Úklid po párty

sex-party-002 „Uff, to byla jízda“, vydechla si Šárka, když zaklaply dveře za posledním hostem naší malé oslavy, „Jenom se netěším na ten úklid“ dodala. „Necháme to na zítra“, prohlásil jsem a ruku v ruce jsme odcházeli do ložnice. „A hele, co nám to tu zbylo za nepořádek?“ usmála se má partnerka, když jsme procházeli zadním salonkem. Na sofa tam podřimovala dívka, jen ve spodním prádle a po jejích svršcích nebylo ani památky. „Zdá se, že holka trochu přebrala. No nic, tak ji vzbudíme a pomůžeme jí najít oblečení“, řekl jsem i když, při pohledu na tu nádheru, s těžkým srdcem. „Nech to na mě“ uličnicky se ušklíbla Šárina a lehce zatřásla se spícím děvčetem. Pak se sklonila a jemně dívku políbila na rty se zašeptáním: „Vstáváme krásko, je čas jít domů“.

sex-party-004 sex-party-006 Pavla, tak se dívka jmenovala, omámeně pootevřela oči a k našemu překvapení Šárce polibek opětovala. Ta kupodivu neucukla, jen se ji divoce zablesklo v očích a pootevřela rty. Naše krásná návštěva toho hbitě využila a spojila jejich ústa jazykem a nezdálo se, že by se některá z nich chystala odtrhnout. No to mě podrž! V tu chvíli mi byly kalhoty těsné. Sklonil jsem se, pohladil štíhlé, hebké stehno a políbil pevný zadeček probuzené kočičky. „Co si jako myslíš že děláš!“ spražil mě v tu chvíli ledový hlas mé ženy. „Ty jsi jenom můj a na jinou ženskou se můžeš tak maximálně koukat!“ popadla mě za kravatu a zacloumala se mnou: „Jasný?!“ A aby mě to připomněla a aby ležící krásce ukázala komu opravdu patřím, vytáhla mi ptáka z kalhot a začala ho majetnicky kouřit. A že to umí! Za chvíli jsem už nevěděl ani kde je vlevo nebo vpravo a na našeho opozdilého hosta jsem málem zapomněl.

sex-party-010 sex-party-012 Připomněly mi ho až vzdechy, které se začaly ozývat z opačného konce pohovky. Pavlínka zřejmě nemohla jen tak sledovat naše malé sexuální představení a strčila si prsty do kundičky a začala se jimi hezky šoustat. Neodolal jsem a olízl jí alespoň nožičku. Jenže to neušlo Šárce, žárlivě se kolem mě prosmýkla a oddělila mě od Pavly svým tělem. Políbila ji a ještě pro jistotu zašeptala: „Užijeme si to, ale pamatuj, je můj!“. Pak jí sjela jazykem na kozičky a po chvíli ještě níž, až se dostala mezi stehna, které Pavla ochotně doširoka rozevřela. Já se zatím mazlil s Šárčinou prdelkou a jak jsem si všiml, její kundička začínala vonět touhou. Vystrčený zadeček byl ale příliš lákavý a moje péro už příliš zvtrdlé na to, abych se dál trápil.

Popadl jsem ji za boky a tvrdě do ní zajel, rovnou až po kořen. „Aúúú“ zavyla nepřipravená Šárina a zakousla se Pavle do pičky. Té se to evidentně líbilo a tlačila si bloňdatou hlavu pevněji do klína.

sex-party-016 Šárka lízala, až to mlaskalo a při tom vyrážela vzdechy, kterými reagovala na mé prudké přírazy. Po několika zásunech se její pička hezky uvolnila a promazala a šoustání šlo jedna báseň. Po chvíli jsem si vysadil Šárku do klína a nechal se chvíli obsluhovat. Šárka si aktivní roli užívala a její vzdechy začínaly nabírat ostřejší tón. Když se Pavlínka sklonila a začala jí jazykem dráždit kundičku, přičemž speciální pozornost věnovala poštěváčku, stávaly se vzdechy hlasitějšími a hlasitějšími, až se Šárina prohnula v zádech a vyrazila orgastické „Jo, jo, jóóó!“ Pak se odevzdaně zhroutila dozadu a opřela se o mě. Spojil jsem jí nohy k sobě a dál jsem ji pomalu šoustal, abych nevypadl z tempa. Pavlínka se vyšplhala nahoru, rošťácky si jazýčkem dobírala ztuhlou bradavku a pak znovu Šárku vášnivě políbila. Přitom se poctivě šukala šikovnými prstíky. sex-party-028 sex-party-030 Chvilka klidu nevydržela dlouho a má věčně nadržená žena se opět probudila k životu a vzala scénář pevně do ruky. Nebo spíš do pusy. Přesně tam totiž opět nasměrovala mého ptáka, ještě celého lepkavého od její kundí štávičky a znovu ho nádherně kouřila. Doširoka roztáhla nohy a  přitiskla si Pavlínčinu hlavu ke kundičce.

