Nečekaná návštěva I

Za okny se sypal sníh, byla opravdu třeskutá zima. Seděla nehnutě za oknem, pozorovala chodce na ulici, pomalu se stmívalo. Přemýšlela, co s prázdným bytem, časem bez smyslu, který jí neznatelně utíkal mezi prsty. Už dlouho se jí nikdo nedotýkal, nelíbal, nevzrušoval. Chybělo jí to. Snažila se tyto věci tak nějak nevšímavě obcházet, nepřipouštět si je. Byly dny kdy samou prací nevěděla, kde jí hlava stojí. Občas se ale objevil den – jako tenhle. Po příchodu z práce zvládla všechny věci kolem domácnosti. Rozečtená kniha zůstala na stole, pokojem voněla hořící svíčka, která na její tělo vrhala smyslné obrazce. Z rádia se linula tichá melodie a  na její tváři se objevila slza. Pomalu, milimetr po milimetru se posunovala po její tváři a na jejím konci se jakoby vpila do obličeje. Stýskalo se jí, po všem.

Najednou zaslechla volání. Přemýšlela, odkud se ozývá… Trvalo chvilku než si uvědomila, že je to z ulice. Zvedla se ze židle a naklonila se k oknu. Rozhrnula záclonu a podívala se ven. Dole na chodníku přesně pod jejím oknem stál muž. Na zemi svými stopami vykouzlil obrazec slunce. Jakoby – jí ho chtěl poslat nahoru do oken, do jejího srdce i rtů. Byl jí povědomý,ale v té sněhové vánici nedokázala jistě rozpoznat kdo to přesně je.

Poodstoupila od okna a otevřela ho. Vyklonila se ven a on jí mával na pozdrav. Jakmile zvednul hlavu k oknu,tak ho poznala. Spolužák ze střední. Býval děsně krásnej, ale nikdy o ní neprojevil zájem. Líbil se jí vždycky, byl vysoký tmavovlasý s krásnýma očima, sportovní postavou a nádherným sexy zadečkem. To ji vždycky přitahovala. Takovýmhle chlapům málo kdy odolala.
Usmála se na něj a zeptala se: „Půjdeš dál?“ Pokýval hlavou a odebral se ke vchodu od domu. Bzučákem ho vpustila dovnitř a běžela si do koupelny pro župan. Přece ho neuvítá jen v ručníku!

Vklouzl tiše do dveří a dlouze si ji v županu prohlédl. Pozdravil něžným hlasem a usmál se. Neodolala a usmála se na něj také.Otočila se a vydala se do kuchyně, nabídla mu něco k pití a posadila se ke stolu. Stále na ní visel pohledem – všimla si toho a tak nějak jí to hezky hřálo u srdce. Třeba se na ní konečně usměje štěstí!

Povídali se hezkých pár hodin, probrali školu, kamarády a sousedy. Nezapomněli zmínit i jejich samotu. Ani on, ani ona neměli nikoho. Letmo se jí nohou dotýkal pod stolem, vzrušovalo jí to a ne málo. Jejich pohledy se střetávaly stále na delší a delší dobu. Koukla na hodiny a zhrozila se. Za pár hodin vstává do práce, to bude teda ráno. Naznačila mu, že bude muset jít spát. Udiveně se na ní podíval a neznatelně přikývnul na souhlas. Zvedli se od stolu, posbírala hrníčky od čaje a šla ho vyprovodit ke dveřím. U nich , jako by do něj něco vjelo se k ní přitisknul, objal ji a dlouze políbil. Nebránila se ničemu. Měl vlhké rty a jeho jazyk pomalu a přitom hrozně rajcovně vjížděl do jejích úst. Podlomily se jí kolena,ale nepřestávala mu líbání oplácet. Pošeptal jí do ucha: „toužím po tobě už tak strašně dlouho a nikdy jsem k tomu nenašel odvahu Miško“. „Škoda,že už musíš jít spát, chtěl bych si s tebou povídat a líbat se až do rána.“ Jejich rty se do sebe zase vpily a najednou to šlo tak nějak strašně rychle. Nestihla se bránit a ani nechtěla. Strašně moc jí přitahoval a vzrušoval. Chtěla se s ním milovat a  promilovat s ním celou noc.

Natlačila ho na dveře od bytu a svým jazykem vklouzla na oplátku mezi jeho rty. Líbala ho po krku, šíji… byla natěšená na divoké milování. Nebránil se, cítil to samé co ona, moc po ní toužil. Toužil po vlhku jejího klína, mokrých závojíčcích, nadržené štěrbince, divokém píchání… prostě po sexu se vším všudy.

Jeho ruce rozvázaly její župan vínové barvy a z něj vystoupila překrásná dívka. Její prsa vykukovaly ven ze župánku, bradavky trčely vzrušením. Nepřestával ji líbat a přitom se dotýkal něžně jejích prsů. Byly nádherné, velikostí asi tak 4ky, ale moc rajcovní kozičky měla. Neskutečně ho přitahovaly. Bral je do rukou, něžně hýčkal, občas je zmáčknul. Poklekl před ní a vzal její bradavky do pusinky. Střídavě je žužlal a vzrušoval … přitom ji hladil po zadečku. Neměla pod županem vůbec nic. Jen to svoje vzrušené a překrásné tělo.

