erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Sny

Je pátek ráno a já mířím opět do práce. Je ošklivý upršený ráno. Sedím v autobuse, projíždím městem a  přemýšlím o tom co se mi v noci zdálo, do uší mi hraje moje oblíbená hudba. Je mi smutno. Už dlouho jsem sama. Neobletovaná, nemilovaná, už je to dávno co se mě chtěl někdo dotýkat. Bylo pár flirtíků, ale vždycky mě k dotáhnutí někam dál zastavilo něco v mojí hlavě. Stejně jako ve snu, který mě poslední dobou pronásleduje. Vždycky je tam muž, který mne nekompromisně svádí. Dotýká se mě. Líbá mě. Ale já vždycky pronesu něco co to všechno zarazí. Rozplyne se ta blízkost, teplo cizího těla, vzrušení, pocity a po probuzení je tam jen ta prázdnota, chlad.

Nevím co to způsobuje. Je to můj strach, nebo jen čekám na chlapa, který tohle nebude vnímat a prostě mě svede?

Přijdu do práce, obleču se do pracovního. Den uteče jako voda. Jdu se znovu převléct, když najednou přijde Soňa a prosí mě jestli bych nemohla vzít jednoho jejího zákazníka. Úplně zapomněla, že si ho objednala na masáž. Má rande s tím svým novým objevem. Nenechám se ani moc dlouho přemlouvat a souhlasím, že zákazníka namasíruju místo ní. Už se ani nepřevlékám. Tenhle zákazník už sem chodí dlouho a navíc dneska přišel pozdě. Normálně bychom už zavírali. Nebude z toho dělat vědu.

Přijdu tam, on už leží na masážním stole. Pozdravíme se, prohodíme pár frází. Pustím si svoje nejoblíbenější CD Velmi nebezpečné známosti. Krém do dlaní, zahřát promnutím a jde se na věc. Masíruju a přitom se utápím ve svých myšlenkách. Až si najednou všimnu jak mě pozoruje v protilehlém zrcadle. Lehce se usmívá. „Copak Vás trápí??“ Najednou se slyším, jak mi vyklouzne slovíčko „Chlapi.“ “ Tak je pošlete k vodě! ;-)“ „To už oni udělali dávno mně!“ Nevěřím tomu, co mi jde z úst. Co to do mě vjelo takhle se mu zpovídat. Zamračím se. On se najednou otočí a dívá se mi upřeně do očí. Má krásný oči, v podstatě je do docela hezkej chlap. 😉

Natáhne ke mě ruku a pohladí mi prsa. Přejede po jednom, pak po druhém. Dívám se na něj. Jsem překvapená, nevzmůžu se ani na pohyb. On mezitím vyndá moje ňadro z trička a prsty polaská mojí bradavku. Na zádech mi naskočí husí kůže. Zachvěju se. Než se vzpamatuju vyndá i druhé. Jeho horké dlaně mě začnou pomalu hladit. Přitáhne si mne a zlehka políbí.

Hraje si se mnou jako kočka s myší. Cítím jeho horké rty na mých, jazyk jak se vkrádá do mých úst. Prsty co mne tahají za bradavky, ruce co hladí po zádech. Pomalu mi dochází co to vlastně dělám. Snažím se odtáhnout, zamumlám slova vzdoru do jeho úst. On jako kdyby to vycítil. Jakoby četl moje myšlenky, cítil ten zmatek v mojí hlavě. Nechci být děvka, která jde s  každým, ale zároveň lačním po dotecích, po něze, po tom být středem něčí touhy. Slyším ho jak říká: „Neutíkej mi maličká, nemusíš se bát. Jsi nádherná, chci tě mít!“ Málem se mi podlomila kolena, když to dořekl.

sny-02 Začnu mu polibky oplácet, rukou kloužu po jeho hrudi. Nakloním se a nabídnu jeho rtům bradavku. Obkrouží ji jazykem, políbí a lehce mě do ní kousne. Opět se dostaví to krásný mravenčení v podbřišku, ten chtíč. Odkryji prostěradlo, kterým byl při masáži přikrytý. Rukou opisuju linii těla. Krk, prsa, bradavky, pupík, podbřišek a zastavím se až u jeho ztopořeného mužství. Celou dobu si hledíme do očí. Jeho penis nahmatám a pak zrudnu jako malá holka. Chtěla jsem se podívat, ale stud byl silnější 🙂

„Podívej se, jsi už přeci velká holka, on tě neukousne….!“
„Ale co když se nechci jen podívat a  chtěla bych se třeba i dotknout…. ;-D!“ Bleskne mu v očích a hlasitě se zasměje. Přitáhne si mě a  znovu vášnivě políbí.

sny-06 sny-07 Téhle hře přicházím rychle na chuť…. nemilosrdně ho škádlím. Hladím ho na tříslech, zlehka se dotýkám penisu. Zavře oči, zvrátí hlavu dozadu a tiše zamručí. Políbím ho na ucho …. pokračuju níž po krku.

