erotické priváty, sex dívky, luxusní podniky

Letní maraton

To léto jsem trávil s Veronikou na pronajaté usedlosti. Veronika byla krásná kočka s neuvěřitelně dlouhýma a štíhlýma nohama, tělem jako proutek a báječně vyvinutým poprsím. Prostě holka k pomilování. Znali jsme se teprve pár týdnů a já se jí nedokázal nabažit. Právě proto jsem na léto našel krásné místo. Na samotě, ale nedaleko města kam se dalo večer vyrazit.

V tom parnu bylo příjemné, že u domku byl k dispozici i bazén do kterého jsem si s chutí skočil ráno zaplavat. Po promilované noci to bylo slastné protažení. Brázdit chladnou vodu a těšit se na další horký letní den. ale to nebyla jediná výhoda toho bazénu. Na tu další mne upozornila Veronika která tam přišla za mnou.

maraton-01 „Jdeš si taky zaplavat?“ zeptal jsem se i když odpověď jsem znal předem. Veronika sice měla ráda ranní rozcvičky, ale rozhodně rozcvičky plaváním. A taky že jsem to uhodl.
„A já si říkala kde vězíš! Probudím se a pelíšek vedle mne prázdný.“ mračila se. „A do vody mne rozhodně nedostaneš!“.
„Říkáš že nedostanu?“ zeptal jsem se a vylezl z bazénu. Vzal jsem Veroniku kolem pasu a políbil ji.

Usmála se: „Nedostaneš mne do vody jsem říkala.“ upřesnila a přitulila se ke mně. Přitiskl jsem si její pružné tělo k sobě. Stiskla mi rukama zadek a zaševelila: „Všiml sis, že sem k bazénu není zvenku vidět?“

„No to je taky dobře!“ řekl jsem. „Nestojím o to aby na mne každý koukal jak tady plavu!“
„Ale né… ty mi nerozumíš…“ švitořila dál. „Není sem vůbec vidět.“
Zahrál jsem si na na nechápavého, až retardovaného: „Myslíš jako že bychom tady mohli v klidu posnídat?“
Do hýždí se mi zaťaly ostré a nedočkavé drápky. Ale Veroniččin hlas zněl klidně, i když bystrý pozorovat mohl poznat, že se jedná o klid trochu předstíraný: „Ano. Můžeme tady v klidu posnídat. Jen co se tady pomilujeme.“

A strhla ze mne promočené bermudy. Spokojeně pohladila můj trčící penis který prozrazoval že tak úplně nechápavý nejsem. Otočila se ke mně zády a vábivě zavrtěla zadečkem. Pomaličku jsem z ní stahoval spodní díl plavek. Zavrtěla se v bocích aby mi pomohla. Hladil jsem dlaněmi její krásně oblý zadeček a líbal její horkou kůži. Když jsem přejel jazykem rýhu mezi jejími oblinkami, slastně vydechla a začala si mačkat bradavky. Tohle dělala vždy když byla roztoužená a nemohla se dočkat pokračování. V příštím okamžiku jsem už ležel na zádech a Veronika se skláněla nade mnou. Šimrala mne v obličeji konečky svých dlouhých vlasů a v podřepu se lohounce dotýkala mušličkou mého klína. Podržel jsem jí rukou svůj penis ve správném úhlu a ona si na něj bez otálení nasedla.

maraton-07 „Mmmm… to je ono!“ zasténala a prudce si ho zarazila dovnitř. Měla doslova živočišnou potřebu se udělat, naplnit se mým mužstvím a prožít bouřlivé vyvrcholení. Narážela se na mne vší silou a vášnivě sténala. Zaklonila se, takže jsem mohl vychutnávat ten vzrušující pohled na její tělo nabodnuté na můj pyj, jak se zmítá v té divolé jízdě.

Stále jí to bylo málo. Vložila mi do úst dva prsty které jsem žádostivě sál. Ale ona chtěla jen abych je naslinil. Ruka jí hned zmizela za zády a ona si zasouvala nasliněné prstíky do zadečku. „To je škoda že nemáš dva ptáky…“ zalitovala upřímně. „Já bych tolik chtěla… jo… jo… jo…“ Nedořekla. Její první vyvrcholení přišlo doslova nečekaně. Tělo se jí napnulo a plnou vahou dosedla na můj nástroj. Z úst se jí vydral neartikulovaný výkřik a celá na okamžik strnula.

