víc, jestli sebe nebo tebe. Strhne mě na svou hruď. Jednou rukou mě hladí v rozkroku, druhá laská moje prsa. Naše jazyky se propletou. Vsaje ten můj. Vášnivě se líbáme. Jeho penis do mě zajíždí. Přírazy jsou stále rychlejší a rychlejší.

Kleknu si na všechny čtyři. Laská rukou můj zadeček. Obě dírky se mu teď nabízí. Zajede penisem do mojí pochvy. Vychutnává si mě. Chvěju se každým přírazem.

darek2-10 Rozevře mi půlky, prsty se začnou dobývat do mého zadečku. Po chvilce v něm oba bez problémů zmizí. Rychle vytáhne svůj penis a přiloží ho ke vchodu do mého zadečku.

Prohnu se v zádech, abych mu usnadnila přístup. Zajedu si prstem do pochvy a oddávám se přicházejícímu orgasmu, který je ještě umocňován přírazy. Zajíždí do mého zadečku celý, varlata mi s každým zajetím narazí na hráz. Celá se třesu, mám napjatý každý sval v těle. Pulzuju, stahuju se okolo jeho penisu. Už se taky blíží k vrcholu.

darek2-11 Opět změní dírku. Dvakrát přirazí, cítím, jak mu v něm pulsuje a pak už jen jak moje útroby zalévá horké sperma. Drží mě za zadeček, vášnivě se líbáme a užíváme si naše vyvrcholení. Klesnu na tvojí hruď. Srdce nám buší stejně divoce. Dívám se ti z blízka do očí. Já do jeho a on do do mých. Mlčky takhle ležíme. Pomalu se oba zklidňujeme, užíváme si tu chvíli.

Zvednu se a natáhnu se pro přikrývku. Zdá se mi tu být nějaká zima. Nevědomky mu však nabídnu pohled na svůj obnažený zadeček. Na moje půlky, které odhalí ten otvor, který je jeho návštěvou stále ještě pootevřený.

darek2-12 Strhne mě za boky zpátky… ocitnu se na zádech a přímo nad hlavou se mi tyčí jeho penis, který už je opět v pohotovosti. Tyčí se mi přímo před obličejem. Vezmu ho do pusy, položím si na jazyk tu krásnou hebkou část jeho těla. Jeho slabiny se při každém mém dotyku stahují, rejdím jazykem, hladím mu varlata a hráz. Stejně jako mě mohutní penis mezi mými rty, mohutní mezi těmi jeho můj poštěváček. Krouží okolo něj jazykem, tahá mě za něj, jazyk rozevírá moje závojíčky. Razí si cestičku mým rozkrokem od poštěváčku až dolů k hrázi a zase zpět.

darek2-13 Trochu mu zacuká v penisu. … ty ďáble jeden, podívej, co se mnou děláš!!! Ale teď si budu hrát já s tebou… lehne si mezi moje rozkročené nohy a doslova se přisaje. Jazykem vnikne hluboko dovnitř, rty laskají můj poštěváček. Jazyk opět vystřídají prsty. Dva do zadečku a dva mi vklouznou do pochvy. Zasténám a zaryju mu nehty do ramene… Vem si mě, prosím!!!

Na nic nečeká, obrátí mě na bříško a přitáhne si mě na tvůj penis. Prudce do mě zajede. Cítím jeho rty, jak zasypávají moje záda polibky. Přiráží do mě, cítím ho až „v krku“.

Chvíli zezadu, chvíli zepředu. Naprosto mnou zmítá vášeň, přestávám vědět o světě, vnímám jen jeho horké tělo na mém, jeho penis mezi mými stehny.

darek2-15 darek2-17 Na chvíli se mi podaří převzít kontrolu a  mučivě pomalu na něho nasedám, ale opravdu jen chvíli, protože moje sebekontrola je tatam.

Cítím jak mnou proniká, vnímám jenom na kámen ztvrdlý úd který do mne vniká, razí si cestu mou lačnou kundičkou a zbavuje mne rozumu.

darek2-19 Vytáhne ho ze mě a dokončí tu nádheru pusou. Stačí trošku zakmitat jazykem, na kterém během chvilky ucítí mojí šťávičku, šťávičku orgasmu. Chvěju se a sténám. Musí mě slyšet snad celé město.

Roztáhnu mu nohy přímo před obličejem a můj jazyk začne ochutnávat jeho penis. Zakmitám na jeho špičce, pak ho naráz polknu celý. Několikrát ho projedu po celé jeho délce. Můj jazyk ho obkrouží. Pak mu v něm zacuká a i já ochutnám tvojí šťávu…. Přisaju rty na jeho vrcholek a lehounce ho laskám, dokud jeho orgasmus neodezní.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 107 návštěvníků   Průměr: 2.8]

Napište komentář