Nasaju bradavky, políbím vypracované bříško, zakmitám jazykem na špičce penisu. Pomalu ho polknu. Pomalu ho kouřím, cítím jak stále mohutní. Jeho ruka mě hladí po zadečku a zatne se každým mým pohybem nahoru nebo dolů. Pobídne mě abych si vylezla za ním na stůl a přitáhne si mě rozkrokem na obličej.

sny-11 sny-12 Olízne moje závojíčky, vtiskne na ně horký polibek, jazykem si pomalu razí cestičku k poštěváčku.

sny-13 Když dorazí k cíli a rty obejmou můj poštěváček hlasitě zasténám.

Mrazí mě po celém těle…. otočím se a vezmu znovu jeho penis do pusy. Saju ho, můj jazyk krouží okolo a občas zakmitá na vrcholku. Přivádí mě k šílenství. Jeho ruce mě hladí po zadečku, ústa laskají poštěváček…. cítím první záchvěvy orgasmu.

sny-14 sny-20 I on je na krajíčku…. jen s obtížemi se zvedne a  přeruší moje hrátky. Roztáhne moje půlky a zakmitá jazykem na mém zadečku.

sny-25 Ucítím prst, který se mi dere dovnitř. Zlehka krouží okolo dírky, špička ji zlehka masíruje a pak vklouzne dovnitř. Vzápětí mám dva prsty i v pochvě.

Prohnu se a hlasitě zasténám, třesu se, pulsuje mi každý sval v těle. Párkrát pronikne dovnitř a zase ven a na mě přijde první orgasmu. Hlasitě sténám, třesu se jako osika, ale nááádherně.

sny-40 sny-47 „Chci ho tam, už mě netrap!!!“ Změníme polohu a už cítím, jeho žalud mezi půlkami. Krouží, připravuje můj zadeček na svůj vpád.

sny-38 sny-48 Cítím jak se jeho úd prodírá do mého zadečku, nezadržitelně… stále houb a hloub. Klouže sem a tam, je stále divočejší …. sténám, zmítá mnou druhý orgasmus. Už nevnímám nic jiného než jeho.

Zrychlí tempo, což mě vystřelí ještě výš. Neudržím se a sklouznu z lehátka.

sny-27 sny-31 Jeho silné ruce mě však včas zachytí a bez otálení do mě znovu prudce vrazí svůj penis. To mě rozohní ještě víc, líbí se mi ta naléhavost a nenasytnost.
Několikrát prudce přirazí, cítím, jak mu v něm cuká, můj zadeček ho těsně objímá. Vidím jak to na něj přichází…

sny-56 sny-57 Na poslední chvíli se vysune ven a klekne si nade mne. Nastaví svůj zduřený úd k mým ústům… stačí jeden polibek na žalud a na obličej a dekolt mi začne stékat jeho teplé sperma.

Když se trochu uklidní, sveze se ke mně na lehátko. Hladí mě po tváři. „Jsi uchvacující, vílo!“ Hledíme si do očí. Chvíli se ještě líbáme. Dáme si pak ještě společnou sprchu. Zamknu a dostanu poslední horký polibek. Je dlouhý, nikam nespěchá …

„Nezajdeme ještě někam???“
„To myslíš jako ke mě nebo k tobě???“ Znovu se ozve jeho hluboký pobavený smích. „Ty jsi pěkný dráče, víš o tom??“ „Měl jsem na mysli nějakou hospůdku, kde by jsme si dali třeba vínko!“
„Zrovna jsem ti to chtěla navrhnout, jsem spíš na pozvolnější začátky …. ;-D !!!“

🙂

Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 83 návštěvníků   Průměr: 2.6]

Komentáře na téma “Sny” (celkem 2)

Napište komentář