Když se zpamatovala, políbila mne a usmála se na mne. Otočila se, ale zůstala pořád naražená na můj dřík.

maraton-08 maraton-09 Teď jsem mohl rukama pořádně vychutnat její plná ňadra. Objal jsem ji zezadu a stiskl její oblé vyvinuté poprsí.

Veronika jen zasténala a začala vrtět pánví. „Oooh… ano, pěkně mi ho tam zasouvej ty můj hřebečku.“ šeptala. Přirážel jsem proti ní a snažil se proniknout co nejhlouběji do její jeskyňky. Naše pohyby byly stále rychlejší. Pevně jsem Veroniku objal a překulili jsme se na bok. To už jsem měl lepší oporu a pořádně jsem se do toho opřel. Prudce jsem vrážel své kopí do její promočené kundičky, takže Varonika jenom lapala po dechu.

„Ano… ano… AAA!!!“ zařičela náhle a její prsty se mi křečovitě zaryly do stehna. Celá se roztřásla ve vášnivém orgasmu, ale já nepřestával. Položil jsem Veroniku na záda, roztáhl její štíhlá stehna a vnikl dovnitř.

Milovali jsme se dlouho a bouřlivě. Nemohli jsme se nasytit jeden druhého. Vnikal jsem do její lasturky chvílemi prudce a vášnivě, a pak zase pomalu a něžně, chvílemi jsem se vysunul celý ven a laskal konečkem žaludu její hladovou štěrbinku. Držel jsem penis v ruce a přejížděl hladké záhyby její mušličky, dokud mne nezačala netrpělivě prosit abych zajel hloub.

„Dělej! Vraž mi ho tam! Prosííím…“ sténala nedočkavě a vzpínala se proti mně. Vnikl jsem do ní až na doraz, ale jakmile jsem cítil že se u ní schyluje k dalšímu vyvrcholení, hned jsem se stáhl. Klekl jsem si mezi její zozevřená stahna a začal ji lízat. Veronika se hned překulila na mne abych mohl pohodlně k její mušličce, a ona zároveň mohla kouřit můj penis.

Veronika už to měla na krajíčku. Přejížděl jsem jazykem po celé délce její štěrbinky, a chvílemi zabloudil i k její kakaové dírce. Pořádně jsem ji naslinil a začal ji dráždit konečky prstů. V okamžiku kdy jsem jí zasunul do zadečku ukazováček i prostředníček, dosáhla Veronika opět vrcholu. „Oooh… ty neřáde!“ zasténala. „Ty mě úplně odděláš, já už nemůžu.“

Samozřejmě přeháněla. Další vyvrcholení dosáhla za pár okamžiků, když jsem ji bral shora do její kundičky. Stál jsem nad ní a vzrušeně sledoval jak můj penis mizí v její kundičce. Pomalu jsem se zasouval do ní a zpět, a pozoroval jak jí tvrdnou rysy pod náporem vlny rozkoše.

Ale to už jsem měl na krajíčku i já. Veronika si klekla na všechny čtyři a já si vzal pro změnu zezadu. Chytil jsem ji za boky a narážel si ji na sebe až mi koule pleskaly o její stehna.

Při pohledu na její oblý zadeček s uzounkou kakaovou dírkou jsem neodolal. Aspoň chvíli jsem do ní zasunul palec a cítil jak se můj prst i penis těsně míjejí, oddělené jenom uzounkou přepážkou. Stačilo několik přírazů a už jsem to cítil. Ten pocit neodvratnosti, kdy se blíží obrovská vlna rozkoše před kterou není úniku.
„Ahhh… už to cítím…“ zasténal jsem. „Už to… přichází…“ Veronika se bleskově otočila a vzala mne do úst. Nedokázal jsem se kontrolovat. Páteří mi prošlehl blesk, můj úd se napjal, a… „Aaah!…“ vykřikl jsem rozkoší a začal stříkat proudy horkého semene. Veronika je lačně lapala do otevřených úst, některé cákance skončily na její tváři či ňadrech. Úplně se mi roztřásla kolena. Jako ve snu jsem vnímal něžné doteky dívčího jazýčku, který mne starostlivě a pečlivě čistil. Tak takhle začal ten krásný den. A snídaně? Tu mi naservírovala Veronika u bazénu, oblečená jen krátké zástěrky. Letní den teprve začínal.
Hodnocení
[Celkem hodnotilo: 76 návštěvníků   Průměr: 2.9]

Napište komentář