Ta neváhala ani vteřinku a rozkošnicky se zabořila do růžové nádhery mlsným jazykem. Asi jsem se na tu polízanici díval pěkně hladově, protože Šárina mě za chvíli stáhla na pohovku a vrazila si mojí hlavu mezi štíhlá stehna. „Lízej mě, hezky mě vylízej!“ poručila a aby mě trochu povzbudila, opět stiskla moje péro mezi šťavnaté rty.

sex-party-035 sex-party-036 Pavla se asi cítila trochu odstrčená, ale za chvíli si našla novou zábavu. Několikrát olízla Šárce zadeček a za chvíli už jsem fascinovaně z bezprostřední blízkosti sledoval, jak se jí urputně dobívá špičkou jazyka do úzkého análku, který se jejímu úsilí pozvolna podvoloval. To mi do ptáka nahnalo tolik krve, že má partnerka jen obdivně vydechla: „Páni, ten je tvrdej. Pojď mě honem oprcat, ale honem!“ Klekla si přes okraj otomanu a vystrčila zadek: „A vraž mi ho tam pěkně hluboko, až si ho pořádně užiju!“ Splnil jsem její přání do puntíku a začal tvrdě přirážet zezadu. Pak zakývala prstíkem na Pavlu, políbila jí a pošeptala : „Vystrč na mě prdelku ty malá couro, já ti pěkně vylížu mindu!“ Děvče poslušně vyšpulilo zadeček a Šárka se vášnivě vrhla na voňavou broskvičku. sex-party-038 sex-party-042 sex-party-044 sex-party-045 Pavla úpěla rozkoší a roztahovala si půlky od sebe, aby se ta moje chlípná čertice dostala co nejhlouběji. Chvíli jsem supěli jak opravdový vláček. Najednou ta moje čarodějka bůhví odkud vykouzlila dva robertky. Ten štíhlejší mi podala, přísně se na mě podívala a zeptala se : Víš co s ním máš dělat?“ Němě jsem přikývl, naslinil jeho hebký povrch a opatrně jsem ho zastrčil do análního otvůrku, který na mě již chvíli rozpustile pomrkával v rytmu mých přírazů. Prdelka přijala umělý kolík zcela bez odporu. „Jo udělej mi prdel“ sykla Šárka, „vyšoustej mi hezky obě dírky“ Pak obrátila pozornost k našemu hostu a druhého uměláka, o notný kus silnějšího , zarazila do mokré prciny. Pavla se prohnula v zádech, otevřela ústa jako by chtěla vykřiknout, ale nevydala ani hlásku. Pak prudce vyrazila zadkem proti roberku aby ho do sebe dostala co největší kus. Šárka se zlomyslně zasmála a nekompromisně jí tím umělákem šoustala. Teď už Pavla potichu nebyla „Ano, jóóó, šukej mě, šukej, znič mě“ povzbuzovala Šárku a vyrážela jí naproti. Tohle divadlo mě přivádělo na kraj šílenství. Mrdal jsem jak šicí stroj a ničil Šárce obě díry. Ta pozorně sledovala Pavlínčiny reakce a když se zdálo, že se blíží její vrchol, donutila nás změnit polohu. Vyšvihla se mi do klína a prudce se na mě nabodla, sebrala mi malé dildo a sama si šoustala prdelku. Mě na oplátku předala velký kolík a milostivě mi dovolila: „Teď ji smíš dodělat“.

sex-party-046 sex-party-049 Pokračoval jsem v obdělávání voňavé holčičí prcinky a Pavla to už moc dlouho nevydržela. Napjala se, zvrátila hlavu dozadu a zavyla jako háravá fena „juuůůů, áááá“ a zazmítala se výbuchem prudkého orgasmu. Šárka ji nechala chvíli odpočinout, ale pak znovu zavelela: „Teď jsem na řadě já“. Zůstala na koníčkovi a dále mě vášnivě mrdala, ale tentokrát svěřila anální dráždidlo Pavle. Ta svědomitě plnila svěřený úkol a vyšukávala úzkou prdelku mé momentální vládkyně. Sama si při tom pomalými pohyby projížděla štěrbinku.

sex-party-052 Šárka nás koučovala: „Přidejte vy dva. Mrdejte víc, dělejte, neflákejte se… jo… takhle je to ono… jo… tááák… tvrději… áááááÁÁÁÁ!!!“ Když konečně mohla popadnout dech, mile se na mě usmála, políbila mě a šeptla:“ a teď ty…“ Pár nocí jsme už prošukali a ona moc dobře ví, jak končím nejraději. Uvolnila svou nadvládu a zastrčila si můj klacek do pusy. Prsty pevně uchopila tvrdý kolík kousek nad kořenem a začala ho honit krátkými, rychlými tahy. Žalud vsála hluboko do úst a jazykm si pomáhala v jeho intenzivním dráždění. Přestala jen na chvilku, aby Pavle poručila aby nepřesávala v prcání její prdelky. sex-party-055 sex-party-057 Pavla opřela svoje dildo o zem a nasedla na něj tak, že v ní téměř celý zmizel. Uvolnila si tak obě ruce a naplno se mohla věnovat nadrženému análku a nezapomínala občas olíznou vyšukanou kundičku. Šárka zrychlovala pohyby své ruky a horký žalud teď opouštěl její šikovnou pusinku jen když se potřebovala nadechnout. Sála mě tak silně, až jsem ztrácel vědomí. Náhle mi v koulích zaškubalo a výstřik byl už neodvratitelný. Šárka se nastavila tak abych jí zkropil obličej. Pavla zblejskla k čemu se schyluje a natáhla se aby z toho také něco měla. Šárka jí ale žárlivě odstrčila: „Říkala jsem ti, že je Můj!“ zasyčela. V tu chvíli jsem explodoval a skropil obličej mé žárlivé partnerky horkou sprchou. „To je můj miláček“ pochválila mě Šárka a polykala dávku, která ji zamířila do pusinky. sex-party-060 Zatímco olizovala zbytky z mého ptáka, Pavla se alespoň mazlila s jejími bradavkami, ale nezdálo se, že by si stěžovala. Pomalu se mi zklidňoval tep a já jsem si uvědomil, že přestože jsem zažil svojí první trojku, vlastně jsem téměř nedotkul jiné ženy, než té své. Ale musím říct, že mi to vůbec nevadilo. Naopak, při její žárlivosti to bylo protentokrát víc, než v co jsem kdy doufal.

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 176 návštěvníků   Průměr: 2.8]

Napište komentář