Postavil se k ní a opět ji líbal. Jeho ruce hladily kozičky a bříško. Klepaly se jí nohy a nechtěla aby tenhle okamžik někdy skončil. Otočil si ji zády k sobě a pomalu jí stahoval župan dolů. Stála zády k němu a přitom nahá. Jeho fantazie fungovala na maximum. Přistoupil k ní, přitisknul se a zezadu jí vklouznul na ňadra, bříško a jeho ruka směřovala dolů směrem k jejímu klínu. Dotknul se krásně oholené štěrbinky, kde na jejím vrcholku byl malý chomáček chloupků – zasténala, zavrněla. Pocítila, že jak je k ní přitisknutý– tlačí ji jeho vzrušený penis do zadečku. Jeho prstíky začaly vklouzávat do jejího klína, do její štěrbinky mezi pysky a kroužit kolem poštěváčku. Byla neskutečně vlhká. Roztáhl jí nohy trošku od sebe a vklouznul prstem do její mušličky. Začal jí to pomalinku dělat prsty. V tom vlhku to šlo překrásně. Projížděl ji a protahoval, nádherně sténala. Posypával její záda polibky,ale nepřestal jí to dělat. Jednou rukou si rozepl zip u kalhot a vytáhl nádherně vzrušeného ptáka. Nemusel ho ani pohonit. Na jeho vrcholku se třpytila kapička touhy.

Stáhnul si kůžičku, zatlačil dlaní do jejích beder,aby se ještě více prohnula a přiložil čůráčka ke vchodu do její kundičky. Stačilo jen lehounce přitlačit a vklouznul celý až po kouličky do její mokré lasturky. Začal přirážet hluboce dovnitř a jeho penis se celý lesknul od její šťávičky. Sténála a nebránila se, byla celá jeho. Nadržená a bezbranná. Líbilo se jí to ,jak si s ní dokázal pohrávat. Dělal jí to zezadu, přitom jí držel za prdelku a rytmicky zajížděl do toho jejího vzrušeného tunýlku. Nezapomněl si pohrát s jejími kozičkami a bradavkami,které něžně stiskával. Cítil, že musí malinko usměrnit své tempo, jinak by naplnil její kundičku předčasně. To nechtěl, chtěl si tu nádheru a krásu užít co nejdéle. Vytáhl ho celého zmáčeného a otočil si ji k sobě. Dlouze ji políbil a začal ji pokládat na zem.

Položil ji na župan, který z ní před chvíli sundal a opět do ní vklouznul. Dýchala přerývavě vzrušením a její orgasmus nebyl daleko. Chytil jí za nohy, které zvedl do vzduchu, opřel se o ně a viděl celou tu krásu před sebou. Mokrou pičku, roztažený klín, přenádherné kozičky a její dlouhé vlnité vlasy. Byla sexy, prostě luxusní holka. Litoval toho, že se neodvážil přijít za ní dřív. Stále ji projížděl, střídal rychlosti … a oddaloval svůj orgasmus. Bylo to moc divoké. Její ruka najednou směřovala do jejího klína. Pohladila se po štěrbince a vklouzla mezi pysky na poštěváček. Začala si to dělat. Krásnýýýýý… vzdychl. Nikdy neviděl holku co by si to před ním, nebo s ním takhle dělala. Hrozně ho to rajcovalo a jí jeho pohyby taktéž. Cítila, že za chvilku bude. Zaprosila do tmy na chodbě : „ Dělej, prosím nepřestávej … už budu.“

>Nemusela to víckrát opakovat. Jára ji začal píchat ještě divočeji než před tím. Moc chtěl aby si ten sexík s ním prožila na plné obrátky. Najednou pocítil stahování její kundičky, zatemnělé vzdechy. Přicházelo to na ni. Silný orgasmus, skoro jako uragán. Myslel, že mu jeho penis umačká, jak to bylo pro ni silné. Přitáhl si ji k sobě a políbil ji. Nepřestával do ní vklouzávat a pociťoval,že se za chviličku udělá taky. Vytáhl ho z její kundičky – „vykouříš mě prosím? „Usmála se na něj a kývla. Nečekal ani chviličku a strčil jí ho do úst, hezky mezi rty. Začala ho božsky sát a přitom honit rukou. „Nádheraaaaa“ Honila mu ho a občas si lízla jeho kouliček, uzdičky a nechala ho opět zajet do pusy. Za chvilku pocítila to tak známé cukání a pnutí v penise. Vylítlo to z něj přímo do jejích úst. Bez jakéhokoliv varování jí to stříkal na jazyk a jeho semínko stékalo přímo do jejího krku. Přesně tak to měl tak rád. Byl v sedmém nebi. Ještě si ho něžně pohonil a potutelně se na ni usmál … Věděl totiž, že tohle nebylo naposledy.

Stulil se k ní na zem a hladil ji po prsou, bříšku a štěrbince…
To co bylo dál – se dozvíte brzy

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 12 návštěvníků   Průměr: 2.6]

Napište komentář